тур 1
|
3 березня, п`ятница
|
Флора – Харью
|
|
4:0
|
|
4 березня, субота
|
Калев Таллінн – Калью
|
|
0:0
|
|
5 березня, неділя
|
Левадія – Вапрус
|
|
0:0
|
|
Транс – Пайде
|
|
1:2
|
|
31 липня, понеділок
|
Курессааре – Таммека
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 2
|
7 березня, вівторок
|
Курессааре – Харью
|
|
1:1
|
|
18 квітня, вівторок
|
Пайде – Левадія
|
|
1:1
|
|
19 квітня, середа
|
Таммека – Калев Таллінн
|
|
1:2
|
|
Калью – Флора
|
|
2:2
|
|
Транс – Вапрус
|
|
0:1
|
|
|
тур 3
|
14 березня, вівторок
|
Флора – Транс
|
|
5:0
|
|
15 березня, середа
|
Левадія – Таммека
|
|
3:0
|
|
Харью – Калев Таллінн
|
|
0:2
|
|
Пайде – Курессааре
|
|
0:1
|
|
16 березня, четвер
|
Вапрус – Калью
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 4
|
18 березня, субота
|
Калев Таллінн – Флора
|
|
0:2
|
|
Транс – Левадія
|
|
0:2
|
|
19 березня, неділя
|
Курессааре – Вапрус
|
|
1:2
|
|
Харью – Калью
|
|
1:2
|
|
Таммека – Пайде
|
|
0:0
|
|
|
тур 5
|
1 квітня, субота
|
Пайде – Харью
|
|
1:0
|
|
Флора – Таммека
|
|
1:1
|
|
Калью – Транс
|
|
2:0
|
|
2 квітня, неділя
|
Левадія – Курессааре
|
|
4:1
|
|
Вапрус – Калев Таллінн
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 6
|
8 квітня, субота
|
Вапрус – Таммека
|
|
1:0
|
|
Курессааре – Флора
|
|
1:4
|
|
Харью – Транс
|
|
1:2
|
|
9 квітня, неділя
|
Калью – Пайде
|
|
1:1
|
|
Калев Таллінн – Левадія
|
|
0:2
|
|
|
тур 7
|
15 квітня, субота
|
Левадія – Харью
|
|
6:1
|
|
Пайде – Калев Таллінн
|
|
0:1
|
|
16 квітня, неділя
|
Таммека – Калью
|
|
0:2
|
|
Транс – Курессааре
|
|
0:1
|
|
Флора – Вапрус
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 8
|
22 квітня, субота
|
Транс – Калев Таллінн
|
|
2:1
|
|
23 квітня, неділя
|
Харью – Таммека
|
|
2:3
|
|
Курессааре – Калью
|
|
2:0
|
|
Вапрус – Пайде
|
|
2:2
|
|
Флора – Левадія
|
|
0:2
|
|
|
тур 9
|
28 квітня, п`ятница
|
Харью – Вапрус
|
|
1:2
|
|
Таммека – Транс
|
|
1:1
|
|
29 квітня, субота
|
Калью – Левадія
|
|
0:1
|
|
Калев Таллінн – Курессааре
|
|
0:3
|
|
Пайде – Флора
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 10
|
2 травня, вівторок
|
Калью – Калев Таллінн
|
|
1:2
|
|
Транс – Харью
|
|
2:0
|
|
3 травня, середа
|
Левадія – Пайде
|
|
2:0
|
|
Таммека – Флора
|
|
0:3
|
|
Вапрус – Курессааре
|
|
1:2
|
|
|
тур 11
|
6 травня, субота
|
Харью – Левадія
|
|
2:1
|
|
7 травня, неділя
|
Флора – Калью
|
|
3:1
|
|
Вапрус – Транс
|
|
2:0
|
|
Курессааре – Пайде
|
|
1:4
|
|
Калев Таллінн – Таммека
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 12
|
12 травня, п`ятница
|
Калью – Харью
|
|
1:1
|
|
13 травня, субота
|
Пайде – Таммека
|
|
0:0
|
|
Вапрус – Калев Таллінн
|
|
0:2
|
|
14 травня, неділя
|
Транс – Левадія
|
|
0:1
|
|
Курессааре – Флора
