тур 1
|
5 травня, п`ятница
|
Троттюр – Лейкнір Р
|
|
1:3
|
|
Акранес – Гріндавік
|
|
0:2
|
|
Гротта – Ньярдвік
|
|
1:1
|
|
Сельфосс – Афтурелдінг
|
|
1:3
|
|
Кордренгір – Фьолнір
|
|
0:1
|
|
6 травня, субота
|
Тоур – Вестрі
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 2
|
11 травня, четвер
|
Ньярдвік – Кордренгір
|
|
2:2
|
|
Фьолнір – Троттюр
|
|
3:3
|
|
12 травня, п`ятница
|
Лейкнір Р – Сельфосс
|
|
2:3
|
|
Афтурелдінг – Тоур
|
|
1:0
|
|
Гріндавік – Гротта
|
|
0:0
|
|
13 травня, субота
|
Вестрі – Акранес
|
|
2:2
|
|
|
тур 3
|
20 травня, субота
|
Тоур – Лейкнір Р
|
|
1:0
|
|
21 травня, неділя
|
Троттюр – Кордренгір
|
|
3:1
|
|
Гротта – Вестрі
|
|
2:2
|
|
Сельфосс – Фьолнір
|
|
1:2
|
|
22 травня, понеділок
|
Акранес – Афтурелдінг
|
|
1:1
|
|
Гріндавік – Ньярдвік
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 4
|
26 травня, п`ятница
|
Афтурелдінг – Гротта
|
|
3:2
|
|
Лейкнір Р – Акранес
|
|
2:3
|
|
Ньярдвік – Троттюр
|
|
3:1
|
|
Фьолнір – Тоур
|
|
6:0
|
|
Кордренгір – Сельфосс
|
|
1:3
|
|
27 травня, субота
|
Вестрі – Гріндавік
|
|
0:2
|
|
|
тур 5
|
1 червня, четвер
|
Сельфосс – Троттюр
|
|
2:1
|
|
Акранес – Фьолнір
|
|
1:2
|
|
Гріндавік – Афтурелдінг
|
|
0:3
|
|
2 червня, п`ятница
|
Гротта – Лейкнір Р
|
|
5:1
|
|
Тоур – Кордренгір
|
|
3:1
|
|
3 червня, субота
|
Вестрі – Ньярдвік
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 6
|
8 червня, четвер
|
Ньярдвік – Сельфосс
|
|
1:1
|
|
Фьолнір – Гротта
|
|
2:2
|
|
9 червня, п`ятница
|
Кордренгір – Акранес
|
|
0:1
|
|
Троттюр – Тоур
|
|
3:0
|
|
10 червня, субота
|
Афтурелдінг – Вестрі
|
|
3:1
|
|
Лейкнір Р – Гріндавік
|
|
2:2
|
|
|
тур 7
|
15 червня, четвер
|
Гріндавік – Фьолнір
|
|
0:1
|
|
Гротта – Кордренгір
|
|
2:1
|
|
16 червня, п`ятница
|
Акранес – Троттюр
|
|
6:3
|
|
Афтурелдінг – Ньярдвік
|
|
7:2
|
|
Тоур – Сельфосс
|
|
2:1
|
|
28 червня, середа
|
Вестрі – Лейкнір Р
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 8
|
22 червня, четвер
|
Кордренгір – Гріндавік
|
|
1:3
|
|
Троттюр – Гротта
|
|
2:1
|
|
23 червня, п`ятница
|
Лейкнір Р – Афтурелдінг
|
|
2:2
|
|
Сельфосс – Акранес
|
|
3:4
|
|
24 червня, субота
|
Ньярдвік – Тоур
|
|
2:2
|
|
Фьолнір – Вестрі
|
|
1:1
|
|
|
тур 9
|
28 червня, середа
|
Гротта – Сельфосс
|
|
1:0
|
|
29 червня, четвер
|
Афтурелдінг – Фьолнір
|
|
4:3
|
|
Акранес – Тоур
|
|
4:0
|
|
30 червня, п`ятница
|
Гріндавік – Троттюр
|
|
1:2
|
|
2 липня, неділя
|
Лейкнір Р – Ньярдвік
|
|
3:0
|
|
Вестрі – Кордренгір
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 10
|
6 липня, четвер
|
Фьолнір – Лейкнір Р
|
|
4:1
|
|
7 липня, п`ятница
|
Кордренгір – Афтурелдінг
|
|
1:4
|
|
Акранес – Ньярдвік
|
|
2:1
|
|
8 липня, субота
|
Троттюр – Вестрі
|
|
1:2
|
|
25 липня, вівторок
|
Сельфосс – Гріндавік
|
|
2:0
|
|
Тоур – Гротта
|
|
3:1
|
|
|
тур 11
|
12 липня, середа
|
Ньярдвік – Фьолнір
|
|
1:1
|
|
Лейкнір Р – Кордренгір
|
|
3:2
|
|
Афтурелдінг – Троттюр
|
|
1:0
|
|
