тур 1
|
6 серпня, субота
|
Будучность – Іскра Даніловград
|
|
2:0
|
|
Рудар Плевля – Единство
|
|
5:0
|
|
Дечіч – Петровац
|
|
1:4
|
|
Бокель – Грбаль
|
|
0:0
|
|
7 серпня, неділя
|
Зета – Младость П
|
|
0:0
|
|
Сутьеска – Ловчен
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 2
|
13 серпня, субота
|
Бокель – Зета
|
|
0:1
|
|
Грбаль – Іскра Даніловград
|
|
1:1
|
|
Ловчен – Рудар Плевля
|
|
0:0
|
|
Младость П – Сутьеска
|
|
2:1
|
|
Единство – Дечіч
|
|
0:1
|
|
Петровац – Будучность
|
|
0:2
|
|
|
тур 3
|
20 серпня, субота
|
Іскра Даніловград – Петровац
|
|
1:0
|
|
Сутьеска – Бокель
|
|
2:0
|
|
Дечіч – Ловчен
|
|
2:1
|
|
Рудар Плевля – Младость П
|
|
0:1
|
|
Будучность – Единство
|
|
2:0
|
|
21 серпня, неділя
|
Зета – Грбаль
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 4
|
24 серпня, середа
|
Бокель – Рудар Плевля
|
|
2:1
|
|
Грбаль – Петровац
|
|
0:1
|
|
Ловчен – Будучность
|
|
0:2
|
|
Младость П – Дечіч
|
|
1:0
|
|
Единство – Іскра Даніловград
|
|
1:2
|
|
Зета – Сутьеска
|
|
1:0
|
|
|
тур 5
|
27 серпня, субота
|
Іскра Даніловград – Ловчен
|
|
1:0
|
|
Сутьеска – Грбаль
|
|
1:1
|
|
Дечіч – Бокель
|
|
1:3
|
|
Рудар Плевля – Зета
|
|
1:1
|
|
Петровац – Единство
|
|
0:0
|
|
Будучность – Младость П
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 6
|
10 вересня, субота
|
Бокель – Будучность
|
|
2:2
|
|
Грбаль – Единство
|
|
1:0
|
|
Ловчен – Петровац
|
|
0:1
|
|
Младость П – Іскра Даніловград
|
|
0:0
|
|
Зета – Дечіч
|
|
0:1
|
|
11 вересня, неділя
|
Сутьеска – Рудар Плевля
|
|
1:0
|
|
|
тур 7
|
17 вересня, субота
|
Іскра Даніловград – Бокель
|
|
1:0
|
|
Дечіч – Сутьеска
|
|
1:0
|
|
Единство – Ловчен
|
|
0:2
|
|
Рудар Плевля – Грбаль
|
|
1:1
|
|
Петровац – Младость П
|
|
0:3
|
|
Будучность – Зета
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 8
|
24 вересня, субота
|
Бокель – Петровац
|
|
3:0
|
|
Грбаль – Ловчен
|
|
2:0
|
|
Сутьеска – Будучность
|
|
1:1
|
|
Младость П – Единство
|
|
5:0
|
|
Рудар Плевля – Дечіч
|
|
0:0
|
|
Зета – Іскра Даніловград
|
|
3:1
|
|
|
тур 9
|
1 жовтня, субота
|
Іскра Даніловград – Сутьеска
|
|
0:3
|
|
Ловчен – Младость П
|
|
0:0
|
|
Дечіч – Грбаль
|
|
1:0
|
|
Единство – Бокель
|
|
1:0
|
|
Петровац – Зета
|
|
1:1
|
|
Будучность – Рудар Плевля
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 10
|
15 жовтня, субота
|
Бокель – Ловчен
|
|
0:0
|
|
Грбаль – Младость П
|
|
1:0
|
|
Сутьеска – Петровац
|
|
0:0
|
|
Дечіч – Будучность
|
|
1:2
|
|
Рудар Плевля – Іскра Даніловград
|
|
0:0
|
|
Зета – Единство
|
|
1:0
|
|
|
тур 11
|
22 жовтня, субота
|
Іскра Даніловград – Дечіч
|
|
0:0
|
|
Ловчен – Зета
|
|
0:1
|
|
Младость П – Бокель
|
|
3:1
|
|
Единство – Сутьеска
|
|
0:0
|
|
Петровац – Рудар Плевля
|
|
1:2
|
|
Будучность – Грбаль
