тур 1
|
4 серпня, субота
|
Портсмут – Лутон
|
|
1:0
|
|
Флітвуд Таун – АФК Вімблдон
|
|
0:1
|
|
Саутенд Юн – Донкастер
|
|
2:3
|
|
Шрусбері Таун – Бредфорд Сіті
|
|
0:1
|
|
Бертон Альбион – Рочдейл
|
|
1:2
|
|
Пітерборо Юн – Брістоль Роверс
|
|
2:1
|
|
Ковентрі Сіті – Сканторп Юн
|
|
1:2
|
|
Акрінгтон Стенлі – Джіллінгем
|
|
0:2
|
|
Уікомб – Блекпул
|
|
0:0
|
|
Уолсолл – Плімут Аргайл
|
|
2:1
|
|
Барнслі – Оксфорд Юн
|
|
4:0
|
|
Сандерленд – Чарльтон
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 2
|
11 серпня, субота
|
Джіллінгем – Бертон Альбион
|
|
3:1
|
|
Бредфорд Сіті – Барнслі
|
|
0:2
|
|
Плімут Аргайл – Саутенд Юн
|
|
1:1
|
|
Сканторп Юн – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Оксфорд Юн – Флітвуд Таун
|
|
0:2
|
|
АФК Вімблдон – Ковентрі Сіті
|
|
0:0
|
|
Рочдейл – Пітерборо Юн
|
|
1:4
|
|
Донкастер – Уікомб
|
|
3:0
|
|
Блекпул – Портсмут
|
|
1:2
|
|
Брістоль Роверс – Акрінгтон Стенлі
|
|
1:2
|
|
Лутон – Сандерленд
|
|
1:1
|
|
Чарльтон – Шрусбері Таун
|
|
2:1
|
|
|
тур 3
|
18 серпня, субота
|
Пітерборо Юн – Лутон
|
|
3:1
|
|
Бертон Альбион – Донкастер
|
|
1:0
|
|
Шрусбері Таун – Блекпул
|
|
0:0
|
|
Саутенд Юн – Бредфорд Сіті
|
|
2:0
|
|
Флітвуд Таун – Рочдейл
|
|
2:2
|
|
Ковентрі Сіті – Плімут Аргайл
|
|
1:0
|
|
Акрінгтон Стенлі – Чарльтон
|
|
1:1
|
|
Уікомб – Брістоль Роверс
|
|
1:2
|
|
Уолсолл – Джіллінгем
|
|
2:1
|
|
Барнслі – АФК Вімблдон
|
|
0:0
|
|
Сандерленд – Сканторп Юн
|
|
3:0
|
|
Портсмут – Оксфорд Юн
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 4
|
21 серпня, вівторок
|
Джіллінгем – Сандерленд
|
|
1:4
|
|
Бредфорд Сіті – Бертон Альбион
|
|
1:0
|
|
Плімут Аргайл – Уікомб
|
|
1:1
|
|
Сканторп Юн – Флітвуд Таун
|
|
0:5
|
|
Оксфорд Юн – Акрінгтон Стенлі
|
|
2:3
|
|
АФК Вімблдон – Уолсолл
|
|
1:3
|
|
Рочдейл – Барнслі
|
|
0:4
|
|
Донкастер – Шрусбері Таун
|
|
0:0
|
|
Блекпул – Ковентрі Сіті
|
|
2:0
|
|
Брістоль Роверс – Портсмут
|
|
1:2
|
|
Лутон – Саутенд Юн
|
|
2:0
|
|
Чарльтон – Пітерборо Юн
|
|
0:1
|
|
|
тур 5
|
25 серпня, субота
|
Джіллінгем – Ковентрі Сіті
|
|
1:1
|
|
Бредфорд Сіті – Уікомб
|
|
1:2
|
|
Плімут Аргайл – Пітерборо Юн
|
|
1:5
|
|
Сканторп Юн – Барнслі
|
|
2:2
|
|
Оксфорд Юн – Бертон Альбион
|
|
3:1
|
|
АФК Вімблдон – Сандерленд
|
|
1:2
|
|
Рочдейл – Уолсолл
|
|
1:2
|
|
Донкастер – Портсмут
|
|
0:0
|
|
Блекпул – Акрінгтон Стенлі
|
|
1:1
|
|
Брістоль Роверс – Саутенд Юн
|
|
0:1
|
|
Лутон – Шрусбері Таун
|
|
3:2
|
|
Чарльтон – Флітвуд Таун
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 6
|
1 вересня, субота
|
Пітерборо Юн – Донкастер
|
|
1:1
|
|
Бертон Альбион – АФК Вімблдон
|
|
3:0
|
|
Шрусбері Таун – Брістоль Роверс
|
|
1:1
|
|
Саутенд Юн – Чарльтон
|
|
1:2
|
|
Флітвуд Таун – Бредфорд Сіті
|
|
2:1
|
|
Ковентрі Сіті – Рочдейл
|
|
0:1
|
|
Акрінгтон Стенлі – Сканторп Юн
|
|
1:1
|
|
Портсмут – Плімут Аргайл
|
|
3:0
|
|
Сандерленд – Оксфорд Юн
|
|
1:1
|
|
Барнслі – Джіллінгем
|
