тур 1
|
9 серпня, субота
|
Зестафоні – Гурія Ланчхуті
|
|
6:0
|
|
Металург Руст. – Динамо Батумі
|
|
2:1
|
|
Колхеті-1913 – Торпедо Кутаїсі
|
|
0:3
|
|
Шукура – Зугдіді
|
|
2:1
|
|
10 серпня, неділя
|
Динамо Тб – Самтредія
|
|
2:0
|
|
Діла – Спартак-Цхінвалі
|
|
2:0
|
|
Мерані – ВІТ-Джорджія
|
|
0:2
|
|
11 серпня, понеділок
|
Сіоні – Чіхура
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 2
|
15 серпня, п`ятница
|
Торпедо Кутаїсі – Діла
|
|
0:0
|
|
Спартак-Цхінвалі – Мерані
|
|
1:0
|
|
Гурія Ланчхуті – Шукура
|
|
0:0
|
|
Динамо Батумі – Колхеті-1913
|
|
1:0
|
|
16 серпня, субота
|
Самтредія – ВІТ-Джорджія
|
|
1:0
|
|
Чіхура – Зестафоні
|
|
2:1
|
|
Зугдіді – Металург Руст.
|
|
0:0
|
|
17 серпня, неділя
|
Динамо Тб – Сіоні
|
|
1:0
|
|
|
тур 3
|
23 серпня, субота
|
Зестафоні – Динамо Тб
|
|
2:3
|
|
Діла – Динамо Батумі
|
|
0:1
|
|
24 серпня, неділя
|
Шукура – Чіхура
|
|
1:1
|
|
Колхеті-1913 – Зугдіді
|
|
1:1
|
|
Мерані – Торпедо Кутаїсі
|
|
3:1
|
|
Сіоні – Самтредія
|
|
2:2
|
|
Металург Руст. – Гурія Ланчхуті
|
|
0:0
|
|
ВІТ-Джорджія – Спартак-Цхінвалі
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 4
|
16 вересня, вівторок
|
Торпедо Кутаїсі – ВІТ-Джорджія
|
|
1:0
|
|
Самтредія – Спартак-Цхінвалі
|
|
3:1
|
|
Динамо Батумі – Мерані
|
|
3:1
|
|
Динамо Тб – Шукура
|
|
6:0
|
|
Сіоні – Зестафоні
|
|
1:3
|
|
17 вересня, середа
|
Чіхура – Металург Руст.
|
|
2:1
|
|
Зугдіді – Діла
|
|
0:3
|
|
Гурія Ланчхуті – Колхеті-1913
|
|
3:2
|
|
|
тур 5
|
11 вересня, четвер
|
Діла – Гурія Ланчхуті
|
|
2:0
|
|
Металург Руст. – Динамо Тб
|
|
3:0
|
|
Колхеті-1913 – Чіхура
|
|
1:0
|
|
12 вересня, п`ятница
|
Шукура – Сіоні
|
|
1:1
|
|
Мерані – Зугдіді
|
|
0:0
|
|
Зестафоні – Самтредія
|
|
0:1
|
|
ВІТ-Джорджія – Динамо Батумі
|
|
2:0
|
|
Спартак-Цхінвалі – Торпедо Кутаїсі
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 6
|
20 вересня, субота
|
Зестафоні – Шукура
|
|
1:1
|
|
Динамо Батумі – Спартак-Цхінвалі
|
|
0:1
|
|
21 вересня, неділя
|
Зугдіді – ВІТ-Джорджія
|
|
1:3
|
|
Чіхура – Діла
|
|
2:1
|
|
Самтредія – Торпедо Кутаїсі
|
|
0:1
|
|
Сіоні – Металург Руст.
|
|
3:1
|
|
Гурія Ланчхуті – Мерані
|
|
1:0
|
|
Динамо Тб – Колхеті-1913
|
|
2:1
|
|
|
тур 7
|
25 вересня, четвер
|
Спартак-Цхінвалі – Зугдіді
|
|
2:1
|
|
26 вересня, п`ятница
|
ВІТ-Джорджія – Гурія Ланчхуті
|
|
2:2
|
|
Металург Руст. – Зестафоні
|
|
2:2
|
|
Діла – Динамо Тб
|
|
0:0
|
|
Колхеті-1913 – Сіоні
|
|
1:0
|
|
27 вересня, субота
|
Шукура – Самтредія
|
|
0:1
|
|
Мерані – Чіхура
|
|
2:0
|
|
Торпедо Кутаїсі – Динамо Батумі
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 8
|
4 жовтня, субота
|
Зестафоні – Колхеті-1913
|
|
1:1
|
|
Гурія Ланчхуті – Спартак-Цхінвалі
|
|
1:1
|
|
Сіоні – Діла
|
|
1:4
|
|
5 жовтня, неділя
|
Шукура – Металург Руст.
