тур 1
|
2 березня, субота
|
Транс – Калев Сілламяе
|
|
1:2
|
|
Пайде – Калью
|
|
2:3
|
|
Інфонет – Курессааре
|
|
0:0
|
|
Левадія – Таммека
|
|
3:1
|
|
Флора – Калев Таллінн
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 2
|
9 березня, субота
|
Калью – Курессааре
|
|
2:1
|
|
Калев Таллінн – Левадія
|
|
0:1
|
|
Калев Сілламяе – Інфонет
|
|
3:0
|
|
Пайде – Флора
|
|
0:6
|
|
4 червня, вівторок
|
Таммека – Транс
|
|
1:2
|
|
|
тур 3
|
16 березня, субота
|
Калев Сілламяе – Калью
|
|
1:1
|
|
Флора – Інфонет
|
|
1:1
|
|
Левадія – Транс
|
|
3:0
|
|
8 червня, субота
|
Таммека – Калев Таллінн
|
|
3:0
|
|
16 липня, вівторок
|
Курессааре – Пайде
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 4
|
30 березня, субота
|
Транс – Флора
|
|
0:3
|
|
Інфонет – Таммека
|
|
0:0
|
|
Калев Таллінн – Курессааре
|
|
1:0
|
|
Пайде – Калев Сілламяе
|
|
2:1
|
|
Калью – Левадія
|
|
1:0
|
|
|
тур 5
|
6 квітня, субота
|
Флора – Калью
|
|
1:0
|
|
Левадія – Калев Сілламяе
|
|
0:0
|
|
Транс – Калев Таллінн
|
|
1:1
|
|
Пайде – Інфонет
|
|
4:0
|
|
2 липня, вівторок
|
Курессааре – Таммека
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 6
|
13 квітня, субота
|
Флора – Левадія
|
|
0:3
|
|
Калью – Транс
|
|
4:0
|
|
Калев Сілламяе – Курессааре
|
|
4:0
|
|
Інфонет – Калев Таллінн
|
|
2:0
|
|
23 липня, вівторок
|
Таммека – Пайде
|
|
0:1
|
|
|
тур 7
|
20 квітня, субота
|
Транс – Пайде
|
|
0:1
|
|
Курессааре – Флора
|
|
2:4
|
|
Калев Таллінн – Калью
|
|
1:3
|
|
Левадія – Інфонет
|
|
2:1
|
|
22 жовтня, вівторок
|
Таммека – Калев Сілламяе
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 8
|
26 квітня, п`ятница
|
Флора – Таммека
|
|
2:0
|
|
27 квітня, субота
|
Інфонет – Калью
|
|
0:3
|
|
Пайде – Левадія
|
|
3:4
|
|
Калев Сілламяе – Калев Таллінн
|
|
0:0
|
|
Курессааре – Транс
|
|
2:0
|
|
|
тур 9
|
3 травня, п`ятница
|
Транс – Інфонет
|
|
1:1
|
|
Левадія – Курессааре
|
|
2:1
|
|
4 травня, субота
|
Калев Таллінн – Пайде
|
|
1:0
|
|
Калев Сілламяе – Флора
|
|
2:1
|
|
6 травня, понеділок
|
Калью – Таммека
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 10
|
10 травня, п`ятница
|
Пайде – Калев Таллінн
|
|
2:1
|
|
Таммека – Калью
|
|
0:3
|
|
Інфонет – Транс
|
|
1:0
|
|
Курессааре – Левадія
|
|
0:1
|
|
11 травня, субота
|
Флора – Калев Сілламяе
|
|
3:0
|
|
|
тур 11
|
14 травня, вівторок
|
Калью – Інфонет
|
|
2:0
|
|
Таммека – Флора
|
|
1:4
|
|
Калев Таллінн – Калев Сілламяе
|
|
1:0
|
|
Транс – Курессааре
|
|
2:0
|
|
15 травня, середа
|
Левадія – Пайде
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 12
|
20 травня, понеділок
|
Інфонет – Левадія
|
|
0:1
|
|
21 травня, вівторок
|
Калев Сілламяе – Таммека
|
|
1:1
|
|
Флора – Курессааре
|
|
6:0
|
|
Пайде – Транс
|
|
0:1
|
|
Калью – Калев Таллінн
|
|
2:0
|
|
|
тур 13
