тур 1
|
9 вересня, п`ятница
|
Мурата – Фольгоре-Фальчано
|
|
0:3
|
|
10 вересня, субота
|
Космос – Ювенес-Догана
|
|
0:2
|
|
Віртус – Тре Фіорі
|
|
4:1
|
|
Пенаросса – Лібертас
|
|
1:2
|
|
11 вересня, неділя
|
Тре Пенне – Сан-Джованні
|
|
4:1
|
|
Доманьяно – Кайлунго
|
|
4:1
|
|
Фіорентіно – Ла Фіоріта
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 2
|
17 вересня, субота
|
Сан-Джованні – Доманьяно
|
|
0:0
|
|
Кайлунго – Фольгоре-Фальчано
|
|
1:4
|
|
Ла Фіоріта – Тре Фіорі
|
|
3:2
|
|
18 вересня, неділя
|
Лібертас – Тре Пенне
|
|
0:1
|
|
Ювенес-Догана – Віртус
|
|
1:2
|
|
Фаетано – Космос
|
|
3:1
|
|
Пенаросса – Мурата
|
|
2:3
|
|
|
тур 3
|
23 вересня, п`ятница
|
Віртус – Фаетано
|
|
2:0
|
|
24 вересня, субота
|
Мурата – Сан-Джованні
|
|
5:2
|
|
Тре Пенне – Пенаросса
|
|
0:2
|
|
Кайлунго – Лібертас
|
|
0:2
|
|
25 вересня, неділя
|
Фольгоре-Фальчано – Доманьяно
|
|
4:0
|
|
Космос – Фіорентіно
|
|
1:3
|
|
Тре Фіорі – Ювенес-Догана
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 4
|
1 жовтня, субота
|
Лібертас – Доманьяно
|
|
4:1
|
|
Ювенес-Догана – Ла Фіоріта
|
|
0:1
|
|
Мурата – Тре Пенне
|
|
1:1
|
|
Пенаросса – Кайлунго
|
|
1:1
|
|
2 жовтня, неділя
|
Сан-Джованні – Фольгоре-Фальчано
|
|
0:4
|
|
Фіорентіно – Фаетано
|
|
0:0
|
|
Космос – Віртус
|
|
3:1
|
|
|
тур 5
|
15 жовтня, субота
|
Кайлунго – Тре Пенне
|
|
0:1
|
|
Віртус – Фіорентіно
|
|
0:0
|
|
Доманьяно – Мурата
|
|
2:2
|
|
Фаетано – Ла Фіоріта
|
|
1:0
|
|
16 жовтня, неділя
|
Тре Фіорі – Космос
|
|
0:1
|
|
Сан-Джованні – Пенаросса
|
|
0:4
|
|
Фольгоре-Фальчано – Лібертас
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 6
|
21 жовтня, п`ятница
|
Ювенес-Догана – Фаетано
|
|
0:0
|
|
22 жовтня, субота
|
Тре Фіорі – Фіорентіно
|
|
0:0
|
|
Пенаросса – Фольгоре-Фальчано
|
|
0:1
|
|
Кайлунго – Сан-Джованні
|
|
0:1
|
|
23 жовтня, неділя
|
Ла Фіоріта – Віртус
|
|
1:1
|
|
Тре Пенне – Доманьяно
|
|
1:4
|
|
Лібертас – Мурата
|
|
2:0
|
|
|
тур 7
|
5 листопада, субота
|
Лібертас – Сан-Джованні
|
|
0:0
|
|
Ла Фіоріта – Космос
|
|
3:3
|
|
Доманьяно – Пенаросса
|
|
5:0
|
|
Фольгоре-Фальчано – Тре Пенне
|
|
0:1
|
|
6 листопада, неділя
|
Фіорентіно – Ювенес-Догана
|
|
0:0
|
|
Мурата – Кайлунго
|
|
1:0
|
|
Фаетано – Тре Фіорі
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 8
|
15 листопада, вівторок
|
Віртус – Пенаросса