|
2:1
|
|
Уолсолл – Блекпул
|
|
0:0
|
|
Уікомб – Лутон
|
|
1:1
|
|
|
тур 7
|
8 вересня, субота
|
Саутенд Юн – Пітерборо Юн
|
|
2:3
|
|
Сканторп Юн – Рочдейл
|
|
3:3
|
|
Джіллінгем – АФК Вімблдон
|
|
0:1
|
|
Акрінгтон Стенлі – Бертон Альбион
|
|
1:1
|
|
Донкастер – Лутон
|
|
2:1
|
|
Брістоль Роверс – Плімут Аргайл
|
|
0:0
|
|
Барнслі – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Сандерленд – Флітвуд Таун
|
|
1:1
|
|
Чарльтон – Уікомб
|
|
3:2
|
|
Портсмут – Шрусбері Таун
|
|
1:1
|
|
Блекпул – Бредфорд Сіті
|
|
3:2
|
|
9 вересня, неділя
|
Оксфорд Юн – Ковентрі Сіті
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 8
|
15 вересня, субота
|
Лутон – Брістоль Роверс
|
|
1:0
|
|
Флітвуд Таун – Акрінгтон Стенлі
|
|
1:1
|
|
Плімут Аргайл – Блекпул
|
|
0:1
|
|
Шрусбері Таун – Саутенд Юн
|
|
2:0
|
|
Бертон Альбион – Сандерленд
|
|
2:1
|
|
Бредфорд Сіті – Чарльтон
|
|
0:2
|
|
Пітерборо Юн – Портсмут
|
|
1:2
|
|
Ковентрі Сіті – Барнслі
|
|
1:0
|
|
АФК Вімблдон – Сканторп Юн
|
|
2:3
|
|
Рочдейл – Джіллінгем
|
|
3:0
|
|
Уікомб – Оксфорд Юн
|
|
0:0
|
|
Уолсолл – Донкастер
|
|
1:4
|
|
|
тур 9
|
22 вересня, субота
|
Джіллінгем – Пітерборо Юн
|
|
2:4
|
|
Сканторп Юн – Шрусбері Таун
|
|
1:0
|
|
Оксфорд Юн – Уолсолл
|
|
1:2
|
|
Саутенд Юн – Флітвуд Таун
|
|
1:0
|
|
Акрінгтон Стенлі – АФК Вімблдон
|
|
2:1
|
|
Донкастер – Бредфорд Сіті
|
|
2:1
|
|
Блекпул – Лутон
|
|
0:0
|
|
Брістоль Роверс – Ковентрі Сіті
|
|
3:1
|
|
Сандерленд – Рочдейл
|
|
4:1
|
|
Чарльтон – Плімут Аргайл
|
|
2:1
|
|
Портсмут – Уікомб
|
|
2:2
|
|
19 лютого, вівторок
|
Барнслі – Бертон Альбион
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 10
|
29 вересня, субота
|
Флітвуд Таун – Барнслі
|
|
1:3
|
|
Плімут Аргайл – Донкастер
|
|
2:3
|
|
Шрусбері Таун – Джіллінгем
|
|
2:2
|
|
Бертон Альбион – Сканторп Юн
|
|
0:0
|
|
Бредфорд Сіті – Брістоль Роверс
|
|
0:0
|
|
Пітерборо Юн – Блекпул
|
|
2:2
|
|
Лутон – Чарльтон
|
|
2:2
|
|
Уолсолл – Акрінгтон Стенлі
|
|
0:1
|
|
Уікомб – Саутенд Юн
|
|
2:3
|
|
Рочдейл – Портсмут
|
|
1:3
|
|
АФК Вімблдон – Оксфорд Юн
|
|
2:1
|
|
Ковентрі Сіті – Сандерленд
|
|
1:1
|
|
|
тур 11
|
2 жовтня, вівторок
|
Флітвуд Таун – Уікомб
|
|
1:1
|
|
Оксфорд Юн – Лутон
|
|
1:2
|
|
Сканторп Юн – Чарльтон
|
|
5:3
|
|
Бертон Альбион – Саутенд Юн
|
|
1:2
|
|
Ковентрі Сіті – Портсмут
|
|
0:1
|
|
АФК Вімблдон – Бредфорд Сіті
|
|
0:1
|
|
Рочдейл – Брістоль Роверс
|
|
0:0
|
|
Акрінгтон Стенлі – Донкастер
|
|
1:0
|
|
Уолсолл – Шрусбері Таун
|
|
0:0
|
|
Барнслі – Плімут Аргайл
|
|
1:1
|
|
Сандерленд – Пітерборо Юн
|
|
2:2
|
|
6 листопада, вівторок
|
Джіллінгем – Блекпул
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 12
|
6 жовтня, субота
|
Саутенд Юн – Оксфорд Юн
|
|
0:0
|
|
Плімут Аргайл – АФК Вімблдон
|
|
1:0
|
|
Шрусбері Таун – Акрінгтон Стенлі
|
|
1:0
|
|
Бредфорд Сіті – Сандерленд
|
|
1:2
|
|
Пітерборо Юн – Барнслі
|
|
0:4
|
|
Уікомб – Бертон Альбион
|
|
2:1
|
|