|
24 травня, п`ятница
|
Пайде – Таммека
|
|
6:2
|
|
Курессааре – Калев Сілламяе
|
|
1:4
|
|
Левадія – Флора
|
|
1:0
|
|
25 травня, субота
|
Транс – Калью
|
|
2:0
|
|
Калев Таллінн – Інфонет
|
|
1:4
|
|
|
|
тур 14
|
30 травня, четвер
|
Калев Таллінн – Транс
|
|
1:2
|
|
Таммека – Курессааре
|
|
1:2
|
|
31 травня, п`ятница
|
Калев Сілламяе – Левадія
|
|
2:0
|
|
Калью – Флора
|
|
4:3
|
|
1 червня, субота
|
Інфонет – Пайде
|
|
1:2
|
|
|
тур 15
|
14 червня, п`ятница
|
Флора – Транс
|
|
1:0
|
|
Таммека – Інфонет
|
|
0:3
|
|
Курессааре – Калев Таллінн
|
|
1:3
|
|
Калев Сілламяе – Пайде
|
|
3:0
|
|
15 червня, субота
|
Левадія – Калью
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 16
|
17 червня, понеділок
|
Інфонет – Флора
|
|
0:2
|
|
18 червня, вівторок
|
Транс – Левадія
|
|
1:0
|
|
Пайде – Курессааре
|
|
3:0
|
|
Калев Таллінн – Таммека
|
|
0:2
|
|
Калью – Калев Сілламяе
|
|
0:0
|
|
|
тур 17
|
6 липня, субота
|
Курессааре – Калью
|
|
0:1
|
|
Інфонет – Калев Сілламяе
|
|
0:1
|
|
Транс – Таммека
|
|
1:0
|
|
8 липня, понеділок
|
Флора – Пайде
|
|
1:0
|
|
30 серпня, п`ятница
|
Левадія – Калев Таллінн
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 18
|
12 липня, п`ятница
|
Курессааре – Інфонет
|
|
1:1
|
|
13 липня, субота
|
Калью – Пайде
|
|
1:0
|
|
15 липня, понеділок
|
Калев Таллінн – Флора
|
|
2:4
|
|
Калев Сілламяе – Транс
|
|
3:2
|
|
6 серпня, вівторок
|
Таммека – Левадія
|
|
2:1
|
|
|
тур 19
|
19 липня, п`ятница
|
Левадія – Курессааре
|
|
2:1
|
|
Транс – Інфонет
|
|
1:2
|
|
20 липня, субота
|
Калев Таллінн – Пайде
|
|
1:2
|
|
Калев Сілламяе – Флора
|
|
2:1
|
|
Калью – Таммека
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 20
|
26 липня, п`ятница
|
Курессааре – Транс
|
|
1:0
|
|
Калев Сілламяе – Калев Таллінн
|
|
2:0
|
|
Флора – Таммека
|
|
2:2
|
|
27 липня, субота
|
Пайде – Левадія
|
|
1:3
|
|
Інфонет – Калью
|
|
1:1
|
|
|
тур 21
|
2 серпня, п`ятница
|
Транс – Пайде
|
|
2:0
|
|
Курессааре – Флора
|
|
0:1
|
|
Левадія – Інфонет
|
|
3:0
|
|
3 серпня, субота
|
Таммека – Калев Сілламяе
|
|
0:3
|
|
Калев Таллінн – Калью
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 22
|
9 серпня, п`ятница
|
Таммека – Пайде
|
|
0:0
|
|
Калев Сілламяе – Курессааре
|
|
2:0
|
|
Флора – Левадія
|
|
1:2
|
|
10 серпня, субота
|
Калью – Транс
|
|
3:1
|
|
Інфонет – Калев Таллінн
|
|
0:1
|
|
|
тур 23
|
16 серпня, п`ятница
|
Флора – Калью
|
|
0:3
|
|
Транс – Калев Таллінн
|
|
3:1
|
|
Пайде – Інфонет
|
|
2:0
|
|
Курессааре – Таммека
|
|
0:0
|
|
Левадія – Калев Сілламяе
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 24
|
20 серпня, вівторок
|
Транс – Флора
|
|
1:4
|
|
Інфонет – Таммека
|
|
3:1
|
|
Пайде – Калев Сілламяе
|
|
0:3
|
|
10 вересня, вівторок
|
Калев Таллінн – Курессааре
|
|
3:1
|
