тур 1
|
15 липня, п`ятница
|
Земплін Мих – Дукла Б-Б
|
|
2:0
|
|
16 липня, субота
|
Тренчин – Жиліна
|
|
0:0
|
|
Спартак Трнава – Злате-Моравце
|
|
2:0
|
|
Подбрезова – Слован Бр
|
|
2:1
|
|
17 липня, неділя
|
Скаліца – Ружомберок
|
|
0:2
|
|
ДАК – Липтовски-Мікулаш
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 2
|
22 липня, п`ятница
|
Злате-Моравце – Скаліца
|
|
2:2
|
|
23 липня, субота
|
Липтовски-Мікулаш – Земплін Мих
|
|
1:1
|
|
Слован Бр – Тренчин
|
|
4:0
|
|
24 липня, неділя
|
Жиліна – ДАК
|
|
1:1
|
|
Ружомберок – Подбрезова
|
|
2:2
|
|
Спартак Трнава – Дукла Б-Б
|
|
1:2
|
|
|
тур 3
|
29 липня, п`ятница
|
Жиліна – Дукла Б-Б
|
|
4:1
|
|
30 липня, субота
|
Скаліца – Тренчин
|
|
2:0
|
|
Земплін Мих – Слован Бр
|
|
2:4
|
|
31 липня, неділя
|
Липтовски-Мікулаш – Ружомберок
|
|
0:0
|
|
ДАК – Злате-Моравце
|
|
3:0
|
|
Спартак Трнава – Подбрезова
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 4
|
5 серпня, п`ятница
|
Тренчин – Земплін Мих
|
|
3:1
|
|
6 серпня, субота
|
Дукла Б-Б – Ружомберок
|
|
2:3
|
|
Злате-Моравце – Липтовски-Мікулаш
|
|
1:1
|
|
7 серпня, неділя
|
Слован Бр – Скаліца
|
|
3:0
|
|
Спартак Трнава – Жиліна
|
|
2:2
|
|
Подбрезова – ДАК
|
|
0:0
|
|
|
тур 5
|
12 серпня, п`ятница
|
Скаліца – Подбрезова
|
|
1:1
|
|
13 серпня, субота
|
Ружомберок – Тренчин
|
|
0:0
|
|
Жиліна – Злате-Моравце
|
|
1:0
|
|
14 серпня, неділя
|
Земплін Мих – Спартак Трнава
|
|
0:4
|
|
ДАК – Дукла Б-Б
|
|
3:0
|
|
Липтовски-Мікулаш – Слован Бр
|
|
1:5
|
|
|
|
тур 6
|
19 серпня, п`ятница
|
Подбрезова – Дукла Б-Б
|
|
3:1
|
|
20 серпня, субота
|
Злате-Моравце – Ружомберок
|
|
2:2
|
|
Земплін Мих – Скаліца
|
|
3:1
|
|
Спартак Трнава – ДАК
|
|
3:1
|
|
Тренчин – Липтовски-Мікулаш
|
|
2:1
|
|
21 серпня, неділя
|
Слован Бр – Жиліна
|
|
3:1
|
|
|
тур 7
|
26 серпня, п`ятница
|
Жиліна – Земплін Мих
|
|
2:0
|
|
27 серпня, субота
|
Липтовски-Мікулаш – Подбрезова
|
|
2:5
|
|
ДАК – Тренчин
|
|
1:2
|
|
Дукла Б-Б – Злате-Моравце
|
|
4:2
|
|
Скаліца – Спартак Трнава
|
|
1:1
|
|
28 серпня, неділя
|
Ружомберок – Слован Бр
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 8
|
30 серпня, вівторок
|
Подбрезова – Злате-Моравце
|
|
0:0
|
|
Скаліца – Жиліна
|
|
1:0
|
|
Тренчин – Дукла Б-Б
|
|
0:2
|
|
31 серпня, середа
|
Слован Бр – ДАК
|
|
1:1
|
|
Спартак Трнава – Липтовски-Мікулаш
|
|
1:0
|
|
Земплін Мих – Ружомберок
|
|
1:1
|
|
|
тур 9
|
2 вересня, п`ятница
|
Жиліна – Подбрезова
|
|
0:1
|
|
3 вересня, субота
|
Липтовски-Мікулаш – Скаліца
|
|
0:0
|
|
Злате-Моравце – Тренчин
|
|
1:0
|
|
ДАК – Земплін Мих
|
|
1:0
|
|
Дукла Б-Б – Слован Бр
|
|
0:1
|
|
4 вересня, неділя
|
Ружомберок – Спартак Трнава
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 10
|
9 вересня, п`ятница
|
Ружомберок – Жиліна
|
|
0:2
|
|
10 вересня, субота
|
Скаліца – ДАК
|
|
1:1
|
|
Липтовски-Мікулаш – Дукла Б-Б
|
|
1:2
|
|
11 вересня, неділя
|
Тренчин – Спартак Трнава
|
|
0:2
|
|
12 жовтня, середа
|
Земплін Мих – Подбрезова
|
|
1:0
|
|
24 листопада, четвер
|
Слован Бр – Злате-Моравце
|
|
4:1
|
|
|
тур 11
|
16 вересня, п`ятница
|
Дукла Б-Б – Скаліца
|
|
0:0
|
|
17 вересня, субота
|
Подбрезова – Тренчин
|
|
2:0
|
|
Злате-Моравце – Земплін Мих
|
|
0:1
|
|
Жиліна – Липтовски-Мікулаш
|
|
4:2
|
|
18 вересня, неділя
|
Спартак Трнава – Слован Бр
|
|
0:0
|
|
24 листопада, четвер
|
ДАК – Ружомберок
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 12
