тур 1
|
8 вересня, п`ятница
|
Ювенес-Догана – Сан-Джованні
|
|
1:1
|
|
Фаетано – Космос
|
|
1:1
|
|
9 вересня, субота
|
Пенаросса – Ла Фіоріта
|
|
1:1
|
|
Кайлунго – Фіорентіно
|
|
2:0
|
|
Фольгоре-Фальчано – Тре Фіорі
|
|
1:2
|
|
10 вересня, неділя
|
Тре Пенне – Доманьяно
|
|
1:0
|
|
Лібертас – Мурата
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 2
|
15 вересня, п`ятница
|
Ювенес-Догана – Тре Пенне
|
|
1:3
|
|
Ла Фіоріта – Фаетано
|
|
3:1
|
|
16 вересня, субота
|
Фіорентіно – Лібертас
|
|
0:1
|
|
Космос – Доманьяно
|
|
1:1
|
|
17 вересня, неділя
|
Тре Фіорі – Мурата
|
|
3:1
|
|
Віртус – Кайлунго
|
|
0:0
|
|
18 вересня, понеділок
|
Сан-Джованні – Пенаросса
|
|
0:1
|
|
|
тур 3
|
23 вересня, субота
|
Лібертас – Віртус
|
|
2:0
|
|
Мурата – Фіорентіно
|
|
1:2
|
|
Тре Пенне – Ла Фіоріта
|
|
1:3
|
|
Кайлунго – Фольгоре-Фальчано
|
|
0:0
|
|
24 вересня, неділя
|
Пенаросса – Ювенес-Догана
|
|
2:1
|
|
Доманьяно – Фаетано
|
|
2:5
|
|
Космос – Сан-Джованні
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 4
|
30 вересня, субота
|
Фольгоре-Фальчано – Віртус
|
|
2:1
|
|
Сан-Джованні – Фаетано
|
|
2:4
|
|
Кайлунго – Лібертас
|
|
0:0
|
|
Фіорентіно – Тре Фіорі
|
|
2:5
|
|
Ла Фіоріта – Доманьяно
|
|
0:2
|
|
Тре Пенне – Пенаросса
|
|
0:0
|
|
Ювенес-Догана – Космос
|
|
0:0
|
|
|
тур 5
|
14 жовтня, субота
|
Доманьяно – Сан-Джованні
|
|
5:1
|
|
Космос – Пенаросса
|
|
0:0
|
|
Мурата – Кайлунго
|
|
0:5
|
|
Лібертас – Фольгоре-Фальчано
|
|
0:1
|
|
15 жовтня, неділя
|
Тре Фіорі – Віртус
|
|
3:1
|
|
Фаетано – Тре Пенне
|
|
1:3
|
|
Ла Фіоріта – Ювенес-Догана
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 6
|
20 жовтня, п`ятница
|
Лібертас – Тре Фіорі
|
|
2:1
|
|
Віртус – Фіорентіно
|
|
1:0
|
|
21 жовтня, субота
|
Сан-Джованні – Тре Пенне
|
|
1:4
|
|
Космос – Ла Фіоріта
|
|
3:0
|
|
Мурата – Фольгоре-Фальчано
|
|
0:2
|
|
22 жовтня, неділя
|
Ювенес-Догана – Доманьяно
|
|
2:3
|
|
Пенаросса – Фаетано
|
|
3:3
|
|
|
тур 7
|
28 жовтня, субота
|
Фаетано – Ювенес-Догана
|
|
1:3
|
|
Тре Пенне – Космос
|
|
4:1
|
|
Кайлунго – Тре Фіорі
|
|
1:2
|
|
Сан-Джованні – Ла Фіоріта
|
|
0:3
|
|
29 жовтня, неділя
|
Фольгоре-Фальчано – Фіорентіно
|
|
3:1
|
|
Віртус – Мурата
|
|
2:1
|
|
Доманьяно – Пенаросса
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 8
|
4 листопада, субота
|
Тре Фіорі – Фаетано
|
|
5:2
|
