|
тур 2
|
27 липня, п`ятница
|
Варта – Гарбарнія Краков
|
|
1:1
|
|
28 липня, субота
|
Ракув Ченстохова – Ястржебье
|
|
2:2
|
|
Пуща Неполомице – Сталь Мелец
|
|
1:0
|
|
Бытовия Бытов – Ольштин
|
|
0:0
|
|
Тыхы – Хробры Глогув
|
|
1:1
|
|
Вігри – Хойнічанка
|
|
1:1
|
|
Одра Ополе – Сандецья
|
|
1:0
|
|
Бельско-Бяла – Нецеча
|
|
1:2
|
|
ЛКС Лодзь – Катовіце
|
|
0:1
|
|
|
тур 3
|
3 серпня, п`ятница
|
Катовіце – Тыхы
|
|
1:1
|
|
4 серпня, субота
|
Гарбарнія Краков – Бытовия Бытов
|
|
0:3
|
|
Хойнічанка – Ракув Ченстохова
|
|
2:1
|
|
Нецеча – ЛКС Лодзь
|
|
1:1
|
|
Одра Ополе – Вігри
|
|
2:2
|
|
Варта – Сталь Мелец
|
|
1:0
|
|
Ольштин – Бельско-Бяла
|
|
3:1
|
|
Ястржебье – Пуща Неполомице
|
|
0:2
|
|
Хробры Глогув – Сандецья
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 4 (відео)
|
10 серпня, п`ятница
|
Ракув Ченстохова – Одра Ополе
|
|
1:0
|
|
11 серпня, субота
|
Пуща Неполомице – Варта
|
|
0:1
|
|
Бытовия Бытов – Сталь Мелец
|
|
1:2
|
|
Тыхы – Нецеча
|
|
2:1
|
|
Вігри – Хробры Глогув
|
|
0:1
|
|
Сандецья – Катовіце
|
|
1:0
|
|
Бельско-Бяла – Гарбарнія Краков
|
|
0:0
|
|
ЛКС Лодзь – Ольштин
|
|
1:0
|
|
Ястржебье – Хойнічанка
|
|
0:0
|
|
|
тур 5
|
17 серпня, п`ятница
|
Сталь Мелец – Бельско-Бяла
|
|
0:1
|
|
18 серпня, субота
|
Гарбарнія Краков – ЛКС Лодзь
|
|
3:2
|
|
Хойнічанка – Пуща Неполомице
|
|
1:1
|
|
Нецеча – Сандецья
|
|
1:1
|
|
Одра Ополе – Ястржебье
|
|
1:2
|
|
Катовіце – Вігри
|
|
2:0
|
|
Ольштин – Тыхы
|
|
3:0
|
|
Хробры Глогув – Ракув Ченстохова
|
|
0:1
|
|
5 вересня, середа
|
Варта – Бытовия Бытов
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 6
|
22 серпня, середа
|
Ракув Ченстохова – Катовіце
|
|
2:0
|
|
Пуща Неполомице – Бытовия Бытов
|
|
1:3
|
|
Хойнічанка – Одра Ополе
|
|
4:1
|
|
Вігри – Нецеча
|
|
1:1
|
|
Сандецья – Ольштин
|
|
1:0
|
|
Бельско-Бяла – Варта
|
|
4:1
|
|
Ястржебье – Хробры Глогув
|
|
0:0
|
|
ЛКС Лодзь – Сталь Мелец
|
|
0:2
|
|
Тыхы – Гарбарнія Краков
|
|
5:0
|
|
|
тур 7
|
25 серпня, субота
|
Нецеча – Ракув Ченстохова
|
|
0:1
|
|
Гарбарнія Краков – Сандецья
|
|
0:1
|
|
Бытовия Бытов – Бельско-Бяла
|
|
1:1
|
|
Хробры Глогув – Хойнічанка
|
|
2:0
|
|
Одра Ополе – Пуща Неполомице
|
|
1:1
|
|
Варта – ЛКС Лодзь
|
|
0:2
|
|
Ольштин – Вігри
|
|
0:2
|
|
Катовіце – Ястржебье
|
|
0:1
|
|
27 серпня, понеділок
|
Сталь Мелец – Тыхы
