тур 1
|
12 вересня, субота
|
Болтон – Форест Грін Роверс
|
|
0:1
|
|
Кэмбридж Юн – Карлайл Юн
|
|
3:0
|
|
Солфорд Сіті – Ексетер Сіті
|
|
2:2
|
|
Барроу – Стівенідж
|
|
1:1
|
|
Менсфілд Таун – Транмер
|
|
0:0
|
|
Саутенд Юн – Харрогейт Таун
|
|
0:4
|
|
Сканторп Юн – Ньюпорт Каунті
|
|
1:1
|
|
Порт Вейл – Кроли Таун
|
|
2:0
|
|
Челтнем Таун – Моркам
|
|
1:2
|
|
Бредфорд Сіті – Колчестер Юн
|
|
0:0
|
|
Олдхем Атлетік – Лейтон Орієнт
|
|
0:1
|
|
Уолсолл – Гримсби Таун
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 2
|
19 вересня, субота
|
Ексетер Сіті – Порт Вейл
|
|
0:2
|
|
Карлайл Юн – Саутенд Юн
|
|
2:0
|
|
Гримсби Таун – Солфорд Сіті
|
|
0:4
|
|
Харрогейт Таун – Уолсолл
|
|
2:2
|
|
Кроли Таун – Сканторп Юн
|
|
1:0
|
|
Стівенідж – Олдхем Атлетік
|
|
3:0
|
|
Колчестер Юн – Болтон
|
|
2:0
|
|
Лейтон Орієнт – Менсфілд Таун
|
|
2:2
|
|
Транмер – Челтнем Таун
|
|
0:3
|
|
Форест Грін Роверс – Бредфорд Сіті
|
|
2:2
|
|
Ньюпорт Каунті – Барроу
|
|
2:1
|
|
Моркам – Кэмбридж Юн
|
|
0:5
|
|
|
тур 3
|
26 вересня, субота
|
Кэмбридж Юн – Транмер
|
|
0:0
|
|
Солфорд Сіті – Форест Грін Роверс
|
|
0:0
|
|
Барроу – Колчестер Юн
|
|
1:1
|
|
Менсфілд Таун – Ексетер Сіті
|
|
1:2
|
|
Саутенд Юн – Моркам
|
|
1:2
|
|
Сканторп Юн – Карлайл Юн
|
|
1:0
|
|
Порт Вейл – Харрогейт Таун
|
|
0:0
|
|
Бредфорд Сіті – Стівенідж
|
|
2:1
|
|
Олдхем Атлетік – Кроли Таун
|
|
2:3
|
|
Болтон – Ньюпорт Каунті
|
|
0:2
|
|
13 жовтня, вівторок
|
Уолсолл – Лейтон Орієнт
|
|
2:1
|
|
Челтнем Таун – Гримсби Таун
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 4
|
3 жовтня, субота
|
Кроли Таун – Саутенд Юн
|
|
1:1
|
|
Харрогейт Таун – Болтон
|
|
1:2
|
|
Карлайл Юн – Барроу
|
|
1:0
|
|
Ексетер Сіті – Кэмбридж Юн
|
|
2:0
|
|
Стівенідж – Солфорд Сіті
|
|
0:1
|
|
Колчестер Юн – Олдхем Атлетік
|
|
3:3
|
|
Транмер – Сканторп Юн
|
|
2:0
|
|
Лейтон Орієнт – Челтнем Таун
|
|
0:2
|
|
Форест Грін Роверс – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Ньюпорт Каунті – Менсфілд Таун
|
|
2:1
|
|
Моркам – Порт Вейл
|
|
1:0
|
|
22 грудень, вівторок
|
Гримсби Таун – Бредфорд Сіті
|
|
1:2
|
|
|
тур 5
|
10 жовтня, субота
|
Кэмбридж Юн – Ньюпорт Каунті
|
|
2:1
|
|
Солфорд Сіті – Транмер
|
|
2:2
|
|
Барроу – Лейтон Орієнт
|
|
1:1
|
|
Менсфілд Таун – Стівенідж
|
|
0:0
|
|
Саутенд Юн – Ексетер Сіті
|
|
2:2
|
|
Болтон – Гримсби Таун
|
|
0:0
|
|
Уолсолл – Колчестер Юн
|
|
1:1
|
|
Олдхем Атлетік – Моркам
|
|
2:3
|
|
Челтнем Таун – Кроли Таун
|
|
2:0
|
|
Порт Вейл – Карлайл Юн
|
|
0:1
|
|
Сканторп Юн – Форест Грін Роверс
|
|
1:4
|
|
12 жовтня, понеділок
|
Бредфорд Сіті – Харрогейт Таун
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 6
|
17 жовтня, субота
|
Кроли Таун – Моркам
|
|
4:0
|
|
Харрогейт Таун – Барроу
|
|
1:0
|
|
Менсфілд Таун – Бредфорд Сіті
|
|
1:3
|
|
Саутенд Юн – Челтнем Таун
|
|
0:2
|
|
Сканторп Юн – Кэмбридж Юн
|
|
0:5
|
|
Карлайл Юн – Колчестер Юн
|
|
3:2
|
|
Порт Вейл – Солфорд Сіті
|
|
1:0
|
|
Болтон – Олдхем Атлетік
|
|
1:2
|
|
Лейтон Орієнт – Гримсби Таун
|
|
2:3
|
|
Уолсолл – Ексетер Сіті
|
|
0:0
|
|
Форест Грін Роверс – Стівенідж
|
|
1:0
|
|
Ньюпорт Каунті – Транмер
|
