|
|
тур 3
|
15 серпня, середа
|
Грбаль – Рудар Плевля
|
|
0:1
|
|
Младость П – Будучность
|
|
1:0
|
|
Морнар – Ловчен
|
|
2:4
|
|
Зета – Іскра Даніловград
|
|
1:3
|
|
Сутьеска – Петровац
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 4
|
18 серпня, субота
|
Іскра Даніловград – Грбаль
|
|
0:0
|
|
Младость П – Зета
|
|
2:1
|
|
Рудар Плевля – Сутьеска
|
|
1:2
|
|
Петровац – Морнар
|
|
1:0
|
|
19 серпня, неділя
|
Будучность – Ловчен
|
|
0:0
|
|
|
тур 5
|
25 серпня, субота
|
Грбаль – Младость П
|
|
0:1
|
|
Ловчен – Петровац
|
|
1:3
|
|
Морнар – Рудар Плевля
|
|
1:1
|
|
Зета – Будучность
|
|
0:1
|
|
Сутьеска – Іскра Даніловград
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 6
|
1 вересня, субота
|
Іскра Даніловград – Морнар
|
|
2:0
|
|
Рудар Плевля – Ловчен
|
|
0:0
|
|
Будучность – Петровац
|
|
1:1
|
|
Зета – Грбаль
|
|
0:0
|
|
Младость П – Сутьеска
|
|
0:0
|
|
|
тур 7
|
15 вересня, субота
|
Морнар – Младость П
|
|
0:1
|
|
Сутьеска – Зета
|
|
0:1
|
|
Ловчен – Іскра Даніловград
|
|
0:2
|
|
Грбаль – Будучность
|
|
0:1
|
|
Петровац – Рудар Плевля
|
|
3:1
|
|
|
|
|
тур 9
|
22 вересня, субота
|
Ловчен – Зета
|
|
0:2
|
|
Сутьеска – Будучность
|
|
2:1
|
|
Морнар – Грбаль
|
|
1:1
|
|
Рудар Плевля – Іскра Даніловград
|
|
0:0
|
|
Петровац – Младость П
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 10
|
29 вересня, субота
|
Ловчен – Грбаль
|
|
0:5
|
|
Морнар – Сутьеска
|
|
0:1
|
|
Петровац – Зета
|
|
0:1
|
|
Будучность – Іскра Даніловград
|
|
1:0
|
|
Рудар Плевля – Младость П
|
|
3:1
|
|
|
тур 11
|
6 жовтня, субота
|
Грбаль – Петровац
|
|
4:0
|
|
Сутьеска – Ловчен
|
|
1:1
|
|
Младость П – Іскра Даніловград
|
|
1:1
|
|
Морнар – Будучность
|
|
0:1
|
|
Зета – Рудар Плевля
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 12
|
20 жовтня, субота
|
Іскра Даніловград – Зета
|
|
1:2
|
|
Ловчен – Морнар
|
|
0:1
|
|
Рудар Плевля – Грбаль
|
|
0:0
|
|
Петровац – Сутьеска
|
|
1:0
|
|
Будучность – Младость П
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 14
|
3 листопада, субота
|
Іскра Даніловград – Сутьеска
|
|
0:4
|
|
Младость П – Грбаль
|
|
0:2
|
|
Рудар Плевля – Морнар
|
|
1:1
|
|
Петровац – Ловчен
|
|
1:0
|
|
Будучность – Зета
|
|
0:2
|
|
|
тур 15
|
10 листопада, субота
|
Петровац – Будучность
|
|
1:1
|
|
Морнар – Іскра Даніловград
|
|
1:1
|
|
Сутьеска – Младость П
|
|
3:0
|
|
Ловчен – Рудар Плевля
|
|
1:3
|
|
Грбаль – Зета
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 16
|
24 листопада, субота
|
Іскра Даніловград – Ловчен
|
|
1:3
|
|
Младость П – Морнар
|
|
1:0
|
|
Рудар Плевля – Петровац
|
|
0:4
|
|
Будучность – Грбаль
|
|
1:1
|
|
Зета – Сутьеска
|
|
0:0
|
|
|
тур 17
|
1 грудень, субота
|
Ловчен – Младость П
|
|
2:2
|
|
Сутьеска – Грбаль
|
|
3:0
|
|
Морнар – Зета
|
|
0:0
|
|
Петровац – Іскра Даніловград
|
|
1:2
|
|
Рудар Плевля – Будучность
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 18
|
5 грудень, середа
|
Іскра Даніловград – Рудар Плевля
|
|
1:1
|
|
Грбаль – Морнар
|
|
2:0
|
|
Младость П – Петровац
|
|
3:0
|
|
Будучность – Сутьеска
|
|
1:1
|
|
Зета – Ловчен
|
|
3:0
|
|
|
тур 19
|
8 грудень, субота
|
Грбаль – Ловчен
|
|
3:2
|
|
Сутьеска – Морнар
|
|
2:1
|
|
Младость П – Рудар Плевля
|
|
1:0
|
|
Зета – Петровац
|
|
0:0
|
|
9 грудень, неділя
|
Іскра Даніловград – Будучность
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 20
|
19 лютого, вівторок
|
Іскра Даніловград – Титоград
