тур 1
|
28 липня, п`ятница
|
Юніон Сент-Жиллуаз – Андерлехт
|
|
2:0
|
|
29 липня, субота
|
Шарлеруа – ОХЛ
|
|
1:1
|
|
Ейпен – Вестерло
|
|
2:2
|
|
РВД Моленбек – Генк
|
|
0:4
|
|
30 липня, неділя
|
Синт-Трейден – Стандард
|
|
1:0
|
|
Антверпен – Серкль Брюгге
|
|
1:0
|
|
Гент – Кортрейк
|
|
3:2
|
|
Брюгге – Мехелен
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 2
|
4 серпня, п`ятница
|
Стандард – Юніон Сент-Жиллуаз
|
|
0:1
|
|
5 серпня, субота
|
Серкль Брюгге – Шарлеруа
|
|
2:0
|
|
Генк – Ейпен
|
|
0:1
|
|
ОХЛ – РВД Моленбек
|
|
1:2
|
|
6 серпня, неділя
|
Кортрейк – Синт-Трейден
|
|
0:1
|
|
Мехелен – Гент
|
|
0:1
|
|
Вестерло – Брюгге
|
|
0:1
|
|
Андерлехт – Антверпен
|
|
1:0
|
|
|
тур 3
|
11 серпня, п`ятница
|
Антверпен – Кортрейк
|
|
6:0
|
|
12 серпня, субота
|
РВД Моленбек – Мехелен
|
|
1:0
|
|
Юніон Сент-Жиллуаз – ОХЛ
|
|
5:1
|
|
13 серпня, неділя
|
Синт-Трейден – Андерлехт
|
|
0:1
|
|
Ейпен – Брюгге
|
|
0:5
|
|
Шарлеруа – Стандард
|
|
1:1
|
|
Вестерло – Гент
|
|
1:3
|
|
Серкль Брюгге – Генк
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 4
|
18 серпня, п`ятница
|
ОХЛ – Антверпен
|
|
1:1
|
|
19 серпня, субота
|
Стандард – Серкль Брюгге
|
|
0:1
|
|
Мехелен – Юніон Сент-Жиллуаз
|
|
4:0
|
|
20 серпня, неділя
|
Кортрейк – Ейпен
|
|
1:3
|
|
Генк – Шарлеруа
|
|
0:0
|
|
Гент – Синт-Трейден
|
|
2:2
|
|
Андерлехт – Вестерло
|
|
2:1
|
|
Брюгге – РВД Моленбек
|
|
7:1
|
|
|
тур 5
|
26 серпня, субота
|
Вестерло – Мехелен
|
|
2:3
|
|
Ейпен – ОХЛ
|
|
3:1
|
|
Кортрейк – Стандард
|
|
1:1
|
|
27 серпня, неділя
|
Андерлехт – Шарлеруа
|
|
2:1
|
|
Синт-Трейден – Серкль Брюгге
|
|
0:2
|
|
27 вересня, середа
|
Антверпен – Гент
|
|
0:0
|
|
28 вересня, четвер
|
РВД Моленбек – Юніон Сент-Жиллуаз
|
|
2:3
|
|
Брюгге – Генк
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 6
|
1 вересня, п`ятница
|
ОХЛ – Кортрейк
|
|
3:0
|
|
2 вересня, субота
|
Стандард – РВД Моленбек
|
|
1:1
|
|
Серкль Брюгге – Вестерло
|
|
2:1
|
|
Мехелен – Ейпен
|
|
1:0
|
|
3 вересня, неділя
|
Генк – Андерлехт
|
|
1:1
|
|
Шарлеруа – Синт-Трейден
|
|
1:1
|
|
Юніон Сент-Жиллуаз – Антверпен
|
|
2:2
|
|
Гент – Брюгге
|
|
2:1
|
|
|
тур 7
|
15 вересня, п`ятница
|
Вестерло – Антверпен
|
|
0:3
|
|
16 вересня, субота
|
Юніон Сент-Жиллуаз – Генк
|
|
0:2
|
|
Брюгге – Шарлеруа
|
|
4:2
|
|
РВД Моленбек – Серкль Брюгге
|
|
2:1
|
|
17 вересня, неділя
|
Кортрейк – Андерлехт
|
|
2:2
|
|
ОХЛ – Гент
|
|
1:1
|
|
Ейпен – Стандард
|
|
1:3
|
|
Синт-Трейден – Мехелен
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 8
|
22 вересня, п`ятница
|
Стандард – Вестерло
|
|
0:0
|
|
23 вересня, субота
|
Шарлеруа – Кортрейк
|
|
1:0
|
|
Мехелен – ОХЛ
|
|
1:2
|
|