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 12
|
29 жовтня, субота
|
Іскра Даніловград – Будучность
|
|
0:3
|
|
Грбаль – Бокель
|
|
0:0
|
|
Ловчен – Сутьеска
|
|
0:2
|
|
Младость П – Зета
|
|
1:0
|
|
Единство – Рудар Плевля
|
|
0:0
|
|
Петровац – Дечіч
|
|
3:0
|
|
|
тур 13
|
5 листопада, субота
|
Іскра Даніловград – Грбаль
|
|
0:1
|
|
Сутьеска – Младость П
|
|
1:1
|
|
Дечіч – Единство
|
|
2:1
|
|
Рудар Плевля – Ловчен
|
|
1:1
|
|
Будучность – Петровац
|
|
5:0
|
|
Зета – Бокель
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 14
|
16 листопада, середа
|
Бокель – Сутьеска
|
|
1:2
|
|
Грбаль – Зета
|
|
1:0
|
|
Ловчен – Дечіч
|
|
0:0
|
|
Младость П – Рудар Плевля
|
|
2:1
|
|
Единство – Будучность
|
|
0:0
|
|
Петровац – Іскра Даніловград
|
|
2:1
|
|
|
тур 15
|
19 листопада, субота
|
Іскра Даніловград – Единство
|
|
1:2
|
|
Сутьеска – Зета
|
|
0:0
|
|
Дечіч – Младость П
|
|
2:0
|
|
Рудар Плевля – Бокель
|
|
2:0
|
|
Петровац – Грбаль
|
|
1:0
|
|
Будучность – Ловчен
|
|
5:0
|
|
|
|
тур 16
|
26 листопада, субота
|
Бокель – Дечіч
|
|
1:1
|
|
Грбаль – Сутьеска
|
|
2:2
|
|
Ловчен – Іскра Даніловград
|
|
1:0
|
|
Младость П – Будучность
|
|
1:2
|
|
Единство – Петровац
|
|
1:3
|
|
Зета – Рудар Плевля
|
|
3:0
|
|
|
тур 17
|
3 грудень, субота
|
Іскра Даніловград – Младость П
|
|
1:3
|
|
Дечіч – Зета
|
|
2:0
|
|
Единство – Грбаль
|
|
2:2
|
|
Рудар Плевля – Сутьеска
|
|
1:0
|
|
Петровац – Ловчен
|
|
1:0
|
|
Будучность – Бокель
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 18
|
21 лютого, вівторок
|
Бокель – Іскра Даніловград
|
|
0:1
|
|
Грбаль – Рудар Плевля
|
|
2:1
|
|
Ловчен – Единство
|
|
2:0
|
|
Сутьеска – Дечіч
|
|
1:1
|
|
Младость П – Петровац
|
|
1:0
|
|
22 лютого, середа
|
Зета – Будучность
|
|
1:1
|
|
|
тур 19
|
26 лютого, неділя
|
Іскра Даніловград – Зета
|
|
0:2
|
|
Ловчен – Грбаль
|
|
2:1
|
|
Дечіч – Рудар Плевля
|
|
2:1
|
|
Петровац – Бокель
|
|
1:1
|
|
Будучность – Сутьеска
|
|
4:2
|
|
27 лютого, понеділок
|
Единство – Младость П
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 20
|
4 березня, субота
|
Бокель – Единство
|
|
2:1
|
|
Грбаль – Дечіч
|
|
3:0
|
|
Сутьеска – Іскра Даніловград
|
|
2:1
|
|
Младость П – Ловчен
|
|
0:0
|
|
Рудар Плевля – Будучность
|
|
1:0
|
|
5 березня, неділя
|
Зета – Петровац
|
|
0:0
|
|
|
тур 21
|
11 березня, субота
|
Іскра Даніловград – Рудар Плевля
|
|
1:0
|
|
Ловчен – Бокель
|
|
2:0
|
|
Единство – Зета
|
|
0:3
|
|
Петровац – Сутьеска
|
|
0:3
|
|
Будучность – Дечіч
|
|
0:1
|
|
12 березня, неділя
|
Младость П – Грбаль
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 22
|
18 березня, субота
|
Бокель – Младость П
|
|
1:0
|
|
Грбаль – Будучность
|
|
1:1
|
|
Сутьеска – Единство
|
|
3:2
|
|
Дечіч – Іскра Даніловград
|
|
1:2
|
|
Рудар Плевля – Петровац
|