|
|
0:1
|
|
Зугдіді – Торпедо Кутаїсі
|
|
0:0
|
|
Чіхура – ВІТ-Джорджія
|
|
2:0
|
|
Самтредія – Динамо Батумі
|
|
2:0
|
|
Динамо Тб – Мерані
|
|
0:0
|
|
|
тур 9
|
18 жовтня, субота
|
ВІТ-Джорджія – Динамо Тб
|
|
0:1
|
|
Металург Руст. – Самтредія
|
|
1:1
|
|
Мерані – Сіоні
|
|
2:0
|
|
19 жовтня, неділя
|
Динамо Батумі – Зугдіді
|
|
2:0
|
|
Колхеті-1913 – Шукура
|
|
2:2
|
|
Діла – Зестафоні
|
|
2:2
|
|
Спартак-Цхінвалі – Чіхура
|
|
2:1
|
|
Торпедо Кутаїсі – Гурія Ланчхуті
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 10
|
24 жовтня, п`ятница
|
Динамо Тб – Спартак-Цхінвалі
|
|
6:1
|
|
Сіоні – ВІТ-Джорджія
|
|
0:0
|
|
25 жовтня, субота
|
Шукура – Діла
|
|
3:0
|
|
Самтредія – Зугдіді
|
|
0:1
|
|
Гурія Ланчхуті – Динамо Батумі
|
|
1:0
|
|
Металург Руст. – Колхеті-1913
|
|
1:0
|
|
26 жовтня, неділя
|
Зестафоні – Мерані
|
|
0:0
|
|
Чіхура – Торпедо Кутаїсі
|
|
2:2
|
|
|
тур 11
|
1 листопада, субота
|
Діла – Металург Руст.
|
|
3:2
|
|
Колхеті-1913 – Самтредія
|
|
0:0
|
|
Зугдіді – Гурія Ланчхуті
|
|
2:1
|
|
2 листопада, неділя
|
Динамо Батумі – Чіхура
|
|
0:0
|
|
Мерані – Шукура
|
|
1:0
|
|
Спартак-Цхінвалі – Сіоні
|
|
2:1
|
|
Торпедо Кутаїсі – Динамо Тб
|
|
1:2
|
|
ВІТ-Джорджія – Зестафоні
|
|
2:3
|
|
|
|
тур 12
|
6 листопада, четвер
|
Чіхура – Зугдіді
|
|
1:0
|
|
Сіоні – Торпедо Кутаїсі
|
|
1:0
|
|
Динамо Тб – Динамо Батумі
|
|
0:1
|
|
Зестафоні – Спартак-Цхінвалі
|
|
3:0
|
|
7 листопада, п`ятница
|
Колхеті-1913 – Діла
|
|
0:1
|
|
Самтредія – Гурія Ланчхуті
|
|
3:1
|
|
8 листопада, субота
|
Металург Руст. – Мерані
|
|
1:2
|
|
Шукура – ВІТ-Джорджія
|
|
2:0
|
|
|
тур 13
|
21 листопада, п`ятница
|
Динамо Батумі – Сіоні
|
|
2:1
|
|
Мерані – Колхеті-1913
|
|
0:0
|
|
Діла – Самтредія
|
|
1:0
|
|
ВІТ-Джорджія – Металург Руст.
|
|
0:2
|
|
22 листопада, субота
|
Зугдіді – Динамо Тб
|
|
1:2
|
|
Гурія Ланчхуті – Чіхура
|
|
2:2
|
|
Спартак-Цхінвалі – Шукура
|
|
1:0
|
|
Торпедо Кутаїсі – Зестафоні
|
|
3:3
|
|
|
|
тур 14
|
30 листопада, неділя
|
Шукура – Торпедо Кутаїсі
|
|
2:1
|
|
Самтредія – Чіхура
|
|
3:1
|
|
Колхеті-1913 – ВІТ-Джорджія
|
|
2:1
|
|
Діла – Мерані
|
|
1:0
|
|
Сіоні – Зугдіді
|
|
0:0
|
|
Металург Руст. – Спартак-Цхінвалі
|
|
1:1
|
|
Динамо Тб – Гурія Ланчхуті
|
|
1:2
|
|
Зестафоні – Динамо Батумі
|
|
2:4
|
|
|
тур 15
|
6 грудень, субота
|
Спартак-Цхінвалі – Колхеті-1913
|
|
1:2
|
|
Динамо Батумі – Шукура
|
|
0:0
|
|
7 грудень, неділя
|
Зугдіді – Зестафоні
|
|
0:0
|
|
Чіхура – Динамо Тб
|
|
1:0
|
|
Мерані – Самтредія
|
|
0:0
|
|
Гурія Ланчхуті – Сіоні
|
|
0:0
|
|
Торпедо Кутаїсі – Металург Руст.