|
1:0
|
|
|
тур 7
|
20 жовтня, вівторок
|
Кэмбридж Юн – Порт Вейл
|
|
3:1
|
|
Солфорд Сіті – Саутенд Юн
|
|
3:0
|
|
Барроу – Болтон
|
|
3:3
|
|
Гримсби Таун – Харрогейт Таун
|
|
1:2
|
|
Челтнем Таун – Сканторп Юн
|
|
1:0
|
|
Бредфорд Сіті – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Ексетер Сіті – Кроли Таун
|
|
2:1
|
|
Транмер – Лейтон Орієнт
|
|
0:1
|
|
Моркам – Менсфілд Таун
|
|
1:1
|
|
Олдхем Атлетік – Карлайл Юн
|
|
1:1
|
|
Колчестер Юн – Форест Грін Роверс
|
|
1:0
|
|
Стівенідж – Ньюпорт Каунті
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 8
|
24 жовтня, субота
|
Кэмбридж Юн – Болтон
|
|
1:1
|
|
Солфорд Сіті – Кроли Таун
|
|
1:1
|
|
Барроу – Уолсолл
|
|
2:2
|
|
Гримсби Таун – Карлайл Юн
|
|
1:1
|
|
Челтнем Таун – Менсфілд Таун
|
|
0:0
|
|
Бредфорд Сіті – Ньюпорт Каунті
|
|
0:3
|
|
Ексетер Сіті – Сканторп Юн
|
|
3:1
|
|
Транмер – Саутенд Юн
|
|
2:0
|
|
Моркам – Форест Грін Роверс
|
|
1:2
|
|
Олдхем Атлетік – Порт Вейл
|
|
1:2
|
|
Колчестер Юн – Харрогейт Таун
|
|
2:1
|
|
Стівенідж – Лейтон Орієнт
|
|
0:2
|
|
|
тур 9
|
27 жовтня, вівторок
|
Кроли Таун – Транмер
|
|
4:0
|
|
Харрогейт Таун – Стівенідж
|
|
0:0
|
|
Менсфілд Таун – Барроу
|
|
2:4
|
|
Саутенд Юн – Олдхем Атлетік
|
|
1:2
|
|
Карлайл Юн – Моркам
|
|
3:1
|
|
Порт Вейл – Челтнем Таун
|
|
2:1
|
|
Болтон – Бредфорд Сіті
|
|
1:0
|
|
Лейтон Орієнт – Ексетер Сіті
|
|
1:1
|
|
Уолсолл – Кэмбридж Юн
|
|
0:2
|
|
Форест Грін Роверс – Гримсби Таун
|
|
1:0
|
|
Ньюпорт Каунті – Колчестер Юн
|
|
2:1
|
|
12 січня, вівторок
|
Сканторп Юн – Солфорд Сіті
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 10
|
31 жовтня, субота
|
Кроли Таун – Кэмбридж Юн
|
|
2:1
|
|
Солфорд Сіті – Олдхем Атлетік
|
|
2:0
|
|
Барроу – Бредфорд Сіті
|
|
1:0
|
|
Менсфілд Таун – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Саутенд Юн – Порт Вейл
|
|
0:2
|
|
Челтнем Таун – Форест Грін Роверс
|
|
2:1
|
|
Ексетер Сіті – Карлайл Юн
|
|
1:0
|
|
Стівенідж – Гримсби Таун
|
|
0:0
|
|
Ньюпорт Каунті – Харрогейт Таун
|
|
2:1
|
|
Транмер – Моркам
|
|
0:1
|
|
Лейтон Орієнт – Болтон
|
|
4:0
|
|
8 грудень, вівторок
|
Сканторп Юн – Колчестер Юн
|
|
0:1
|
|
|
тур 11
|
3 листопада, вівторок
|
Кэмбридж Юн – Солфорд Сіті
|
|
2:1
|
|
Гримсби Таун – Барроу
|
|
1:0
|
|
Карлайл Юн – Ньюпорт Каунті
|
|
3:2
|
|
Бредфорд Сіті – Саутенд Юн
|
|
3:0
|
|
Болтон – Менсфілд Таун
|
|
1:1
|
|
Уолсолл – Кроли Таун
|
|
1:0
|
|
Форест Грін Роверс – Лейтон Орієнт
|
|
2:1
|
|
Колчестер Юн – Стівенідж
|
|
3:1
|
|
Олдхем Атлетік – Челтнем Таун
|
|
- : -
|
|
Моркам – Ексетер Сіті
|
|
2:2
|
|
Харрогейт Таун – Транмер
|
|
0:1
|
|
17 листопада, вівторок
|
Порт Вейл – Сканторп Юн
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 12
|
13 листопада, п`ятница
|
Болтон – Солфорд Сіті
|
|
2:0
|
|
14 листопада, субота
|
Моркам – Стівенідж
|
|
1:1
|
|
Кэмбридж Юн – Барроу
|
|
1:1
|
|
Харрогейт Таун – Кроли Таун
|
|
1:1
|
|
Карлайл Юн – Челтнем Таун
|
|
1:2
|
|
Порт Вейл – Транмер
|
|
3:4
|
|
Уолсолл – Саутенд Юн
|
|
0:1
|
|
Форест Грін Роверс – Менсфілд Таун
|
|
1:2
|
|
Олдхем Атлетік – Сканторп Юн
|
|
0:2
|
|
Колчестер Юн – Лейтон Орієнт