|
Ювенес-Догана – Лібертас
|
|
0:6
|
|
Мурата – Доманьяно
|
|
0:2
|
|
Пенаросса – Кайлунго
|
|
1:1
|
|
5 листопада, неділя
|
Фольгоре-Фальчано – Ла Фіоріта
|
|
0:1
|
|
Віртус – Сан-Джованні
|
|
1:3
|
|
Космос – Фіорентіно
|
|
1:1
|
|
|
тур 9
|
18 листопада, субота
|
Фіорентіно – Сан-Джованні
|
|
0:1
|
|
Ла Фіоріта – Віртус
|
|
5:1
|
|
Тре Пенне – Мурата
|
|
3:0
|
|
Фаетано – Фольгоре-Фальчано
|
|
0:2
|
|
19 листопада, неділя
|
Лібертас – Доманьяно
|
|
2:3
|
|
Тре Фіорі – Пенаросса
|
|
0:1
|
|
Ювенес-Догана – Кайлунго
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 10
|
25 листопада, субота
|
Сан-Джованні – Лібертас
|
|
0:4
|
|
Віртус – Ювенес-Догана
|
|
0:3
|
|
Ла Фіоріта – Фіорентіно
|
|
5:0
|
|
Мурата – Пенаросса
|
|
0:1
|
|
26 листопада, неділя
|
Фольгоре-Фальчано – Космос
|
|
3:3
|
|
Кайлунго – Фаетано
|
|
3:2
|
|
Тре Пенне – Тре Фіорі
|
|
0:0
|
|
|
тур 11
|
2 грудень, субота
|
Фаетано – Мурата
|
|
6:1
|
|
Космос – Тре Фіорі
|
|
1:3
|
|
Фіорентіно – Тре Пенне
|
|
0:2
|
|
Сан-Джованні – Кайлунго
|
|
0:1
|
|
3 грудень, неділя
|
Ювенес-Догана – Фольгоре-Фальчано
|
|
0:3
|
|
Ла Фіоріта – Лібертас
|
|
3:1
|
|
Доманьяно – Віртус
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 12
|
10 грудень, неділя
|
Пенаросса – Фіорентіно
|
|
0:2
|
|
Мурата – Космос
|
|
0:1
|
|
Тре Фіорі – Сан-Джованні
|
|
2:1
|
|
12 грудень, вівторок
|
Лібертас – Тре Пенне
|
|
2:3
|
|
Фольгоре-Фальчано – Доманьяно
|
|
3:2
|
|
13 грудень, середа
|
Віртус – Фаетано
|
|
3:3
|
|
Кайлунго – Ла Фіоріта
|
|
1:2
|
|
|
тур 13
|
13 січня, субота
|
Сан-Джованні – Мурата
|
|
1:0
|
|
Пенаросса – Фольгоре-Фальчано
|
|
1:1
|
|
Доманьяно – Фіорентіно
|
|
1:1
|
|
Космос – Віртус
|
|
2:3
|
|
14 січня, неділя
|
Тре Пенне – Кайлунго
|
|
3:0
|
|
Фаетано – Лібертас
|
|
1:2
|
|
Ювенес-Догана – Тре Фіорі
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 14
|
20 січня, субота
|
Лібертас – Космос
|
|
4:2
|
|
Тре Фіорі – Ла Фіоріта
|
|
2:2
|
|
Мурата – Ювенес-Догана
|
|
0:3
|
|
Кайлунго – Доманьяно
|
|
2:3
|
|
21 січня, неділя
|
Фаетано – Фіорентіно
|
|
1:0
|
|
Віртус – Пенаросса
|
|
2:2
|
|
Фольгоре-Фальчано – Тре Пенне
|
|
1:0
|
|
|
тур 15
|
4 лютого, неділя
|
Доманьяно – Тре Фіорі
|
|
2:1
|
|
Ла Фіоріта – Мурата
|
|
9:0
|
|
Космос – Кайлунго
|
|
2:0
|
|
6 лютого, вівторок
|
Тре Пенне – Віртус
|
|
4:0
|
|
Фіорентіно – Ювенес-Догана
