тур 1
|
2 серпня, п`ятница
|
Шеффілд Юн – Ноттс Каунті
|
|
2:1
|
|
3 серпня, субота
|
Карлайл Юн – Лейтон Орієнт
|
|
1:5
|
|
Шрусбері Таун – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:0
|
|
Крю Александра – Ротерхем Юн
|
|
3:3
|
|
Порт Вейл – Бредфорд Сіті
|
|
1:1
|
|
Стівенідж – Олдхем Атлетік
|
|
3:4
|
|
Пітерборо Юн – Суїндон
|
|
1:0
|
|
Кроулі Таун – Ковентрі Сіті
|
|
3:2
|
|
Джіллінгем – Колчестер Юн
|
|
0:1
|
|
Уолсолл – Транмер
|
|
3:1
|
|
Брістоль Сіті – Брентфорд
|
|
2:2
|
|
Престон – Вулверхемптон
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 2
|
10 серпня, субота
|
Олдхем Атлетік – Уолсолл
|
|
0:1
|
|
Колчестер Юн – Порт Вейл
|
|
1:0
|
|
Бредфорд Сіті – Шеффілд Юн
|
|
3:1
|
|
Ротерхем Юн – Престон
|
|
0:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Крю Александра
|
|
1:0
|
|
Ноттс Каунті – Пітерборо Юн
|
|
2:4
|
|
Брентфорд – Карлайл Юн
|
|
4:0
|
|
Суїндон – Стівенідж
|
|
1:0
|
|
Транмер – Кроулі Таун
|
|
3:3
|
|
Лейтон Орієнт – Шрусбері Таун
|
|
3:0
|
|
Вулверхемптон – Джіллінгем
|
|
4:0
|
|
11 серпня, неділя
|
Ковентрі Сіті – Брістоль Сіті
|
|
5:4
|
|
|
тур 3
|
17 серпня, субота
|
Порт Вейл – Брентфорд
|
|
2:1
|
|
Крю Александра – Транмер
|
|
2:1
|
|
Шрусбері Таун – Суїндон
|
|
2:0
|
|
Карлайл Юн – Ковентрі Сіті
|
|
0:4
|
|
Шеффілд Юн – Колчестер Юн
|
|
1:1
|
|
Стівенідж – Лейтон Орієнт
|
|
0:1
|
|
Пітерборо Юн – Олдхем Атлетік
|
|
2:1
|
|
Кроулі Таун – Ротерхем Юн
|
|
1:2
|
|
Джіллінгем – Бредфорд Сіті
|
|
1:1
|
|
Уолсолл – Ноттс Каунті
|
|
1:2
|
|
Брістоль Сіті – Вулверхемптон
|
|
1:2
|
|
Престон – Мілтон-Кінз Донз
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 4
|
23 серпня, п`ятница
|
Колчестер Юн – Карлайл Юн
|
|
1:1
|
|
Вулверхемптон – Кроулі Таун
|
|
2:1
|
|
24 серпня, субота
|
Ротерхем Юн – Шрусбері Таун
|
|
2:2
|
|
Бредфорд Сіті – Уолсолл
|
|
1:0
|
|
Олдхем Атлетік – Порт Вейл
|
|
3:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Брістоль Сіті
|
|
2:2
|
|
Ковентрі Сіті – Престон
|
|
4:4
|
|
Ноттс Каунті – Стівенідж
|
|
0:1
|
|
Брентфорд – Шеффілд Юн
|
|
2:0
|
|
Суїндон – Джіллінгем
|
|
2:2
|
|
Транмер – Пітерборо Юн
|
|
0:5
|
|
Лейтон Орієнт – Крю Александра
|
|
2:0
|
|
|
тур 5
|
31 серпня, субота
|
Стівенідж – Брентфорд
|
|
1:1
|
|
Бредфорд Сіті – Карлайл Юн
|
|
0:0
|
|
Порт Вейл – Вулверхемптон
|
|
1:3
|
|
Шрусбері Таун – Ковентрі Сіті
|
|
1:1
|
|
Шеффілд Юн – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:1
|
|
Колчестер Юн – Лейтон Орієнт
|
|
1:2
|
|
Олдхем Атлетік – Транмер
|
|
0:1
|
|
Пітерборо Юн – Кроулі Таун
|
|
0:2
|
|
Джіллінгем – Брістоль Сіті
|
|
1:1
|
|
Ноттс Каунті – Ротерхем Юн
|
|
0:1
|
|
Суїндон – Крю Александра
|
|
5:0
|
|
Уолсолл – Престон
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 6
|
7 вересня, субота
|
Ротерхем Юн – Шеффілд Юн
|
|
3:1
|
|
Карлайл Юн – Порт Вейл
|
|
0:1
|
|
Крю Александра – Пітерборо Юн
|
|
2:2
|
|
Кроулі Таун – Джіллінгем
|
|
3:2
|
|
Брентфорд – Бредфорд Сіті
|
|
4:0
|
|
Транмер – Стівенідж
|
|
0:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Суїндон
|
|
1:1
|
|
8 вересня, неділя
|
Ковентрі Сіті – Колчестер Юн
|
|
2:0
|
|
9 вересня, понеділок
|
Престон – Олдхем Атлетік
|
|
2:1
|
|
17 вересня, вівторок
|
Лейтон Орієнт – Ноттс Каунті
|