Антверпен – РВД Моленбек
|
|
0:0
|
|
24 вересня, неділя
|
Генк – Синт-Трейден
|
|
3:3
|
|
Гент – Ейпен
|
|
2:1
|
|
Андерлехт – Брюгге
|
|
1:1
|
|
Серкль Брюгге – Юніон Сент-Жиллуаз
|
|
0:2
|
|
|
тур 9
|
29 вересня, п`ятница
|
Кортрейк – Серкль Брюгге
|
|
2:1
|
|
30 вересня, субота
|
ОХЛ – Стандард
|
|
1:2
|
|
Ейпен – Андерлехт
|
|
1:3
|
|
Мехелен – Антверпен
|
|
0:0
|
|
1 жовтня, неділя
|
Брюгге – Синт-Трейден
|
|
1:1
|
|
Генк – Вестерло
|
|
3:3
|
|
РВД Моленбек – Гент
|
|
1:1
|
|
Юніон Сент-Жиллуаз – Шарлеруа
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 10 (відео)
|
6 жовтня, п`ятница
|
Шарлеруа – РВД Моленбек
|
|
2:1
|
|
7 жовтня, субота
|
Вестерло – Кортрейк
|
|
1:0
|
|
Андерлехт – Мехелен
|
|
3:1
|
|
Серкль Брюгге – ОХЛ
|
|
3:2
|
|
8 жовтня, неділя
|
Стандард – Брюгге
|
|
2:1
|
|
Гент – Генк
|
|
1:1
|
|
Антверпен – Ейпен
|
|
4:1
|
|
Синт-Трейден – Юніон Сент-Жиллуаз
|
|
0:4
|
|
|
тур 11
|
20 жовтня, п`ятница
|
Юніон Сент-Жиллуаз – Ейпен
|
|
4:1
|
|
21 жовтня, субота
|
РВД Моленбек – Вестерло
|
|
1:1
|
|
Кортрейк – Брюгге
|
|
1:0
|
|
Шарлеруа – Антверпен
|
|
3:2
|
|
22 жовтня, неділя
|
Стандард – Андерлехт
|
|
3:2
|
|
Серкль Брюгге – Гент
|
|
2:0
|
|
Генк – Мехелен
|
|
4:0
|
|
ОХЛ – Синт-Трейден
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 12 (відео)
|
27 жовтня, п`ятница
|
Синт-Трейден – РВД Моленбек
|
|
2:1
|
|
28 жовтня, субота
|
Ейпен – Шарлеруа
|
|
2:0
|
|
Мехелен – Серкль Брюгге
|
|
0:2
|
|
Андерлехт – ОХЛ
|
|
5:1
|
|
29 жовтня, неділя
|
Брюгге – Антверпен
|
|
2:1
|
|
Гент – Стандард
|
|
3:1
|
|
Вестерло – Юніон Сент-Жиллуаз
|
|
1:3
|
|
Кортрейк – Генк
|
|
0:3
|
|
|
тур 13
|
3 листопада, п`ятница
|
Серкль Брюгге – Андерлехт
|
|
1:1
|
|
Синт-Трейден – Ейпен
|
|
1:1
|
|
4 листопада, субота
|
РВД Моленбек – Кортрейк
|
|
1:1
|
|
ОХЛ – Вестерло
|
|
0:2
|
|
Антверпен – Генк
|
|
3:2
|
|
5 листопада, неділя
|
Стандард – Мехелен
|
|
1:1
|
|
Шарлеруа – Гент
|
|
1:3
|
|
Юніон Сент-Жиллуаз – Брюгге
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 14
|
10 листопада, п`ятница
|
Вестерло – Синт-Трейден
|
|
3:3
|
|
11 листопада, субота
|
Ейпен – РВД Моленбек
|
|
1:3
|
|
Антверпен – Стандард
|
|
6:0
|
|
Мехелен – Шарлеруа
|
|
1:0
|
|
12 листопада, неділя
|
Брюгге – Серкль Брюгге
|
|
0:0
|
|
Гент – Андерлехт
|
|
3:1
|
|
Генк – ОХЛ
|
|
3:1
|
|
Юніон Сент-Жиллуаз – Кортрейк
|
|
3:0
|
|
|
тур 15
|
24 листопада, п`ятница
|
Синт-Трейден – Антверпен
|
|
1:1
|
|
25 листопада, субота
|
Шарлеруа – Вестерло
|
|
3:2
|
|
Серкль Брюгге – Ейпен
|
|
2:0
|
|
Стандард – Генк
|
|
1:0
|
|
26 листопада, неділя
|
Андерлехт – РВД Моленбек
|
|
2:1
|
|
Гент – Юніон Сент-Жиллуаз
|
|
1:1
|
|
ОХЛ – Брюгге
|
|
0:1
