тур 1
|
19 червня, п`ятница
|
Троттюр – Лейкнір Р
|
|
1:3
|
|
Кеблавік – Афтурелдінг
|
|
5:1
|
|
Тоур – Гріндавік
|
|
2:1
|
|
20 червня, субота
|
Фрам – Лейкнір Ф
|
|
3:0
|
|
Вестманнаейяр – Магні
|
|
2:0
|
|
Вікінгур Оулафсвік – Вестрі
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 2
|
28 червня, неділя
|
Вікінгур Оулафсвік – Кеблавік
|
|
0:4
|
|
Лейкнір Ф – Тоур
|
|
2:3
|
|
Магні – Фрам
|
|
1:2
|
|
Лейкнір Р – Вестрі
|
|
0:0
|
|
Афтурелдінг – Вестманнаейяр
|
|
1:2
|
|
Гріндавік – Троттюр
|
|
1:0
|
|
|
тур 3
|
2 липня, четвер
|
Троттюр – Тоур
|
|
0:2
|
|
3 липня, п`ятница
|
Магні – Лейкнір Ф
|
|
0:2
|
|
Кеблавік – Лейкнір Р
|
|
1:2
|
|
Вестманнаейяр – Вікінгур Оулафсвік
|
|
2:0
|
|
Фрам – Афтурелдінг
|
|
1:0
|
|
4 липня, субота
|
Вестрі – Гріндавік
|
|
2:3
|
|
|
|
тур 4
|
7 липня, вівторок
|
Вікінгур Оулафсвік – Фрам
|
|
1:2
|
|
Лейкнір Р – Вестманнаейяр
|
|
2:4
|
|
Афтурелдінг – Магні
|
|
7:0
|
|
8 липня, середа
|
Гріндавік – Кеблавік
|
|
4:4
|
|
Лейкнір Ф – Троттюр
|
|
1:0
|
|
Тоур – Вестрі
|
|
0:1
|
|
|
тур 5
|
11 липня, субота
|
Магні – Вікінгур Оулафсвік
|
|
1:2
|
|
Фрам – Лейкнір Р
|
|
2:5
|
|
12 липня, неділя
|
Вестрі – Троттюр
|
|
1:0
|
|
Кеблавік – Тоур
|
|
2:1
|
|
Афтурелдінг – Лейкнір Ф
|
|
4:0
|
|
Вестманнаейяр – Гріндавік
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 6
|
17 липня, п`ятница
|
Троттюр – Кеблавік
|
|
0:4
|
|
Гріндавік – Фрам
|
|
1:1
|
|
Вікінгур Оулафсвік – Афтурелдінг
|
|
1:3
|
|
18 липня, субота
|
Тоур – Вестманнаейяр
|
|
1:1
|
|
Лейкнір Ф – Вестрі
|
|
0:1
|
|
Лейкнір Р – Магні
|
|
2:1
|
|
|
тур 7
|
21 липня, вівторок
|
Троттюр – Фрам
|
|
2:2
|
|
Гріндавік – Афтурелдінг
|
|
2:2
|
|
22 липня, середа
|
Вестрі – Вестманнаейяр
|
|
3:3
|
|
Лейкнір Р – Вікінгур Оулафсвік
|
|
1:1
|
|
Лейкнір Ф – Кеблавік
|
|
5:0
|
|
Тоур – Магні
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 8
|
26 липня, неділя
|
Фрам – Тоур
|
|
6:1
|
|
Кеблавік – Вестрі
|
|
4:1
|
|
Магні – Гріндавік
|
|
3:3
|
|
Вікінгур Оулафсвік – Лейкнір Ф
|
|
3:0
|
|
27 липня, понеділок
|
Афтурелдінг – Лейкнір Р
|
|
2:3
|
|
Вестманнаейяр – Троттюр
|
|
3:0
|
|
|
тур 9
|
12 вересня, субота
|
Магні – Троттюр
|
|
1:1
|
|
Лейкнір Р – Лейкнір Ф
|
|
2:1
|
|
Афтурелдінг – Тоур
|
|
2:3
|
|
Вестманнаейяр – Кеблавік
|
|
1:3
|
|
Фрам – Вестрі
|
|
1:1
|
|
Вікінгур Оулафсвік – Гріндавік
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 10
|
15 вересня, вівторок
|
Вестманнаейяр – Лейкнір Ф
|
|
0:0
|
|
Вестрі – Магні
|
|
2:1
|
|
16 вересня, середа
|
Троттюр – Афтурелдінг
|
|
1:0
|
|
Тоур – Вікінгур Оулафсвік
|
|
1:2
|
|
17 вересня, четвер
|
Гріндавік – Лейкнір Р
|
|
1:1
|
|
Кеблавік – Фрам
|
|
1:1
|
|
|
тур 11
|
14 серпня, п`ятница
|
Фрам – Вестманнаейяр
|
|
4:4
|
|
15 серпня, субота
|
Вікінгур Оулафсвік – Троттюр
|
|
1:2
|
|
Магні – Кеблавік
|
|
1:4
|
|
Лейкнір Р – Тоур
|
|
3:3
|
|
Афтурелдінг – Вестрі
|
|
0:0
|
