тур 1
|
23 серпня, п`ятница
|
Біркіркара – Флоріана
|
|
0:1
|
|
Валлетта – Санта-Лучия
|
|
2:3
|
|
Гзіра Юнайтед – Хамрун Спартанс
|
|
0:0
|
|
Сирен – Сенгли Атлетік
|
|
1:1
|
|
24 серпня, субота
|
Гудья Юнайтед – Хіберніанс
|
|
1:1
|
|
Бальцан Ютс – Сліма
|
|
2:1
|
|
Таршин Рейнбоуз – Моста
|
|
0:4
|
|
|
|
тур 2
|
28 серпня, середа
|
Хіберніанс – Таршин Рейнбоуз
|
|
4:1
|
|
Сенгли Атлетік – Біркіркара
|
|
1:0
|
|
29 серпня, четвер
|
Сліма – Валлетта
|
|
1:3
|
|
Флоріана – Бальцан Ютс
|
|
1:0
|
|
30 серпня, п`ятница
|
Санта-Лучия – Гзіра Юнайтед
|
|
0:0
|
|
Хамрун Спартанс – Гудья Юнайтед
|
|
2:2
|
|
Моста – Сирен
|
|
3:4
|
|
|
тур 3
|
13 вересня, п`ятница
|
Таршин Рейнбоуз – Хамрун Спартанс
|
|
2:3
|
|
14 вересня, субота
|
Сирен – Хіберніанс
|
|
2:1
|
|
Сенгли Атлетік – Моста
|
|
2:1
|
|
Гзіра Юнайтед – Сліма
|
|
1:1
|
|
Біркіркара – Бальцан Ютс
|
|
3:3
|
|
15 вересня, неділя
|
Валлетта – Флоріана
|
|
1:1
|
|
Гудья Юнайтед – Санта-Лучия
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 4
|
20 вересня, п`ятница
|
Моста – Біркіркара
|
|
1:1
|
|
21 вересня, субота
|
Бальцан Ютс – Валлетта
|
|
0:2
|
|
Хамрун Спартанс – Сирен
|
|
4:0
|
|
Хіберніанс – Сенгли Атлетік
|
|
2:1
|
|
Сліма – Гудья Юнайтед
|
|
1:1
|
|
22 вересня, неділя
|
Флоріана – Гзіра Юнайтед
|
|
0:0
|
|
Санта-Лучия – Таршин Рейнбоуз
|
|
2:1
|
|
|
тур 5
|
27 вересня, п`ятница
|
Таршин Рейнбоуз – Сліма
|
|
1:2
|
|
28 вересня, субота
|
Сирен – Санта-Лучия
|
|
3:1
|
|
Сенгли Атлетік – Хамрун Спартанс
|
|
1:3
|
|
Гудья Юнайтед – Флоріана
|
|
0:2
|
|
Біркіркара – Валлетта
|
|
2:2
|
|
29 вересня, неділя
|
Моста – Хіберніанс
|
|
1:2
|
|
Гзіра Юнайтед – Бальцан Ютс
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 6
|
3 жовтня, четвер
|
Валлетта – Гзіра Юнайтед
|
|
1:3
|
|
5 жовтня, субота
|
Сліма – Сирен
|
|
0:1
|
|
Хіберніанс – Біркіркара
|
|
0:1
|
|
Бальцан Ютс – Гудья Юнайтед
|
|
1:0
|
|
Санта-Лучия – Сенгли Атлетік
|
|
0:0
|
|
6 жовтня, неділя
|
Хамрун Спартанс – Моста
|
|
0:2
|
|
Флоріана – Таршин Рейнбоуз
|
|
2:1
|
|
|
тур 7
|
18 жовтня, п`ятница
|
Моста – Санта-Лучия
|
|
1:0
|
|
Сенгли Атлетік – Сліма
|
|
2:0
|
|
19 жовтня, субота
|
Біркіркара – Гзіра Юнайтед
|
|
1:3
|
|
Сирен – Флоріана
|
|
1:4
|
|