Гріндавік – Тоур
|
|
1:1
|
|
8 серпня, вівторок
|
Вестрі – Сельфосс
|
|
2:1
|
|
Гротта – Акранес
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 12
|
16 липня, неділя
|
Кордренгір – Ньярдвік
|
|
1:0
|
|
Тоур – Афтурелдінг
|
|
1:3
|
|
Акранес – Вестрі
|
|
1:1
|
|
Гротта – Гріндавік
|
|
2:0
|
|
Сельфосс – Лейкнір Р
|
|
2:4
|
|
Троттюр – Фьолнір
|
|
2:2
|
|
|
тур 13
|
20 липня, четвер
|
Лейкнір Р – Троттюр
|
|
3:2
|
|
21 липня, п`ятница
|
Ньярдвік – Гротта
|
|
1:3
|
|
Афтурелдінг – Сельфосс
|
|
9:0
|
|
Гріндавік – Акранес
|
|
0:2
|
|
Фьолнір – Кордренгір
|
|
5:1
|
|
22 липня, субота
|
Вестрі – Тоур
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 14
|
27 липня, четвер
|
Кордренгір – Троттюр
|
|
2:2
|
|
28 липня, п`ятница
|
Афтурелдінг – Акранес
|
|
2:5
|
|
29 липня, субота
|
Лейкнір Р – Тоур
|
|
1:0
|
|
Ньярдвік – Гріндавік
|
|
4:1
|
|
Вестрі – Гротта
|
|
3:0
|
|
Фьолнір – Сельфосс
|
|
2:4
|
|
|
тур 15
|
2 серпня, середа
|
Тоур – Фьолнір
|
|
0:1
|
|
Сельфосс – Кордренгір
|
|
3:1
|
|
Гротта – Афтурелдінг
|
|
1:1
|
|
Акранес – Лейкнір Р
|
|
1:5
|
|
Гріндавік – Вестрі
|
|
1:1
|
|
Троттюр – Ньярдвік
|
|
3:5
|
|
|
|
тур 16
|
10 серпня, четвер
|
Афтурелдінг – Гріндавік
|
|
1:2
|
|
11 серпня, п`ятница
|
Кордренгір – Тоур
|
|
2:3
|
|
Фьолнір – Акранес
|
|
0:1
|
|
Лейкнір Р – Гротта
|
|
2:1
|
|
12 серпня, субота
|
Троттюр – Сельфосс
|
|
4:3
|
|
Ньярдвік – Вестрі
|
|
2:0
|
|
|
тур 17
|
16 серпня, середа
|
Тоур – Троттюр
|
|
2:1
|
|
Вестрі – Афтурелдінг
|
|
2:2
|
|
Сельфосс – Ньярдвік
|
|
2:3
|
|
Гротта – Фьолнір
|
|
3:3
|
|
Акранес – Кордренгір
|
|
4:0
|
|
Гріндавік – Лейкнір Р
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 18
|
20 серпня, неділя
|
Троттюр – Акранес
|
|
1:1
|
|
Лейкнір Р – Вестрі
|
|
1:2
|
|
Сельфосс – Тоур
|
|
2:2
|
|
Ньярдвік – Афтурелдінг
|
|
1:2
|
|
21 серпня, понеділок
|
Кордренгір – Гротта
|
|
2:2
|
|
Фьолнір – Гріндавік
|
|
5:1
|
|
|
тур 19
|
25 серпня, п`ятница
|
Гріндавік – Кордренгір
|
|
7:2
|
|
Акранес – Сельфосс
|
|
1:0
|
|
Гротта – Троттюр
|
|
2:2
|
|
Тоур – Ньярдвік
|
|
0:3
|
|
26 серпня, субота
|
Афтурелдінг – Лейкнір Р
|
|
0:2
|
|
Вестрі – Фьолнір
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 20
|
31 серпня, четвер
|
Фьолнір – Афтурелдінг
|
|
4:2
|
|
Троттюр – Гріндавік
|
|
5:0
|
|
1 вересня, п`ятница
|
Сельфосс – Гротта
|
|
1:0
|
|
2 вересня, субота
|
Ньярдвік – Лейкнір Р
|
|
2:4
|
|
Тоур – Акранес
|
|
2:3
|
|
Кордренгір – Вестрі
|
|
0:5
|
|
|
тур 21
|
9 вересня, субота
|
Вестрі – Троттюр
|
|
2:1
|
|
Ньярдвік – Акранес
|
|
2:4
|
|
Гротта – Тоур
|
|
1:0
|
|
Лейкнір Р – Фьолнір
|
|
1:2
|
|
Афтурелдінг – Кордренгір
|
|
5:0
|
|
Гріндавік – Сельфосс
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 22
|
16 вересня, субота
|
Троттюр – Афтурелдінг
|
|
2:1
|
|
Акранес – Гротта
|
|
4:1
|
|
Сельфосс – Вестрі
|
|
1:2
|
|
Фьолнір – Ньярдвік
|
|
4:0
|
|
Тоур – Гріндавік
|
|
3:0
|
|
Кордренгір – Лейкнір Р
|
|
0:5
|
|
|