|
|
2:1
|
|
Бредфорд Сіті – Ексетер Сіті
|
|
2:2
|
|
8 грудень, вівторок
|
Гримсби Таун – Ньюпорт Каунті
|
|
0:2
|
|
|
тур 13
|
20 листопада, п`ятница
|
Менсфілд Таун – Колчестер Юн
|
|
0:1
|
|
21 листопада, субота
|
Кроли Таун – Карлайл Юн
|
|
0:3
|
|
Солфорд Сіті – Бредфорд Сіті
|
|
3:0
|
|
Барроу – Форест Грін Роверс
|
|
2:2
|
|
Сканторп Юн – Моркам
|
|
1:1
|
|
Челтнем Таун – Уолсолл
|
|
3:0
|
|
Ексетер Сіті – Олдхем Атлетік
|
|
1:2
|
|
Транмер – Гримсби Таун
|
|
5:0
|
|
Лейтон Орієнт – Харрогейт Таун
|
|
3:0
|
|
Стівенідж – Болтон
|
|
1:2
|
|
Ньюпорт Каунті – Порт Вейл
|
|
1:0
|
|
19 січня, вівторок
|
Саутенд Юн – Кэмбридж Юн
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 14
|
24 листопада, вівторок
|
Кроли Таун – Гримсби Таун
|
|
1:2
|
|
Солфорд Сіті – Моркам
|
|
2:1
|
|
Барроу – Олдхем Атлетік
|
|
3:4
|
|
Менсфілд Таун – Харрогейт Таун
|
|
0:1
|
|
Саутенд Юн – Форест Грін Роверс
|
|
0:1
|
|
Лейтон Орієнт – Бредфорд Сіті
|
|
1:0
|
|
Транмер – Карлайл Юн
|
|
1:0
|
|
Ньюпорт Каунті – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Стівенідж – Порт Вейл
|
|
2:1
|
|
Ексетер Сіті – Колчестер Юн
|
|
6:1
|
|
Челтнем Таун – Кэмбридж Юн
|
|
1:1
|
|
Сканторп Юн – Болтон
|
|
0:1
|
|
|
тур 15
|
28 листопада, субота
|
Порт Вейл – Лейтон Орієнт
|
|
2:3
|
|
Болтон – Саутенд Юн
|
|
3:0
|
|
1 грудень, вівторок
|
Харрогейт Таун – Сканторп Юн
|
|
2:5
|
|
Гримсби Таун – Ексетер Сіті
|
|
1:4
|
|
Форест Грін Роверс – Ньюпорт Каунті
|
|
1:1
|
|
Моркам – Барроу
|
|
1:0
|
|
Олдхем Атлетік – Транмер
|
|
0:1
|
|
Колчестер Юн – Кроли Таун
|
|
1:1
|
|
Бредфорд Сіті – Челтнем Таун
|
|
1:2
|
|
2 грудень, середа
|
Кэмбридж Юн – Менсфілд Таун
|
|
0:1
|
|
Карлайл Юн – Солфорд Сіті
|
|
2:1
|
|
Уолсолл – Стівенідж
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 16
|
5 грудень, субота
|
Кэмбридж Юн – Олдхем Атлетік
|
|
1:2
|
|
Харрогейт Таун – Форест Грін Роверс
|
|
0:1
|
|
Барроу – Солфорд Сіті
|
|
0:1
|
|
Менсфілд Таун – Кроли Таун
|
|
3:3
|
|
Сканторп Юн – Лейтон Орієнт
|
|
2:0
|
|
Болтон – Порт Вейл
|
|
3:6
|
|
Транмер – Уолсолл
|
|
1:3
|
|
Ньюпорт Каунті – Моркам
|
|
2:1
|
|
Колчестер Юн – Гримсби Таун
|
|
2:1
|
|
Стівенідж – Саутенд Юн
|
|
0:0
|
|
Бредфорд Сіті – Карлайл Юн
|
|
0:1
|
|
Челтнем Таун – Ексетер Сіті
|
|
5:3
|
|
|
тур 17
|
12 грудень, субота
|
Кроли Таун – Барроу
|
|
4:2
|
|
Солфорд Сіті – Челтнем Таун
|
|
0:0
|
|
Гримсби Таун – Менсфілд Таун
|
|
1:1
|
|
Саутенд Юн – Сканторп Юн
|
|
1:0
|
|
Карлайл Юн – Стівенідж
|
|
4:0
|
|
Порт Вейл – Колчестер Юн
|
|
1:1
|
|
Лейтон Орієнт – Ньюпорт Каунті
|
|
2:1
|
|
Уолсолл – Болтон
|
|
2:1
|
|
Форест Грін Роверс – Кэмбридж Юн
|
|
2:0
|
|
Моркам – Харрогейт Таун
|
|
1:0
|
|
Олдхем Атлетік – Бредфорд Сіті
|
|
3:1
|
|
Ексетер Сіті – Транмер
|
|
5:0
|
|
|
|
тур 18
|
15 грудень, вівторок
|
Кэмбридж Юн – Колчестер Юн
|
|
2:1
|
|
Кроли Таун – Бредфорд Сіті
|
|
1:1
|
|
Солфорд Сіті – Ньюпорт Каунті
|
|
1:1
|
|
Саутенд Юн – Гримсби Таун
|
|
3:1
|
|
Сканторп Юн – Барроу
|
|
2:1
|
|
Моркам – Лейтон Орієнт
|
|
2:1
|
|
Олдхем Атлетік – Уолсолл
|
|
2:3
|
|
Ексетер Сіті – Харрогейт Таун
|
|
1:2
|
|
Челтнем Таун – Болтон