|
30 вересня, п`ятница
|
Ружомберок – Скаліца
|
|
2:0
|
|
1 жовтня, субота
|
Липтовски-Мікулаш – ДАК
|
|
0:1
|
|
Дукла Б-Б – Земплін Мих
|
|
3:1
|
|
Жиліна – Тренчин
|
|
1:1
|
|
2 жовтня, неділя
|
Злате-Моравце – Спартак Трнава
|
|
0:3
|
|
Слован Бр – Подбрезова
|
|
3:1
|
|
|
тур 13
|
7 жовтня, п`ятница
|
Подбрезова – Ружомберок
|
|
0:2
|
|
8 жовтня, субота
|
Скаліца – Злате-Моравце
|
|
0:2
|
|
Дукла Б-Б – Спартак Трнава
|
|
0:2
|
|
Земплін Мих – Липтовски-Мікулаш
|
|
1:2
|
|
9 жовтня, неділя
|
ДАК – Жиліна
|
|
5:2
|
|
Тренчин – Слован Бр
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 14
|
14 жовтня, п`ятница
|
Злате-Моравце – ДАК
|
|
2:2
|
|
15 жовтня, субота
|
Ружомберок – Липтовски-Мікулаш
|
|
1:1
|
|
Тренчин – Скаліца
|
|
3:1
|
|
Дукла Б-Б – Жиліна
|
|
2:1
|
|
16 жовтня, неділя
|
Слован Бр – Земплін Мих
|
|
1:0
|
|
Подбрезова – Спартак Трнава
|
|
3:1
|
|
|
тур 15
|
21 жовтня, п`ятница
|
Скаліца – Слован Бр
|
|
1:4
|
|
22 жовтня, субота
|
Жиліна – Спартак Трнава
|
|
1:2
|
|
Ружомберок – Дукла Б-Б
|
|
1:1
|
|
Земплін Мих – Тренчин
|
|
2:0
|
|
Липтовски-Мікулаш – Злате-Моравце
|
|
1:2
|
|
23 жовтня, неділя
|
ДАК – Подбрезова
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 16
|
28 жовтня, п`ятница
|
Злате-Моравце – Жиліна
|
|
4:0
|
|
29 жовтня, субота
|
Подбрезова – Скаліца
|
|
0:2
|
|
Тренчин – Ружомберок
|
|
0:0
|
|
30 жовтня, неділя
|
Слован Бр – Липтовски-Мікулаш
|
|
1:0
|
|
Дукла Б-Б – ДАК
|
|
1:3
|
|
24 листопада, четвер
|
Спартак Трнава – Земплін Мих
|
|
4:1
|
|
|
тур 17
|
4 листопада, п`ятница
|
Дукла Б-Б – Подбрезова
|
|
0:2
|
|
5 листопада, субота
|
Скаліца – Земплін Мих
|
|
0:0
|
|
Липтовски-Мікулаш – Тренчин
|
|
1:1
|
|
ДАК – Спартак Трнава
|
|
1:0
|
|
6 листопада, неділя
|
Жиліна – Слован Бр
|
|
4:1
|
|
24 листопада, четвер
|
Ружомберок – Злате-Моравце
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 18
|
11 листопада, п`ятница
|
Спартак Трнава – Скаліца
|
|
2:1
|
|
12 листопада, субота
|
Подбрезова – Липтовски-Мікулаш
|
|
1:0
|
|
Злате-Моравце – Дукла Б-Б
|
|
4:4
|
|
Тренчин – ДАК
|
|
0:4
|
|
Земплін Мих – Жиліна
|
|
3:2
|
|
13 листопада, неділя
|
Слован Бр – Ружомберок
|
|
2:0
|
|
|
тур 19
|
10 лютого, п`ятница
|
Дукла Б-Б – Тренчин
|
|
3:0
|
|
11 лютого, субота
|
Жиліна – Скаліца
|
|
1:0
|
|
Ружомберок – Земплін Мих
|
|
1:0
|
|
Злате-Моравце – Подбрезова
|
|
1:1
|
|
Липтовски-Мікулаш – Спартак Трнава
|
|
1:2
|
|
12 лютого, неділя
|
ДАК – Слован Бр
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 20
|
17 лютого, п`ятница
|
Спартак Трнава – Ружомберок
|
|
0:2
|
|
18 лютого, субота
|
Тренчин – Злате-Моравце
|
|
1:1
|
|
Слован Бр – Дукла Б-Б
|
|
2:2
|
|
Земплін Мих – ДАК
|
|
0:2
|
|
19 лютого, неділя
|
Скаліца – Липтовски-Мікулаш
|
|
3:0
|
|
Подбрезова – Жиліна
|
|
3:1
|
|
|
тур 21
|
24 лютого, п`ятница
|
Подбрезова – Земплін Мих
|
|
2:2
|
|
25 лютого, субота
|
Злате-Моравце – Слован Бр
|
|
1:1
|
|
ДАК – Скаліца
|
|
2:1
|
|
Дукла Б-Б – Липтовски-Мікулаш
|
|
2:0
|
|
Спартак Трнава – Тренчин
|
|
3:2
|
|
26 лютого, неділя
|
Жиліна – Ружомберок
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 22
|
4 березня, субота
|
Ружомберок – ДАК
|
|
0:1
|
|
Тренчин – Подбрезова
|
|
1:1
|
|
Слован Бр – Спартак Трнава
|
|
4:1
|
|
Скаліца – Дукла Б-Б
|
|
1:2
|
|
Земплін Мих – Злате-Моравце
|
|
0:0
|
|
Липтовски-Мікулаш – Жиліна
|
|
1:2
|
|
|