|
|
2:0
|
|
Ла Фіоріта – Доманьяно
|
|
3:0
|
|
Тре Пенне – Космос
|
|
5:2
|
|
Тре Фіорі – Фольгоре-Фальчано
|
|
1:2
|
|
16 листопада, середа
|
Фаетано – Лібертас
|
|
1:2
|
|
Фіорентіно – Сан-Джованні
|
|
3:0
|
|
Кайлунго – Ювенес-Догана
|
|
2:3
|
|
|
тур 9
|
19 листопада, субота
|
Сан-Джованні – Фаетано
|
|
1:2
|
|
Доманьяно – Фіорентіно
|
|
2:0
|
|
Мурата – Тре Фіорі
|
|
1:3
|
|
Ювенес-Догана – Лібертас
|
|
0:0
|
|
20 листопада, неділя
|
Пенаросса – Космос
|
|
0:5
|
|
Віртус – Фольгоре-Фальчано
|
|
1:2
|
|
Ла Фіоріта – Тре Пенне
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 10
|
26 листопада, субота
|
Лібертас – Віртус
|
|
0:2
|
|
Фаетано – Пенаросса
|
|
4:2
|
|
Кайлунго – Фіорентіно
|
|
0:1
|
|
Сан-Джованні – Ювенес-Догана
|
|
1:3
|
|
27 листопада, неділя
|
Космос – Доманьяно
|
|
1:5
|
|
Мурата – Ла Фіоріта
|
|
0:4
|
|
Тре Фіорі – Тре Пенне
|
|
0:2
|
|
|
тур 11
|
3 грудень, субота
|
Кайлунго – Ла Фіоріта
|
|
1:5
|
|
Доманьяно – Тре Фіорі
|
|
3:0
|
|
Ювенес-Догана – Мурата
|
|
2:1
|
|
Лібертас – Космос
|
|
3:0
|
|
4 грудень, неділя
|
Фіорентіно – Пенаросса
|
|
1:1
|
|
Сан-Джованні – Віртус
|
|
0:4
|
|
Фольгоре-Фальчано – Фаетано
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 12
|
10 грудень, субота
|
Фіорентіно – Фольгоре-Фальчано
|
|
2:2
|
|
Віртус – Мурата
|
|
2:1
|
|
Космос – Сан-Джованні
|
|
5:1
|
|
Фаетано – Доманьяно
|
|
0:3
|
|
11 грудень, неділя
|
Тре Фіорі – Кайлунго
|
|
2:1
|
|
Тре Пенне – Ювенес-Догана
|
|
0:0
|
|
Ла Фіоріта – Лібертас
|
|
0:2
|
|
|
тур 13
|
4 лютого, субота
|
Фольгоре-Фальчано – Ювенес-Догана
|
|
0:1
|
|
Кайлунго – Фаетано
|
|
3:1
|
|
Тре Пенне – Фіорентіно
|
|
1:1
|
|
Лібертас – Тре Фіорі
|
|
4:0
|
|
5 лютого, неділя
|
Пенаросса – Ла Фіоріта
|
|
1:4
|
|
Доманьяно – Віртус
|
|
0:1
|
|
Мурата – Космос
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 14
|
11 лютого, субота
|
Тре Фіорі – Пенаросса
|
|
4:1
|
|
Космос – Фольгоре-Фальчано
|
|
0:0
|
|
Ла Фіоріта – Сан-Джованні
|
|
4:0
|
|
Кайлунго – Віртус
|
|
0:3
|
|
12 лютого, неділя
|
Фіорентіно – Мурата
|
|
2:1
|
|
Доманьяно – Ювенес-Догана
|
|
1:1
|
|
Фаетано – Тре Пенне
|
|
0:0
|
|
|
тур 15
|
18 лютого, субота
|
Тре Пенне – Віртус
|
|
1:1
|
|
Мурата – Фаетано
|
|
2:1
|
|
Ювенес-Догана – Пенаросса
|
|
3:0
|
|
Лібертас – Фіорентіно
|
|
2:0
|
|
19 лютого, неділя
|
Ла Фіоріта – Фольгоре-Фальчано