|
Лейкнір Ф – Гріндавік
|
|
4:3
|
|
|
|
тур 12
|
19 серпня, середа
|
Тоур – Лейкнір Ф
|
|
5:1
|
|
Фрам – Магні
|
|
3:0
|
|
Троттюр – Гріндавік
|
|
2:4
|
|
Вестманнаейяр – Афтурелдінг
|
|
1:0
|
|
Кеблавік – Вікінгур Оулафсвік
|
|
6:1
|
|
Вестрі – Лейкнір Р
|
|
1:0
|
|
|
тур 13
|
22 серпня, субота
|
Гріндавік – Тоур
|
|
1:0
|
|
Афтурелдінг – Кеблавік
|
|
2:2
|
|
Магні – Вестманнаейяр
|
|
0:0
|
|
Лейкнір Ф – Фрам
|
|
2:3
|
|
23 серпня, неділя
|
Лейкнір Р – Троттюр
|
|
1:2
|
|
Вестрі – Вікінгур Оулафсвік
|
|
3:3
|
|
|
|
тур 14
|
28 серпня, п`ятница
|
Лейкнір Р – Кеблавік
|
|
5:1
|
|
29 серпня, субота
|
Вікінгур Оулафсвік – Вестманнаейяр
|
|
1:1
|
|
Лейкнір Ф – Магні
|
|
1:3
|
|
Тоур – Троттюр
|
|
3:0
|
|
Гріндавік – Вестрі
|
|
2:1
|
|
Афтурелдінг – Фрам
|
|
1:2
|
|
|
тур 15
|
2 вересня, середа
|
Вестрі – Тоур
|
|
4:1
|
|
Магні – Афтурелдінг
|
|
3:2
|
|
Вестманнаейяр – Лейкнір Р
|
|
0:2
|
|
Троттюр – Лейкнір Ф
|
|
0:0
|
|
Фрам – Вікінгур Оулафсвік
|
|
1:1
|
|
31 жовтня, субота
|
Кеблавік – Гріндавік
|
|
PSTP
|
|
|
|
тур 16
|
6 вересня, неділя
|
Лейкнір Ф – Афтурелдінг
|
|
1:3
|
|
Вікінгур Оулафсвік – Магні
|
|
3:2
|
|
Лейкнір Р – Фрам
|
|
0:1
|
|
Троттюр – Вестрі
|
|
2:1
|
|
7 вересня, понеділок
|
Гріндавік – Вестманнаейяр
|
|
1:1
|
|
Тоур – Кеблавік
|
|
1:3
|
|
|
тур 17
|
20 вересня, неділя
|
Магні – Лейкнір Р
|
|
0:1
|
|
Вестрі – Лейкнір Ф
|
|
2:0
|
|
21 вересня, понеділок
|
Кеблавік – Троттюр
|
|
4:2
|
|
Афтурелдінг – Вікінгур Оулафсвік
|
|
1:0
|
|
Вестманнаейяр – Тоур
|
|
2:2
|
|
Фрам – Гріндавік
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 18
|
25 вересня, п`ятница
|
Вестрі – Кеблавік
|
|
1:3
|
|
26 вересня, субота
|
Тоур – Фрам
|
|
0:2
|
|
Лейкнір Ф – Вікінгур Оулафсвік
|
|
2:4
|
|
Лейкнір Р – Афтурелдінг
|
|
3:0
|
|
Троттюр – Вестманнаейяр
|
|
0:3
|
|
Гріндавік – Магні
|
|
3:1
|
|
|
тур 19
|
29 вересня, вівторок
|
Троттюр – Магні
|
|
0:1
|
|
Тоур – Афтурелдінг
|
|
1:1
|
|
Лейкнір Ф – Лейкнір Р
|
|
0:7
|
|
Вестрі – Фрам
|
|
1:2
|
|
Кеблавік – Вестманнаейяр
|
|
3:1
|
|
Гріндавік – Вікінгур Оулафсвік
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 20
|
3 жовтня, субота
|
Вестманнаейяр – Вестрі
|
|
1:3
|
|
Афтурелдінг – Гріндавік
|
|
3:2
|
|
Кеблавік – Лейкнір Ф
|
|
2:1
|
|
Вікінгур Оулафсвік – Лейкнір Р
|
|
1:3
|
|
Фрам – Троттюр
|
|
1:0
|
|
4 жовтня, неділя
|
Магні – Тоур
|
|
3:4
|
|
|
тур 21
|
8 листопада, неділя
|
Афтурелдінг – Троттюр
|
|
PSTP
|
|
Магні – Вестрі
|
|
PSTP
|
|
Лейкнір Ф – Вестманнаейяр
|
|
PSTP
|
|
Вікінгур Оулафсвік – Тоур
|
|
PSTP
|
|
9 листопада, понеділок
|
Лейкнір Р – Гріндавік
|
|
PSTP
|
|
Фрам – Кеблавік
|
|
PSTP
|
|
|
|
тур 22
|
14 листопада, субота
|
Троттюр – Вікінгур Оулафсвік
|
|
- : -
|
|
Гріндавік – Лейкнір Ф
|
|
- : -
|
|
Вестманнаейяр – Фрам
|
|
- : -
|
|
Кеблавік – Магні
|
|
- : -
|
|
Вестрі – Афтурелдінг
|
|
- : -
|
|
Тоур – Лейкнір Р
|
|
- : -
|
|
|