|
|
0:3
|
|
|
тур 13
|
19 травня, п`ятница
|
Харью – Флора
|
|
0:1
|
|
20 травня, субота
|
Транс – Калью
|
|
0:2
|
|
Курессааре – Калев Таллінн
|
|
1:2
|
|
21 травня, неділя
|
Пайде – Вапрус
|
|
0:1
|
|
Таммека – Левадія
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 14
|
23 травня, вівторок
|
Транс – Флора
|
|
0:1
|
|
Харью – Курессааре
|
|
1:1
|
|
24 травня, середа
|
Вапрус – Левадія
|
|
0:0
|
|
Калью – Таммека
|
|
1:2
|
|
Калев Таллінн – Пайде
|
|
1:1
|
|
|
тур 15
|
27 травня, субота
|
Флора – Калев Таллінн
|
|
3:0
|
|
Таммека – Курессааре
|
|
0:0
|
|
28 травня, неділя
|
Пайде – Транс
|
|
1:2
|
|
Вапрус – Харью
|
|
0:1
|
|
Левадія – Калью
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 16
|
6 червня, вівторок
|
Курессааре – Левадія
|
|
0:2
|
|
Калью – Вапрус
|
|
1:0
|
|
7 червня, середа
|
Таммека – Харью
|
|
2:0
|
|
Калев Таллінн – Транс
|
|
0:1
|
|
Флора – Пайде
|
|
0:0
|
|
|
тур 17
|
10 червня, субота
|
Калью – Курессааре
|
|
2:0
|
|
Вапрус – Флора
|
|
1:5
|
|
11 червня, неділя
|
Левадія – Калев Таллінн
|
|
2:1
|
|
Транс – Таммека
|
|
2:0
|
|
Харью – Пайде
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 18
|
27 червня, вівторок
|
Пайде – Калью
|
|
0:0
|
|
Курессааре – Транс
|
|
3:0
|
|
Таммека – Вапрус
|
|
2:3
|
|
28 червня, середа
|
Левадія – Флора
|
|
0:0
|
|
Калев Таллінн – Харью
|
|
1:1
|
|
|
тур 19
|
30 червня, п`ятница
|
Вапрус – Пайде
|
|
1:1
|
|
1 липня, субота
|
Харью – Курессааре
|
|
1:1
|
|
Левадія – Транс
|
|
3:0
|
|
2 липня, неділя
|
Флора – Таммека
|
|
3:0
|
|
Калью – Калев Таллінн
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 20
|
7 липня, п`ятница
|
Пайде – Флора
|
|
0:0
|
|
8 липня, субота
|
Транс – Вапрус
|
|
0:4
|
|
Калев Таллінн – Курессааре
|
|
1:3
|
|
9 липня, неділя
|
Харью – Таммека
|
|
3:0
|
|
Левадія – Калью
|
|
3:0
|
|
|
тур 21
|
22 липня, субота
|
Калью – Харью
|
|
1:0
|
|
Калев Таллінн – Вапрус
|
|
1:1
|
|
23 липня, неділя
|
Таммека – Левадія
|
|
0:0
|
|
Курессааре – Пайде
|
|
0:4
|
|
Флора – Транс
|
|
1:4
|
|
|
|
тур 22
|
4 серпня, п`ятница
|
Флора – Курессааре
|
|
4:0
|
|
5 серпня, субота
|
Калью – Транс
|
|
4:0
|
|
Калев Таллінн – Таммека
|
|
1:1
|
|
6 серпня, неділя
|
Харью – Пайде
|
|
0:1
|
|
Вапрус – Левадія
|
|
0:3
|
|
|
тур 23
|
11 серпня, п`ятница
|
Флора – Вапрус
|
|
1:1
|
|
12 серпня, субота
|
Левадія – Харью
|
|
1:1
|
|
Пайде – Калев Таллінн
|
|
1:1
|
|
13 серпня, неділя
|
Транс – Курессааре
|
|
2:0
|
|
Таммека – Калью
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 24
|
18 серпня, п`ятница
|
Харью – Транс
|
|
0:2
|
|
19 серпня, субота
|
Вапрус – Калью
|
|
3:3
|
|
Пайде – Таммека
|
|
6:3
|
|
20 серпня, неділя
|
Курессааре – Левадія
|
|
2:1
|
|