|
3:2
|
|
Зета – Ловчен
|
|
1:0
|
|
|
тур 23
|
28 березня, вівторок
|
Іскра Даніловград – Зета
|
|
1:0
|
|
Бокель – Младость П
|
|
0:0
|
|
Грбаль – Единство
|
|
1:0
|
|
Ловчен – Будучность
|
|
1:0
|
|
Рудар Плевля – Дечіч
|
|
1:0
|
|
Петровац – Сутьеска
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 24
|
1 квітня, субота
|
Сутьеска – Грбаль
|
|
0:0
|
|
Дечіч – Петровац
|
|
0:0
|
|
Младость П – Іскра Даніловград
|
|
1:2
|
|
Единство – Ловчен
|
|
0:1
|
|
Будучность – Бокель
|
|
2:2
|
|
Зета – Рудар Плевля
|
|
1:0
|
|
|
тур 25
|
8 квітня, субота
|
Іскра Даніловград – Будучность
|
|
1:0
|
|
Бокель – Ловчен
|
|
0:1
|
|
Грбаль – Дечіч
|
|
0:1
|
|
Сутьеска – Единство
|
|
4:0
|
|
Рудар Плевля – Младость П
|
|
0:1
|
|
Петровац – Зета
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 26
|
15 квітня, субота
|
Ловчен – Іскра Даніловград
|
|
0:0
|
|
Младость П – Петровац
|
|
2:0
|
|
Единство – Бокель
|
|
1:3
|
|
Будучность – Рудар Плевля
|
|
3:2
|
|
Зета – Грбаль
|
|
0:1
|
|
16 квітня, неділя
|
Дечіч – Сутьеска
|
|
1:0
|
|
|
тур 27
|
22 квітня, субота
|
Іскра Даніловград – Бокель
|
|
0:0
|
|
Грбаль – Младость П
|
|
0:0
|
|
Сутьеска – Зета
|
|
1:2
|
|
Дечіч – Единство
|
|
2:1
|
|
Рудар Плевля – Ловчен
|
|
2:0
|
|
Петровац – Будучность
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 28
|
29 квітня, субота
|
Бокель – Рудар Плевля
|
|
0:0
|
|
Ловчен – Петровац
|
|
6:0
|
|
Младость П – Сутьеска
|
|
1:3
|
|
Единство – Іскра Даніловград
|
|
0:2
|
|
Будучность – Грбаль
|
|
0:2
|
|
Зета – Дечіч
|
|
3:0
|
|
|
тур 29
|
6 травня, субота
|
Грбаль – Ловчен
|
|
0:3
|
|
Сутьеска – Будучность
|
|
1:0
|
|
Дечіч – Младость П
|
|
0:0
|
|
Рудар Плевля – Іскра Даніловград
|
|
2:0
|
|
Петровац – Бокель
|
|
1:3
|
|
Зета – Единство
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 30
|
10 травня, середа
|
Іскра Даніловград – Петровац
|
|
4:0
|
|
Бокель – Грбаль
|
|
0:0
|
|
Ловчен – Сутьеска
|
|
0:2
|
|
Младость П – Зета
|
|
0:1
|
|
Единство – Рудар Плевля
|
|
1:4
|
|
Будучность – Дечіч
|
|
2:0
|
|
|
тур 31
|
13 травня, субота
|
Грбаль – Іскра Даніловград
|
|
2:3
|
|
Сутьеска – Бокель
|
|
1:1
|
|
Дечіч – Ловчен
|
|
1:0
|
|
Младость П – Единство
|
|
6:2
|
|
Петровац – Рудар Плевля
|
|
3:1
|
|
Зета – Будучность
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 32
|
20 травня, субота
|
Іскра Даніловград – Сутьеска
|
|
1:0
|
|
Бокель – Дечіч
|
|
2:1
|
|
Ловчен – Зета
|
|
0:3
|
|
Единство – Петровац
|
|
3:1
|
|
Рудар Плевля – Грбаль
|
|
0:0
|
|
Будучность – Младость П
|
|
0:1
|
|
|
тур 33
|
27 травня, субота
|
Зета – Бокель
|
|
1:0
|
|
Будучность – Единство
|
|
4:1
|
|
Младость П – Ловчен
|
|
7:2
|
|
Дечіч – Іскра Даніловград
|
|
0:0
|
|
Сутьеска – Рудар Плевля
|
|
2:0
|
|
Грбаль – Петровац
|
|
1:0
|
|
|