|
5:1
|
|
Брістоль Сіті – Шрусбері Таун
|
|
1:1
|
|
Вулверхемптон – Уолсолл
|
|
0:1
|
|
|
тур 7
|
14 вересня, субота
|
Вулверхемптон – Суїндон
|
|
3:2
|
|
Ротерхем Юн – Олдхем Атлетік
|
|
3:2
|
|
Карлайл Юн – Шеффілд Юн
|
|
1:0
|
|
Крю Александра – Уолсолл
|
|
0:3
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Ноттс Каунті
|
|
3:1
|
|
Кроулі Таун – Шрусбері Таун
|
|
1:1
|
|
Престон – Стівенідж
|
|
3:0
|
|
Брістоль Сіті – Пітерборо Юн
|
|
0:3
|
|
Лейтон Орієнт – Порт Вейл
|
|
3:2
|
|
Транмер – Бредфорд Сіті
|
|
3:4
|
|
Брентфорд – Колчестер Юн
|
|
2:2
|
|
15 вересня, неділя
|
Ковентрі Сіті – Джіллінгем
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 8
|
21 вересня, субота
|
Шеффілд Юн – Престон
|
|
0:1
|
|
Шрусбері Таун – Вулверхемптон
|
|
0:1
|
|
Порт Вейл – Ковентрі Сіті
|
|
3:2
|
|
Стівенідж – Карлайл Юн
|
|
1:3
|
|
Колчестер Юн – Кроулі Таун
|
|
1:1
|
|
Олдхем Атлетік – Крю Александра
|
|
1:1
|
|
Пітерборо Юн – Мілтон-Кінз Донз
|
|
2:1
|
|
Джіллінгем – Брентфорд
|
|
0:1
|
|
Ноттс Каунті – Транмер
|
|
2:0
|
|
Суїндон – Брістоль Сіті
|
|
3:2
|
|
Уолсолл – Ротерхем Юн
|
|
1:1
|
|
23 вересня, понеділок
|
Бредфорд Сіті – Лейтон Орієнт
|
|
0:2
|
|
|
тур 9
|
28 вересня, субота
|
Ротерхем Юн – Пітерборо Юн
|
|
0:1
|
|
Карлайл Юн – Ноттс Каунті
|
|
2:1
|
|
Крю Александра – Джіллінгем
|
|
0:3
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Стівенідж
|
|
4:1
|
|
Кроулі Таун – Олдхем Атлетік
|
|
1:0
|
|
Брентфорд – Шрусбері Таун
|
|
2:1
|
|
Транмер – Порт Вейл
|
|
0:1
|
|
Лейтон Орієнт – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Брістоль Сіті – Колчестер Юн
|
|
1:1
|
|
Престон – Суїндон
|
|
2:1
|
|
Вулверхемптон – Шеффілд Юн
|
|
2:0
|
|
29 вересня, неділя
|
Ковентрі Сіті – Бредфорд Сіті
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 10
|
4 жовтня, п`ятница
|
Шеффілд Юн – Кроулі Таун
|
|
1:1
|
|
5 жовтня, субота
|
Шрусбері Таун – Карлайл Юн
|
|
2:2
|
|
Порт Вейл – Брістоль Сіті
|
|
1:1
|
|
Бредфорд Сіті – Ротерхем Юн
|
|
0:1
|
|
Стівенідж – Ковентрі Сіті
|
|
0:1
|
|
Колчестер Юн – Вулверхемптон
|
|
0:3
|
|
Олдхем Атлетік – Лейтон Орієнт
|
|
1:1
|
|
Пітерборо Юн – Престон
|
|
2:0
|
|
Джіллінгем – Мілтон-Кінз Донз
|
|
3:2
|
|
Ноттс Каунті – Крю Александра
|
|
4:0
|
|
Суїндон – Транмер
|
|
1:0
|
|
Уолсолл – Брентфорд
|
|
0:2
|
|
|
тур 11
|
12 жовтня, субота
|
Ротерхем Юн – Суїндон
|
|
0:4
|
|
Шрусбері Таун – Джіллінгем
|
|
2:0
|
|
Порт Вейл – Пітерборо Юн
|
|
0:1
|
|
Стівенідж – Бредфорд Сіті
|
|
2:1
|
|
Колчестер Юн – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Лейтон Орієнт – Мілтон-Кінз Донз
|
|
2:1
|
|
Престон – Крю Александра
|
|
0:2
|
|
13 жовтня, неділя
|
Брентфорд – Транмер
|
|
0:1
|
|
Ковентрі Сіті – Шеффілд Юн
|
|
3:2
|
|
29 жовтня, вівторок
|
Ноттс Каунті – Олдхем Атлетік
|
|
3:2
|
|
5 листопада, вівторок
|
Брістоль Сіті – Кроулі Таун
|
|
2:0
|
|
Карлайл Юн – Вулверхемптон
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 12
|
18 жовтня, п`ятница
|
Суїндон – Ноттс Каунті
|
|
2:0
|
|
19 жовтня, субота
|
Шеффілд Юн – Порт Вейл
|
|
2:1
|
|
Крю Александра – Брістоль Сіті
|
|
1:0
|
|
Бредфорд Сіті – Колчестер Юн
|
|
3:1
|
|
Олдхем Атлетік – Карлайл Юн
|
|
1:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Ротерхем Юн
