тур 1
|
21 липня, п`ятница
|
Мідтъюлланн – Відовре
|
|
1:0
|
|
22 липня, субота
|
Люнгбю – Копенгаген
|
|
1:2
|
|
23 липня, неділя
|
Оденсе – Раннерс
|
|
2:2
|
|
АГФ Орхус – Вейлє
|
|
1:0
|
|
Сілкеборг – Брондбю
|
|
1:2
|
|
24 липня, понеділок
|
Норшелланн – Віборг
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 2
|
28 липня, п`ятница
|
Віборг – Люнгбю
|
|
2:2
|
|
29 липня, субота
|
Вейлє – Копенгаген
|
|
2:3
|
|
30 липня, неділя
|
Брондбю – Оденсе
|
|
1:2
|
|
Раннерс – Відовре
|
|
2:2
|
|
Мідтъюлланн – Сілкеборг
|
|
2:0
|
|
31 липня, понеділок
|
АГФ Орхус – Норшелланн
|
|
1:3
|
|
|
тур 3
|
4 серпня, п`ятница
|
Сілкеборг – Вейлє
|
|
2:1
|
|
5 серпня, субота
|
Копенгаген – Раннерс
|
|
4:0
|
|
6 серпня, неділя
|
Відовре – АГФ Орхус
|
|
0:2
|
|
Норшелланн – Брондбю
|
|
3:1
|
|
Люнгбю – Мідтъюлланн
|
|
4:1
|
|
7 серпня, понеділок
|
Оденсе – Віборг
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 4
|
12 серпня, субота
|
Копенгаген – Оденсе
|
|
2:1
|
|
13 серпня, неділя
|
АГФ Орхус – Сілкеборг
|
|
2:2
|
|
Брондбю – Люнгбю
|
|
3:0
|
|
Вейлє – Мідтъюлланн
|
|
1:2
|
|
Раннерс – Норшелланн
|
|
0:5
|
|
14 серпня, понеділок
|
Віборг – Відовре
|
|
0:0
|
|
|
тур 5
|
18 серпня, п`ятница
|
Відовре – Копенгаген
|
|
0:2
|
|
20 серпня, неділя
|
Оденсе – АГФ Орхус
|
|
1:1
|
|
Люнгбю – Раннерс
|
|
1:0
|
|
Сілкеборг – Норшелланн
|
|
2:0
|
|
Мідтъюлланн – Брондбю
|
|
0:1
|
|
21 серпня, понеділок
|
Віборг – Вейлє
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 6
|
25 серпня, п`ятница
|
Раннерс – Віборг
|
|
1:0
|
|
26 серпня, субота
|
Копенгаген – Сілкеборг
|
|
1:3
|
|
27 серпня, неділя
|
Відовре – Оденсе
|
|
1:5
|
|
Норшелланн – Мідтъюлланн
|
|
3:0
|
|
АГФ Орхус – Люнгбю
|
|
1:0
|
|
28 серпня, понеділок
|
Вейлє – Брондбю
|
|
0:1
|
|
|
тур 7
|
1 вересня, п`ятница
|
Оденсе – Вейлє
|
|
1:2
|
|
3 вересня, неділя
|
Брондбю – Раннерс
|
|
3:1
|
|
Люнгбю – Норшелланн
|
|
1:1
|
|
Сілкеборг – Відовре
|
|
1:0
|
|
Копенгаген – Віборг
|
|
2:0
|
|
Мідтъюлланн – АГФ Орхус
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 8
|
15 вересня, п`ятница
|
Віборг – Мідтъюлланн
|
|
2:2
|
|
16 вересня, субота
|
Норшелланн – Копенгаген
|
|
2:2
|
|
17 вересня, неділя
|
АГФ Орхус – Брондбю
|
|
0:3
|
|
Вейлє – Раннерс
|
|
1:2
|
|
Відовре – Люнгбю
|
|
0:1
|
|
18 вересня, понеділок
|
Оденсе – Сілкеборг
|
|
0:3
|
|
|
тур 9
|
22 вересня, п`ятница
|
Люнгбю – Вейлє
|
|
1:1
|
|
24 вересня, неділя
|
Мідтъюлланн – Оденсе
|
|
2:1
|
|
Раннерс – АГФ Орхус
|
|
1:1
|
|
Сілкеборг – Віборг
|
|
2:0
|
|
Брондбю – Копенгаген
|
|
2:3
|
|
25 вересня, понеділок
|
Норшелланн – Відовре
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 10
|
30 вересня, субота
|
Копенгаген – Мідтъюлланн
|
|
0:2
|
|
1 жовтня, неділя
|
Відовре – Брондбю
|
|
0:3
|
|
Раннерс – Сілкеборг
|
|
1:0
|
|
Вейлє – Норшелланн
|
|
0:0
|
|
Віборг – АГФ Орхус
|
|
2:1
|
|
2 жовтня, понеділок
|
Оденсе – Люнгбю
|
|
1:2
|
|
|
тур 11
|
6 жовтня, п`ятница
|
Сілкеборг – Люнгбю
|
|
5:0
|
|
8 жовтня, неділя
|
АГФ Орхус – Копенгаген
|
|
1:1
|
|
Брондбю – Віборг
|
|
1:0
|
|
Вейлє – Відовре
|
|
3:1
|
|
Мідтъюлланн – Раннерс
|
|
2:2
|
|
Норшелланн – Оденсе
