тур 1
|
14 липня, п`ятница
|
Клуж – Політехніка Ясси
|
|
0:0
|
|
Оцілул Галац – УТА Арад
|
|
1:1
|
|
15 липня, субота
|
Рапід Бх – Сепсі
|
|
2:0
|
|
Германштадт – Фарул
|
|
0:1
|
|
16 липня, неділя
|
Університатя 1948 – Стяуа Бухарест
|
|
1:3
|
|
Петролул – Університатя К-Н
|
|
1:1
|
|
17 липня, понеділок
|
Волунтарі – Ботошані
|
|
0:2
|
|
Динамо Бх – Університатя
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 2
|
21 липня, п`ятница
|
УТА Арад – Клуж
|
|
1:3
|
|
Сепсі – Університатя 1948
|
|
1:0
|
|
22 липня, субота
|
Фарул – Волунтарі
|
|
4:1
|
|
Стяуа Бухарест – Динамо Бх
|
|
2:1
|
|
23 липня, неділя
|
Політехніка Ясси – Германштадт
|
|
1:3
|
|
Університатя К-Н – Рапід Бх
|
|
0:3
|
|
24 липня, понеділок
|
Ботошані – Петролул
|
|
1:1
|
|
Університатя – Оцілул Галац
|
|
0:0
|
|
|
тур 3
|
28 липня, п`ятница
|
Рапід Бх – Ботошані
|
|
2:2
|
|
Університатя 1948 – Університатя К-Н
|
|
3:4
|
|
29 липня, субота
|
Германштадт – УТА Арад
|
|
2:1
|
|
Оцілул Галац – Стяуа Бухарест
|
|
0:2
|
|
30 липня, неділя
|
Фарул – Політехніка Ясси
|
|
1:3
|
|
Клуж – Університатя
|
|
1:1
|
|
31 липня, понеділок
|
Динамо Бх – Сепсі
|
|
0:3
|
|
Петролул – Волунтарі
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 4
|
4 серпня, п`ятница
|
УТА Арад – Політехніка Ясси
|
|
1:0
|
|
Університатя – Германштадт
|
|
1:0
|
|
5 серпня, субота
|
Ботошані – Університатя 1948
|
|
0:1
|
|
Університатя К-Н – Динамо Бх
|
|
1:1
|
|
6 серпня, неділя
|
Стяуа Бухарест – Клуж
|
|
1:0
|
|
Петролул – Фарул
|
|
3:2
|
|
7 серпня, понеділок
|
Сепсі – Оцілул Галац
|
|
1:1
|
|
Волунтарі – Рапід Бх
|
|
2:1
|
|
|
тур 5
|
Рапід Бх – Петролул
|
|
0:2
|
|
11 серпня, п`ятница
|
Університатя 1948 – Волунтарі
|
|
3:1
|
|
12 серпня, субота
|
Політехніка Ясси – Університатя
|
|
1:4
|
|
Оцілул Галац – Університатя К-Н
|
|
1:1
|
|
14 серпня, понеділок
|
Динамо Бх – Ботошані
|
|
1:0
|
|
21 вересня, четвер
|
Германштадт – Стяуа Бухарест
|
|
2:2
|
|
5 жовтня, четвер
|
Клуж – Сепсі
|
|
3:0
|
|
26 жовтня, четвер
|
Фарул – УТА Арад
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 6
|
18 серпня, п`ятница
|
Університатя – УТА Арад
|
|
3:0
|
|
Петролул – Університатя 1948
|
|
4:3
|
|
19 серпня, субота
|
Волунтарі – Динамо Бх
|
|
2:3
|
|
Ботошані – Оцілул Галац
|
|
0:0
|
|
20 серпня, неділя
|
Стяуа Бухарест – Політехніка Ясси
|
|
2:1
|
|
Рапід Бх – Фарул
|
|
3:1
|
|
21 серпня, понеділок
|
Університатя К-Н – Клуж
|
|
3:4
|
|
Сепсі – Германштадт