|
|
3:2
|
|
Транмер – Лейтон Орієнт
|
|
0:4
|
|
Вулверхемптон – Ковентрі Сіті
|
|
1:1
|
|
Уолсолл – Стівенідж
|
|
2:1
|
|
Джіллінгем – Престон
|
|
1:2
|
|
Кроулі Таун – Брентфорд
|
|
1:0
|
|
Пітерборо Юн – Шрусбері Таун
|
|
1:0
|
|
|
тур 13
|
22 жовтня, вівторок
|
Ротерхем Юн – Транмер
|
|
1:1
|
|
Шрусбері Таун – Колчестер Юн
|
|
1:1
|
|
Крю Александра – Стівенідж
|
|
0:3
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Карлайл Юн
|
|
0:1
|
|
Пітерборо Юн – Шеффілд Юн
|
|
0:0
|
|
Ковентрі Сіті – Лейтон Орієнт
|
|
3:1
|
|
Вулверхемптон – Олдхем Атлетік
|
|
2:0
|
|
Престон – Брентфорд
|
|
2:2
|
|
Брістоль Сіті – Бредфорд Сіті
|
|
1:2
|
|
Суїндон – Уолсолл
|
|
1:3
|
|
Джіллінгем – Ноттс Каунті
|
|
2:1
|
|
Кроулі Таун – Порт Вейл
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 14
|
26 жовтня, субота
|
Шеффілд Юн – Крю Александра
|
|
3:1
|
|
Карлайл Юн – Брістоль Сіті
|
|
1:2
|
|
Порт Вейл – Джіллінгем
|
|
2:1
|
|
Бредфорд Сіті – Шрусбері Таун
|
|
1:0
|
|
Стівенідж – Кроулі Таун
|
|
2:0
|
|
Колчестер Юн – Пітерборо Юн
|
|
1:0
|
|
Лейтон Орієнт – Ротерхем Юн
|
|
1:0
|
|
Транмер – Мілтон-Кінз Донз
|
|
3:2
|
|
Уолсолл – Ковентрі Сіті
|
|
0:1
|
|
Брентфорд – Вулверхемптон
|
|
1:2
|
|
Ноттс Каунті – Престон
|
|
0:1
|
|
Олдхем Атлетік – Суїндон
|
|
2:1
|
|
|
тур 15
|
2 листопада, субота
|
Ротерхем Юн – Колчестер Юн
|
|
2:2
|
|
Шрусбері Таун – Шеффілд Юн
|
|
2:0
|
|
Крю Александра – Брентфорд
|
|
0:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Уолсолл
|
|
1:0
|
|
Пітерборо Юн – Лейтон Орієнт
|
|
1:3
|
|
Ковентрі Сіті – Ноттс Каунті
|
|
3:0
|
|
Вулверхемптон – Стівенідж
|
|
2:0
|
|
Престон – Транмер
|
|
1:1
|
|
Брістоль Сіті – Олдхем Атлетік
|
|
1:1
|
|
Суїндон – Порт Вейл
|
|
5:2
|
|
Джіллінгем – Карлайл Юн
|
|
1:0
|
|
Кроулі Таун – Бредфорд Сіті
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 16
|
16 листопада, субота
|
Шеффілд Юн – Джіллінгем
|
|
1:2
|
|
Карлайл Юн – Кроулі Таун
|
|
1:1
|
|
Порт Вейл – Шрусбері Таун
|
|
3:1
|
|
Бредфорд Сіті – Крю Александра
|
|
5:0
|
|
Стівенідж – Ротерхем Юн
|
|
0:3
|
|
Колчестер Юн – Суїндон
|
|
1:2
|
|
Ноттс Каунті – Вулверхемптон
|
|
0:1
|
|
Транмер – Брістоль Сіті
|
|
1:1
|
|
Лейтон Орієнт – Престон
|
|
0:1
|
|
17 листопада, неділя
|
Брентфорд – Ковентрі Сіті
|
|
3:3
|
|
18 листопада, понеділок
|
Уолсолл – Пітерборо Юн
|
|
2:0
|
|
25 лютого, вівторок
|
Олдхем Атлетік – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:2
|
|
|
тур 17
|
23 листопада, субота
|
Ротерхем Юн – Карлайл Юн
|
|
0:0
|
|
Шрусбері Таун – Ноттс Каунті
|
|
1:0
|
|
Крю Александра – Порт Вейл
|
|
1:2
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Брентфорд
|
|
2:3
|
|
Пітерборо Юн – Стівенідж
|
|
0:1
|
|
Ковентрі Сіті – Транмер
|
|
1:5
|
|
Кроулі Таун – Уолсолл
|
|
0:0
|
|
Вулверхемптон – Бредфорд Сіті
|
|
0:0
|
|
Престон – Колчестер Юн
|
|
1:1
|
|
Брістоль Сіті – Шеффілд Юн
|
|
0:1
|
|
Суїндон – Лейтон Орієнт
|
|
1:3
|
|
Джіллінгем – Олдхем Атлетік
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 18
|
26 листопада, вівторок
|
Шеффілд Юн – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Карлайл Юн – Крю Александра
|
|
2:1
|
|
Шрусбері Таун – Олдхем Атлетік
|
|
1:2
|
|
Порт Вейл – Престон
|
|
0:2
|
|