20 жовтня, неділя
|
Гудья Юнайтед – Валлетта
|
|
0:1
|
|
Таршин Рейнбоуз – Бальцан Ютс
|
|
1:3
|
|
21 жовтня, понеділок
|
Хіберніанс – Хамрун Спартанс
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 8
|
25 жовтня, п`ятница
|
Сліма – Моста
|
|
0:1
|
|
Флоріана – Сенгли Атлетік
|
|
5:0
|
|
26 жовтня, субота
|
Валлетта – Таршин Рейнбоуз
|
|
3:1
|
|
Гзіра Юнайтед – Гудья Юнайтед
|
|
6:1
|
|
27 жовтня, неділя
|
Бальцан Ютс – Сирен
|
|
2:4
|
|
Хамрун Спартанс – Біркіркара
|
|
0:0
|
|
28 жовтня, понеділок
|
Санта-Лучия – Хіберніанс
|
|
0:2
|
|
|
тур 9
|
1 листопада, п`ятница
|
Хамрун Спартанс – Санта-Лучия
|
|
1:1
|
|
Таршин Рейнбоуз – Гзіра Юнайтед
|
|
0:5
|
|
2 листопада, субота
|
Сенгли Атлетік – Бальцан Ютс
|
|
2:2
|
|
Моста – Флоріана
|
|
1:3
|
|
3 листопада, неділя
|
Хіберніанс – Сліма
|
|
1:0
|
|
Сирен – Валлетта
|
|
0:0
|
|
4 листопада, понеділок
|
Біркіркара – Гудья Юнайтед
|
|
2:3
|
|
|
|
тур 10
|
8 листопада, п`ятница
|
Бальцан Ютс – Моста
|
|
5:0
|
|
Валлетта – Сенгли Атлетік
|
|
1:0
|
|
Сліма – Хамрун Спартанс
|
|
2:0
|
|
9 листопада, субота
|
Гудья Юнайтед – Таршин Рейнбоуз
|
|
3:2
|
|
Санта-Лучия – Біркіркара
|
|
0:2
|
|
10 листопада, неділя
|
Флоріана – Хіберніанс
|
|
2:2
|
|
Гзіра Юнайтед – Сирен
|
|
0:1
|
|
|
тур 11
|
22 листопада, п`ятница
|
Хамрун Спартанс – Флоріана
|
|
0:0
|
|
23 листопада, субота
|
Сирен – Гудья Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Санта-Лучия – Сліма
|
|
0:4
|
|
24 листопада, неділя
|
Хіберніанс – Бальцан Ютс
|
|
2:1
|
|
Моста – Валлетта
|
|
0:4
|
|
25 листопада, понеділок
|
Біркіркара – Таршин Рейнбоуз
|
|
3:0
|
|
Сенгли Атлетік – Гзіра Юнайтед
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 12
|
6 грудень, п`ятница
|
Бальцан Ютс – Хамрун Спартанс
|
|
1:1
|
|
7 грудень, субота
|
Сліма – Біркіркара
|
|
2:1
|
|
Флоріана – Санта-Лучия
|
|
2:1
|
|
Гзіра Юнайтед – Моста
|
|
3:1
|
|
Гудья Юнайтед – Сенгли Атлетік
|
|
4:1
|
|
8 грудень, неділя
|
Таршин Рейнбоуз – Сирен
|
|
0:3
|
|
Валлетта – Хіберніанс
|
|
1:1
|
|
|
тур 13
|
13 грудень, п`ятница
|
Біркіркара – Сирен
|
|
2:0
|
|
Хіберніанс – Гзіра Юнайтед
|
|
2:0
|
|
Санта-Лучия – Бальцан Ютс
|
|
0:3
|
|
15 грудень, неділя
|
Хамрун Спартанс – Валлетта
|
|
0:1
|
|