|
|
1:1
|
|
|
тур 7
|
25 серпня, п`ятница
|
Університатя 1948 – Рапід Бх
|
|
3:5
|
|
Оцілул Галац – Волунтарі
|
|
2:2
|
|
26 серпня, субота
|
Клуж – Ботошані
|
|
3:1
|
|
Динамо Бх – Петролул
|
|
1:1
|
|
27 серпня, неділя
|
Фарул – Університатя
|
|
2:0
|
|
28 серпня, понеділок
|
Германштадт – Університатя К-Н
|
|
2:2
|
|
УТА Арад – Стяуа Бухарест
|
|
2:1
|
|
19 жовтня, четвер
|
Політехніка Ясси – Сепсі
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 8
|
1 вересня, п`ятница
|
Рапід Бх – Динамо Бх
|
|
4:0
|
|
Петролул – Оцілул Галац
|
|
2:2
|
|
2 вересня, субота
|
Волунтарі – Клуж
|
|
1:4
|
|
Стяуа Бухарест – Університатя
|
|
3:0
|
|
3 вересня, неділя
|
Університатя 1948 – Фарул
|
|
4:0
|
|
4 вересня, понеділок
|
Університатя К-Н – Політехніка Ясси
|
|
0:2
|
|
Сепсі – УТА Арад
|
|
1:0
|
|
Ботошані – Германштадт
|
|
2:2
|
|
|
тур 9
|
15 вересня, п`ятница
|
УТА Арад – Університатя К-Н
|
|
0:1
|
|
Динамо Бх – Університатя 1948
|
|
0:1
|
|
16 вересня, субота
|
Університатя – Сепсі
|
|
2:1
|
|
17 вересня, неділя
|
Оцілул Галац – Рапід Бх
|
|
0:0
|
|
Германштадт – Волунтарі
|
|
3:1
|
|
Фарул – Стяуа Бухарест
|
|
0:1
|
|
18 вересня, понеділок
|
Клуж – Петролул
|
|
1:0
|
|
Політехніка Ясси – Ботошані
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 10
|
22 вересня, п`ятница
|
Динамо Бх – Фарул
|
|
0:2
|
|
Університатя 1948 – Оцілул Галац
|
|
0:2
|
|
23 вересня, субота
|
Волунтарі – Політехніка Ясси
|
|
1:2
|
|
Університатя К-Н – Університатя
|
|
1:1
|
|
Ботошані – УТА Арад
|
|
2:2
|
|
24 вересня, неділя
|
Петролул – Германштадт
|
|
0:0
|
|
25 вересня, понеділок
|
Сепсі – Стяуа Бухарест
|
|
2:5
|
|
Рапід Бх – Клуж
|
|
3:1
|
|
|
тур 11
|
29 вересня, п`ятница
|
Оцілул Галац – Динамо Бх
|
|
1:0
|
|
30 вересня, субота
|
УТА Арад – Волунтарі
|
|
0:0
|
|
Фарул – Сепсі
|
|
2:1
|
|
1 жовтня, неділя
|
Германштадт – Рапід Бх
|
|
1:1
|
|
Клуж – Університатя 1948
|
|
2:0
|
|
Університатя – Ботошані
|
|
5:1
|
|
2 жовтня, понеділок
|
Політехніка Ясси – Петролул
|
|
0:0
|
|
Стяуа Бухарест – Університатя К-Н
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 12
|
6 жовтня, п`ятница
|
Рапід Бх – Політехніка Ясси
|
|
3:2
|
|
Університатя 1948 – Германштадт
|
|
1:1
|
|
7 жовтня, субота
|
Ботошані – Стяуа Бухарест
|
|
0:1
|
|
Волунтарі – Університатя
|
|
0:0
|
|
Петролул – УТА Арад
|
|
0:0
|
|
8 жовтня, неділя
|
Оцілул Галац – Фарул
|
|
0:1
|
|
Динамо Бх – Клуж
|
|
1:1
|
|
9 жовтня, понеділок
|