Бредфорд Сіті – Пітерборо Юн
|
|
3:2
|
|
Колчестер Юн – Мілтон-Кінз Донз
|
|
3:1
|
|
Ковентрі Сіті – Ротерхем Юн
|
|
0:3
|
|
Вулверхемптон – Транмер
|
|
2:0
|
|
Брістоль Сіті – Лейтон Орієнт
|
|
2:2
|
|
Брентфорд – Ноттс Каунті
|
|
1:1
|
|
Джіллінгем – Стівенідж
|
|
3:2
|
|
Кроулі Таун – Суїндон
|
|
0:0
|
|
|
тур 19
|
30 листопада, субота
|
Ротерхем Юн – Джіллінгем
|
|
4:1
|
|
Крю Александра – Кроулі Таун
|
|
1:0
|
|
Стівенідж – Шрусбері Таун
|
|
1:3
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Ковентрі Сіті
|
|
1:3
|
|
Пітерборо Юн – Вулверхемптон
|
|
1:0
|
|
Ноттс Каунті – Бредфорд Сіті
|
|
0:1
|
|
Престон – Брістоль Сіті
|
|
1:0
|
|
Лейтон Орієнт – Шеффілд Юн
|
|
1:1
|
|
Транмер – Колчестер Юн
|
|
2:1
|
|
Уолсолл – Порт Вейл
|
|
0:2
|
|
Суїндон – Карлайл Юн
|
|
3:1
|
|
1 грудень, неділя
|
Олдхем Атлетік – Брентфорд
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 20
|
14 грудень, субота
|
Шеффілд Юн – Суїндон
|
|
1:0
|
|
Карлайл Юн – Транмер
|
|
4:1
|
|
Шрусбері Таун – Уолсолл
|
|
0:1
|
|
Порт Вейл – Стівенідж
|
|
2:2
|
|
Бредфорд Сіті – Олдхем Атлетік
|
|
1:0
|
|
Колчестер Юн – Ноттс Каунті
|
|
0:4
|
|
Ковентрі Сіті – Крю Александра
|
|
2:2
|
|
Кроулі Таун – Престон
|
|
2:2
|
|
Джіллінгем – Пітерборо Юн
|
|
2:2
|
|
Брентфорд – Лейтон Орієнт
|
|
1:1
|
|
Брістоль Сіті – Ротерхем Юн
|
|
1:2
|
|
Вулверхемптон – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:2
|
|
|
тур 21
|
21 грудень, субота
|
Мілтон-Кінз Донз – Порт Вейл
|
|
3:0
|
|
Олдхем Атлетік – Колчестер Юн
|
|
0:2
|
|
Стівенідж – Шеффілд Юн
|
|
0:0
|
|
Крю Александра – Шрусбері Таун
|
|
1:1
|
|
Ротерхем Юн – Вулверхемптон
|
|
3:3
|
|
Пітерборо Юн – Брентфорд
|
|
2:1
|
|
Ноттс Каунті – Брістоль Сіті
|
|
1:1
|
|
Суїндон – Ковентрі Сіті
|
|
2:1
|
|
Уолсолл – Карлайл Юн
|
|
2:0
|
|
Транмер – Джіллінгем
|
|
1:2
|
|
Лейтон Орієнт – Кроулі Таун
|
|
2:3
|
|
Престон – Бредфорд Сіті
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 22
|
26 грудень, четвер
|
Бредфорд Сіті – Суїндон
|
|
3:2
|
|
Порт Вейл – Ноттс Каунті
|
|
2:1
|
|
Шрусбері Таун – Транмер
|
|
0:1
|
|
Карлайл Юн – Престон
|
|
0:1
|
|
Шеффілд Юн – Олдхем Атлетік
|
|
1:1
|
|
Колчестер Юн – Стівенідж
|
|
4:0
|
|
Ковентрі Сіті – Пітерборо Юн
|
|
4:2
|
|
Кроулі Таун – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:2
|
|
Джіллінгем – Лейтон Орієнт
|
|
1:2
|
|
Брентфорд – Ротерхем Юн
|
|
0:1
|
|
Брістоль Сіті – Уолсолл
|
|
1:0
|
|
Вулверхемптон – Крю Александра
|
|
2:0
|
|
|
тур 23
|
29 грудень, неділя
|
Бредфорд Сіті – Мілтон-Кінз Донз
|
|
3:1
|
|
Порт Вейл – Ротерхем Юн
|
|
2:0
|
|
Шрусбері Таун – Престон
|
|
0:1
|
|
Карлайл Юн – Пітерборо Юн
|
|
2:1
|
|
Шеффілд Юн – Транмер
|
|
3:1
|
|
Колчестер Юн – Крю Александра
|
|
1:2
|
|
Ковентрі Сіті – Олдхем Атлетік
|
|
1:1
|
|
Вулверхемптон – Лейтон Орієнт
|
|
1:1
|
|
Брістоль Сіті – Стівенідж
|
|
4:1
|
|
Брентфорд – Суїндон
|
|
3:2
|
|
Джіллінгем – Уолсолл
|
|
2:2
|
|
Кроулі Таун – Ноттс Каунті
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 24
|
1 січня, середа
|
Ротерхем Юн – Ковентрі Сіті
|
|
1:3
|
|
Крю Александра – Карлайл Юн
|
|
2:1
|
|
Олдхем Атлетік – Шрусбері Таун
|
|
1:2
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Колчестер Юн
|
|
0:0
|
|
Пітерборо Юн – Бредфорд Сіті