Чарльтон – Ковентрі Сіті
|
|
1:2
|
|
Портсмут – Джіллінгем
|
|
0:2
|
|
Лутон – Сканторп Юн
|
|
3:2
|
|
Брістоль Роверс – Уолсолл
|
|
0:1
|
|
Блекпул – Рочдейл
|
|
2:2
|
|
Донкастер – Флітвуд Таун
|
|
0:4
|
|
|
тур 13
|
13 жовтня, субота
|
Флітвуд Таун – Шрусбері Таун
|
|
2:1
|
|
Оксфорд Юн – Плімут Аргайл
|
|
2:0
|
|
Сканторп Юн – Пітерборо Юн
|
|
0:2
|
|
Бертон Альбион – Брістоль Роверс
|
|
1:0
|
|
Акрінгтон Стенлі – Бредфорд Сіті
|
|
3:1
|
|
Рочдейл – Донкастер
|
|
2:3
|
|
Ковентрі Сіті – Уікомб
|
|
1:0
|
|
Джіллінгем – Саутенд Юн
|
|
0:2
|
|
Барнслі – Лутон
|
|
3:2
|
|
АФК Вімблдон – Портсмут
|
|
1:2
|
|
6 листопада, вівторок
|
Уолсолл – Чарльтон
|
|
0:2
|
|
12 лютого, вівторок
|
Сандерленд – Блекпул
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 14
|
20 жовтня, субота
|
Саутенд Юн – Ковентрі Сіті
|
|
1:2
|
|
Плімут Аргайл – Бертон Альбион
|
|
2:3
|
|
Шрусбері Таун – Сандерленд
|
|
0:2
|
|
Бредфорд Сіті – Рочдейл
|
|
0:2
|
|
Пітерборо Юн – Акрінгтон Стенлі
|
|
0:1
|
|
Портсмут – Флітвуд Таун
|
|
1:0
|
|
Чарльтон – Барнслі
|
|
2:0
|
|
Лутон – Уолсолл
|
|
2:0
|
|
Брістоль Роверс – Оксфорд Юн
|
|
0:0
|
|
Блекпул – АФК Вімблдон
|
|
2:0
|
|
Донкастер – Джіллінгем
|
|
3:3
|
|
Уікомб – Сканторп Юн
|
|
3:2
|
|
|
тур 15
|
23 жовтня, вівторок
|
Саутенд Юн – Уолсолл
|
|
3:0
|
|
Плімут Аргайл – Джіллінгем
|
|
3:1
|
|
Шрусбері Таун – Барнслі
|
|
3:1
|
|
Бредфорд Сіті – Ковентрі Сіті
|
|
2:4
|
|
Пітерборо Юн – Флітвуд Таун
|
|
1:0
|
|
Портсмут – Бертон Альбион
|
|
2:2
|
|
Чарльтон – Оксфорд Юн
|
|
1:1
|
|
Лутон – Акрінгтон Стенлі
|
|
4:1
|
|
Брістоль Роверс – АФК Вімблдон
|
|
2:0
|
|
Блекпул – Сканторп Юн
|
|
1:0
|
|
Донкастер – Сандерленд
|
|
0:1
|
|
Уікомб – Рочдейл
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 16
|
27 жовтня, субота
|
Флітвуд Таун – Блекпул
|
|
3:2
|
|
Оксфорд Юн – Шрусбері Таун
|
|
3:0
|
|
Сканторп Юн – Плімут Аргайл
|
|
1:4
|
|
Бертон Альбион – Пітерборо Юн
|
|
1:2
|
|
Ковентрі Сіті – Донкастер
|
|
2:1
|
|
Сандерленд – Саутенд Юн
|
|
3:0
|
|
Барнслі – Брістоль Роверс
|
|
1:0
|
|
Уолсолл – Уікомб
|
|
3:2
|
|
Акрінгтон Стенлі – Портсмут
|
|
1:1
|
|
Рочдейл – Чарльтон
|
|
1:0
|
|
АФК Вімблдон – Лутон
|
|
0:2
|
|
Джіллінгем – Бредфорд Сіті
|
|
4:0
|
|
|
тур 17
|
3 листопада, субота
|
Сканторп Юн – Оксфорд Юн
|
|
3:3
|
|
Плімут Аргайл – Сандерленд
|
|
0:2
|
|
Бредфорд Сіті – Портсмут
|
|
0:1
|
|
Ковентрі Сіті – Акрінгтон Стенлі
|
|
1:1
|
|
Джіллінгем – Флітвуд Таун
|
|
3:0
|
|
Чарльтон – Донкастер
|
|
2:0
|
|
Барнслі – Саутенд Юн
|
|
1:0
|
|
Блекпул – Брістоль Роверс
|
|
0:3
|
|
Уолсолл – Бертон Альбион
|
|
1:3
|
|
Уікомб – Пітерборо Юн
|
|
1:0
|
|
Рочдейл – Лутон
|
|
0:0
|
|
АФК Вімблдон – Шрусбері Таун
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 18
|
17 листопада, субота
|
Саутенд Юн – Блекпул
|
|
1:2
|
|
Оксфорд Юн – Джіллінгем
|
|
1:0
|
|
Шрусбері Таун – Рочдейл
|
|
3:2
|
|
Бертон Альбион – Ковентрі Сіті