|
|
0:1
|
|
Порт Вейл – Форест Грін Роверс
|
|
1:1
|
|
Карлайл Юн – Менсфілд Таун
|
|
1:0
|
|
9 лютого, вівторок
|
Транмер – Стівенідж
|
|
0:1
|
|
|
тур 19
|
19 грудень, субота
|
Харрогейт Таун – Солфорд Сіті
|
|
0:1
|
|
Барроу – Челтнем Таун
|
|
3:0
|
|
Менсфілд Таун – Саутенд Юн
|
|
1:1
|
|
Гримсби Таун – Сканторп Юн
|
|
1:0
|
|
Бредфорд Сіті – Кэмбридж Юн
|
|
1:0
|
|
Колчестер Юн – Моркам
|
|
1:2
|
|
Ньюпорт Каунті – Олдхем Атлетік
|
|
2:4
|
|
Форест Грін Роверс – Карлайл Юн
|
|
1:0
|
|
Лейтон Орієнт – Кроли Таун
|
|
1:2
|
|
Уолсолл – Порт Вейл
|
|
4:3
|
|
Болтон – Транмер
|
|
0:3
|
|
2 лютого, вівторок
|
Стівенідж – Ексетер Сіті
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 20
|
26 грудень, субота
|
Челтнем Таун – Стівенідж
|
|
1:1
|
|
Олдхем Атлетік – Харрогейт Таун
|
|
1:2
|
|
Моркам – Гримсби Таун
|
|
3:1
|
|
Транмер – Бредфорд Сіті
|
|
0:1
|
|
Ексетер Сіті – Форест Грін Роверс
|
|
1:1
|
|
Кэмбридж Юн – Лейтон Орієнт
|
|
2:1
|
|
Кроли Таун – Ньюпорт Каунті
|
|
1:1
|
|
Солфорд Сіті – Уолсолл
|
|
2:0
|
|
Саутенд Юн – Колчестер Юн
|
|
2:0
|
|
Сканторп Юн – Менсфілд Таун
|
|
2:3
|
|
Карлайл Юн – Болтон
|
|
3:3
|
|
Порт Вейл – Барроу
|
|
0:2
|
|
|
тур 21
|
29 грудень, вівторок
|
Барроу – Транмер
|
|
1:1
|
|
Гримсби Таун – Олдхем Атлетік
|
|
0:0
|
|
Бредфорд Сіті – Порт Вейл
|
|
0:0
|
|
Уолсолл – Сканторп Юн
|
|
1:2
|
|
Лейтон Орієнт – Саутенд Юн
|
|
2:0
|
|
Форест Грін Роверс – Кроли Таун
|
|
1:2
|
|
Колчестер Юн – Челтнем Таун
|
|
0:0
|
|
Стівенідж – Кэмбридж Юн
|
|
1:0
|
|
5 січня, вівторок
|
Менсфілд Таун – Солфорд Сіті
|
|
2:1
|
|
9 лютого, вівторок
|
Болтон – Моркам
|
|
1:1
|
|
16 лютого, вівторок
|
Харрогейт Таун – Карлайл Юн
|
|
1:0
|
|
Ньюпорт Каунті – Ексетер Сіті
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 22
|
2 січня, субота
|
Уолсолл – Карлайл Юн
|
|
0:2
|
|
Менсфілд Таун – Порт Вейл
|
|
4:0
|
|
Гримсби Таун – Кэмбридж Юн
|
|
1:2
|
|
Стівенідж – Сканторп Юн
|
|
3:1
|
|
Лейтон Орієнт – Солфорд Сіті
|
|
1:0
|
|
Болтон – Кроли Таун
|
|
0:1
|
|
9 лютого, вівторок
|
Ньюпорт Каунті – Саутенд Юн
|
|
0:1
|
|
Харрогейт Таун – Челтнем Таун
|
|
0:1
|
|
16 лютого, вівторок
|
Форест Грін Роверс – Олдхем Атлетік
|
|
4:3
|
|
Бредфорд Сіті – Моркам
|
|
2:1
|
|
23 березня, вівторок
|
Колчестер Юн – Транмер
|
|
2:2
|
|
13 квітня, вівторок
|
Барроу – Ексетер Сіті
|
|
2:1
|
|
|
тур 23
|
9 січня, субота
|
Саутенд Юн – Барроу
|
|
1:0
|
|
Кэмбридж Юн – Харрогейт Таун
|
|
2:1
|
|
Порт Вейл – Гримсби Таун
|
|
3:0
|
|
12 січня, вівторок
|
Ексетер Сіті – Болтон
|
|
1:1
|
|
13 січня, середа
|
Олдхем Атлетік – Менсфілд Таун
|
|
2:3
|
|
19 січня, вівторок
|
Транмер – Форест Грін Роверс
|
|
3:2
|
|
Моркам – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Челтнем Таун – Ньюпорт Каунті
|
|
1:1
|
|
16 лютого, вівторок
|
Кроли Таун – Стівенідж
|
|
0:1
|
|
16 березня, вівторок
|
Солфорд Сіті – Колчестер Юн
|
|
0:0
|
|
23 березня, вівторок
|
Сканторп Юн – Бредфорд Сіті
|
|
2:0
|
|
Карлайл Юн – Лейтон Орієнт
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 24
|
16 січня, субота
|
Барроу – Сканторп Юн
|
|
1:0
|
|
Гримсби Таун – Саутенд Юн