Університатя К-Н – Сепсі
|
|
1:0
|
|
|
тур 13
|
20 жовтня, п`ятница
|
УТА Арад – Рапід Бх
|
|
2:2
|
|
21 жовтня, субота
|
Фарул – Університатя К-Н
|
|
1:1
|
|
Германштадт – Динамо Бх
|
|
4:0
|
|
22 жовтня, неділя
|
Політехніка Ясси – Університатя 1948
|
|
1:1
|
|
Стяуа Бухарест – Волунтарі
|
|
0:0
|
|
Університатя – Петролул
|
|
1:3
|
|
23 жовтня, понеділок
|
Клуж – Оцілул Галац
|
|
0:0
|
|
Сепсі – Ботошані
|
|
5:2
|
|
|
|
тур 14
|
27 жовтня, п`ятница
|
Динамо Бх – Політехніка Ясси
|
|
0:0
|
|
Волунтарі – Сепсі
|
|
0:2
|
|
28 жовтня, субота
|
Оцілул Галац – Германштадт
|
|
1:1
|
|
Петролул – Стяуа Бухарест
|
|
2:2
|
|
29 жовтня, неділя
|
Рапід Бх – Університатя
|
|
2:0
|
|
Університатя 1948 – УТА Арад
|
|
2:3
|
|
30 жовтня, понеділок
|
Клуж – Фарул
|
|
3:1
|
|
Ботошані – Університатя К-Н
|
|
0:3
|
|
|
тур 15
|
3 листопада, п`ятница
|
Політехніка Ясси – Оцілул Галац
|
|
1:1
|
|
4 листопада, субота
|
Сепсі – Петролул
|
|
0:0
|
|
Університатя – Університатя 1948
|
|
1:1
|
|
5 листопада, неділя
|
Університатя К-Н – Волунтарі
|
|
1:2
|
|
Стяуа Бухарест – Рапід Бх
|
|
1:2
|
|
Фарул – Ботошані
|
|
1:1
|
|
6 листопада, понеділок
|
Германштадт – Клуж
|
|
1:0
|
|
УТА Арад – Динамо Бх
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 16
|
10 листопада, п`ятница
|
Сепсі – Рапід Бх
|
|
0:0
|
|
11 листопада, субота
|
Політехніка Ясси – Клуж
|
|
3:3
|
|
Університатя К-Н – Петролул
|
|
0:0
|
|
Фарул – Германштадт
|
|
1:1
|
|
12 листопада, неділя
|
Стяуа Бухарест – Університатя 1948
|
|
2:1
|
|
Ботошані – Волунтарі
|
|
3:3
|
|
Університатя – Динамо Бх
|
|
1:0
|
|
13 листопада, понеділок
|
УТА Арад – Оцілул Галац
|
|
2:4
|
|
|
тур 17
|
24 листопада, п`ятница
|
Германштадт – Політехніка Ясси
|
|
0:0
|
|
Петролул – Ботошані
|
|
2:1
|
|
25 листопада, субота
|
Волунтарі – Фарул
|
|
4:2
|
|
Клуж – УТА Арад
|
|
0:0
|
|
26 листопада, неділя
|
Оцілул Галац – Університатя
|
|
1:3
|
|
Динамо Бх – Стяуа Бухарест
|
|
0:1
|
|
27 листопада, понеділок
|
Рапід Бх – Університатя К-Н
|
|
2:3
|
|
Університатя 1948 – Сепсі
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 18
|
1 листопада, середа
|
Волунтарі – Петролул
|
|
0:0
|
|
Політехніка Ясси – Фарул
|
|
2:3
|
|
2 листопада, четвер
|
УТА Арад – Германштадт
|
|
2:0
|
|
Університатя К-Н – Університатя 1948
|
|
1:0
|
|
Ботошані – Рапід Бх
|
|
0:0
|
|
3 листопада, п`ятница
|
Університатя – Клуж
|
|
2:1
|
|
Стяуа Бухарест – Оцілул Галац
|
|
0:2
|
|
4 листопада, субота
|