|
|
0:1
|
|
ВІТ-Джорджія – Діла
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 16
|
21 лютого, субота
|
Зугдіді – Шукура
|
|
1:0
|
|
Гурія Ланчхуті – Зестафоні
|
|
1:0
|
|
22 лютого, неділя
|
Чіхура – Сіоні
|
|
2:0
|
|
Динамо Батумі – Металург Руст.
|
|
2:0
|
|
Самтредія – Динамо Тб
|
|
0:1
|
|
Спартак-Цхінвалі – Діла
|
|
0:1
|
|
Торпедо Кутаїсі – Колхеті-1913
|
|
0:0
|
|
ВІТ-Джорджія – Мерані
|
|
2:2
|
|
|
тур 17
|
28 лютого, субота
|
Колхеті-1913 – Динамо Батумі
|
|
0:2
|
|
Шукура – Гурія Ланчхуті
|
|
2:0
|
|
1 березня, неділя
|
Мерані – Спартак-Цхінвалі
|
|
0:2
|
|
Діла – Торпедо Кутаїсі
|
|
2:1
|
|
Сіоні – Динамо Тб
|
|
2:1
|
|
Металург Руст. – Зугдіді
|
|
0:1
|
|
ВІТ-Джорджія – Самтредія
|
|
0:1
|
|
Зестафоні – Чіхура
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 18
|
5 березня, четвер
|
Чіхура – Шукура
|
|
0:2
|
|
Динамо Батумі – Діла
|
|
1:0
|
|
Самтредія – Сіоні
|
|
3:1
|
|
Гурія Ланчхуті – Металург Руст.
|
|
1:0
|
|
Спартак-Цхінвалі – ВІТ-Джорджія
|
|
1:0
|
|
Торпедо Кутаїсі – Мерані
|
|
1:1
|
|
Динамо Тб – Зестафоні
|
|
3:2
|
|
6 березня, п`ятница
|
Зугдіді – Колхеті-1913
|
|
0:2
|
|
|
тур 19
|
13 березня, п`ятница
|
Спартак-Цхінвалі – Самтредія
|
|
2:1
|
|
Мерані – Динамо Батумі
|
|
1:2
|
|
Зестафоні – Сіоні
|
|
4:2
|
|
14 березня, субота
|
Шукура – Динамо Тб
|
|
0:1
|
|
Колхеті-1913 – Гурія Ланчхуті
|
|
0:1
|
|
Діла – Зугдіді
|
|
4:0
|
|
Металург Руст. – Чіхура
|
|
0:0
|
|
ВІТ-Джорджія – Торпедо Кутаїсі
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 20
|
18 березня, середа
|
Зугдіді – Мерані
|
|
3:0
|
|
Чіхура – Колхеті-1913
|
|
5:1
|
|
Динамо Батумі – ВІТ-Джорджія
|
|
2:1
|
|
Сіоні – Шукура
|
|
1:3
|
|
Гурія Ланчхуті – Діла
|
|
0:0
|
|
Торпедо Кутаїсі – Спартак-Цхінвалі
|
|
2:0
|
|
Самтредія – Зестафоні
|
|
3:0
|
|
Динамо Тб – Металург Руст.
|
|
2:0
|
|
|
тур 21
|
22 березня, неділя
|
Шукура – Зестафоні
|
|
3:1
|
|
Колхеті-1913 – Динамо Тб
|
|
0:0
|
|
Мерані – Гурія Ланчхуті
|
|
1:0
|
|
Діла – Чіхура
|
|
2:1
|
|
Металург Руст. – Сіоні
|
|
1:2
|
|
Спартак-Цхінвалі – Динамо Батумі
|
|
0:1
|
|
Торпедо Кутаїсі – Самтредія
|
|
3:1
|
|
ВІТ-Джорджія – Зугдіді
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 22
|
3 квітня, п`ятница
|
Зугдіді – Спартак-Цхінвалі
|
|
3:2
|
|
Чіхура – Мерані
|
|
2:0
|
|
Динамо Батумі – Торпедо Кутаїсі
|
|
2:3
|
|
Самтредія – Шукура
|
|
4:1
|
|
Сіоні – Колхеті-1913
|
|
1:2
|
|
Гурія Ланчхуті – ВІТ-Джорджія
|
|
4:1
|
|
Динамо Тб – Діла
|
|
2:2
|
|
Зестафоні – Металург Руст.