|
|
Кортрейк – Мехелен
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 16
|
1 грудень, п`ятница
|
Вестерло – Андерлехт
|
|
1:3
|
|
2 грудень, субота
|
Антверпен – ОХЛ
|
|
1:0
|
|
Ейпен – Кортрейк
|
|
1:1
|
|
РВД Моленбек – Шарлеруа
|
|
0:0
|
|
3 грудень, неділя
|
Юніон Сент-Жиллуаз – Серкль Брюгге
|
|
2:1
|
|
Мехелен – Синт-Трейден
|
|
0:2
|
|
Генк – Гент
|
|
2:2
|
|
Брюгге – Стандард
|
|
2:0
|
|
|
тур 17
|
8 грудень, п`ятница
|
Кортрейк – Вестерло
|
|
1:2
|
|
9 грудень, субота
|
Серкль Брюгге – Антверпен
|
|
1:3
|
|
Гент – РВД Моленбек
|
|
4:0
|
|
Синт-Трейден – ОХЛ
|
|
1:1
|
|
10 грудень, неділя
|
Ейпен – Генк
|
|
1:3
|
|
Мехелен – Брюгге
|
|
0:0
|
|
Шарлеруа – Юніон Сент-Жиллуаз
|
|
1:3
|
|
Андерлехт – Стандард
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 18
|
15 грудень, п`ятница
|
Вестерло – Ейпен
|
|
2:0
|
|
16 грудень, субота
|
Стандард – Шарлеруа
|
|
0:0
|
|
ОХЛ – Серкль Брюгге
|
|
1:2
|
|
РВД Моленбек – Синт-Трейден
|
|
3:0
|
|
17 грудень, неділя
|
Юніон Сент-Жиллуаз – Мехелен
|
|
1:0
|
|
Антверпен – Андерлехт
|
|
1:1
|
|
Генк – Кортрейк
|
|
4:0
|
|
Брюгге – Гент
|
|
2:0
|
|
|
тур 19
|
20 грудень, середа
|
Серкль Брюгге – Кортрейк
|
|
3:0
|
|
Мехелен – Стандард
|
|
3:0
|
|
21 грудень, четвер
|
Гент – ОХЛ
|
|
4:0
|
|
22 грудень, п`ятница
|
РВД Моленбек – Брюгге
|
|
1:6
|
|
23 грудень, субота
|
Синт-Трейден – Шарлеруа
|
|
1:0
|
|
Ейпен – Юніон Сент-Жиллуаз
|
|
1:2
|
|
Антверпен – Вестерло
|
|
2:2
|
|
Андерлехт – Генк
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 20
|
26 грудень, вівторок
|
Брюгге – Юніон Сент-Жиллуаз
|
|
1:1
|
|
Вестерло – РВД Моленбек
|
|
3:0
|
|
Генк – Антверпен
|
|
3:0
|
|
ОХЛ – Ейпен
|
|
3:0
|
|
Кортрейк – Гент
|
|
0:2
|
|
27 грудень, середа
|
Шарлеруа – Мехелен
|
|
3:1
|
|
Андерлехт – Серкль Брюгге
|
|
2:0
|
|
Стандард – Синт-Трейден
|
|
1:1
|
|
|
тур 21
|
19 січня, п`ятница
|
Гент – Мехелен
|
|
1:2
|
|
20 січня, субота
|
Брюгге – Вестерло
|
|
3:0
|
|
Стандард – Кортрейк
|
|
0:1
|
|
Генк – Серкль Брюгге
|
|
1:1
|
|
21 січня, неділя
|
Юніон Сент-Жиллуаз – Синт-Трейден
|
|
2:1
|
|
ОХЛ – Андерлехт
|
|
1:1
|
|
Антверпен – Шарлеруа
|
|
4:1
|
|
24 січня, середа
|
РВД Моленбек – Ейпен
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 22
|
26 січня, п`ятница
|
Серкль Брюгге – Стандард
|
|
1:1
|
|
27 січня, субота
|
Гент – Вестерло
|
|
2:2
|
|
Шарлеруа – Брюгге
|
|
1:4
|
|
Мехелен – РВД Моленбек
|
|
3:1
|
|
Кортрейк – ОХЛ
|
|
0:0
|
|
28 січня, неділя
|
Синт-Трейден – Генк
|
|
1:1
|
|
Ейпен – Антверпен
|
|
1:0
|
|
Андерлехт – Юніон Сент-Жиллуаз
|
|
2:2
|
|
|
тур 23
|
30 січня, вівторок
|
Брюгге – Кортрейк
|
|
3:3
|
|
Вестерло – Серкль Брюгге
|
|
4:2
|
|