Сепсі – Динамо Бх
|
|
2:1
|
|
|
тур 19
|
8 грудень, п`ятница
|
Політехніка Ясси – УТА Арад
|
|
1:0
|
|
9 грудень, субота
|
Рапід Бх – Волунтарі
|
|
1:2
|
|
10 грудень, неділя
|
Германштадт – Університатя
|
|
2:1
|
|
Клуж – Стяуа Бухарест
|
|
1:1
|
|
Фарул – Петролул
|
|
3:1
|
|
11 грудень, понеділок
|
Динамо Бх – Університатя К-Н
|
|
0:1
|
|
Університатя 1948 – Ботошані
|
|
2:0
|
|
12 грудень, вівторок
|
Оцілул Галац – Сепсі
|
|
2:3
|
|
|
|
тур 20
|
15 грудень, п`ятница
|
Петролул – Рапід Бх
|
|
0:0
|
|
Волунтарі – Університатя 1948
|
|
0:1
|
|
16 грудень, субота
|
Стяуа Бухарест – Германштадт
|
|
3:0
|
|
Університатя – Політехніка Ясси
|
|
2:2
|
|
УТА Арад – Фарул
|
|
0:0
|
|
17 грудень, неділя
|
Сепсі – Клуж
|
|
2:1
|
|
Університатя К-Н – Оцілул Галац
|
|
0:1
|
|
18 грудень, понеділок
|
Ботошані – Динамо Бх
|
|
0:2
|
|
|
тур 21
|
19 грудень, вівторок
|
Політехніка Ясси – Стяуа Бухарест
|
|
1:3
|
|
Університатя 1948 – Петролул
|
|
2:0
|
|
20 грудень, середа
|
УТА Арад – Університатя
|
|
2:2
|
|
21 грудень, четвер
|
Германштадт – Сепсі
|
|
1:1
|
|
Клуж – Університатя К-Н
|
|
4:0
|
|
22 грудень, п`ятница
|
Динамо Бх – Волунтарі
|
|
1:0
|
|
Оцілул Галац – Ботошані
|
|
0:2
|
|
20 січня, субота
|
Фарул – Рапід Бх
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 22
|
19 січня, п`ятница
|
Рапід Бх – Університатя 1948
|
|
4:3
|
|
Сепсі – Політехніка Ясси
|
|
6:0
|
|
20 січня, субота
|
Університатя К-Н – Германштадт
|
|
2:1
|
|
Петролул – Динамо Бх
|
|
1:0
|
|
21 січня, неділя
|
Університатя – Фарул
|
|
1:2
|
|
Ботошані – Клуж
|
|
1:0
|
|
22 січня, понеділок
|
Волунтарі – Оцілул Галац
|
|
1:1
|
|
Стяуа Бухарест – УТА Арад
|
|
4:0
|
|
|
тур 23
|
26 січня, п`ятница
|
Фарул – Університатя 1948
|
|
1:0
|
|
27 січня, субота
|
Оцілул Галац – Петролул
|
|
0:0
|
|
УТА Арад – Сепсі
|
|
2:1
|
|
Динамо Бх – Рапід Бх
|
|
1:2
|
|
28 січня, неділя
|
Університатя – Стяуа Бухарест
|
|
0:3
|
|
Політехніка Ясси – Університатя К-Н
|
|
1:0
|
|
Германштадт – Ботошані
|
|
2:0
|
|
29 січня, понеділок
|
Клуж – Волунтарі
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 24
|
2 лютого, п`ятница
|
Ботошані – Політехніка Ясси
|
|
2:1
|
|
Університатя 1948 – Динамо Бх
|
|
2:1
|
|
3 лютого, субота
|
Петролул – Клуж
|
|
1:2
|
|
Рапід Бх – Оцілул Галац
|
|
2:1
|
|
4 лютого, неділя
|
Сепсі – Університатя
|
|
1:3
|
|
Університатя К-Н – УТА Арад
|
|
1:3
|
|
5 лютого, понеділок
|
Волунтарі – Германштадт
|
|
1:1
|
|