|
|
0:0
|
|
Болтон – Челтнем Таун
|
|
1:1
|
|
Лейтон Орієнт – Моркам
|
|
2:0
|
|
Уолсолл – Олдхем Атлетік
|
|
1:1
|
|
Форест Грін Роверс – Порт Вейл
|
|
1:1
|
|
Ньюпорт Каунті – Солфорд Сіті
|
|
0:0
|
|
Стівенідж – Транмер
|
|
0:0
|
|
Колчестер Юн – Кэмбридж Юн
|
|
1:1
|
|
19 січня, вівторок
|
Харрогейт Таун – Ексетер Сіті
|
|
0:0
|
|
16 березня, вівторок
|
Менсфілд Таун – Карлайл Юн
|
|
1:1
|
|
13 квітня, вівторок
|
Бредфорд Сіті – Кроли Таун
|
|
0:2
|
|
|
тур 25
|
22 січня, п`ятница
|
Солфорд Сіті – Харрогейт Таун
|
|
2:2
|
|
23 січня, субота
|
Кэмбридж Юн – Бредфорд Сіті
|
|
0:0
|
|
Саутенд Юн – Менсфілд Таун
|
|
0:1
|
|
Моркам – Колчестер Юн
|
|
3:0
|
|
Олдхем Атлетік – Ньюпорт Каунті
|
|
3:2
|
|
Ексетер Сіті – Стівенідж
|
|
3:1
|
|
Порт Вейл – Уолсолл
|
|
1:3
|
|
Сканторп Юн – Гримсби Таун
|
|
3:0
|
|
Транмер – Болтон
|
|
2:1
|
|
2 лютого, вівторок
|
Карлайл Юн – Форест Грін Роверс
|
|
1:2
|
|
Кроли Таун – Лейтон Орієнт
|
|
0:0
|
|
16 березня, вівторок
|
Челтнем Таун – Барроу
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 26
|
23 січня, субота
|
Лейтон Орієнт – Форест Грін Роверс
|
|
0:1
|
|
26 січня, вівторок
|
Стівенідж – Колчестер Юн
|
|
0:0
|
|
Транмер – Харрогейт Таун
|
|
3:2
|
|
Саутенд Юн – Бредфорд Сіті
|
|
1:3
|
|
Сканторп Юн – Порт Вейл
|
|
2:0
|
|
Челтнем Таун – Олдхем Атлетік
|
|
2:0
|
|
Ексетер Сіті – Моркам
|
|
0:2
|
|
9 лютого, вівторок
|
Солфорд Сіті – Кэмбридж Юн
|
|
4:1
|
|
17 лютого, середа
|
Менсфілд Таун – Болтон
|
|
2:3
|
|
16 березня, вівторок
|
Кроли Таун – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
23 березня, вівторок
|
Барроу – Гримсби Таун
|
|
0:1
|
|
13 квітня, вівторок
|
Ньюпорт Каунті – Карлайл Юн
|
|
0:0
|
|
|
тур 27
|
29 січня, п`ятница
|
Колчестер Юн – Сканторп Юн
|
|
- : -
|
|
30 січня, субота
|
Форест Грін Роверс – Челтнем Таун
|
|
0:0
|
|
Гримсби Таун – Стівенідж
|
|
1:2
|
|
Кэмбридж Юн – Кроли Таун
|
|
3:1
|
|
Порт Вейл – Саутенд Юн
|
|
5:1
|
|
Карлайл Юн – Ексетер Сіті
|
|
1:0
|
|
Харрогейт Таун – Ньюпорт Каунті
|
|
2:1
|
|
Олдхем Атлетік – Солфорд Сіті
|
|
2:1
|
|
Болтон – Лейтон Орієнт
|
|
2:0
|
|
Бредфорд Сіті – Барроу
|
|
2:1
|
|
Моркам – Транмер
|
|
0:1
|
|
9 лютого, вівторок
|
Уолсолл – Менсфілд Таун
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 28
|
6 лютого, субота
|
Барроу – Кэмбридж Юн
|
|
0:2
|
|
Ньюпорт Каунті – Гримсби Таун
|
|
1:0
|
|
Транмер – Порт Вейл
|
|
3:1
|
|
Стівенідж – Моркам
|
|
2:2
|
|
Лейтон Орієнт – Колчестер Юн
|
|
0:0
|
|
Ексетер Сіті – Бредфорд Сіті
|
|
3:2
|
|
Кроли Таун – Харрогейт Таун
|
|
1:3
|
|
16 березня, вівторок
|
Сканторп Юн – Олдхем Атлетік
|
|
1:1
|
|
23 березня, вівторок
|
Саутенд Юн – Уолсолл
|
|
0:0
|
|
Менсфілд Таун – Форест Грін Роверс
|
|
0:0
|
|
13 квітня, вівторок
|
Солфорд Сіті – Болтон
|
|
0:1
|
|
27 квітня, вівторок
|
Челтнем Таун – Карлайл Юн
|
|
1:1
|
|
|
тур 29
|
13 лютого, субота
|
Кэмбридж Юн – Саутенд Юн
|
|
0:0
|
|
Болтон – Стівенідж
|
|
1:0
|
|
14 лютого, неділя
|
Колчестер Юн – Менсфілд Таун
|
|
2:2
|
|
16 лютого, вівторок
|
Уолсолл – Челтнем Таун
|
|
1:2
|
|
16 березня, вівторок
|
Порт Вейл – Ньюпорт Каунті