|
|
1:3
|
|
Ноттс Каунті – Брентфорд
|
|
3:0
|
|
Уолсолл – Шеффілд Юн
|
|
2:1
|
|
Транмер – Вулверхемптон
|
|
1:1
|
|
Престон – Порт Вейл
|
|
3:2
|
|
4 лютого, вівторок
|
Стівенідж – Джіллінгем
|
|
3:1
|
|
11 лютого, вівторок
|
Лейтон Орієнт – Брістоль Сіті
|
|
1:3
|
|
25 лютого, вівторок
|
Суїндон – Кроулі Таун
|
|
1:1
|
|
|
тур 25
|
3 січня, п`ятница
|
Джіллінгем – Вулверхемптон
|
|
1:0
|
|
7 січня, вівторок
|
Шрусбері Таун – Лейтон Орієнт
|
|
0:2
|
|
14 січня, вівторок
|
Уолсолл – Олдхем Атлетік
|
|
1:0
|
|
Стівенідж – Суїндон
|
|
2:0
|
|
21 січня, вівторок
|
Крю Александра – Мілтон-Кінз Донз
|
|
2:0
|
|
Пітерборо Юн – Ноттс Каунті
|
|
4:3
|
|
4 лютого, вівторок
|
Брістоль Сіті – Ковентрі Сіті
|
|
1:2
|
|
11 лютого, вівторок
|
Карлайл Юн – Брентфорд
|
|
1:0
|
|
Порт Вейл – Колчестер Юн
|
|
2:0
|
|
25 лютого, вівторок
|
Престон – Ротерхем Юн
|
|
3:3
|
|
1 квітня, вівторок
|
Шеффілд Юн – Бредфорд Сіті
|
|
0:0
|
|
15 квітня, вівторок
|
Кроулі Таун – Транмер
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 26
|
11 січня, субота
|
Транмер – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Ротерхем Юн – Крю Александра
|
|
4:2
|
|
Бредфорд Сіті – Порт Вейл
|
|
2:0
|
|
Вулверхемптон – Престон
|
|
2:0
|
|
Лейтон Орієнт – Карлайл Юн
|
|
4:0
|
|
Олдхем Атлетік – Стівенідж
|
|
1:0
|
|
Суїндон – Пітерборо Юн
|
|
2:1
|
|
Брентфорд – Брістоль Сіті
|
|
1:1
|
|
Ноттс Каунті – Шеффілд Юн
|
|
2:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Шрусбері Таун
|
|
3:2
|
|
Колчестер Юн – Джіллінгем
|
|
3:0
|
|
12 січня, неділя
|
Ковентрі Сіті – Кроулі Таун
|
|
2:2
|
|
|
тур 27
|
18 січня, субота
|
Шеффілд Юн – Брентфорд
|
|
2:2
|
|
Брістоль Сіті – Мілтон-Кінз Донз
|
|
2:2
|
|
Уолсолл – Бредфорд Сіті
|
|
1:1
|
|
Джіллінгем – Суїндон
|
|
2:0
|
|
Пітерборо Юн – Транмер
|
|
3:0
|
|
Стівенідж – Ноттс Каунті
|
|
0:1
|
|
Престон – Ковентрі Сіті
|
|
1:1
|
|
Порт Вейл – Олдхем Атлетік
|
|
1:0
|
|
Крю Александра – Лейтон Орієнт
|
|
1:2
|
|
Шрусбері Таун – Ротерхем Юн
|
|
0:3
|
|
Карлайл Юн – Колчестер Юн
|
|
2:4
|
|
18 березня, вівторок
|
Кроулі Таун – Вулверхемптон
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 28
|
24 січня, п`ятница
|
Бредфорд Сіті – Джіллінгем
|
|
2:1
|
|
25 січня, субота
|
Вулверхемптон – Брістоль Сіті
|
|
3:1
|
|
Ротерхем Юн – Кроулі Таун
|
|
2:2
|
|
Транмер – Крю Александра
|
|
1:0
|
|
Олдхем Атлетік – Пітерборо Юн
|
|
5:4
|
|
Суїндон – Шрусбері Таун
|
|
3:1
|
|
Ноттс Каунті – Уолсолл
|
|
1:5
|
|
18 лютого, вівторок
|
Лейтон Орієнт – Стівенідж
|
|
2:0
|
|
Брентфорд – Порт Вейл
|
|
1:0
|
|
Ковентрі Сіті – Карлайл Юн
|
|
1:2
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Престон
|
|
0:0
|
|
25 лютого, вівторок
|
Колчестер Юн – Шеффілд Юн
|
|
0:1
|
|
|
тур 29
|
7 грудень, субота
|
Ноттс Каунті – Джіллінгем
|
|
3:1
|
|
28 січня, вівторок
|
Бредфорд Сіті – Брістоль Сіті
|
|
3:1
|
|
Лейтон Орієнт – Ковентрі Сіті
|
|
2:0
|
|
Карлайл Юн – Мілтон-Кінз Донз
|
|
3:0
|
|
Олдхем Атлетік – Вулверхемптон
|
|
0:3
|
|
Брентфорд – Престон
|
|
0:0
|
|
Уолсолл – Суїндон
|
|
1:1
|
|
Транмер – Ротерхем Юн
|
|
1:2
|
|
25 лютого, вівторок
|
Стівенідж – Крю Александра
|
|
1:0
|
|
4 березня, вівторок
|
Шеффілд Юн – Пітерборо Юн
|
|
2:0
|
|
18 березня, вівторок