|
|
2:1
|
|
Кайлунго – Космос
|
|
0:4
|
|
Сан-Джованні – Тре Фіорі
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 16
|
25 лютого, субота
|
Сан-Джованні – Тре Пенне
|
|
0:5
|
|
Кайлунго – Доманьяно
|
|
1:3
|
|
Ла Фіоріта – Фіорентіно
|
|
1:2
|
|
Ювенес-Догана – Космос
|
|
1:1
|
|
26 лютого, неділя
|
Лібертас – Пенаросса
|
|
3:1
|
|
Тре Фіорі – Віртус
|
|
1:1
|
|
Фольгоре-Фальчано – Мурата
|
|
5:0
|
|
|
тур 17
|
3 березня, п`ятница
|
Віртус – Ювенес-Догана
|
|
5:1
|
|
4 березня, субота
|
Тре Фіорі – Ла Фіоріта
|
|
1:6
|
|
Мурата – Пенаросса
|
|
5:1
|
|
Космос – Фаетано
|
|
1:0
|
|
5 березня, неділя
|
Фольгоре-Фальчано – Кайлунго
|
|
7:0
|
|
Доманьяно – Сан-Джованні
|
|
3:0
|
|
Тре Пенне – Лібертас
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 18
|
11 березня, субота
|
Ювенес-Догана – Тре Фіорі
|
|
3:2
|
|
Фаетано – Віртус
|
|
1:2
|
|
Доманьяно – Фольгоре-Фальчано
|
|
3:2
|
|
Фіорентіно – Космос
|
|
3:1
|
|
12 березня, неділя
|
Сан-Джованні – Мурата
|
|
1:2
|
|
Пенаросса – Тре Пенне
|
|
1:7
|
|
Лібертас – Кайлунго
|
|
3:2
|
|
|
тур 19
|
18 березня, субота
|
Фольгоре-Фальчано – Сан-Джованні
|
|
6:1
|
|
Віртус – Космос
|
|
1:1
|
|
Тре Пенне – Мурата
|
|
6:0
|
|
Фаетано – Фіорентіно
|
|
0:1
|
|
19 березня, неділя
|
Ла Фіоріта – Ювенес-Догана
|
|
2:1
|
|
Доманьяно – Лібертас
|
|
0:1
|
|
Кайлунго – Пенаросса
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 20
|
4 квітня, вівторок
|
Космос – Тре Фіорі
|
|
3:2
|
|
Фіорентіно – Віртус
|
|
0:2
|
|
5 квітня, середа
|
Пенаросса – Сан-Джованні
|
|
2:2
|
|
Ла Фіоріта – Фаетано
|
|
2:0
|
|
Тре Пенне – Кайлунго
|
|
2:0
|
|
Мурата – Доманьяно
|
|
2:4
|
|
Лібертас – Фольгоре-Фальчано
|
|
1:1
|
|
|
тур 21
|
8 квітня, субота
|
Мурата – Лібертас
|
|
0:2
|
|
Доманьяно – Тре Пенне
|
|
0:1
|
|
Сан-Джованні – Кайлунго
|
|
1:1
|
|
Фольгоре-Фальчано – Пенаросса
|
|
3:0
|
|
9 квітня, неділя
|
Фіорентіно – Тре Фіорі
|
|
2:2
|
|
Віртус – Ла Фіоріта
|
|
1:5
|
|
Фаетано – Ювенес-Догана
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 22
|
15 квітня, субота
|
Тре Пенне – Фольгоре-Фальчано
|
|
2:2
|
|
Пенаросса – Доманьяно
|
|
1:4
|
|
Кайлунго – Мурата
|
|
4:1
|
|
Сан-Джованні – Лібертас
|
|
2:2
|
|
16 квітня, неділя
|
Тре Фіорі – Фаетано
|
|
4:0
|
|
Ювенес-Догана – Фіорентіно
|
|
0:0
|
|
Космос – Ла Фіоріта
|
|
2:3
|
|
|