|
|
2:0
|
|
|
тур 23
|
11 квітня, субота
|
Динамо Батумі – Самтредія
|
|
1:0
|
|
Колхеті-1913 – Зестафоні
|
|
4:0
|
|
Мерані – Динамо Тб
|
|
1:1
|
|
Діла – Сіоні
|
|
1:0
|
|
Металург Руст. – Шукура
|
|
1:3
|
|
Спартак-Цхінвалі – Гурія Ланчхуті
|
|
3:0
|
|
Торпедо Кутаїсі – Зугдіді
|
|
0:0
|
|
ВІТ-Джорджія – Чіхура
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 24
|
18 квітня, субота
|
Сіоні – Мерані
|
|
1:0
|
|
Зугдіді – Динамо Батумі
|
|
2:1
|
|
Шукура – Колхеті-1913
|
|
1:1
|
|
19 квітня, неділя
|
Чіхура – Спартак-Цхінвалі
|
|
1:3
|
|
Самтредія – Металург Руст.
|
|
2:1
|
|
Гурія Ланчхуті – Торпедо Кутаїсі
|
|
1:3
|
|
Зестафоні – Діла
|
|
0:3
|
|
Динамо Тб – ВІТ-Джорджія
|
|
3:0
|
|
|
тур 25
|
24 квітня, п`ятница
|
Зугдіді – Самтредія
|
|
1:1
|
|
Колхеті-1913 – Металург Руст.
|
|
3:0
|
|
Діла – Шукура
|
|
5:2
|
|
Спартак-Цхінвалі – Динамо Тб
|
|
4:1
|
|
Торпедо Кутаїсі – Чіхура
|
|
1:2
|
|
ВІТ-Джорджія – Сіоні
|
|
2:0
|
|
26 квітня, неділя
|
Мерані – Зестафоні
|
|
3:0
|
|
Динамо Батумі – Гурія Ланчхуті
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 26
|
1 травня, п`ятница
|
Гурія Ланчхуті – Зугдіді
|
|
5:0
|
|
Шукура – Мерані
|
|
1:3
|
|
2 травня, субота
|
Чіхура – Динамо Батумі
|
|
0:1
|
|
Самтредія – Колхеті-1913
|
|
1:1
|
|
Сіоні – Спартак-Цхінвалі
|
|
3:4
|
|
Металург Руст. – Діла
|
|
0:2
|
|
Зестафоні – ВІТ-Джорджія
|
|
0:3
|
|
Динамо Тб – Торпедо Кутаїсі
|
|
3:2
|
|
|
тур 27
|
8 травня, п`ятница
|
ВІТ-Джорджія – Шукура
|
|
0:1
|
|
Мерані – Металург Руст.
|
|
3:0
|
|
9 травня, субота
|
Зугдіді – Чіхура
|
|
1:1
|
|
Динамо Батумі – Динамо Тб
|
|
0:0
|
|
Діла – Колхеті-1913
|
|
1:0
|
|
Гурія Ланчхуті – Самтредія
|
|
3:1
|
|
Спартак-Цхінвалі – Зестафоні
|
|
3:0
|
|
Торпедо Кутаїсі – Сіоні
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 28
|
13 травня, середа
|
Шукура – Спартак-Цхінвалі
|
|
0:0
|
|
Чіхура – Гурія Ланчхуті
|
|
2:1
|
|
Самтредія – Діла
|
|
0:1
|
|
Колхеті-1913 – Мерані
|
|
3:0
|
|
Сіоні – Динамо Батумі
|
|
1:0
|
|
Металург Руст. – ВІТ-Джорджія
|
|
0:0
|
|
Зестафоні – Торпедо Кутаїсі
|
|
0:3
|
|
Динамо Тб – Зугдіді
|
|
7:0
|
|
|
тур 29
|
17 травня, неділя
|
Зугдіді – Сіоні
|
|
1:3
|
|
Чіхура – Самтредія
|
|
2:1
|
|
Динамо Батумі – Зестафоні
|
|
3:0
|
|
Мерані – Діла
|
|
1:1
|
|
Спартак-Цхінвалі – Металург Руст.
|
|
7:2
|
|
Торпедо Кутаїсі – Шукура
|
|
0:2
|
|
ВІТ-Джорджія – Колхеті-1913
|
|
1:0
|
|
Гурія Ланчхуті – Динамо Тб
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 30
|
22 травня, п`ятница
|
Шукура – Динамо Батумі
|
|
1:3
|
|
Самтредія – Мерані
|
|
4:2
|
|
Колхеті-1913 – Спартак-Цхінвалі
|
|
1:1
|
|
Діла – ВІТ-Джорджія
|
|
3:0
|
|
Сіоні – Гурія Ланчхуті
|
|
3:2
|
|
Металург Руст. – Торпедо Кутаїсі
|
|
1:1
|
|
Зестафоні – Зугдіді
|
|
0:3
|
|
Динамо Тб – Чіхура
|
|
3:0
|
|
|