|
|
1:0
|
|
Пітерборо Юн – Бредфорд Сіті
|
|
1:1
|
|
Брістоль Роверс – Сканторп Юн
|
|
1:2
|
|
Сандерленд – Уікомб
|
|
1:1
|
|
Донкастер – АФК Вімблдон
|
|
2:1
|
|
Акрінгтон Стенлі – Барнслі
|
|
0:2
|
|
Флітвуд Таун – Уолсолл
|
|
0:0
|
|
Лутон – Плімут Аргайл
|
|
5:1
|
|
11 грудень, вівторок
|
Портсмут – Чарльтон
|
|
1:2
|
|
|
тур 19
|
24 листопада, субота
|
Сканторп Юн – Портсмут
|
|
1:2
|
|
Плімут Аргайл – Флітвуд Таун
|
|
2:1
|
|
Бредфорд Сіті – Оксфорд Юн
|
|
2:0
|
|
Ковентрі Сіті – Пітерборо Юн
|
|
1:1
|
|
Джіллінгем – Лутон
|
|
1:3
|
|
АФК Вімблдон – Саутенд Юн
|
|
2:1
|
|
Чарльтон – Брістоль Роверс
|
|
3:1
|
|
Барнслі – Донкастер
|
|
1:1
|
|
Блекпул – Бертон Альбион
|
|
3:0
|
|
Уолсолл – Сандерленд
|
|
2:1
|
|
Уікомб – Шрусбері Таун
|
|
3:2
|
|
Рочдейл – Акрінгтон Стенлі
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 20
|
27 листопада, вівторок
|
Флітвуд Таун – Ковентрі Сіті
|
|
3:0
|
|
Саутенд Юн – Сканторп Юн
|
|
2:0
|
|
Оксфорд Юн – Рочдейл
|
|
4:2
|
|
Шрусбері Таун – Плімут Аргайл
|
|
2:0
|
|
Бертон Альбион – Чарльтон
|
|
1:2
|
|
Пітерборо Юн – АФК Вімблдон
|
|
1:0
|
|
Портсмут – Уолсолл
|
|
2:0
|
|
Сандерленд – Барнслі
|
|
4:2
|
|
Лутон – Бредфорд Сіті
|
|
4:0
|
|
Брістоль Роверс – Джіллінгем
|
|
1:2
|
|
Донкастер – Блекпул
|
|
2:0
|
|
Акрінгтон Стенлі – Уікомб
|
|
1:2
|
|
|
тур 21
|
8 грудень, субота
|
Сканторп Юн – Джіллінгем
|
|
0:2
|
|
Плімут Аргайл – Бредфорд Сіті
|
|
3:3
|
|
Бертон Альбион – Шрусбері Таун
|
|
2:1
|
|
Пітерборо Юн – Оксфорд Юн
|
|
2:2
|
|
АФК Вімблдон – Рочдейл
|
|
1:1
|
|
Акрінгтон Стенлі – Сандерленд
|
|
1:1
|
|
Портсмут – Саутенд Юн
|
|
2:0
|
|
Лутон – Флітвуд Таун
|
|
2:0
|
|
Брістоль Роверс – Донкастер
|
|
0:4
|
|
Блекпул – Чарльтон
|
|
2:1
|
|
Уолсолл – Ковентрі Сіті
|
|
2:1
|
|
Уікомб – Барнслі
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 22
|
15 грудень, субота
|
Флітвуд Таун – Бертон Альбион
|
|
1:0
|
|
Саутенд Юн – Акрінгтон Стенлі
|
|
3:0
|
|
Оксфорд Юн – Блекпул
|
|
2:0
|
|
Шрусбері Таун – Пітерборо Юн
|
|
2:2
|
|
Бредфорд Сіті – Уолсолл
|
|
4:0
|
|
Ковентрі Сіті – Лутон
|
|
1:2
|
|
Чарльтон – АФК Вімблдон
|
|
2:0
|
|
Сандерленд – Брістоль Роверс
|
|
2:1
|
|
Барнслі – Портсмут
|
|
1:1
|
|
Донкастер – Сканторп Юн
|
|
3:0
|
|
Рочдейл – Плімут Аргайл
|
|
1:2
|
|
Джіллінгем – Уікомб
|
|
2:2
|
|
|
тур 23
|
22 грудень, субота
|
Саутенд Юн – Рочдейл
|
|
1:2
|
|
Плімут Аргайл – Акрінгтон Стенлі
|
|
0:3
|
|
Шрусбері Таун – Ковентрі Сіті
|
|
1:0
|
|
Бредфорд Сіті – Сканторп Юн
|
|
2:0
|
|
Пітерборо Юн – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Уікомб – АФК Вімблдон
|
|
1:2
|
|
Портсмут – Сандерленд
|
|
3:1
|
|
Чарльтон – Джіллінгем
|
|
2:0
|
|
Лутон – Бертон Альбион
|
|
2:0
|
|
Брістоль Роверс – Флітвуд Таун
|
|
2:1
|
|
Блекпул – Барнслі
|
|
0:1
|
|
Донкастер – Оксфорд Юн
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 24
|
26 грудень, середа
|
Флітвуд Таун – Донкастер
|