|
|
0:5
|
|
Пенаросса – Лібертас
|
|
0:1
|
|
Сан-Джованні – Фольгоре-Фальчано
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 16
|
10 лютого, субота
|
Фіорентіно – Кайлунго
|
|
0:1
|
|
Ла Фіоріта – Пенаросса
|
|
5:0
|
|
Космос – Фаетано
|
|
0:0
|
|
Тре Фіорі – Фольгоре-Фальчано
|
|
0:0
|
|
11 лютого, неділя
|
Мурата – Лібертас
|
|
1:4
|
|
Доманьяно – Тре Пенне
|
|
0:3
|
|
Сан-Джованні – Ювенес-Догана
|
|
1:4
|
|
|
тур 17
|
16 лютого, п`ятница
|
Кайлунго – Віртус
|
|
0:1
|
|
Мурата – Тре Фіорі
|
|
4:4
|
|
17 лютого, субота
|
Лібертас – Фіорентіно
|
|
2:0
|
|
Тре Пенне – Ювенес-Догана
|
|
3:0
|
|
18 лютого, неділя
|
Пенаросса – Сан-Джованні
|
|
3:0
|
|
Доманьяно – Космос
|
|
1:6
|
|
Фаетано – Ла Фіоріта
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 18
|
6 березня, вівторок
|
Ювенес-Догана – Пенаросса
|
|
2:1
|
|
Фаетано – Доманьяно
|
|
0:1
|
|
Ла Фіоріта – Тре Пенне
|
|
1:0
|
|
Сан-Джованні – Космос
|
|
0:7
|
|
7 березня, середа
|
Фольгоре-Фальчано – Кайлунго
|
|
2:0
|
|
Фіорентіно – Мурата
|
|
2:0
|
|
Віртус – Лібертас
|
|
0:2
|
|
|
тур 19
|
13 березня, вівторок
|
Віртус – Фольгоре-Фальчано
|
|
0:3
|
|
Тре Фіорі – Фіорентіно
|
|
4:0
|
|
Лібертас – Кайлунго
|
|
3:0
|
|
14 березня, середа
|
Пенаросса – Тре Пенне
|
|
0:5
|
|
Доманьяно – Ла Фіоріта
|
|
0:4
|
|
Космос – Ювенес-Догана
|
|
5:1
|
|
Фаетано – Сан-Джованні
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 20
|
10 березня, субота
|
Фольгоре-Фальчано – Лібертас
|
|
0:0
|
|
Кайлунго – Мурата
|
|
3:1
|
|
Віртус – Тре Фіорі
|
|
0:3
|
|
11 березня, неділя
|
Сан-Джованні – Доманьяно
|
|
2:4
|
|
Пенаросса – Космос
|
|
3:2
|
|
Тре Пенне – Фаетано
|
|
2:0
|
|
Ювенес-Догана – Ла Фіоріта
|
|
0:1
|
|
|
тур 21
|
17 березня, субота
|
Доманьяно – Ювенес-Догана
|
|
1:1
|
|
Ла Фіоріта – Космос
|
|
3:0
|
|
Тре Пенне – Сан-Джованні
|
|
6:1
|
|
Фаетано – Пенаросса
|
|
3:1
|
|
18 березня, неділя
|
Тре Фіорі – Лібертас
|
|
0:1
|
|
Фіорентіно – Віртус
|
|
2:1
|
|
Фольгоре-Фальчано – Мурата
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 22
|
28 березня, середа
|
Фіорентіно – Фольгоре-Фальчано
|
|
0:2
|
|
Мурата – Віртус
|
|
1:8
|
|
Тре Фіорі – Кайлунго
|
|
4:1
|
|
29 березня, четвер
|
Ювенес-Догана – Фаетано
|
|
4:1
|
|
Космос – Тре Пенне
|
|
1:2
|
|
Ла Фіоріта – Сан-Джованні
|
|
5:0
|
|
Пенаросса – Доманьяно
|
|
0:4
|
|
|