|
|
2:1
|
|
17 березня, середа
|
Гримсби Таун – Транмер
|
|
0:0
|
|
23 березня, вівторок
|
Олдхем Атлетік – Ексетер Сіті
|
|
2:1
|
|
30 березня, вівторок
|
Карлайл Юн – Кроли Таун
|
|
2:0
|
|
13 квітня, вівторок
|
Моркам – Сканторп Юн
|
|
4:1
|
|
Харрогейт Таун – Лейтон Орієнт
|
|
2:2
|
|
27 квітня, вівторок
|
Бредфорд Сіті – Солфорд Сіті
|
|
0:1
|
|
Форест Грін Роверс – Барроу
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 30
|
20 лютого, субота
|
Кроли Таун – Колчестер Юн
|
|
1:0
|
|
Барроу – Моркам
|
|
1:2
|
|
Солфорд Сіті – Карлайл Юн
|
|
1:1
|
|
Менсфілд Таун – Кэмбридж Юн
|
|
0:3
|
|
Саутенд Юн – Болтон
|
|
0:1
|
|
Сканторп Юн – Харрогейт Таун
|
|
3:1
|
|
Лейтон Орієнт – Порт Вейл
|
|
1:1
|
|
Транмер – Олдхем Атлетік
|
|
2:2
|
|
Стівенідж – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Челтнем Таун – Бредфорд Сіті
|
|
0:2
|
|
21 лютого, неділя
|
Ньюпорт Каунті – Форест Грін Роверс
|
|
0:2
|
|
27 квітня, вівторок
|
Ексетер Сіті – Гримсби Таун
|
|
3:2
|
|
|
тур 31
|
23 лютого, вівторок
|
Колчестер Юн – Ексетер Сіті
|
|
1:2
|
|
Олдхем Атлетік – Барроу
|
|
0:1
|
|
Бредфорд Сіті – Лейтон Орієнт
|
|
1:0
|
|
Порт Вейл – Стівенідж
|
|
0:0
|
|
Карлайл Юн – Транмер
|
|
2:3
|
|
Болтон – Сканторп Юн
|
|
2:0
|
|
Гримсби Таун – Кроли Таун
|
|
2:1
|
|
Харрогейт Таун – Менсфілд Таун
|
|
1:0
|
|
Моркам – Солфорд Сіті
|
|
2:1
|
|
Кэмбридж Юн – Челтнем Таун
|
|
0:1
|
|
24 лютого, середа
|
Форест Грін Роверс – Саутенд Юн
|
|
1:3
|
|
Уолсолл – Ньюпорт Каунті
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 32
|
27 лютого, субота
|
Сканторп Юн – Челтнем Таун
|
|
0:2
|
|
Болтон – Барроу
|
|
1:0
|
|
Кроли Таун – Ексетер Сіті
|
|
2:0
|
|
Харрогейт Таун – Гримсби Таун
|
|
1:0
|
|
Менсфілд Таун – Моркам
|
|
1:0
|
|
Порт Вейл – Кэмбридж Юн
|
|
0:1
|
|
Саутенд Юн – Солфорд Сіті
|
|
0:0
|
|
Карлайл Юн – Олдхем Атлетік
|
|
1:3
|
|
Ньюпорт Каунті – Стівенідж
|
|
0:0
|
|
Форест Грін Роверс – Колчестер Юн
|
|
3:0
|
|
Уолсолл – Бредфорд Сіті
|
|
1:2
|
|
Лейтон Орієнт – Транмер
|
|
1:3
|
|
|
тур 33
|
2 березня, вівторок
|
Гримсби Таун – Лейтон Орієнт
|
|
0:1
|
|
Барроу – Харрогейт Таун
|
|
0:1
|
|
Солфорд Сіті – Порт Вейл
|
|
1:0
|
|
Бредфорд Сіті – Менсфілд Таун
|
|
1:0
|
|
Челтнем Таун – Саутенд Юн
|
|
1:0
|
|
Ексетер Сіті – Уолсолл
|
|
0:0
|
|
Стівенідж – Форест Грін Роверс
|
|
3:0
|
|
Колчестер Юн – Карлайл Юн
|
|
2:1
|
|
Моркам – Кроли Таун
|
|
3:1
|
|
Олдхем Атлетік – Болтон
|
|
0:2
|
|
Транмер – Ньюпорт Каунті
|
|
1:0
|
|
Кэмбридж Юн – Сканторп Юн
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 34
|
6 березня, субота
|
Солфорд Сіті – Сканторп Юн
|
|
1:1
|
|
Транмер – Кроли Таун
|
|
0:1
|
|
Барроу – Менсфілд Таун
|
|
2:0
|
|
Бредфорд Сіті – Болтон
|
|
1:1
|
|
Кэмбридж Юн – Уолсолл
|
|
1:0
|
|
Гримсби Таун – Форест Грін Роверс
|
|
1:2
|
|
Ексетер Сіті – Лейтон Орієнт
|
|
4:0
|
|
Стівенідж – Харрогейт Таун
|
|
1:0
|
|
Колчестер Юн – Ньюпорт Каунті
|
|
0:2
|
|
Олдхем Атлетік – Саутенд Юн
|
|
0:0
|
|
Моркам – Карлайл Юн
|
|
3:1
|
|
Челтнем Таун – Порт Вейл
|
|
3:2
|
|
|
тур 35
|
9 березня, вівторок
|
Болтон – Кэмбридж Юн
|
|
2:1
|
|
