тур 1 (відео)
|
15 березня, п`ятница
|
Славія-Мозир – Днепр Могілев
|
|
- : -
|
|
Іслочь – Динамо Брест
|
|
- : -
|
|
16 березня, субота
|
Динамо Мн – Сморгонь
|
|
- : -
|
|
Німан – Нафтан
|
|
- : -
|
|
Мінськ – БАТЕ
|
|
- : -
|
|
17 березня, неділя
|
Арсенал Дз – Торпедо Жодіно
|
|
- : -
|
|
Слуцк – Гомель
|
|
- : -
|
|
Шахтер Сл – Вітебськ
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 2
|
29 березня, п`ятница
|
Динамо Брест – Сморгонь
|
|
- : -
|
|
Днепр Могілев – Арсенал Дз
|
|
- : -
|
|
30 березня, субота
|
Вітебськ – Славія-Мозир
|
|
- : -
|
|
Нафтан – БАТЕ
|
|
- : -
|
|
Іслочь – Шахтер Сл
|
|
- : -
|
|
31 березня, неділя
|
Торпедо Жодіно – Слуцк
|
|
- : -
|
|
Мінськ – Динамо Мн
|
|
- : -
|
|
Гомель – Німан
|
|
- : -
|
|
|
тур 3 (відео)
|
5 квітня, п`ятница
|
Арсенал Дз – Вітебськ
|
|
- : -
|
|
Слуцк – Днепр Могілев
|
|
- : -
|
|
Славія-Мозир – Іслочь
|
|
- : -
|
|
Сморгонь – Мінськ
|
|
- : -
|
|
Німан – Торпедо Жодіно
|
|
- : -
|
|
Шахтер Сл – Динамо Брест
|
|
- : -
|
|
Динамо Мн – Нафтан
|
|
- : -
|
|
БАТЕ – Гомель
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 4 (відео)
|
13 квітня, субота
|
Іслочь – Арсенал Дз
|
|
- : -
|
|
Торпедо Жодіно – БАТЕ
|
|
- : -
|
|
Нафтан – Сморгонь
|
|
- : -
|
|
Днепр Могілев – Німан
|
|
- : -
|
|
Гомель – Динамо Мн
|
|
- : -
|
|
Динамо Брест – Мінськ
|
|
- : -
|
|
Шахтер Сл – Славія-Мозир
|
|
- : -
|
|
Вітебськ – Слуцк
|
|
- : -
|
|
|
тур 5 (відео)
|
20 квітня, субота
|
Арсенал Дз – Шахтер Сл
|
|
- : -
|
|
Слуцк – Іслочь
|
|
- : -
|
|
Славія-Мозир – Динамо Брест
|
|
- : -
|
|
Мінськ – Нафтан
|
|
- : -
|
|
Сморгонь – Гомель
|
|
- : -
|
|
Німан – Вітебськ
|
|
- : -
|
|
Динамо Мн – Торпедо Жодіно
|
|
- : -
|
|
БАТЕ – Днепр Могілев
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 6 (відео)
|
27 квітня, субота
|
Іслочь – Німан
|
|
- : -
|
|
Славія-Мозир – Арсенал Дз
|
|
- : -
|
|
Торпедо Жодіно – Сморгонь
|
|
- : -
|
|
Днепр Могілев – Динамо Мн
|
|
- : -
|
|
Гомель – Мінськ
|
|
- : -
|
|
Динамо Брест – Нафтан
|
|
- : -
|
|
Шахтер Сл – Слуцк
|
|
- : -
|
|
Вітебськ – БАТЕ
|
|
- : -
|
|
|
тур 7
|
1 травня, середа
|
Арсенал Дз – Динамо Брест
|
|
- : -
|
|
Слуцк – Славія-Мозир
|
|
- : -
|
|
Нафтан – Гомель
|
|
- : -
|
|
Мінськ – Торпедо Жодіно
|
|
- : -
|
|
Сморгонь – Днепр Могілев
|
|
- : -
|
|
Німан – Шахтер Сл
|
|
- : -
|
|
Динамо Мн – Вітебськ
|
|
- : -
|
|
БАТЕ – Іслочь
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 8 (відео)
|
11 травня, субота
|
Арсенал Дз – Слуцк
|