Стяуа Бухарест – Фарул
|
|
1:1
|
|
|
тур 25
|
9 лютого, п`ятница
|
Університатя – Університатя К-Н
|
|
2:2
|
|
Оцілул Галац – Університатя 1948
|
|
1:0
|
|
10 лютого, субота
|
Політехніка Ясси – Волунтарі
|
|
0:0
|
|
Клуж – Рапід Бх
|
|
0:1
|
|
11 лютого, неділя
|
Стяуа Бухарест – Сепсі
|
|
1:0
|
|
Германштадт – Петролул
|
|
0:0
|
|
12 лютого, понеділок
|
УТА Арад – Ботошані
|
|
2:2
|
|
Фарул – Динамо Бх
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 26
|
16 лютого, п`ятница
|
Рапід Бх – Германштадт
|
|
2:0
|
|
Петролул – Політехніка Ясси
|
|
2:1
|
|
17 лютого, субота
|
Університатя 1948 – Клуж
|
|
1:3
|
|
Волунтарі – УТА Арад
|
|
0:1
|
|
18 лютого, неділя
|
Динамо Бх – Оцілул Галац
|
|
3:1
|
|
Ботошані – Університатя
|
|
2:2
|
|
19 лютого, понеділок
|
Сепсі – Фарул
|
|
0:1
|
|
Університатя К-Н – Стяуа Бухарест
|
|
0:0
|
|
|
тур 27
|
23 лютого, п`ятница
|
Германштадт – Університатя 1948
|
|
1:0
|
|
Клуж – Динамо Бх
|
|
4:0
|
|
24 лютого, субота
|
УТА Арад – Петролул
|
|
1:0
|
|
Фарул – Оцілул Галац
|
|
1:1
|
|
Політехніка Ясси – Рапід Бх
|
|
3:1
|
|
25 лютого, неділя
|
Стяуа Бухарест – Ботошані
|
|
3:2
|
|
Сепсі – Університатя К-Н
|
|
0:0
|
|
26 лютого, понеділок
|
Університатя – Волунтарі
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 28
|
27 лютого, вівторок
|
Оцілул Галац – Клуж
|
|
2:2
|
|
Університатя 1948 – Політехніка Ясси
|
|
1:1
|
|
Динамо Бх – Германштадт
|
|
1:0
|
|
28 лютого, середа
|
Рапід Бх – УТА Арад
|
|
4:1
|
|
Університатя К-Н – Фарул
|
|
1:0
|
|
29 лютого, четвер
|
Петролул – Університатя
|
|
2:3
|
|
Ботошані – Сепсі
|
|
1:2
|
|
Волунтарі – Стяуа Бухарест
|
|
1:2
|
|
|
тур 29
|
1 березня, п`ятница
|
Політехніка Ясси – Динамо Бх
|
|
0:0
|
|
2 березня, субота
|
УТА Арад – Університатя 1948
|
|
3:2
|
|
Фарул – Клуж
|
|
1:1
|
|
Германштадт – Оцілул Галац
|
|
4:1
|
|
3 березня, неділя
|
Стяуа Бухарест – Петролул
|
|
1:0
|
|
Університатя К-Н – Ботошані
|
|
1:0
|
|
4 березня, понеділок
|
Університатя – Рапід Бх
|
|
1:1
|
|
Сепсі – Волунтарі
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 30
|
8 березня, п`ятница
|
Волунтарі – Університатя К-Н
|
|
0:0
|
|
Ботошані – Фарул
|
|
0:0
|
|
Петролул – Сепсі
|
|
1:2
|
|
Клуж – Германштадт
|
|
1:0
|
|
Динамо Бх – УТА Арад
|
|
1:0
|
|
9 березня, субота
|
Рапід Бх – Стяуа Бухарест
|
|
4:0
|
|
10 березня, неділя
|
Університатя 1948 – Університатя
|
|
1:2
|
|
11 березня, понеділок
|
Оцілул Галац – Політехніка Ясси
|
|
1:1
|
|
|