|
3:0
|
|
Оксфорд Юн – Саутенд Юн
|
|
0:1
|
|
Сканторп Юн – Лутон
|
|
0:2
|
|
Бертон Альбион – Уікомб
|
|
3:1
|
|
Ковентрі Сіті – Чарльтон
|
|
2:1
|
|
Джіллінгем – Портсмут
|
|
2:0
|
|
Барнслі – Пітерборо Юн
|
|
2:0
|
|
Сандерленд – Бредфорд Сіті
|
|
1:0
|
|
Уолсолл – Брістоль Роверс
|
|
1:3
|
|
Акрінгтон Стенлі – Шрусбері Таун
|
|
2:1
|
|
Рочдейл – Блекпул
|
|
2:1
|
|
АФК Вімблдон – Плімут Аргайл
|
|
2:1
|
|
|
тур 25
|
29 грудень, субота
|
Флітвуд Таун – Портсмут
|
|
2:5
|
|
Оксфорд Юн – Брістоль Роверс
|
|
0:2
|
|
Сканторп Юн – Уікомб
|
|
1:0
|
|
Бертон Альбион – Плімут Аргайл
|
|
1:1
|
|
Ковентрі Сіті – Саутенд Юн
|
|
1:0
|
|
Джіллінгем – Донкастер
|
|
1:3
|
|
Сандерленд – Шрусбері Таун
|
|
1:1
|
|
Барнслі – Чарльтон
|
|
2:1
|
|
Уолсолл – Лутон
|
|
2:2
|
|
Акрінгтон Стенлі – Пітерборо Юн
|
|
0:4
|
|
Рочдейл – Бредфорд Сіті
|
|
0:4
|
|
АФК Вімблдон – Блекпул
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 26
|
1 січня, вівторок
|
Саутенд Юн – Джіллінгем
|
|
2:0
|
|
Плімут Аргайл – Оксфорд Юн
|
|
3:0
|
|
Шрусбері Таун – Флітвуд Таун
|
|
0:0
|
|
Бредфорд Сіті – Акрінгтон Стенлі
|
|
3:0
|
|
Пітерборо Юн – Сканторп Юн
|
|
0:2
|
|
Уікомб – Ковентрі Сіті
|
|
0:2
|
|
Портсмут – АФК Вімблдон
|
|
2:1
|
|
Чарльтон – Уолсолл
|
|
2:1
|
|
Лутон – Барнслі
|
|
0:0
|
|
Брістоль Роверс – Бертон Альбион
|
|
0:0
|
|
Донкастер – Рочдейл
|
|
5:0
|
|
Блекпул – Сандерленд
|
|
0:1
|
|
|
тур 27
|
5 січня, субота
|
Чарльтон – Сандерленд
|
|
1:1
|
|
Рочдейл – Бертон Альбион
|
|
0:4
|
|
Сканторп Юн – Ковентрі Сіті
|
|
2:1
|
|
22 січня, вівторок
|
АФК Вімблдон – Флітвуд Таун
|
|
0:3
|
|
Плімут Аргайл – Уолсолл
|
|
2:1
|
|
29 січня, вівторок
|
Оксфорд Юн – Барнслі
|
|
2:2
|
|
Бредфорд Сіті – Шрусбері Таун
|
|
4:3
|
|
Лутон – Портсмут
|
|
3:2
|
|
Джіллінгем – Акрінгтон Стенлі
|
|
0:0
|
|
Блекпул – Уікомб
|
|
2:2
|
|
Брістоль Роверс – Пітерборо Юн
|
|
2:2
|
|
12 лютого, вівторок
|
Донкастер – Саутенд Юн
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 28
|
12 січня, субота
|
Сандерленд – Лутон
|
|
1:1
|
|
Флітвуд Таун – Оксфорд Юн
|
|
2:2
|
|
Портсмут – Блекпул
|
|
0:1
|
|
Барнслі – Бредфорд Сіті
|
|
3:0
|
|
Уолсолл – Сканторп Юн
|
|
1:2
|
|
Уікомб – Донкастер
|
|
3:2
|
|
Акрінгтон Стенлі – Брістоль Роверс
|
|
0:0
|
|
Ковентрі Сіті – АФК Вімблдон
|
|
1:1
|
|
Пітерборо Юн – Рочдейл
|
|
2:1
|
|
Бертон Альбион – Джіллінгем
|
|
2:3
|
|
Саутенд Юн – Плімут Аргайл
|
|
2:3
|
|
Шрусбері Таун – Чарльтон
|
|
0:3
|
|
|
тур 29
|
19 січня, субота
|
Рочдейл – Флітвуд Таун
|
|
1:1
|
|
Оксфорд Юн – Портсмут
|
|
2:1
|
|
Чарльтон – Акрінгтон Стенлі
|
|
1:0
|
|
Лутон – Пітерборо Юн
|
|
4:0
|
|
Брістоль Роверс – Уікомб
|
|
0:1
|
|
Блекпул – Шрусбері Таун
|
|
0:0
|
|
Донкастер – Бертон Альбион
|
|
2:2
|
|
АФК Вімблдон – Барнслі
|
|
1:4
|
|
Джіллінгем – Уолсолл
|
|
0:3
|
|
Бредфорд Сіті – Саутенд Юн
|
|
0:4
|
|
Плімут Аргайл – Ковентрі Сіті
|
|
2:1
|
|
Сканторп Юн – Сандерленд
