тур 1
|
3 серпня, субота
|
Петровац – Подгориця
|
|
1:1
|
|
Грбаль – Іскра Даніловград
|
|
2:3
|
|
Ком – Зета
|
|
0:0
|
|
Титоград – Сутьеска
|
|
0:1
|
|
5 серпня, понеділок
|
Будучность – Рудар Плевля
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 2
|
9 серпня, п`ятница
|
Зета – Сутьеска
|
|
0:0
|
|
10 серпня, субота
|
Рудар Плевля – Грбаль
|
|
1:3
|
|
Іскра Даніловград – Титоград
|
|
0:0
|
|
Подгориця – Будучность
|
|
1:3
|
|
Ком – Петровац
|
|
3:2
|
|
|
тур 3
|
14 серпня, середа
|
Титоград – Рудар Плевля
|
|
0:1
|
|
Грбаль – Подгориця
|
|
1:1
|
|
Будучность – Ком
|
|
3:1
|
|
Петровац – Зета
|
|
0:2
|
|
28 серпня, середа
|
Сутьеска – Іскра Даніловград
|
|
4:2
|
|
|
|
тур 4
|
18 серпня, неділя
|
Ком – Грбаль
|
|
1:1
|
|
Подгориця – Титоград
|
|
0:0
|
|
Рудар Плевля – Сутьеска
|
|
0:4
|
|
Петровац – Будучность
|
|
0:3
|
|
Зета – Іскра Даніловград
|
|
0:1
|
|
|
тур 5
|
24 серпня, субота
|
Титоград – Ком
|
|
3:1
|
|
Іскра Даніловград – Рудар Плевля
|
|
2:0
|
|
Грбаль – Петровац
|
|
1:2
|
|
Сутьеска – Подгориця
|
|
1:2
|
|
Будучность – Зета
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 6
|
31 серпня, субота
|
Ком – Сутьеска
|
|
1:1
|
|
Подгориця – Іскра Даніловград
|
|
0:0
|
|
Петровац – Титоград
|
|
0:3
|
|
Будучность – Грбаль
|
|
3:2
|
|
Зета – Рудар Плевля
|
|
2:1
|
|
|
тур 7
|
14 вересня, субота
|
Титоград – Будучность
|
|
2:1
|
|
Іскра Даніловград – Ком
|
|
0:2
|
|
Грбаль – Зета
|
|
0:0
|
|
Сутьеска – Петровац
|
|
3:0
|
|
Рудар Плевля – Подгориця
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 8
|
18 вересня, середа
|
Зета – Подгориця
|
|
1:0
|
|
Петровац – Іскра Даніловград
|
|
0:1
|
|
Грбаль – Титоград
|
|
0:2
|
|
Ком – Рудар Плевля
|
|
5:0
|
|
Будучность – Сутьеска
|
|
1:4
|
|
|
тур 9
|
22 вересня, неділя
|
Титоград – Зета
|
|
0:1
|
|
Подгориця – Ком
|
|
4:2
|
|
Іскра Даніловград – Будучность
|
|
2:2
|
|
Сутьеска – Грбаль
|
|
5:0
|
|
Рудар Плевля – Петровац
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 10
|
28 вересня, субота
|
Зета – Ком
|
|
0:0
|
|
Рудар Плевля – Будучность
|
|
0:3
|
|
Сутьеска – Титоград
|
|
1:1
|
|
Іскра Даніловград – Грбаль
|
|
1:0
|
|
Подгориця – Петровац
|
|
1:0
|
|
|
тур 11
|
5 жовтня, субота
|
Титоград – Іскра Даніловград
|
|
0:1
|
|
Грбаль – Рудар Плевля
|
|
2:2
|
|
Сутьеска – Зета
|
|
2:1
|
|
Петровац – Ком
|
|
2:1
|
|
Будучность – Подгориця
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 12
|
19 жовтня, субота
|
Ком – Будучность
|
|
2:3
|
|
Подгориця – Грбаль
|
|
1:1
|
|
Іскра Даніловград – Сутьеска
|
|
2:0
|
|
Рудар Плевля – Титоград
|
|
3:1
|
|
Зета – Петровац
|
|
1:1
|
|
|
тур 13
|
26 жовтня, субота
|
Будучность – Петровац
|
|
3:0
|
|
Грбаль – Ком
|
|
1:1
|
|
Іскра Даніловград – Зета
|
|
3:1
|
|
Титоград – Подгориця
|
|
1:2
|
|
27 жовтня, неділя
|
Сутьеска – Рудар Плевля
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 14
|
2 листопада, субота
|
Ком – Титоград
|
|
1:2
|
|
Подгориця – Сутьеска
|
|
2:2
|
|
Рудар Плевля – Іскра Даніловград
|
|
1:1
|
|
Петровац – Грбаль
|
|
2:0
|
|
Зета – Будучность
|
|
2:1
|
|
|
тур 15
|
9 листопада, субота
|
Рудар Плевля – Зета
|
|
1:1
|
|
Іскра Даніловград – Подгориця
|
|
2:1