|
- : -
|
|
Іслочь – Динамо Мн
|
|
- : -
|
|
Славія-Мозир – Німан
|
|
- : -
|
|
Торпедо Жодіно – Нафтан
|
|
- : -
|
|
Днепр Могілев – Мінськ
|
|
- : -
|
|
Динамо Брест – Гомель
|
|
- : -
|
|
Шахтер Сл – БАТЕ
|
|
- : -
|
|
Вітебськ – Сморгонь
|
|
- : -
|
|
|
тур 9
|
18 травня, субота
|
Слуцк – Динамо Брест
|
|
- : -
|
|
Нафтан – Днепр Могілев
|
|
- : -
|
|
Мінськ – Вітебськ
|
|
- : -
|
|
Сморгонь – Іслочь
|
|
- : -
|
|
Німан – Арсенал Дз
|
|
- : -
|
|
Гомель – Торпедо Жодіно
|
|
- : -
|
|
Динамо Мн – Шахтер Сл
|
|
- : -
|
|
БАТЕ – Славія-Мозир
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 10
|
25 травня, субота
|
Арсенал Дз – БАТЕ
|
|
- : -
|
|
Іслочь – Мінськ
|
|
- : -
|
|
Слуцк – Німан
|
|
- : -
|
|
Славія-Мозир – Динамо Мн
|
|
- : -
|
|
Днепр Могілев – Гомель
|
|
- : -
|
|
Динамо Брест – Торпедо Жодіно
|
|
- : -
|
|
Шахтер Сл – Сморгонь
|
|
- : -
|
|
Вітебськ – Нафтан
|
|
- : -
|
|
|
тур 11
|
1 червня, субота
|
Торпедо Жодіно – Днепр Могілев
|
|
- : -
|
|
Нафтан – Іслочь
|
|
- : -
|
|
Мінськ – Шахтер Сл
|
|
- : -
|
|
Сморгонь – Славія-Мозир
|
|
- : -
|
|
Німан – Динамо Брест
|
|
- : -
|
|
Гомель – Вітебськ
|
|
- : -
|
|
Динамо Мн – Арсенал Дз
|
|
- : -
|
|
БАТЕ – Слуцк
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 12
|
15 червня, субота
|
Арсенал Дз – Сморгонь
|
|
- : -
|
|
Іслочь – Гомель
|
|
- : -
|
|
Слуцк – Динамо Мн
|
|
- : -
|
|
Славія-Мозир – Мінськ
|
|
- : -
|
|
Німан – БАТЕ
|
|
- : -
|
|
Динамо Брест – Днепр Могілев
|
|
- : -
|
|
Шахтер Сл – Нафтан
|
|
- : -
|
|
Вітебськ – Торпедо Жодіно
|
|
- : -
|
|
|
тур 13
|
22 червня, субота
|
Торпедо Жодіно – Іслочь
|
|
- : -
|
|
Нафтан – Славія-Мозир
|
|
- : -
|
|
Мінськ – Арсенал Дз
|
|
- : -
|
|
Днепр Могілев – Вітебськ
|
|
- : -
|
|
Сморгонь – Слуцк
|
|
- : -
|
|
Гомель – Шахтер Сл
|
|
- : -
|
|
Динамо Мн – Німан
|
|
- : -
|
|
БАТЕ – Динамо Брест
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 14
|
29 червня, субота
|
Арсенал Дз – Нафтан
|
|
- : -
|
|
Іслочь – Днепр Могілев
|
|
- : -
|
|
Слуцк – Мінськ
|
|
- : -
|
|
Славія-Мозир – Гомель
|
|
- : -
|
|
Німан – Сморгонь
|
|
- : -
|
|
Динамо Брест – Вітебськ
|
|
- : -
|
|
Шахтер Сл – Торпедо Жодіно
|
|
- : -
|
|
БАТЕ – Динамо Мн
|
|
- : -
|
|
|
тур 15
|
6 липня, субота
|
Торпедо Жодіно – Славія-Мозир
|
|
- : -
|
|
Нафтан – Слуцк
|
|
- : -
|
|
Мінськ – Німан
|
|
- : -
|
|
Днепр Могілев – Шахтер Сл
|
|
- : -
|
|
Сморгонь – БАТЕ
|
|
- : -
|
|
Гомель – Арсенал Дз
|
|
- : -
|
|
Вітебськ – Іслочь
|
|
- : -
|
|