|
Колчестер Юн – Шрусбері Таун
|
|
1:0
|
|
1 квітня, вівторок
|
Порт Вейл – Кроулі Таун
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 30
|
1 лютого, субота
|
Мілтон-Кінз Донз – Транмер
|
|
0:1
|
|
Джіллінгем – Порт Вейл
|
|
3:2
|
|
Ротерхем Юн – Лейтон Орієнт
|
|
2:1
|
|
Шрусбері Таун – Бредфорд Сіті
|
|
1:1
|
|
Брістоль Сіті – Карлайл Юн
|
|
2:1
|
|
Престон – Ноттс Каунті
|
|
2:0
|
|
Крю Александра – Шеффілд Юн
|
|
3:0
|
|
Суїндон – Олдхем Атлетік
|
|
0:1
|
|
Вулверхемптон – Брентфорд
|
|
2:0
|
|
4 березня, вівторок
|
Кроулі Таун – Стівенідж
|
|
1:1
|
|
5 березня, середа
|
Ковентрі Сіті – Уолсолл
|
|
2:1
|
|
5 квітня, субота
|
Пітерборо Юн – Колчестер Юн
|
|
2:0
|
|
|
тур 31
|
8 лютого, субота
|
Транмер – Престон
|
|
1:2
|
|
Уолсолл – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:3
|
|
Олдхем Атлетік – Брістоль Сіті
|
|
1:1
|
|
Лейтон Орієнт – Пітерборо Юн
|
|
1:2
|
|
Шеффілд Юн – Шрусбері Таун
|
|
2:0
|
|
Брентфорд – Крю Александра
|
|
3:3
|
|
Карлайл Юн – Джіллінгем
|
|
1:2
|
|
Ноттс Каунті – Ковентрі Сіті
|
|
3:0
|
|
Порт Вейл – Суїндон
|
|
2:3
|
|
4 березня, вівторок
|
Колчестер Юн – Ротерхем Юн
|
|
0:0
|
|
1 квітня, вівторок
|
Стівенідж – Вулверхемптон
|
|
0:0
|
|
8 квітня, вівторок
|
Бредфорд Сіті – Кроулі Таун
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 32
|
14 лютого, п`ятница
|
Пітерборо Юн – Уолсолл
|
|
0:0
|
|
Суїндон – Колчестер Юн
|
|
0:0
|
|
15 лютого, субота
|
Шрусбері Таун – Порт Вейл
|
|
0:0
|
|
Крю Александра – Бредфорд Сіті
|
|
1:3
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Олдхем Атлетік
|
|
2:1
|
|
Престон – Лейтон Орієнт
|
|
1:1
|
|
Вулверхемптон – Ноттс Каунті
|
|
2:0
|
|
Ротерхем Юн – Стівенідж
|
|
2:1
|
|
Брістоль Сіті – Транмер
|
|
2:2
|
|
19 лютого, середа
|
Джіллінгем – Шеффілд Юн
|
|
0:1
|
|
1 квітня, вівторок
|
Ковентрі Сіті – Брентфорд
|
|
0:0
|
|
29 квітня, вівторок
|
Кроулі Таун – Карлайл Юн
|
|
0:0
|
|
|
тур 33
|
22 лютого, субота
|
Лейтон Орієнт – Суїндон
|
|
2:0
|
|
Транмер – Ковентрі Сіті
|
|
3:1
|
|
Брентфорд – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:0
|
|
Бредфорд Сіті – Вулверхемптон
|
|
0:3
|
|
Ноттс Каунті – Шрусбері Таун
|
|
2:3
|
|
Олдхем Атлетік – Джіллінгем
|
|
1:0
|
|
Колчестер Юн – Престон
|
|
1:2
|
|
Стівенідж – Пітерборо Юн
|
|
0:1
|
|
Порт Вейл – Крю Александра
|
|
1:3
|
|
Карлайл Юн – Ротерхем Юн
|
|
1:2
|
|
Шеффілд Юн – Брістоль Сіті
|
|
3:0
|
|
Уолсолл – Кроулі Таун
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 34
|
1 березня, субота
|
Лейтон Орієнт – Колчестер Юн
|
|
2:1
|
|
Карлайл Юн – Бредфорд Сіті
|
|
0:0
|
|
Крю Александра – Суїндон
|
|
1:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Шеффілд Юн
|
|
0:1
|
|
Кроулі Таун – Пітерборо Юн
|
|
1:0
|
|
Брентфорд – Стівенідж
|
|
2:3
|
|
Ротерхем Юн – Ноттс Каунті
|
|
6:0
|
|
Транмер – Олдхем Атлетік
|
|
2:2
|
|
Брістоль Сіті – Джіллінгем
|
|
2:1
|
|
Престон – Уолсолл
|
|
2:1
|
|
Вулверхемптон – Порт Вейл
|
|
3:0
|
|
2 березня, неділя
|
Ковентрі Сіті – Шрусбері Таун
|
|
0:0
|
|
|
тур 35
|
8 березня, субота
|
Пітерборо Юн – Крю Александра
|
|
4:2
|
|
Шрусбері Таун – Брістоль Сіті
|
|
2:3
|
|
Уолсолл – Вулверхемптон
|
|
0:3
|
|
Суїндон – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:2
