тур 1
|
25 липня, субота
|
Саксан – Шериф
|
|
0:2
|
|
Динамо-Авто – Академія УТМ
|
|
1:0
|
|
Заря Бєльці – Зімбру
|
|
0:1
|
|
26 липня, неділя
|
Петрокуб – Сперанца Н
|
|
0:4
|
|
16 вересня, середа
|
Дачія – Мілсами
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 2
|
1 серпня, субота
|
Мілсами – Саксан
|
|
4:1
|
|
Шериф – Петрокуб
|
|
4:0
|
|
Академія УТМ – Сперанца Н
|
|
2:3
|
|
2 серпня, неділя
|
Зімбру – Дачія
|
|
3:0
|
|
Динамо-Авто – Заря Бєльці
|
|
0:0
|
|
|
тур 3
|
8 серпня, субота
|
Заря Бєльці – Академія УТМ
|
|
0:1
|
|
9 серпня, неділя
|
Саксан – Зімбру
|
|
1:2
|
|
Петрокуб – Мілсами
|
|
1:0
|
|
Сперанца Н – Шериф
|
|
1:0
|
|
Дачія – Динамо-Авто
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 4
|
15 серпня, субота
|
Заря Бєльці – Дачія
|
|
0:2
|
|
Академія УТМ – Шериф
|
|
0:3
|
|
Мілсами – Сперанца Н
|
|
5:0
|
|
Зімбру – Петрокуб
|
|
3:0
|
|
16 серпня, неділя
|
Динамо-Авто – Саксан
|
|
0:0
|
|
|
тур 5
|
22 серпня, субота
|
Саксан – Заря Бєльці
|
|
1:3
|
|
Петрокуб – Динамо-Авто
|
|
2:1
|
|
23 серпня, неділя
|
Шериф – Мілсами
|
|
3:0
|
|
Дачія – Академія УТМ
|
|
1:0
|
|
Сперанца Н – Зімбру
|
|
0:0
|
|
|
|
|
тур 7
|
12 вересня, субота
|
Мілсами – Зімбру
|
|
0:2
|
|
Саксан – Академія УТМ
|
|
0:3
|
|
Петрокуб – Дачія
|
|
1:2
|
|
Сперанца Н – Заря Бєльці
|
|
0:2
|
|
13 вересня, неділя
|
Шериф – Динамо-Авто
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 8
|
18 вересня, п`ятница
|
Академія УТМ – Зімбру
|
|
1:5
|
|
19 вересня, субота
|
Дачія – Сперанца Н
|
|
1:1
|
|
Саксан – Петрокуб
|
|
0:1
|
|
Динамо-Авто – Мілсами
|
|
1:2
|
|
Заря Бєльці – Шериф
|
|
1:1
|
|
|
тур 9
|
26 вересня, субота
|
Зімбру – Динамо-Авто
|
|
1:2
|
|
Шериф – Дачія
|
|
0:0
|
|
27 вересня, неділя
|
Сперанца Н – Саксан
|
|
0:0
|
|
Петрокуб – Академія УТМ
|
|
0:0
|
|
Мілсами – Заря Бєльці
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 10
|
2 жовтня, п`ятница
|
Академія УТМ – Динамо-Авто
|
|
1:3
|
|
Шериф – Саксан
|
|
2:1
|
|
3 жовтня, субота
|
Зімбру – Заря Бєльці
|
|
3:0
|
|
Мілсами – Дачія
|
|
0:1
|
|
Сперанца Н – Петрокуб
|
|
1:1
|
|
|
тур 11
|
17 жовтня, субота
|
Сперанца Н – Академія УТМ
|
|
2:0
|
|
Заря Бєльці – Динамо-Авто
|
|
3:1
|
|
Дачія – Зімбру
|
|
0:0
|
|
18 жовтня, неділя
|
Петрокуб – Шериф
|
|
0:3
|
|
Саксан – Мілсами
|
|
0:0
|
|
|
|
|
|
тур 14
|
7 листопада, субота
|
Заря Бєльці – Саксан
|
|
2:1
|
|
Динамо-Авто – Петрокуб
|
|
2:0
|
|
Зімбру – Сперанца Н
|
|
0:1
|
|
8 листопада, неділя
|
Академія УТМ – Дачія
|
|
0:2
|
|
Мілсами – Шериф
|
|
0:1
|
|
|
тур 15
|
21 листопада, субота
|
Мілсами – Академія УТМ
|
|
0:0
|
|
Петрокуб – Заря Бєльці
|
|
0:2
|
|
Сперанца Н – Динамо-Авто
|
|
3:2
|
|
22 листопада, неділя
|
Саксан – Дачія
|
|
1:3
|
|
Шериф – Зімбру
|
|
4:1
|
|
|
|
|
|
тур 18
|
12 березня, субота
|
Дачія – Шериф
|
|
1:0
|
|
Саксан – Сперанца Н
|
|
0:0
|
|
13 березня, неділя
|
Академія УТМ – Петрокуб
|
|
1:0
|
|
Динамо-Авто – Зімбру
|
|
0:4
|
|
Заря Бєльці – Мілсами
|
|
0:0
|
|
|
тур 19
|
18 березня, п`ятница
|
Заря Бєльці – Динамо-Авто
|
|
0:2
|
|
Дачія – Саксан
|
|
2:0
|
|
Зімбру – Петрокуб
|
|
1:0
|
|
Шериф – Академія УТМ
|
|
2:0
|
|
Сперанца Н – Мілсами
|
|
0:4
|
|
|
|
|
|
тур 22
|
15 квітня, п`ятница
|
Шериф – Зімбру
|
|
2:0
|
|
Дачія – Сперанца Н
|
|
2:0
|
|
Академія УТМ – Заря Бєльці
|
|
0:2
|
|
Саксан – Мілсами
|
|
0:1
|
|
16 квітня, субота
|
Петрокуб – Динамо-Авто
|
|
1:4
|
|
|
тур 23
|
23 квітня, субота
|
Заря Бєльці – Дачія
|
|
0:1
|
|
Сперанца Н – Шериф
|
|
1:4
|
|
24 квітня, неділя
|
Зімбру – Саксан
|
|
1:0
|
|
Мілсами – Петрокуб
|
|
2:1
|
|
Динамо-Авто – Академія УТМ
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 24
|
29 квітня, п`ятница
|
Шериф – Заря Бєльці
|
|
3:0
|
|
Зімбру – Сперанца Н
|
|
1:0
|
|
Дачія – Динамо-Авто
|
|
4:1
|
|
30 квітня, субота
|
Петрокуб – Саксан
|
|
2:0
|
|
Академія УТМ – Мілсами
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 26
|
15 травня, неділя
|
Сперанца Н – Академія УТМ
|
|
0:0
|
|
Заря Бєльці – Петрокуб
|
|
4:2
|
|
Динамо-Авто – Мілсами
|
|
1:0
|
|
Шериф – Саксан
|
|
2:0
|
|
Зімбру – Дачія
|
|
0:2
|
|
|
|