Лейтон Орієнт – Стівенідж
|
|
0:0
|
|
Ньюпорт Каунті – Бредфорд Сіті
|
|
2:1
|
|
Карлайл Юн – Гримсби Таун
|
|
1:1
|
|
Сканторп Юн – Ексетер Сіті
|
|
0:2
|
|
Саутенд Юн – Транмер
|
|
0:2
|
|
Менсфілд Таун – Челтнем Таун
|
|
3:1
|
|
Харрогейт Таун – Колчестер Юн
|
|
3:0
|
|
Порт Вейл – Олдхем Атлетік
|
|
0:0
|
|
Кроли Таун – Солфорд Сіті
|
|
1:0
|
|
Форест Грін Роверс – Моркам
|
|
2:2
|
|
12 березня, п`ятница
|
Уолсолл – Барроу
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 36
|
16 лютого, вівторок
|
Солфорд Сіті – Барроу
|
|
1:0
|
|
13 березня, субота
|
Форест Грін Роверс – Харрогейт Таун
|
|
2:1
|
|
Моркам – Ньюпорт Каунті
|
|
1:3
|
|
Олдхем Атлетік – Кэмбридж Юн
|
|
2:4
|
|
Ексетер Сіті – Челтнем Таун
|
|
0:1
|
|
Порт Вейл – Болтон
|
|
0:1
|
|
Карлайл Юн – Бредфорд Сіті
|
|
3:1
|
|
Гримсби Таун – Колчестер Юн
|
|
0:0
|
|
Кроли Таун – Менсфілд Таун
|
|
1:0
|
|
Саутенд Юн – Стівенідж
|
|
0:0
|
|
Лейтон Орієнт – Сканторп Юн
|
|
1:1
|
|
13 квітня, вівторок
|
Уолсолл – Транмер
|
|
1:0
|
|
|
тур 37
|
20 березня, субота
|
Болтон – Уолсолл
|
|
2:1
|
|
Стівенідж – Карлайл Юн
|
|
3:1
|
|
Кэмбридж Юн – Форест Грін Роверс
|
|
1:0
|
|
Харрогейт Таун – Моркам
|
|
0:1
|
|
Барроу – Кроли Таун
|
|
3:2
|
|
Транмер – Ексетер Сіті
|
|
2:1
|
|
Менсфілд Таун – Гримсби Таун
|
|
2:2
|
|
Сканторп Юн – Саутенд Юн
|
|
1:1
|
|
Челтнем Таун – Солфорд Сіті
|
|
2:0
|
|
Бредфорд Сіті – Олдхем Атлетік
|
|
0:0
|
|
Ньюпорт Каунті – Лейтон Орієнт
|
|
0:1
|
|
Колчестер Юн – Порт Вейл
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 38
|
27 березня, субота
|
Харрогейт Таун – Саутенд Юн
|
|
0:1
|
|
Транмер – Менсфілд Таун
|
|
1:1
|
|
Лейтон Орієнт – Олдхем Атлетік
|
|
2:1
|
|
Кроли Таун – Порт Вейл
|
|
1:3
|
|
Гримсби Таун – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Колчестер Юн – Бредфорд Сіті
|
|
1:2
|
|
Карлайл Юн – Кэмбридж Юн
|
|
1:2
|
|
Ексетер Сіті – Солфорд Сіті
|
|
1:0
|
|
Стівенідж – Барроу
|
|
2:1
|
|
Моркам – Челтнем Таун
|
|
1:0
|
|
Форест Грін Роверс – Болтон
|
|
0:1
|
|
27 квітня, вівторок
|
Ньюпорт Каунті – Сканторп Юн
|
|
4:0
|
|
|
тур 39
|
2 квітня, п`ятница
|
Барроу – Ньюпорт Каунті
|
|
2:1
|
|
Болтон – Колчестер Юн
|
|
0:0
|
|
Кэмбридж Юн – Моркам
|
|
2:1
|
|
Уолсолл – Харрогейт Таун
|
|
0:0
|
|
Олдхем Атлетік – Стівенідж
|
|
0:1
|
|
Бредфорд Сіті – Форест Грін Роверс
|
|
4:1
|
|
Порт Вейл – Ексетер Сіті
|
|
1:0
|
|
Сканторп Юн – Кроли Таун
|
|
0:0
|
|
Менсфілд Таун – Лейтон Орієнт
|
|
0:2
|
|
Солфорд Сіті – Гримсби Таун
|
|
1:1
|
|
Челтнем Таун – Транмер
|
|
4:0
|
|
3 квітня, субота
|
Саутенд Юн – Карлайл Юн
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 40
|
5 квітня, понеділок
|
Харрогейт Таун – Порт Вейл
|
|
0:2
|
|
Лейтон Орієнт – Уолсолл
|
|
0:0
|
|
Форест Грін Роверс – Солфорд Сіті
|
|
0:2
|
|
Ньюпорт Каунті – Болтон
|
|
1:0
|
|
Колчестер Юн – Барроу
|
|
1:1
|
|
Стівенідж – Бредфорд Сіті
|
|
1:1
|
|
Ексетер Сіті – Менсфілд Таун
|
|
0:0
|
|
Гримсби Таун – Челтнем Таун
|
|
1:1
|
|
Транмер – Кэмбридж Юн
|
|
1:1
|
|
Кроли Таун – Олдхем Атлетік
|
|
1:4
|
|
6 квітня, вівторок
|
Моркам – Саутенд Юн
|
|
1:1
|
|
Карлайл Юн – Сканторп Юн