|
|
Ноттс Каунті – Лейтон Орієнт
|
|
0:0
|
|
Джіллінгем – Кроулі Таун
|
|
1:0
|
|
Олдхем Атлетік – Престон
|
|
1:3
|
|
Колчестер Юн – Ковентрі Сіті
|
|
2:1
|
|
Стівенідж – Транмер
|
|
3:1
|
|
Бредфорд Сіті – Брентфорд
|
|
2:0
|
|
Порт Вейл – Карлайл Юн
|
|
2:1
|
|
8 квітня, вівторок
|
Шеффілд Юн – Ротерхем Юн
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 36
|
11 березня, вівторок
|
Порт Вейл – Лейтон Орієнт
|
|
0:2
|
|
Пітерборо Юн – Брістоль Сіті
|
|
1:2
|
|
Шрусбері Таун – Кроулі Таун
|
|
1:1
|
|
Суїндон – Вулверхемптон
|
|
1:4
|
|
Бредфорд Сіті – Транмер
|
|
2:0
|
|
Стівенідж – Престон
|
|
1:1
|
|
Колчестер Юн – Брентфорд
|
|
0:2
|
|
Олдхем Атлетік – Ротерхем Юн
|
|
0:2
|
|
Уолсолл – Крю Александра
|
|
1:1
|
|
Ноттс Каунті – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:3
|
|
Джіллінгем – Ковентрі Сіті
|
|
4:2
|
|
12 березня, середа
|
Шеффілд Юн – Карлайл Юн
|
|
1:0
|
|
|
тур 37
|
15 березня, субота
|
Ротерхем Юн – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Вулверхемптон – Шрусбері Таун
|
|
0:0
|
|
Брістоль Сіті – Суїндон
|
|
0:0
|
|
Лейтон Орієнт – Бредфорд Сіті
|
|
0:1
|
|
Транмер – Ноттс Каунті
|
|
3:2
|
|
Брентфорд – Джіллінгем
|
|
1:1
|
|
Кроулі Таун – Колчестер Юн
|
|
1:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Пітерборо Юн
|
|
0:2
|
|
Крю Александра – Олдхем Атлетік
|
|
1:1
|
|
Карлайл Юн – Стівенідж
|
|
0:0
|
|
16 березня, неділя
|
Ковентрі Сіті – Порт Вейл
|
|
2:2
|
|
17 березня, понеділок
|
Престон – Шеффілд Юн
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 38
|
22 березня, субота
|
Шеффілд Юн – Вулверхемптон
|
|
0:2
|
|
Шрусбері Таун – Брентфорд
|
|
2:1
|
|
Порт Вейл – Транмер
|
|
3:2
|
|
Уолсолл – Лейтон Орієнт
|
|
1:1
|
|
Суїндон – Престон
|
|
1:0
|
|
Ноттс Каунті – Карлайл Юн
|
|
4:1
|
|
Джіллінгем – Крю Александра
|
|
1:3
|
|
Пітерборо Юн – Ротерхем Юн
|
|
0:1
|
|
Олдхем Атлетік – Кроулі Таун
|
|
1:0
|
|
Колчестер Юн – Брістоль Сіті
|
|
2:2
|
|
Стівенідж – Мілтон-Кінз Донз
|
|
2:3
|
|
Бредфорд Сіті – Ковентрі Сіті
|
|
3:1
|
|
|
тур 39
|
25 березня, вівторок
|
Ротерхем Юн – Бредфорд Сіті
|
|
3:0
|
|
Карлайл Юн – Шрусбері Таун
|
|
0:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Джіллінгем
|
|
0:1
|
|
Кроулі Таун – Шеффілд Юн
|
|
0:2
|
|
Брентфорд – Уолсолл
|
|
0:2
|
|
Транмер – Суїндон
|
|
1:2
|
|
Лейтон Орієнт – Олдхем Атлетік
|
|
1:1
|
|
Брістоль Сіті – Порт Вейл
|
|
5:0
|
|
Престон – Пітерборо Юн
|
|
3:1
|
|
Вулверхемптон – Колчестер Юн
|
|
4:2
|
|
Крю Александра – Ноттс Каунті
|
|
1:3
|
|
26 березня, середа
|
Ковентрі Сіті – Стівенідж
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 40
|
29 березня, субота
|
Стівенідж – Порт Вейл
|
|
1:1
|
|
Престон – Кроулі Таун
|
|
1:0
|
|
Лейтон Орієнт – Брентфорд
|
|
0:1
|
|
Крю Александра – Ковентрі Сіті
|
|
1:2
|
|
Транмер – Карлайл Юн
|
|
0:0
|
|
Уолсолл – Шрусбері Таун
|
|
1:0
|
|
Суїндон – Шеффілд Юн
|
|
2:1
|
|
Ноттс Каунті – Колчестер Юн
|
|
2:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Вулверхемптон
|
|
0:1
|
|
Ротерхем Юн – Брістоль Сіті
|
|
2:1
|
|
Олдхем Атлетік – Бредфорд Сіті
|
|
0:0
|
|
8 квітня, вівторок
|
Пітерборо Юн – Джіллінгем
|
|
2:0
|
|
|
тур 41
|
5 квітня, субота
|
Шеффілд Юн – Лейтон Орієнт
|
|
1:1
|
|