|
24 вересня, вівторок
|
Калью – Левадія
|
|
2:1
|
|
|
тур 25
|
23 серпня, п`ятница
|
Флора – Інфонет
|
|
2:3
|
|
Таммека – Калев Таллінн
|
|
0:1
|
|
24 серпня, субота
|
Курессааре – Пайде
|
|
1:2
|
|
Левадія – Транс
|
|
2:1
|
|
26 серпня, понеділок
|
Калев Сілламяе – Калью
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 26
|
20 серпня, вівторок
|
Калев Таллінн – Левадія
|
|
1:4
|
|
31 серпня, субота
|
Пайде – Флора
|
|
0:5
|
|
Калев Сілламяе – Інфонет
|
|
2:0
|
|
Таммека – Транс
|
|
1:1
|
|
2 вересня, понеділок
|
Калью – Курессааре
|
|
4:0
|
|
|
тур 27
|
13 вересня, п`ятница
|
Флора – Калев Таллінн
|
|
5:0
|
|
14 вересня, субота
|
Пайде – Калью
|
|
0:4
|
|
Транс – Калев Сілламяе
|
|
0:2
|
|
Левадія – Таммека
|
|
2:0
|
|
Інфонет – Курессааре
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 28
|
17 вересня, вівторок
|
Калью – Пайде
|
|
2:0
|
|
Таммека – Левадія
|
|
0:2
|
|
Курессааре – Інфонет
|
|
0:3
|
|
Калев Сілламяе – Транс
|
|
2:1
|
|
Калев Таллінн – Флора
|
|
1:1
|
|
|
тур 29
|
21 вересня, субота
|
Флора – Пайде
|
|
0:0
|
|
Транс – Таммека
|
|
2:1
|
|
Курессааре – Калью
|
|
0:4
|
|
Левадія – Калев Таллінн
|
|
5:0
|
|
Інфонет – Калев Сілламяе
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 30
|
28 вересня, субота
|
Інфонет – Флора
|
|
1:2
|
|
Пайде – Курессааре
|
|
4:1
|
|
Калью – Калев Сілламяе
|
|
1:0
|
|
Транс – Левадія
|
|
0:2
|
|
Калев Таллінн – Таммека
|
|
2:1
|
|
|
тур 31
|
24 вересня, вівторок
|
Калев Сілламяе – Пайде
|
|
3:1
|
|
1 жовтня, вівторок
|
Левадія – Калью
|
|
2:1
|
|
Таммека – Інфонет
|
|
1:1
|
|
Флора – Транс
|
|
2:0
|
|
12 жовтня, субота
|
Курессааре – Калев Таллінн
|
|
1:4
|
|
|
|
тур 32
|
5 жовтня, субота
|
Калев Таллінн – Транс
|
|
0:4
|
|
Калев Сілламяе – Левадія
|
|
1:2
|
|
Калью – Флора
|
|
2:2
|
|
22 жовтня, вівторок
|
Інфонет – Пайде
|
|
1:2
|
|
5 листопада, вівторок
|
Таммека – Курессааре
|
|
3:2
|
|
|
тур 33
|
19 жовтня, субота
|
Калев Таллінн – Інфонет
|
|
3:1
|
|
Пайде – Таммека
|
|
1:2
|
|
Курессааре – Калев Сілламяе
|
|
0:5
|
|
Транс – Калью
|
|
0:2
|
|
Левадія – Флора
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 34
|
26 жовтня, субота
|
Калев Сілламяе – Таммека
|
|
6:0
|
|
Інфонет – Левадія
|
|
0:3
|
|
Пайде – Транс
|
|
0:3
|
|
Калью – Калев Таллінн
|
|
4:2
|
|
Флора – Курессааре
|
|
4:0
|
|
|
тур 35
|
2 листопада, субота
|
Транс – Курессааре
|
|
3:1
|
|
Калев Таллінн – Калев Сілламяе
|
|
0:9
|
|
Таммека – Флора
|
|
0:4
|
|
Калью – Інфонет
|
|
5:0
|
|
3 листопада, неділя
|
Левадія – Пайде
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 36
|
9 листопада, субота
|
Курессааре – Левадія
|
|
2:4
|
|
Інфонет – Транс
|
|
3:2
|
|
Таммека – Калью
|
|
0:3
|
|
Пайде – Калев Таллінн
|
|
1:0
|
|
Флора – Калев Сілламяе
|
|
0:3
|
|
|