Сліма – Флоріана
|
|
1:2
|
|
16 грудень, понеділок
|
Сенгли Атлетік – Таршин Рейнбоуз
|
|
2:2
|
|
8 січня, середа
|
Моста – Гудья Юнайтед
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 14
|
11 січня, субота
|
Санта-Лучия – Валлетта
|
|
2:2
|
|
Сенгли Атлетік – Сирен
|
|
2:2
|
|
Моста – Таршин Рейнбоуз
|
|
5:2
|
|
Сліма – Бальцан Ютс
|
|
1:2
|
|
12 січня, неділя
|
Хіберніанс – Гудья Юнайтед
|
|
2:0
|
|
Флоріана – Біркіркара
|
|
0:1
|
|
13 січня, понеділок
|
Хамрун Спартанс – Гзіра Юнайтед
|
|
0:3
|
|
|
тур 15
|
18 січня, субота
|
Гудья Юнайтед – Хамрун Спартанс
|
|
1:1
|
|
Бальцан Ютс – Флоріана
|
|
1:3
|
|
Таршин Рейнбоуз – Хіберніанс
|
|
0:4
|
|
Біркіркара – Сенгли Атлетік
|
|
1:1
|
|
19 січня, неділя
|
Сирен – Моста
|
|
2:0
|
|
Гзіра Юнайтед – Санта-Лучия
|
|
1:2
|
|
20 січня, понеділок
|
Валлетта – Сліма
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 16
|
1 лютого, субота
|
Санта-Лучия – Гудья Юнайтед
|
|
2:1
|
|
Хамрун Спартанс – Таршин Рейнбоуз
|
|
2:3
|
|
Моста – Сенгли Атлетік
|
|
1:0
|
|
Сліма – Гзіра Юнайтед
|
|
2:0
|
|
2 лютого, неділя
|
Хіберніанс – Сирен
|
|
0:2
|
|
Флоріана – Валлетта
|
|
0:1
|
|
3 лютого, понеділок
|
Бальцан Ютс – Біркіркара
|
|
0:0
|
|
|
тур 17
|
6 лютого, четвер
|
Гудья Юнайтед – Сліма
|
|
1:0
|
|
Гзіра Юнайтед – Флоріана
|
|
2:2
|
|
Валлетта – Бальцан Ютс
|
|
3:1
|
|
Біркіркара – Моста
|
|
2:1
|
|
9 лютого, неділя
|
Таршин Рейнбоуз – Санта-Лучия
|
|
1:3
|
|
Сенгли Атлетік – Хіберніанс
|
|
1:1
|
|
10 лютого, понеділок
|
Сирен – Хамрун Спартанс
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 18
|
15 лютого, субота
|
Санта-Лучия – Сирен
|
|
0:2
|
|
Флоріана – Гудья Юнайтед
|
|
1:2
|
|
Хіберніанс – Моста
|
|
3:1
|
|
Сліма – Таршин Рейнбоуз
|
|
1:0
|
|
16 лютого, неділя
|
Валлетта – Біркіркара
|
|
1:4
|
|
Бальцан Ютс – Гзіра Юнайтед
|
|
1:3
|
|
17 лютого, понеділок
|
Хамрун Спартанс – Сенгли Атлетік
|
|
1:0
|
|
|
тур 19
|
20 лютого, четвер
|
Біркіркара – Хіберніанс
|
|
2:1
|
|
Сирен – Сліма
|
|
0:0
|
|
Сенгли Атлетік – Санта-Лучия
|
|
2:5
|
|
Гудья Юнайтед – Бальцан Ютс
|
|
0:2
|
|
Гзіра Юнайтед – Валлетта
|
|
0:1
|
|
Таршин Рейнбоуз – Флоріана
|
|
0:4
|
|
Моста – Хамрун Спартанс
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 20