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 8
|
31 серпня, п`ятница
|
Одра Ополе – Хробры Глогув
|
|
3:0
|
|
1 вересня, субота
|
Сандецья – Сталь Мелец
|
|
2:0
|
|
Ястржебье – Нецеча
|
|
4:2
|
|
Хойнічанка – Катовіце
|
|
2:1
|
|
Тыхы – Варта
|
|
1:0
|
|
Пуща Неполомице – Бельско-Бяла
|
|
3:2
|
|
Ракув Ченстохова – Ольштин
|
|
2:0
|
|
Вігри – Гарбарнія Краков
|
|
2:1
|
|
ЛКС Лодзь – Бытовия Бытов
|
|
2:3
|
|
|
тур 9
|
8 вересня, субота
|
Варта – Сандецья
|
|
1:3
|
|
Бытовия Бытов – Тыхы
|
|
4:1
|
|
9 вересня, неділя
|
Гарбарнія Краков – Ракув Ченстохова
|
|
1:1
|
|
19 вересня, середа
|
Бельско-Бяла – ЛКС Лодзь
|
|
0:3
|
|
Сталь Мелец – Вігри
|
|
0:0
|
|
Нецеча – Хойнічанка
|
|
2:1
|
|
Хробры Глогув – Пуща Неполомице
|
|
2:3
|
|
Ольштин – Ястржебье
|
|
1:2
|
|
Катовіце – Одра Ополе
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 10
|
15 вересня, субота
|
Сандецья – Бытовия Бытов
|
|
1:1
|
|
Ястржебье – Гарбарнія Краков
|
|
1:2
|
|
Пуща Неполомице – ЛКС Лодзь
|
|
0:2
|
|
Хробры Глогув – Катовіце
|
|
2:0
|
|
Хойнічанка – Ольштин
|
|
2:1
|
|
Вігри – Варта
|
|
1:1
|
|
Одра Ополе – Нецеча
|
|
4:1
|
|
Тыхы – Бельско-Бяла
|
|
2:2
|
|
16 вересня, неділя
|
Ракув Ченстохова – Сталь Мелец
|
|
1:1
|
|
|
тур 11
|
22 вересня, субота
|
Гарбарнія Краков – Хойнічанка
|
|
1:2
|
|
Бытовия Бытов – Вігри
|
|
1:1
|
|
Нецеча – Хробры Глогув
|
|
1:2
|
|
Сталь Мелец – Ястржебье
|
|
0:0
|
|
Катовіце – Пуща Неполомице
|
|
1:1
|
|
Ольштин – Одра Ополе
|
|
2:1
|
|
ЛКС Лодзь – Тыхы
|
|
0:0
|
|
Варта – Ракув Ченстохова
|
|
0:2
|
|
23 вересня, неділя
|
Бельско-Бяла – Сандецья
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 12
|
28 вересня, п`ятница
|
Хробры Глогув – Ольштин
|
|
2:0
|
|
29 вересня, субота
|
Ракув Ченстохова – Бытовия Бытов
|
|
2:1
|
|
Пуща Неполомице – Тыхы
|
|
1:0
|
|
Хойнічанка – Сталь Мелец
|
|
2:2
|
|
Вігри – Бельско-Бяла
|
|
0:5
|
|
Сандецья – ЛКС Лодзь
|
|
0:0
|
|
Катовіце – Нецеча
|
|
1:2
|
|
Ястржебье – Варта
|
|
0:0
|
|
Одра Ополе – Гарбарнія Краков
|
|
3:0
|
|
|
тур 13
|
5 жовтня, п`ятница
|
Сталь Мелец – Одра Ополе
|
|
1:1
|
|
6 жовтня, субота
|
Гарбарнія Краков – Хробры Глогув
|
|
0:1
|
|
Бытовия Бытов – Ястржебье
|
|
1:2
|
|
Тыхы – Сандецья
|
|
0:1
|
|
Нецеча – Пуща Неполомице
|
|
2:2
|
|
Варта – Хойнічанка
|
|
1:1
|
|