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 12
|
20 жовтня, п`ятница
|
Відовре – Сілкеборг
|
|
1:2
|
|
21 жовтня, субота
|
Копенгаген – Вейлє
|
|
2:1
|
|
22 жовтня, неділя
|
Віборг – Норшелланн
|
|
0:2
|
|
Люнгбю – АГФ Орхус
|
|
0:2
|
|
Раннерс – Брондбю
|
|
2:2
|
|
23 жовтня, понеділок
|
Оденсе – Мідтъюлланн
|
|
1:2
|
|
|
тур 13
|
27 жовтня, п`ятница
|
Мідтъюлланн – Люнгбю
|
|
2:1
|
|
28 жовтня, субота
|
Копенгаген – Відовре
|
|
4:0
|
|
29 жовтня, неділя
|
Сілкеборг – Оденсе
|
|
0:0
|
|
Вейлє – Віборг
|
|
1:1
|
|
Брондбю – Норшелланн
|
|
2:1
|
|
30 жовтня, понеділок
|
АГФ Орхус – Раннерс
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 14
|
4 листопада, субота
|
Люнгбю – Оденсе
|
|
2:2
|
|
5 листопада, неділя
|
Віборг – Сілкеборг
|
|
2:1
|
|
Раннерс – Копенгаген
|
|
2:4
|
|
Норшелланн – Вейлє
|
|
1:0
|
|
Відовре – Мідтъюлланн
|
|
1:4
|
|
6 листопада, понеділок
|
Брондбю – АГФ Орхус
|
|
1:1
|
|
|
тур 15
|
10 листопада, п`ятница
|
Сілкеборг – Раннерс
|
|
1:1
|
|
12 листопада, неділя
|
Оденсе – Відовре
|
|
0:2
|
|
АГФ Орхус – Віборг
|
|
2:0
|
|
Вейлє – Люнгбю
|
|
1:0
|
|
Копенгаген – Брондбю
|
|
0:0
|
|
Мідтъюлланн – Норшелланн
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 16
|
24 листопада, п`ятница
|
Відовре – Вейлє
|
|
1:1
|
|
25 листопада, субота
|
Віборг – Копенгаген
|
|
2:1
|
|
26 листопада, неділя
|
Люнгбю – Брондбю
|
|
3:3
|
|
Раннерс – Оденсе
|
|
0:1
|
|
Норшелланн – АГФ Орхус
|
|
0:0
|
|
27 листопада, понеділок
|
Сілкеборг – Мідтъюлланн
|
|
1:4
|
|
|
тур 17
|
1 грудень, п`ятница
|
Раннерс – Вейлє
|
|
0:0
|
|
3 грудень, неділя
|
Копенгаген – АГФ Орхус
|
|
1:2
|
|
Люнгбю – Сілкеборг
|
|
2:0
|
|
Брондбю – Відовре
|
|
4:0
|
|
Оденсе – Норшелланн
|
|
1:1
|
|
4 грудень, понеділок
|
Мідтъюлланн – Віборг
|
|
5:1
|
|
|
|
тур 18
|
16 лютого, п`ятница
|
Віборг – Оденсе
|
|
1:2
|
|
18 лютого, неділя
|
Брондбю – Мідтъюлланн
|
|
1:0
|
|
Сілкеборг – Копенгаген
|
|
0:3
|
|
Норшелланн – Люнгбю
|
|
3:2
|
|
Відовре – Раннерс
|
|
1:3
|
|
19 лютого, понеділок
|
Вейлє – АГФ Орхус
|
|
0:0
|
|
|
тур 19
|
23 лютого, п`ятница
|
Раннерс – Люнгбю
|
|
1:0
|
|
25 лютого, неділя
|
Оденсе – Брондбю
|
|
0:3
|
|
АГФ Орхус – Мідтъюлланн
|
|
2:3
|
|
Вейлє – Сілкеборг
|
|
2:0
|
|
Відовре – Віборг
|
|
2:2
|
|
26 лютого, понеділок
|
Копенгаген – Норшелланн
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 20
|
1 березня, п`ятница
|
Мідтъюлланн – Копенгаген
|
|
2:0
|
|
3 березня, неділя
|
Люнгбю – Відовре
|
|
2:4
|
|
Брондбю – Вейлє
|
|
1:1
|
|
АГФ Орхус – Оденсе
|
|
1:1
|
|
Віборг – Раннерс
|
|
3:0
|
|
4 березня, понеділок
|
Норшелланн – Сілкеборг
|
|
3:1
|
|
|
тур 21
|
8 березня, п`ятница
|
Відовре – Норшелланн
|
|
1:2
|
|
10 березня, неділя
|
Копенгаген – Люнгбю
|
|
4:0
|
|
Сілкеборг – АГФ Орхус
|
|
0:1
|
|
Вейлє – Оденсе
|
|
0:1
|
|
Віборг – Брондбю
|
|
1:2
|
|
11 березня, понеділок
|
Раннерс – Мідтъюлланн
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 22
|
17 березня, неділя
|
Оденсе – Копенгаген
|
|
0:2
|
|
АГФ Орхус – Відовре
|
|
1:0
|
|
Брондбю – Сілкеборг
|
|
4:1
|
|
Люнгбю – Віборг
|
|
2:0
|
|
Мідтъюлланн – Вейлє
|
|
3:0
|
|
Норшелланн – Раннерс
|
|
1:1
|
|
|