Динамо Мн – Динамо Брест
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 16
|
3 серпня, субота
|
Торпедо Жодіно – Арсенал Дз
|
|
- : -
|
|
Нафтан – Німан
|
|
- : -
|
|
Днепр Могілев – Славія-Мозир
|
|
- : -
|
|
Сморгонь – Динамо Мн
|
|
- : -
|
|
Гомель – Слуцк
|
|
- : -
|
|
Динамо Брест – Іслочь
|
|
- : -
|
|
Вітебськ – Шахтер Сл
|
|
- : -
|
|
БАТЕ – Мінськ
|
|
- : -
|
|
|
тур 17
|
10 серпня, субота
|
Арсенал Дз – Днепр Могілев
|
|
- : -
|
|
Слуцк – Торпедо Жодіно
|
|
- : -
|
|
Славія-Мозир – Вітебськ
|
|
- : -
|
|
Сморгонь – Динамо Брест
|
|
- : -
|
|
Німан – Гомель
|
|
- : -
|
|
Шахтер Сл – Іслочь
|
|
- : -
|
|
Динамо Мн – Мінськ
|
|
- : -
|
|
БАТЕ – Нафтан
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 18
|
17 серпня, субота
|
Іслочь – Славія-Мозир
|
|
- : -
|
|
Торпедо Жодіно – Німан
|
|
- : -
|
|
Нафтан – Динамо Мн
|
|
- : -
|
|
Мінськ – Сморгонь
|
|
- : -
|
|
Днепр Могілев – Слуцк
|
|
- : -
|
|
Гомель – БАТЕ
|
|
- : -
|
|
Динамо Брест – Шахтер Сл
|
|
- : -
|
|
Вітебськ – Арсенал Дз
|
|
- : -
|
|
|
тур 19
|
24 серпня, субота
|
Арсенал Дз – Іслочь
|
|
- : -
|
|
Слуцк – Вітебськ
|
|
- : -
|
|
Славія-Мозир – Шахтер Сл
|
|
- : -
|
|
Мінськ – Динамо Брест
|
|
- : -
|
|
Сморгонь – Нафтан
|
|
- : -
|
|
Німан – Днепр Могілев
|
|
- : -
|
|
Динамо Мн – Гомель
|
|
- : -
|
|
БАТЕ – Торпедо Жодіно
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 20
|
31 серпня, субота
|
Іслочь – Слуцк
|
|
- : -
|
|
Торпедо Жодіно – Динамо Мн
|
|
- : -
|
|
Нафтан – Мінськ
|
|
- : -
|
|
Днепр Могілев – БАТЕ
|
|
- : -
|
|
Гомель – Сморгонь
|
|
- : -
|
|
Динамо Брест – Славія-Мозир
|
|
- : -
|
|
Шахтер Сл – Арсенал Дз
|
|
- : -
|
|
Вітебськ – Німан
|
|
- : -
|
|
|
тур 21
|
14 вересня, субота
|
Арсенал Дз – Славія-Мозир
|
|
- : -
|
|
Слуцк – Шахтер Сл
|
|
- : -
|
|
Нафтан – Динамо Брест
|
|
- : -
|
|
Мінськ – Гомель
|
|
- : -
|
|
Сморгонь – Торпедо Жодіно
|
|
- : -
|
|
Німан – Іслочь
|
|
- : -
|
|
Динамо Мн – Днепр Могілев
|
|
- : -
|
|
БАТЕ – Вітебськ
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 22
|
21 вересня, субота
|
Іслочь – БАТЕ
|
|
- : -
|
|
Славія-Мозир – Слуцк
|
|
- : -
|
|
Торпедо Жодіно – Мінськ
|
|
- : -
|
|
Днепр Могілев – Сморгонь
|
|
- : -
|
|
Гомель – Нафтан
|
|
- : -
|
|
Динамо Брест – Арсенал Дз
|
|
- : -
|
|
Шахтер Сл – Німан
|
|
- : -
|
|
Вітебськ – Динамо Мн
|
|
- : -
|
|
|
тур 23
|
28 вересня, субота
|
Слуцк – Арсенал Дз
|
|
- : -
|
|
Нафтан – Торпедо Жодіно
|
|
- : -
|
|
Мінськ – Днепр Могілев
|
|
- : -
|
|