|
|
2:0
|
|
|
тур 41
|
9 квітня, п`ятница
|
Олдхем Атлетік – Колчестер Юн
|
|
5:2
|
|
Менсфілд Таун – Ньюпорт Каунті
|
|
1:1
|
|
10 квітня, субота
|
Болтон – Харрогейт Таун
|
|
2:1
|
|
Кэмбридж Юн – Ексетер Сіті
|
|
1:4
|
|
Уолсолл – Форест Грін Роверс
|
|
2:1
|
|
Бредфорд Сіті – Гримсби Таун
|
|
1:0
|
|
Челтнем Таун – Лейтон Орієнт
|
|
1:0
|
|
Порт Вейл – Моркам
|
|
1:0
|
|
Сканторп Юн – Транмер
|
|
0:0
|
|
Саутенд Юн – Кроли Таун
|
|
0:0
|
|
Барроу – Карлайл Юн
|
|
2:2
|
|
Солфорд Сіті – Стівенідж
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 42
|
16 квітня, п`ятница
|
Кроли Таун – Челтнем Таун
|
|
1:0
|
|
17 квітня, субота
|
Харрогейт Таун – Бредфорд Сіті
|
|
2:1
|
|
Гримсби Таун – Болтон
|
|
2:1
|
|
Карлайл Юн – Порт Вейл
|
|
0:0
|
|
Ексетер Сіті – Саутенд Юн
|
|
0:0
|
|
Лейтон Орієнт – Барроу
|
|
2:0
|
|
Транмер – Солфорд Сіті
|
|
0:0
|
|
Форест Грін Роверс – Сканторп Юн
|
|
3:2
|
|
Моркам – Олдхем Атлетік
|
|
4:3
|
|
Ньюпорт Каунті – Кэмбридж Юн
|
|
0:1
|
|
Колчестер Юн – Уолсолл
|
|
2:1
|
|
Стівенідж – Менсфілд Таун
|
|
0:1
|
|
|
тур 43
|
20 квітня, вівторок
|
Харрогейт Таун – Олдхем Атлетік
|
|
0:3
|
|
Барроу – Порт Вейл
|
|
0:2
|
|
Менсфілд Таун – Сканторп Юн
|
|
3:0
|
|
Гримсби Таун – Моркам
|
|
0:3
|
|
Бредфорд Сіті – Транмер
|
|
0:1
|
|
Стівенідж – Челтнем Таун
|
|
0:1
|
|
Колчестер Юн – Саутенд Юн
|
|
2:0
|
|
Ньюпорт Каунті – Кроли Таун
|
|
2:0
|
|
Форест Грін Роверс – Ексетер Сіті
|
|
0:0
|
|
Уолсолл – Солфорд Сіті
|
|
0:2
|
|
Лейтон Орієнт – Кэмбридж Юн
|
|
2:4
|
|
Болтон – Карлайл Юн
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 44
|
24 квітня, субота
|
Кроли Таун – Форест Грін Роверс
|
|
0:0
|
|
Кэмбридж Юн – Стівенідж
|
|
0:1
|
|
Карлайл Юн – Харрогейт Таун
|
|
1:1
|
|
Солфорд Сіті – Менсфілд Таун
|
|
2:0
|
|
Саутенд Юн – Лейтон Орієнт
|
|
2:1
|
|
Транмер – Барроу
|
|
1:0
|
|
Моркам – Болтон
|
|
0:1
|
|
Олдхем Атлетік – Гримсби Таун
|
|
1:2
|
|
Ексетер Сіті – Ньюпорт Каунті
|
|
0:0
|
|
Челтнем Таун – Колчестер Юн
|
|
1:0
|
|
Порт Вейл – Бредфорд Сіті
|
|
2:1
|
|
Сканторп Юн – Уолсолл
|
|
0:2
|
|
|
тур 45
|
30 квітня, п`ятница
|
Харрогейт Таун – Кэмбридж Юн
|
|
5:4
|
|
1 травня, субота
|
Барроу – Саутенд Юн
|
|
1:2
|
|
Менсфілд Таун – Олдхем Атлетік
|
|
4:1
|
|
Гримсби Таун – Порт Вейл
|
|
1:0
|
|
Бредфорд Сіті – Сканторп Юн
|
|
0:0
|
|
Стівенідж – Кроли Таун
|
|
3:3
|
|
Колчестер Юн – Солфорд Сіті
|
|
1:0
|
|
Ньюпорт Каунті – Челтнем Таун
|
|
1:0
|
|
Форест Грін Роверс – Транмер
|
|
2:1
|
|
Уолсолл – Моркам
|
|
0:2
|
|
Лейтон Орієнт – Карлайл Юн
|
|
2:3
|
|
Болтон – Ексетер Сіті
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 46
|
8 травня, субота
|
Сканторп Юн – Стівенідж
|
|
0:1
|
|
Саутенд Юн – Ньюпорт Каунті
|
|
1:1
|
|
Солфорд Сіті – Лейтон Орієнт
|
|
3:0
|
|
Кэмбридж Юн – Гримсби Таун
|
|
3:0
|
|
Карлайл Юн – Уолсолл
|
|
0:0
|
|
Порт Вейл – Менсфілд Таун
|
|
0:3
|
|
Челтнем Таун – Харрогейт Таун
|
|
4:1
|
|
Ексетер Сіті – Барроу
|
|
1:1
|
|
Олдхем Атлетік – Форест Грін Роверс
|
|
0:3
|
|
Моркам – Бредфорд Сіті
|
|
2:0
|
|
Транмер – Колчестер Юн
|
|
0:0
|
|
Кроли Таун – Болтон
|
|
1:4
|
|
|