|
6 березня, п`ятница
|
Флоріана – Сирен
|
|
3:0
|
|
7 березня, субота
|
Санта-Лучия – Моста
|
|
1:2
|
|
Хамрун Спартанс – Хіберніанс
|
|
1:2
|
|
Валлетта – Гудья Юнайтед
|
|
0:2
|
|
Сліма – Сенгли Атлетік
|
|
4:1
|
|
8 березня, неділя
|
Бальцан Ютс – Таршин Рейнбоуз
|
|
3:0
|
|
Гзіра Юнайтед – Біркіркара
|
|
0:2
|
|
|
тур 21
|
12 березня, четвер
|
Сирен – Бальцан Ютс
|
|
PSTP
|
|
Сенгли Атлетік – Флоріана
|
|
PSTP
|
|
Гудья Юнайтед – Гзіра Юнайтед
|
|
PSTP
|
|
Таршин Рейнбоуз – Валлетта
|
|
PSTP
|
|
Моста – Сліма
|
|
PSTP
|
|
Хіберніанс – Санта-Лучия
|
|
PSTP
|
|
Біркіркара – Хамрун Спартанс
|
|
PSTP
|
|
|
|
тур 22
|
19 березня, четвер
|
Санта-Лучия – Хамрун Спартанс
|
|
PSTP
|
|
Гудья Юнайтед – Біркіркара
|
|
PSTP
|
|
Гзіра Юнайтед – Таршин Рейнбоуз
|
|
PSTP
|
|
Бальцан Ютс – Сенгли Атлетік
|
|
PSTP
|
|
Флоріана – Моста
|
|
PSTP
|
|
Валлетта – Сирен
|
|
PSTP
|
|
Сліма – Хіберніанс
|
|
PSTP
|
|
|
тур 23
|
3 квітня, п`ятница
|
Сирен – Гзіра Юнайтед
|
|
PSTP
|
|
Сенгли Атлетік – Валлетта
|
|
PSTP
|
|
Таршин Рейнбоуз – Гудья Юнайтед
|
|
PSTP
|
|
Моста – Бальцан Ютс
|
|
PSTP
|
|
Хіберніанс – Флоріана
|
|
PSTP
|
|
Біркіркара – Санта-Лучия
|
|
PSTP
|
|
6 квітня, понеділок
|
Хамрун Спартанс – Сліма
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 24
|
10 квітня, п`ятница
|
Гудья Юнайтед – Сирен
|
|
- : -
|
|
Гзіра Юнайтед – Сенгли Атлетік
|
|
- : -
|
|
Бальцан Ютс – Хіберніанс
|
|
- : -
|
|
Таршин Рейнбоуз – Біркіркара
|
|
- : -
|
|
Флоріана – Хамрун Спартанс
|
|
- : -
|
|
Валлетта – Моста
|
|
- : -
|
|
Сліма – Санта-Лучия
|
|
- : -
|
|
|
тур 25
|
16 квітня, четвер
|
Санта-Лучия – Флоріана
|
|
- : -
|
|
Сирен – Таршин Рейнбоуз
|
|
- : -
|
|
Сенгли Атлетік – Гудья Юнайтед
|
|
- : -
|
|
Хамрун Спартанс – Бальцан Ютс
|
|
- : -
|
|
Моста – Гзіра Юнайтед
|
|
- : -
|
|
Хіберніанс – Валлетта
|
|
- : -
|
|
Біркіркара – Сліма
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 26
|
23 квітня, четвер
|
Гудья Юнайтед – Моста
|
|
- : -
|
|
Гзіра Юнайтед – Хіберніанс
|
|
- : -
|
|
Бальцан Ютс – Санта-Лучия
|
|
- : -
|
|
Таршин Рейнбоуз – Сенгли Атлетік
|
|
- : -
|
|
Флоріана – Сліма
|
|
- : -
|
|
Валлетта – Хамрун Спартанс
|
|
- : -
|
|
Сирен – Біркіркара
|
|
- : -
|
|
|