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 30
|
26 січня, субота
|
Флітвуд Таун – Сканторп Юн
|
|
0:1
|
|
Саутенд Юн – Лутон
|
|
0:1
|
|
Бертон Альбион – Бредфорд Сіті
|
|
1:1
|
|
Пітерборо Юн – Чарльтон
|
|
0:0
|
|
Ковентрі Сіті – Блекпул
|
|
0:2
|
|
Уікомб – Плімут Аргайл
|
|
1:0
|
|
Барнслі – Рочдейл
|
|
2:1
|
|
12 лютого, вівторок
|
Уолсолл – АФК Вімблдон
|
|
0:1
|
|
19 лютого, вівторок
|
Портсмут – Брістоль Роверс
|
|
1:1
|
|
Сандерленд – Джіллінгем
|
|
4:2
|
|
Акрінгтон Стенлі – Оксфорд Юн
|
|
4:2
|
|
26 лютого, вівторок
|
Шрусбері Таун – Донкастер
|
|
2:0
|
|
|
тур 31
|
2 лютого, субота
|
Флітвуд Таун – Чарльтон
|
|
1:0
|
|
Саутенд Юн – Брістоль Роверс
|
|
1:2
|
|
Шрусбері Таун – Лутон
|
|
0:3
|
|
Портсмут – Донкастер
|
|
1:1
|
|
Сандерленд – АФК Вімблдон
|
|
1:0
|
|
Барнслі – Сканторп Юн
|
|
2:0
|
|
Уолсолл – Рочдейл
|
|
1:2
|
|
Уікомб – Бредфорд Сіті
|
|
0:0
|
|
Ковентрі Сіті – Джіллінгем
|
|
1:1
|
|
Пітерборо Юн – Плімут Аргайл
|
|
0:1
|
|
Бертон Альбион – Оксфорд Юн
|
|
0:0
|
|
5 березня, вівторок
|
Акрінгтон Стенлі – Блекпул
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 32
|
9 лютого, субота
|
Оксфорд Юн – Сандерленд
|
|
1:1
|
|
Сканторп Юн – Акрінгтон Стенлі
|
|
2:0
|
|
Плімут Аргайл – Портсмут
|
|
1:1
|
|
Брістоль Роверс – Шрусбері Таун
|
|
1:1
|
|
Блекпул – Уолсолл
|
|
2:0
|
|
Донкастер – Пітерборо Юн
|
|
3:1
|
|
Рочдейл – Ковентрі Сіті
|
|
0:1
|
|
Лутон – Уікомб
|
|
3:0
|
|
Чарльтон – Саутенд Юн
|
|
1:1
|
|
Бредфорд Сіті – Флітвуд Таун
|
|
0:1
|
|
Джіллінгем – Барнслі
|
|
1:4
|
|
АФК Вімблдон – Бертон Альбион
|
|
0:2
|
|
|
тур 33
|
15 лютого, п`ятница
|
Сандерленд – Акрінгтон Стенлі
|
|
2:2
|
|
16 лютого, субота
|
Джіллінгем – Сканторп Юн
|
|
1:0
|
|
Чарльтон – Блекпул
|
|
0:0
|
|
Флітвуд Таун – Лутон
|
|
1:2
|
|
Оксфорд Юн – Пітерборо Юн
|
|
0:1
|
|
Шрусбері Таун – Бертон Альбион
|
|
1:1
|
|
Барнслі – Уікомб
|
|
2:1
|
|
Ковентрі Сіті – Уолсолл
|
|
3:0
|
|
Бредфорд Сіті – Плімут Аргайл
|
|
0:0
|
|
Саутенд Юн – Портсмут
|
|
3:3
|
|
19 лютого, вівторок
|
Рочдейл – АФК Вімблдон
|
|
3:4
|
|
26 березня, вівторок
|
Донкастер – Брістоль Роверс
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 34
|
23 лютого, субота
|
Сканторп Юн – Донкастер
|
|
1:1
|
|
Плімут Аргайл – Рочдейл
|
|
5:1
|
|
Бертон Альбион – Флітвуд Таун
|
|
0:1
|
|
Пітерборо Юн – Шрусбері Таун
|
|
1:2
|
|
АФК Вімблдон – Чарльтон
|
|
1:2
|
|
Портсмут – Барнслі
|
|
0:0
|
|
Брістоль Роверс – Сандерленд
|
|
0:2
|
|
Блекпул – Оксфорд Юн
|
|
0:1
|
|
Уолсолл – Бредфорд Сіті
|
|
3:2
|
|
Уікомб – Джіллінгем
|
|
0:1
|
|
Акрінгтон Стенлі – Саутенд Юн
|
|
1:1
|
|
24 лютого, неділя
|
Лутон – Ковентрі Сіті
|
|
1:1
|
|
|
тур 35
|
2 березня, субота
|
Флітвуд Таун – Джіллінгем
|
|
1:1
|
|
Оксфорд Юн – Сканторп Юн
|
|
2:1
|
|
Шрусбері Таун – АФК Вімблдон
|
|
0:0
|
|
Бертон Альбион – Уолсолл
|
|
0:0
|
|
Пітерборо Юн – Уікомб
|
|
4:2
|
|
Акрінгтон Стенлі – Ковентрі Сіті