Бельско-Бяла – Ракув Ченстохова
|
|
0:0
|
|
Ольштин – Катовіце
|
|
0:1
|
|
ЛКС Лодзь – Вігри
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 14
|
13 жовтня, субота
|
Хробры Глогув – Сталь Мелец
|
|
0:0
|
|
Хойнічанка – Бытовия Бытов
|
|
1:1
|
|
Вігри – Тыхы
|
|
2:2
|
|
23 жовтня, вівторок
|
Катовіце – Гарбарнія Краков
|
|
1:2
|
|
24 жовтня, середа
|
Нецеча – Ольштин
|
|
1:1
|
|
Одра Ополе – Варта
|
|
2:1
|
|
Ястржебье – Бельско-Бяла
|
|
2:1
|
|
Пуща Неполомице – Сандецья
|
|
1:0
|
|
Ракув Ченстохова – ЛКС Лодзь
|
|
1:1
|
|
|
тур 15
|
19 жовтня, п`ятница
|
Гарбарнія Краков – Нецеча
|
|
1:3
|
|
Сандецья – Вігри
|
|
2:0
|
|
Сталь Мелец – Катовіце
|
|
2:0
|
|
20 жовтня, субота
|
Бельско-Бяла – Хойнічанка
|
|
2:1
|
|
Ольштин – Пуща Неполомице
|
|
2:2
|
|
ЛКС Лодзь – Ястржебье
|
|
2:0
|
|
Бытовия Бытов – Одра Ополе
|
|
1:1
|
|
Тыхы – Ракув Ченстохова
|
|
0:0
|
|
21 жовтня, неділя
|
Варта – Хробры Глогув
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 16
|
26 жовтня, п`ятница
|
Хробры Глогув – Бытовия Бытов
|
|
0:0
|
|
27 жовтня, субота
|
Ракув Ченстохова – Сандецья
|
|
2:0
|
|
Одра Ополе – Бельско-Бяла
|
|
0:1
|
|
Ольштин – Гарбарнія Краков
|
|
1:0
|
|
Катовіце – Варта
|
|
0:2
|
|
28 жовтня, неділя
|
Нецеча – Сталь Мелец
|
|
1:2
|
|
Хойнічанка – ЛКС Лодзь
|
|
1:2
|
|
Пуща Неполомице – Вігри
|
|
1:1
|
|
Ястржебье – Тыхы
|
|
1:1
|
|
|
тур 17
|
2 листопада, п`ятница
|
Тыхы – Хойнічанка
|
|
0:1
|
|
3 листопада, субота
|
Гарбарнія Краков – Пуща Неполомице
|
|
0:1
|
|
Бытовия Бытов – Катовіце
|
|
2:2
|
|
Вігри – Ракув Ченстохова
|
|
0:3
|
|
Сталь Мелец – Ольштин
|
|
4:0
|
|
Варта – Нецеча
|
|
1:2
|
|
Бельско-Бяла – Хробры Глогув
|
|
3:0
|
|
ЛКС Лодзь – Одра Ополе
|
|
5:1
|
|
Сандецья – Ястржебье
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 18
|
9 листопада, п`ятница
|
Тыхы – Одра Ополе
|
|
4:2
|
|
10 листопада, субота
|
ЛКС Лодзь – Хробры Глогув
|
|
2:0
|
|
Варта – Ольштин
|
|
0:1
|
|
Сталь Мелец – Гарбарнія Краков
|
|
6:1
|
|
Сандецья – Хойнічанка
|
|
2:0
|
|
Вігри – Ястржебье
|
|
1:3
|
|
Бытовия Бытов – Нецеча
|
|
2:2
|
|
Пуща Неполомице – Ракув Ченстохова
|
|
1:3
|
|
Бельско-Бяла – Катовіце
|
|
0:2
|
|
|
тур 19
|
17 листопада, субота
|
Хробры Глогув – Тыхы
|
|
0:1
|
|
Ольштин – Бытовия Бытов
|
|
3:2
|
|
Ястржебье – Ракув Ченстохова
|
|
1:5
|
|