Сморгонь – Вітебськ
|
|
- : -
|
|
Німан – Славія-Мозир
|
|
- : -
|
|
Гомель – Динамо Брест
|
|
- : -
|
|
Динамо Мн – Іслочь
|
|
- : -
|
|
БАТЕ – Шахтер Сл
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 24
|
5 жовтня, субота
|
Арсенал Дз – Німан
|
|
- : -
|
|
Іслочь – Сморгонь
|
|
- : -
|
|
Славія-Мозир – БАТЕ
|
|
- : -
|
|
Торпедо Жодіно – Гомель
|
|
- : -
|
|
Днепр Могілев – Нафтан
|
|
- : -
|
|
Динамо Брест – Слуцк
|
|
- : -
|
|
Шахтер Сл – Динамо Мн
|
|
- : -
|
|
Вітебськ – Мінськ
|
|
- : -
|
|
|
тур 25
|
19 жовтня, субота
|
Торпедо Жодіно – Динамо Брест
|
|
- : -
|
|
Нафтан – Вітебськ
|
|
- : -
|
|
Мінськ – Іслочь
|
|
- : -
|
|
Сморгонь – Шахтер Сл
|
|
- : -
|
|
Німан – Слуцк
|
|
- : -
|
|
Гомель – Днепр Могілев
|
|
- : -
|
|
Динамо Мн – Славія-Мозир
|
|
- : -
|
|
БАТЕ – Арсенал Дз
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 26
|
26 жовтня, субота
|
Арсенал Дз – Динамо Мн
|
|
- : -
|
|
Іслочь – Нафтан
|
|
- : -
|
|
Слуцк – БАТЕ
|
|
- : -
|
|
Славія-Мозир – Сморгонь
|
|
- : -
|
|
Днепр Могілев – Торпедо Жодіно
|
|
- : -
|
|
Динамо Брест – Німан
|
|
- : -
|
|
Шахтер Сл – Мінськ
|
|
- : -
|
|
Вітебськ – Гомель
|
|
- : -
|
|
|
тур 27
|
2 листопада, субота
|
Торпедо Жодіно – Вітебськ
|
|
- : -
|
|
Нафтан – Шахтер Сл
|
|
- : -
|
|
Мінськ – Славія-Мозир
|
|
- : -
|
|
Днепр Могілев – Динамо Брест
|
|
- : -
|
|
Сморгонь – Арсенал Дз
|
|
- : -
|
|
Гомель – Іслочь
|
|
- : -
|
|
Динамо Мн – Слуцк
|
|
- : -
|
|
БАТЕ – Німан
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 28
|
9 листопада, субота
|
Арсенал Дз – Мінськ
|
|
- : -
|
|
Іслочь – Торпедо Жодіно
|
|
- : -
|
|
Слуцк – Сморгонь
|
|
- : -
|
|
Славія-Мозир – Нафтан
|
|
- : -
|
|
Німан – Динамо Мн
|
|
- : -
|
|
Динамо Брест – БАТЕ
|
|
- : -
|
|
Шахтер Сл – Гомель
|
|
- : -
|
|
Вітебськ – Днепр Могілев
|
|
- : -
|
|
|
тур 29
|
23 листопада, субота
|
Торпедо Жодіно – Шахтер Сл
|
|
- : -
|
|
Нафтан – Арсенал Дз
|
|
- : -
|
|
Мінськ – Слуцк
|
|
- : -
|
|
Днепр Могілев – Іслочь
|
|
- : -
|
|
Сморгонь – Німан
|
|
- : -
|
|
Гомель – Славія-Мозир
|
|
- : -
|
|
Вітебськ – Динамо Брест
|
|
- : -
|
|
Динамо Мн – БАТЕ
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 30
|
30 листопада, субота
|
Іслочь – Вітебськ
|
|
- : -
|
|
Слуцк – Нафтан
|
|
- : -
|
|
Славія-Мозир – Торпедо Жодіно
|
|
- : -
|
|
Німан – Мінськ
|
|
- : -
|
|
Динамо Брест – Динамо Мн
|
|
- : -
|
|
Шахтер Сл – Днепр Могілев
|
|
- : -
|
|
БАТЕ – Сморгонь
|
|
- : -
|
|
Арсенал Дз – Гомель
|
|
- : -
|
|
|