Карлайл Юн – Суїндон
|
|
1:0
|
|
Шрусбері Таун – Стівенідж
|
|
1:0
|
|
Порт Вейл – Уолсолл
|
|
1:0
|
|
Бредфорд Сіті – Ноттс Каунті
|
|
3:1
|
|
Колчестер Юн – Транмер
|
|
1:2
|
|
Ковентрі Сіті – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:2
|
|
Кроулі Таун – Крю Александра
|
|
1:2
|
|
Джіллінгем – Ротерхем Юн
|
|
3:4
|
|
Брентфорд – Олдхем Атлетік
|
|
2:3
|
|
Брістоль Сіті – Престон
|
|
1:1
|
|
Вулверхемптон – Пітерборо Юн
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 42
|
11 квітня, п`ятница
|
Ротерхем Юн – Брентфорд
|
|
0:0
|
|
12 квітня, субота
|
Крю Александра – Вулверхемптон
|
|
0:2
|
|
Стівенідж – Колчестер Юн
|
|
2:3
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Кроулі Таун
|
|
0:2
|
|
Пітерборо Юн – Ковентрі Сіті
|
|
1:0
|
|
Ноттс Каунті – Порт Вейл
|
|
4:2
|
|
Суїндон – Бредфорд Сіті
|
|
1:0
|
|
Уолсолл – Брістоль Сіті
|
|
0:1
|
|
Транмер – Шрусбері Таун
|
|
2:1
|
|
Лейтон Орієнт – Джіллінгем
|
|
5:1
|
|
Престон – Карлайл Юн
|
|
6:1
|
|
29 квітня, вівторок
|
Олдхем Атлетік – Шеффілд Юн
|
|
1:1
|
|
|
тур 43
|
18 квітня, п`ятница
|
Шеффілд Юн – Стівенідж
|
|
1:0
|
|
Карлайл Юн – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Шрусбері Таун – Крю Александра
|
|
1:3
|
|
Порт Вейл – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:0
|
|
Бредфорд Сіті – Престон
|
|
1:0
|
|
Колчестер Юн – Олдхем Атлетік
|
|
0:1
|
|
Вулверхемптон – Ротерхем Юн
|
|
6:4
|
|
Брістоль Сіті – Ноттс Каунті
|
|
2:1
|
|
Брентфорд – Пітерборо Юн
|
|
1:0
|
|
Джіллінгем – Транмер
|
|
2:0
|
|
Кроулі Таун – Лейтон Орієнт
|
|
2:1
|
|
Ковентрі Сіті – Суїндон
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 44
|
21 квітня, понеділок
|
Ротерхем Юн – Порт Вейл
|
|
1:0
|
|
Крю Александра – Колчестер Юн
|
|
0:0
|
|
Стівенідж – Брістоль Сіті
|
|
1:3
|
|
Олдхем Атлетік – Ковентрі Сіті
|
|
0:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Бредфорд Сіті
|
|
2:2
|
|
Пітерборо Юн – Карлайл Юн
|
|
4:1
|
|
Транмер – Шеффілд Юн
|
|
0:0
|
|
Престон – Шрусбері Таун
|
|
5:2
|
|
Уолсолл – Джіллінгем
|
|
1:1
|
|
Суїндон – Брентфорд
|
|
1:0
|
|
Ноттс Каунті – Кроулі Таун
|
|
1:0
|
|
Лейтон Орієнт – Вулверхемптон
|
|
1:3
|
|
|
тур 45
|
25 квітня, п`ятница
|
Порт Вейл – Шеффілд Юн
|
|
1:2
|
|
26 квітня, субота
|
Ротерхем Юн – Мілтон-Кінз Донз
|
|
2:2
|
|
Карлайл Юн – Олдхем Атлетік
|
|
0:1
|
|
Шрусбері Таун – Пітерборо Юн
|
|
2:4
|
|
Стівенідж – Уолсолл
|
|
3:2
|
|
Колчестер Юн – Бредфорд Сіті
|
|
4:1
|
|
Ковентрі Сіті – Вулверхемптон
|
|
1:1
|
|
Престон – Джіллінгем
|
|
3:1
|
|
Брістоль Сіті – Крю Александра
|
|
0:0
|
|
Лейтон Орієнт – Транмер
|
|
2:0
|
|
Брентфорд – Кроулі Таун
|
|
2:1
|
|
Ноттс Каунті – Суїндон
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 46
|
3 травня, субота
|
Крю Александра – Престон
|
|
2:1
|
|
Бредфорд Сіті – Стівенідж
|
|
2:0
|
|
Олдхем Атлетік – Ноттс Каунті
|
|
1:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Лейтон Орієнт
|
|
1:3
|
|
Пітерборо Юн – Порт Вейл
|
|
0:0
|
|
Кроулі Таун – Брістоль Сіті
|
|
1:1
|
|
Джіллінгем – Шрусбері Таун
|
|
1:1
|
|
Суїндон – Ротерхем Юн
|
|
1:2
|
|
Уолсолл – Колчестер Юн
|
|
0:1
|
|
Транмер – Брентфорд
|
|
1:2
|
|
Вулверхемптон – Карлайл Юн
|
|
3:0
|
|
Шеффілд Юн – Ковентрі Сіті
|
|
2:1
|
|
|