|
|
Титоград – Петровац
|
|
1:2
|
|
10 листопада, неділя
|
Сутьеска – Ком
|
|
2:0
|
|
15 грудень, неділя
|
Грбаль – Будучность
|
|
0:4
|
|
|
|
тур 16
|
23 листопада, субота
|
Ком – Іскра Даніловград
|
|
1:1
|
|
Подгориця – Рудар Плевля
|
|
3:0
|
|
Петровац – Сутьеска
|
|
0:4
|
|
Будучность – Титоград
|
|
2:1
|
|
Зета – Грбаль
|
|
2:0
|
|
|
тур 17
|
1 грудень, неділя
|
Титоград – Грбаль
|
|
1:0
|
|
Подгориця – Зета
|
|
2:0
|
|
Іскра Даніловград – Петровац
|
|
1:2
|
|
Сутьеска – Будучность
|
|
0:2
|
|
Рудар Плевля – Ком
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 18
|
5 грудень, четвер
|
Ком – Подгориця
|
|
1:1
|
|
Грбаль – Сутьеска
|
|
1:1
|
|
Петровац – Рудар Плевля
|
|
1:4
|
|
Будучность – Іскра Даніловград
|
|
1:0
|
|
Зета – Титоград
|
|
1:0
|
|
|
тур 19
|
10 грудень, вівторок
|
Титоград – Сутьеска
|
|
1:1
|
|
Ком – Зета
|
|
1:0
|
|
Грбаль – Іскра Даніловград
|
|
3:1
|
|
Петровац – Подгориця
|
|
1:1
|
|
Будучность – Рудар Плевля
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 20
|
17 лютого, понеділок
|
Іскра Даніловград – Титоград
|
|
3:0
|
|
18 лютого, вівторок
|
Зета – Сутьеска
|
|
1:3
|
|
Рудар Плевля – Грбаль
|
|
3:1
|
|
Ком – Петровац
|
|
0:1
|
|
Подгориця – Будучность
|
|
1:1
|
|
|
тур 21
|
22 лютого, субота
|
Будучность – Ком
|
|
2:0
|
|
Петровац – Зета
|
|
2:2
|
|
Сутьеска – Іскра Даніловград
|
|
1:1
|
|
Грбаль – Подгориця
|
|
0:0
|
|
Титоград – Рудар Плевля
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 22
|
29 лютого, субота
|
Ком – Грбаль
|
|
0:1
|
|
Подгориця – Титоград
|
|
1:1
|
|
Рудар Плевля – Сутьеска
|
|
5:1
|
|
Петровац – Будучность
|
|
0:1
|
|
Зета – Іскра Даніловград
|
|
1:1
|
|
|
тур 23
|
7 березня, субота
|
Титоград – Ком
|
|
2:3
|
|
Іскра Даніловград – Рудар Плевля
|
|
0:2
|
|
Грбаль – Петровац
|
|
0:0
|
|
Сутьеска – Подгориця
|
|
1:0
|
|
Будучность – Зета
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 24
|
30 травня, субота
|
Будучность – Грбаль
|
|
1:0
|
|
Подгориця – Іскра Даніловград
|
|
0:0
|
|
Ком – Сутьеска
|
|
3:3
|
|
Зета – Рудар Плевля
|
|
2:0
|
|
Петровац – Титоград
|
|
1:1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
тур 32
|
6 травня, середа
|
Петровац – Грбаль
|
|
PSTP
|
|
Рудар Плевля – Іскра Даніловград
|
|
PSTP
|
|
Подгориця – Сутьеска
|
|
PSTP
|
|
Ком – Титоград
|
|
PSTP
|
|
Зета – Будучность
|
|
PSTP
|
|
|
|
тур 33
|
10 травня, неділя
|
Рудар Плевля – Зета
|
|
PSTP
|
|
Сутьеска – Ком
|
|
PSTP
|
|
Іскра Даніловград – Подгориця
|
|
PSTP
|
|
Титоград – Петровац
|
|
PSTP
|
|
Грбаль – Будучность
|
|
PSTP
|
|
|
тур 34
|
16 травня, субота
|
Зета – Грбаль
|
|
PSTP
|
|
Петровац – Сутьеска
|
|
PSTP
|
|
Подгориця – Рудар Плевля
|
|
PSTP
|
|
Ком – Іскра Даніловград
|
|
PSTP
|
|
Будучность – Титоград
|
|
PSTP
|
|
|
|
тур 35
|
22 травня, п`ятница
|
Іскра Даніловград – Петровац
|
|
PSTP
|
|
Сутьеска – Будучность
|
|
PSTP
|
|
Титоград – Грбаль
|
|
PSTP
|
|
Подгориця – Зета
|
|
PSTP
|
|
Рудар Плевля – Ком
|
|
PSTP
|
|
|
тур 36
|
26 травня, вівторок
|
Зета – Титоград
|
|
PSTP
|
|
Будучность – Іскра Даніловград
|
|
PSTP
|
|
Петровац – Рудар Плевля
|
|
PSTP
|
|
Ком – Подгориця
|
|
PSTP
|
|
Грбаль – Сутьеска
|
|
PSTP
|
|
|