31 січня, середа
|
Юніон Сент-Жиллуаз – РВД Моленбек
|
|
3:2
|
|
ОХЛ – Генк
|
|
2:1
|
|
Шарлеруа – Ейпен
|
|
1:0
|
|
Стандард – Антверпен
|
|
0:1
|
|
1 лютого, четвер
|
Мехелен – Андерлехт
|
|
2:2
|
|
Синт-Трейден – Гент
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 24
|
3 лютого, субота
|
РВД Моленбек – Стандард
|
|
2:2
|
|
Кортрейк – Шарлеруа
|
|
1:0
|
|
Ейпен – Мехелен
|
|
0:1
|
|
Генк – Юніон Сент-Жиллуаз
|
|
0:1
|
|
Вестерло – ОХЛ
|
|
0:3
|
|
4 лютого, неділя
|
Серкль Брюгге – Синт-Трейден
|
|
4:1
|
|
Андерлехт – Гент
|
|
1:0
|
|
Антверпен – Брюгге
|
|
2:1
|
|
|
тур 25
|
9 лютого, п`ятница
|
Синт-Трейден – Кортрейк
|
|
1:0
|
|
10 лютого, субота
|
Юніон Сент-Жиллуаз – Вестерло
|
|
2:2
|
|
Стандард – ОХЛ
|
|
1:0
|
|
Брюгге – Ейпен
|
|
4:0
|
|
11 лютого, неділя
|
Гент – Серкль Брюгге
|
|
1:2
|
|
Шарлеруа – Андерлехт
|
|
1:3
|
|
Мехелен – Генк
|
|
1:1
|
|
РВД Моленбек – Антверпен
|
|
0:4
|
|
|
|
тур 26
|
16 лютого, п`ятница
|
Вестерло – Стандард
|
|
2:1
|
|
17 лютого, субота
|
ОХЛ – Шарлеруа
|
|
0:0
|
|
Антверпен – Мехелен
|
|
0:1
|
|
Генк – РВД Моленбек
|
|
3:1
|
|
18 лютого, неділя
|
Серкль Брюгге – Брюгге
|
|
1:1
|
|
Андерлехт – Синт-Трейден
|
|
4:1
|
|
Ейпен – Гент
|
|
0:2
|
|
Кортрейк – Юніон Сент-Жиллуаз
|
|
1:3
|
|
|
тур 27
|
23 лютого, п`ятница
|
Шарлеруа – Генк
|
|
0:1
|
|
24 лютого, субота
|
Синт-Трейден – Вестерло
|
|
1:0
|
|
РВД Моленбек – ОХЛ
|
|
1:1
|
|
Мехелен – Кортрейк
|
|
3:0
|
|
Брюгге – Андерлехт
|
|
1:2
|
|
25 лютого, неділя
|
Гент – Антверпен
|
|
2:2
|
|
Ейпен – Серкль Брюгге
|
|
0:2
|
|
Юніон Сент-Жиллуаз – Стандард
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 28
|
1 березня, п`ятница
|
Вестерло – Шарлеруа
|
|
0:1
|
|
2 березня, субота
|
ОХЛ – Юніон Сент-Жиллуаз
|
|
0:2
|
|
Серкль Брюгге – Мехелен
|
|
2:3
|
|
Стандард – Гент
|
|
4:2
|
|
3 березня, неділя
|
Андерлехт – Ейпен
|
|
1:0
|
|
Генк – Брюгге
|
|
0:3
|
|
Антверпен – Синт-Трейден
|
|
3:0
|
|
Кортрейк – РВД Моленбек
|
|
3:2
|
|
|
тур 29
|
8 березня, п`ятница
|
Мехелен – Вестерло
|
|
3:1
|
|
9 березня, субота
|
РВД Моленбек – Андерлехт
|
|
0:3
|
|
Кортрейк – Антверпен
|
|
0:1
|
|
Шарлеруа – Серкль Брюгге
|
|
0:0
|
|
10 березня, неділя
|
Брюгге – ОХЛ
|
|
3:1
|
|
Генк – Стандард
|
|
1:0
|
|
Ейпен – Синт-Трейден
|
|
1:0
|
|
Юніон Сент-Жиллуаз – Гент
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 30
|
16 березня, субота
|
Андерлехт – Кортрейк
|
|
0:1
|
|
Стандард – Ейпен
|
|
4:0
|
|
17 березня, неділя
|
Серкль Брюгге – РВД Моленбек
|
|
4:0
|
|
Гент – Шарлеруа
|
|
5:0
|
|
Вестерло – Генк
|
|
1:1
|
|
Антверпен – Юніон Сент-Жиллуаз
|
|
1:1
|
|
ОХЛ – Мехелен
|
|
1:0
|
|
Синт-Трейден – Брюгге
|
|
2:1
|
|
|