|
|
0:1
|
|
Портсмут – Бредфорд Сіті
|
|
5:1
|
|
Сандерленд – Плімут Аргайл
|
|
2:0
|
|
Лутон – Рочдейл
|
|
2:0
|
|
Брістоль Роверс – Блекпул
|
|
4:0
|
|
Донкастер – Чарльтон
|
|
1:1
|
|
Саутенд Юн – Барнслі
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 36
|
9 березня, субота
|
Сканторп Юн – Брістоль Роверс
|
|
0:1
|
|
Плімут Аргайл – Лутон
|
|
0:0
|
|
Бредфорд Сіті – Пітерборо Юн
|
|
3:1
|
|
Ковентрі Сіті – Бертон Альбион
|
|
1:2
|
|
Джіллінгем – Оксфорд Юн
|
|
1:0
|
|
АФК Вімблдон – Донкастер
|
|
2:0
|
|
Барнслі – Акрінгтон Стенлі
|
|
2:0
|
|
Блекпул – Саутенд Юн
|
|
2:2
|
|
Уолсолл – Флітвуд Таун
|
|
2:0
|
|
Уікомб – Сандерленд
|
|
1:1
|
|
Рочдейл – Шрусбері Таун
|
|
2:1
|
|
Чарльтон – Портсмут
|
|
2:1
|
|
|
тур 37
|
12 березня, вівторок
|
Сканторп Юн – Саутенд Юн
|
|
4:1
|
|
Плімут Аргайл – Шрусбері Таун
|
|
2:1
|
|
Бредфорд Сіті – Лутон
|
|
0:1
|
|
Ковентрі Сіті – Флітвуд Таун
|
|
2:1
|
|
Джіллінгем – Брістоль Роверс
|
|
0:1
|
|
АФК Вімблдон – Пітерборо Юн
|
|
1:0
|
|
Рочдейл – Оксфорд Юн
|
|
0:0
|
|
Уікомб – Акрінгтон Стенлі
|
|
1:3
|
|
Уолсолл – Портсмут
|
|
2:3
|
|
Блекпул – Донкастер
|
|
1:1
|
|
Барнслі – Сандерленд
|
|
0:0
|
|
Чарльтон – Бертон Альбион
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 38
|
15 березня, п`ятница
|
Донкастер – Барнслі
|
|
0:0
|
|
16 березня, субота
|
Флітвуд Таун – Плімут Аргайл
|
|
2:0
|
|
Саутенд Юн – АФК Вімблдон
|
|
0:1
|
|
Оксфорд Юн – Бредфорд Сіті
|
|
1:0
|
|
Шрусбері Таун – Уікомб
|
|
2:1
|
|
Бертон Альбион – Блекпул
|
|
3:0
|
|
Пітерборо Юн – Ковентрі Сіті
|
|
1:2
|
|
Брістоль Роверс – Чарльтон
|
|
0:0
|
|
Лутон – Джіллінгем
|
|
2:2
|
|
Сандерленд – Уолсолл
|
|
2:1
|
|
Портсмут – Сканторп Юн
|
|
2:0
|
|
9 квітня, вівторок
|
Акрінгтон Стенлі – Рочдейл
|
|
0:1
|
|
|
тур 39
|
23 березня, субота
|
Плімут Аргайл – Брістоль Роверс
|
|
2:2
|
|
Бертон Альбион – Акрінгтон Стенлі
|
|
5:2
|
|
Бредфорд Сіті – Блекпул
|
|
1:4
|
|
Пітерборо Юн – Саутенд Юн
|
|
2:0
|
|
Ковентрі Сіті – Оксфорд Юн
|
|
0:1
|
|
АФК Вімблдон – Джіллінгем
|
|
2:4
|
|
Рочдейл – Сканторп Юн
|
|
3:1
|
|
Лутон – Донкастер
|
|
4:0
|
|
Уолсолл – Барнслі
|
|
0:1
|
|
Шрусбері Таун – Портсмут
|
|
0:2
|
|
9 квітня, вівторок
|
Уікомб – Чарльтон
|
|
0:1
|
|
30 квітня, вівторок
|
Флітвуд Таун – Сандерленд
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 40
|
30 березня, субота
|
Саутенд Юн – Шрусбері Таун
|
|
0:2
|
|
Оксфорд Юн – Уікомб
|
|
2:1
|
|
Сканторп Юн – АФК Вімблдон
|
|
1:2
|
|
Джіллінгем – Рочдейл
|
|
1:1
|
|
Акрінгтон Стенлі – Флітвуд Таун
|
|
0:1
|
|
Чарльтон – Бредфорд Сіті
|
|
1:0
|
|
Барнслі – Ковентрі Сіті
|
|
2:2
|
|
Брістоль Роверс – Лутон
|
|
1:2
|
|
Блекпул – Плімут Аргайл
|
|
2:2
|
|
Донкастер – Уолсолл
|
|
3:1
|
|
9 квітня, вівторок
|
Сандерленд – Бертон Альбион
|
|
1:1
|
|
30 квітня, вівторок
|
Портсмут – Пітерборо Юн
|
|
2:3
|
|
|
тур 41
|
6 квітня, субота
|
Флітвуд Таун – Саутенд Юн
|
|
2:2
|