Калев Таллінн – Флора
|
|
1:1
|
|
|
тур 25
|
25 серпня, п`ятница
|
Флора – Харью
|
|
2:0
|
|
26 серпня, субота
|
Таммека – Вапрус
|
|
0:0
|
|
Левадія – Калев Таллінн
|
|
1:1
|
|
27 серпня, неділя
|
Транс – Пайде
|
|
0:0
|
|
Калью – Курессааре
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 26
|
1 вересня, п`ятница
|
Транс – Калев Таллінн
|
|
2:1
|
|
2 вересня, субота
|
Харью – Вапрус
|
|
0:4
|
|
Курессааре – Таммека
|
|
1:1
|
|
3 вересня, неділя
|
Флора – Левадія
|
|
2:2
|
|
Пайде – Калью
|
|
2:0
|
|
|
тур 27
|
15 вересня, п`ятница
|
Таммека – Транс
|
|
3:0
|
|
16 вересня, субота
|
Калев Таллінн – Харью
|
|
2:1
|
|
Левадія – Пайде
|
|
1:0
|
|
17 вересня, неділя
|
Вапрус – Курессааре
|
|
3:1
|
|
Калью – Флора
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 28
|
22 вересня, п`ятница
|
Флора – Калев Таллінн
|
|
1:0
|
|
23 вересня, субота
|
Пайде – Вапрус
|
|
3:0
|
|
Калью – Таммека
|
|
4:1
|
|
Транс – Харью
|
|
1:3
|
|
Левадія – Курессааре
|
|
4:0
|
|
|
тур 29
|
26 вересня, вівторок
|
Курессааре – Калью
|
|
0:2
|
|
Харью – Левадія
|
|
0:1
|
|
27 вересня, середа
|
Таммека – Флора
|
|
1:2
|
|
Калев Таллінн – Пайде
|
|
2:1
|
|
Вапрус – Транс
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 30
|
30 вересня, субота
|
Таммека – Пайде
|
|
1:2
|
|
Харью – Калью
|
|
1:0
|
|
1 жовтня, неділя
|
Курессааре – Калев Таллінн
|
|
1:1
|
|
Вапрус – Флора
|
|
0:1
|
|
Левадія – Транс
|
|
3:0
|
|
|
тур 31
|
7 жовтня, субота
|
Флора – Курессааре
|
|
3:0
|
|
Транс – Таммека
|
|
2:0
|
|
Калью – Вапрус
|
|
1:1
|
|
Калев Таллінн – Левадія
|
|
1:2
|
|
8 жовтня, неділя
|
Пайде – Харью
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 32
|
21 жовтня, субота
|
Левадія – Таммека
|
|
2:1
|
|
Транс – Калью
|
|
2:1
|
|
Калев Таллінн – Вапрус
|
|
1:0
|
|
22 жовтня, неділя
|
Харью – Флора
|
|
2:3
|
|
Пайде – Курессааре
|
|
1:0
|
|
|
тур 33
|
27 жовтня, п`ятница
|
Вапрус – Харью
|
|
0:0
|
|
Таммека – Калев Таллінн
|
|
2:7
|
|
28 жовтня, субота
|
Флора – Пайде
|
|
2:1
|
|
Курессааре – Транс
|
|
1:0
|
|
Калью – Левадія
|
|
4:3
|
|
|
|
тур 34
|
31 жовтня, вівторок
|
Калью – Пайде
|
|
3:3
|
|
Харью – Калев Таллінн
|
|
0:2
|
|
1 листопада, середа
|
Таммека – Курессааре
|
|
0:1
|
|
Транс – Флора
|
|
1:3
|
|
Левадія – Вапрус
|
|
0:0
|
|
|
тур 35
|
4 листопада, субота
|
Курессааре – Харью
|
|
1:1
|
|
Пайде – Транс
|
|
1:3
|
|
5 листопада, неділя
|
Калев Таллінн – Калью
|
|
1:1
|
|
Вапрус – Таммека
|
|
2:0
|
|
Левадія – Флора
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 36
|
10 листопада, п`ятница
|
Таммека – Харью
|
|
2:1
|
|
11 листопада, субота
|
Флора – Калью
|
|
0:0
|
|
Курессааре – Вапрус
|
|
1:0
|
|
Калев Таллінн – Транс
|
|
5:0
|
|
Пайде – Левадія
|
|
2:2
|
|
|