|
|
2:3
|
|
Ловчен – Сутьеска
|
|
1:3
|
|
Рудар Плевля – Зета
|
|
1:1
|
|
Петровац – Грбаль
|
|
3:3
|
|
Будучность – Морнар
|
|
5:0
|
|
|
|
тур 22
|
2 березня, субота
|
Будучность – Ловчен
|
|
7:0
|
|
Петровац – Морнар
|
|
2:1
|
|
Рудар Плевля – Сутьеска
|
|
1:1
|
|
Іскра Даніловград – Грбаль
|
|
1:1
|
|
Титоград – Зета
|
|
0:2
|
|
|
тур 23
|
8 березня, п`ятница
|
Морнар – Рудар Плевля
|
|
0:0
|
|
9 березня, субота
|
Зета – Будучность
|
|
0:3
|
|
Сутьеска – Іскра Даніловград
|
|
2:0
|
|
Ловчен – Петровац
|
|
1:3
|
|
Грбаль – Титоград
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 24
|
13 березня, середа
|
Титоград – Сутьеска
|
|
0:1
|
|
Іскра Даніловград – Морнар
|
|
1:1
|
|
Рудар Плевля – Ловчен
|
|
2:1
|
|
Будучность – Петровац
|
|
3:0
|
|
Зета – Грбаль
|
|
1:0
|
|
|
тур 25
|
17 березня, неділя
|
Грбаль – Будучность
|
|
1:1
|
|
Ловчен – Іскра Даніловград
|
|
1:2
|
|
Морнар – Титоград
|
|
0:3
|
|
Петровац – Рудар Плевля
|
|
3:2
|
|
Сутьеска – Зета
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 26
|
30 березня, субота
|
Титоград – Ловчен
|
|
3:2
|
|
Іскра Даніловград – Петровац
|
|
2:1
|
|
Грбаль – Сутьеска
|
|
0:0
|
|
Будучность – Рудар Плевля
|
|
1:0
|
|
Зета – Морнар
|
|
2:0
|
|
|
тур 27
|
3 квітня, середа
|
Ловчен – Зета
|
|
1:0
|
|
Морнар – Грбаль
|
|
2:4
|
|
Рудар Плевля – Іскра Даніловград
|
|
1:1
|
|
Петровац – Титоград
|
|
0:1
|
|
Сутьеска – Будучность
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 28
|
6 квітня, субота
|
Рудар Плевля – Титоград
|
|
2:2
|
|
7 квітня, неділя
|
Ловчен – Грбаль
|
|
1:1
|
|
Морнар – Сутьеска
|
|
0:3
|
|
Петровац – Зета
|
|
0:2
|
|
Будучность – Іскра Даніловград
|
|
3:1
|
|
|
тур 29
|
13 квітня, субота
|
Титоград – Іскра Даніловград
|
|
1:2
|
|
Грбаль – Петровац
|
|
2:0
|
|
Сутьеска – Ловчен
|
|
4:0
|
|
Морнар – Будучность
|
|
0:1
|
|
Зета – Рудар Плевля
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 30
|
20 квітня, субота
|
Рудар Плевля – Грбаль
|
|
3:0
|
|
Ловчен – Морнар
|
|
1:0
|
|
Іскра Даніловград – Зета
|
|
0:1
|
|
21 квітня, неділя
|
Петровац – Сутьеска
|
|
0:1
|
|
Будучность – Титоград
|
|
4:0
|
|
|
тур 31
|
27 квітня, субота
|
Грбаль – Іскра Даніловград
|
|
2:1
|
|
Ловчен – Будучность
|
|
1:1
|
|
Сутьеска – Рудар Плевля
|
|
4:0
|
|
Морнар – Петровац
|
|
1:5
|
|
Зета – Титоград
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 32
|
4 травня, субота
|
Петровац – Ловчен
|
|
0:4
|
|
Рудар Плевля – Морнар
|
|
3:1
|
|
Іскра Даніловград – Сутьеска
|
|
1:1
|
|
Титоград – Грбаль
|
|
2:2
|
|
Будучность – Зета
|
|
0:0
|
|
|
тур 33
|
11 травня, субота
|
Петровац – Будучность
|
|
0:0
|
|
Морнар – Іскра Даніловград
|
|
1:3
|
|
Сутьеска – Титоград
|
|
1:2
|
|
Ловчен – Рудар Плевля
|
|
0:1
|
|
Грбаль – Зета
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 34
|
15 травня, середа
|
Титоград – Морнар
|
|
6:1
|
|
Іскра Даніловград – Ловчен
|
|
2:0
|
|
Рудар Плевля – Петровац
|
|
0:1
|
|
Зета – Сутьеска
|
|
1:1
|
|
Будучность – Грбаль
|
|
5:3
|
|
|
тур 35
|
19 травня, неділя
|
Ловчен – Титоград
|
|
1:3
|
|
Сутьеска – Грбаль
|
|
2:0
|
|
Морнар – Зета
|
|
0:3
|
|
Рудар Плевля – Будучность
|
|
2:2
|
|
Петровац – Іскра Даніловград
|
|
0:4
|
|
|
|
тур 36
|
25 травня, субота
|
Зета – Ловчен
|
|
3:2
|
|
Грбаль – Морнар
|
|
4:0
|
|
Іскра Даніловград – Рудар Плевля
|
|
5:1
|
|
Титоград – Петровац
|
|
1:1
|
|
Будучность – Сутьеска
|
|
0:2
|
|
|