|
Плімут Аргайл – Чарльтон
|
|
0:2
|
|
Шрусбері Таун – Сканторп Юн
|
|
1:1
|
|
Бертон Альбион – Барнслі
|
|
3:1
|
|
Бредфорд Сіті – Донкастер
|
|
0:1
|
|
Уолсолл – Оксфорд Юн
|
|
1:3
|
|
Лутон – Блекпул
|
|
2:2
|
|
Уікомб – Портсмут
|
|
2:3
|
|
Рочдейл – Сандерленд
|
|
1:2
|
|
АФК Вімблдон – Акрінгтон Стенлі
|
|
1:1
|
|
Ковентрі Сіті – Брістоль Роверс
|
|
0:0
|
|
Пітерборо Юн – Джіллінгем
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 42
|
13 квітня, субота
|
Саутенд Юн – Уікомб
|
|
0:2
|
|
Оксфорд Юн – АФК Вімблдон
|
|
0:0
|
|
Сканторп Юн – Бертон Альбион
|
|
0:3
|
|
Джіллінгем – Шрусбері Таун
|
|
0:2
|
|
Акрінгтон Стенлі – Уолсолл
|
|
2:1
|
|
Донкастер – Плімут Аргайл
|
|
2:0
|
|
Портсмут – Рочдейл
|
|
4:1
|
|
Чарльтон – Лутон
|
|
3:1
|
|
Сандерленд – Ковентрі Сіті
|
|
4:5
|
|
Барнслі – Флітвуд Таун
|
|
4:2
|
|
Брістоль Роверс – Бредфорд Сіті
|
|
3:2
|
|
Блекпул – Пітерборо Юн
|
|
0:1
|
|
|
тур 43
|
19 квітня, п`ятница
|
Флітвуд Таун – Пітерборо Юн
|
|
1:1
|
|
Оксфорд Юн – Чарльтон
|
|
2:1
|
|
Сканторп Юн – Блекпул
|
|
0:0
|
|
Ковентрі Сіті – Бредфорд Сіті
|
|
2:0
|
|
Джіллінгем – Плімут Аргайл
|
|
3:1
|
|
Барнслі – Шрусбері Таун
|
|
2:1
|
|
Уолсолл – Саутенд Юн
|
|
1:1
|
|
Рочдейл – Уікомб
|
|
1:0
|
|
АФК Вімблдон – Брістоль Роверс
|
|
1:1
|
|
Бертон Альбион – Портсмут
|
|
1:2
|
|
Сандерленд – Донкастер
|
|
2:0
|
|
20 квітня, субота
|
Акрінгтон Стенлі – Лутон
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 44
|
22 квітня, понеділок
|
Саутенд Юн – Бертон Альбион
|
|
3:2
|
|
Плімут Аргайл – Барнслі
|
|
0:3
|
|
Шрусбері Таун – Оксфорд Юн
|
|
2:3
|
|
Бредфорд Сіті – Джіллінгем
|
|
1:1
|
|
Пітерборо Юн – Сандерленд
|
|
1:1
|
|
Уікомб – Уолсолл
|
|
1:0
|
|
Лутон – АФК Вімблдон
|
|
2:2
|
|
Чарльтон – Сканторп Юн
|
|
4:0
|
|
Брістоль Роверс – Рочдейл
|
|
0:1
|
|
Блекпул – Флітвуд Таун
|
|
2:1
|
|
Донкастер – Акрінгтон Стенлі
|
|
1:2
|
|
Портсмут – Ковентрі Сіті
|
|
2:1
|
|
|
тур 45
|
27 квітня, субота
|
Флітвуд Таун – Брістоль Роверс
|
|
0:0
|
|
Оксфорд Юн – Донкастер
|
|
2:2
|
|
Сканторп Юн – Бредфорд Сіті
|
|
2:3
|
|
Бертон Альбион – Лутон
|
|
2:1
|
|
Ковентрі Сіті – Шрусбері Таун
|
|
1:1
|
|
Джіллінгем – Чарльтон
|
|
0:2
|
|
Сандерленд – Портсмут
|
|
1:1
|
|
Барнслі – Блекпул
|
|
2:1
|
|
Уолсолл – Пітерборо Юн
|
|
3:0
|
|
Акрінгтон Стенлі – Плімут Аргайл
|
|
5:1
|
|
Рочдейл – Саутенд Юн
|
|
1:0
|
|
АФК Вімблдон – Уікомб
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 46
|
4 травня, субота
|
Плімут Аргайл – Сканторп Юн
|
|
3:2
|
|
Шрусбері Таун – Уолсолл
|
|
0:0
|
|
Бредфорд Сіті – АФК Вімблдон
|
|
0:0
|
|
Пітерборо Юн – Бертон Альбион
|
|
3:1
|
|
Уікомб – Флітвуд Таун
|
|
1:0
|
|
Донкастер – Ковентрі Сіті
|
|
2:0
|
|
Блекпул – Джіллінгем
|
|
0:3
|
|
Брістоль Роверс – Барнслі
|
|
2:1
|
|
Чарльтон – Рочдейл
|
|
4:0
|
|
Портсмут – Акрінгтон Стенлі
|
|
1:1
|
|
Лутон – Оксфорд Юн
|
|
3:1
|
|
Саутенд Юн – Сандерленд
|
|
2:1
|
|
|