Гарбарнія Краков – Варта
|
|
2:1
|
|
28 листопада, середа
|
Хойнічанка – Вігри
|
|
3:1
|
|
Нецеча – Бельско-Бяла
|
|
1:0
|
|
Сандецья – Одра Ополе
|
|
2:0
|
|
Сталь Мелец – Пуща Неполомице
|
|
1:0
|
|
Катовіце – ЛКС Лодзь
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 20
|
23 листопада, п`ятница
|
Ракув Ченстохова – Хойнічанка
|
|
1:0
|
|
24 листопада, субота
|
Пуща Неполомице – Ястржебье
|
|
2:0
|
|
Бытовия Бытов – Гарбарнія Краков
|
|
1:1
|
|
Сандецья – Хробры Глогув
|
|
1:0
|
|
Сталь Мелец – Варта
|
|
2:0
|
|
Бельско-Бяла – Ольштин
|
|
2:0
|
|
ЛКС Лодзь – Нецеча
|
|
1:1
|
|
Тыхы – Катовіце
|
|
4:0
|
|
27 лютого, середа
|
Вігри – Одра Ополе
|
|
2:3
|
|
|
тур 21
|
1 грудень, субота
|
Варта – Пуща Неполомице
|
|
2:0
|
|
Ольштин – ЛКС Лодзь
|
|
2:2
|
|
Сталь Мелец – Бытовия Бытов
|
|
2:1
|
|
Нецеча – Тыхы
|
|
3:1
|
|
Хойнічанка – Ястржебье
|
|
1:1
|
|
Гарбарнія Краков – Бельско-Бяла
|
|
0:2
|
|
Катовіце – Сандецья
|
|
0:0
|
|
Хробры Глогув – Вігри
|
|
0:2
|
|
2 грудень, неділя
|
Одра Ополе – Ракув Ченстохова
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 22
|
1 березня, п`ятница
|
Ракув Ченстохова – Хробры Глогув
|
|
1:0
|
|
2 березня, субота
|
ЛКС Лодзь – Гарбарнія Краков
|
|
3:0
|
|
Пуща Неполомице – Хойнічанка
|
|
0:2
|
|
Бытовия Бытов – Варта
|
|
0:0
|
|
Тыхы – Ольштин
|
|
0:2
|
|
Вігри – Катовіце
|
|
2:0
|
|
Сандецья – Нецеча
|
|
0:0
|
|
Ястржебье – Одра Ополе
|
|
3:1
|
|
Бельско-Бяла – Сталь Мелец
|
|
0:2
|
|
|
тур 23
|
9 березня, субота
|
Бытовия Бытов – Пуща Неполомице
|
|
0:0
|
|
Хробры Глогув – Ястржебье
|
|
1:0
|
|
Нецеча – Вігри
|
|
1:0
|
|
Сталь Мелец – ЛКС Лодзь
|
|
0:1
|
|
Одра Ополе – Хойнічанка
|
|
3:0
|
|
Катовіце – Ракув Ченстохова
|
|
0:3
|
|
Варта – Бельско-Бяла
|
|
4:3
|
|
Ольштин – Сандецья
|
|
0:0
|
|
Гарбарнія Краков – Тыхы
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 24
|
15 березня, п`ятница
|
Тыхы – Сталь Мелец
|
|
1:1
|
|
16 березня, субота
|
ЛКС Лодзь – Варта
|
|
3:0
|
|
Ястржебье – Катовіце
|
|
1:2
|
|
Бельско-Бяла – Бытовия Бытов
|
|
3:1
|
|
Сандецья – Гарбарнія Краков
|
|
0:1
|
|
Вігри – Ольштин
|
|
1:2
|
|
Хойнічанка – Хробры Глогув
|
|
1:2
|
|
Пуща Неполомице – Одра Ополе
|
|
0:0
|
|
17 березня, неділя
|
Ракув Ченстохова – Нецеча
|
|
1:0
|
|
|
тур 25
|
23 березня, субота
|
Гарбарнія Краков – Вігри
|
|
0:0
|
|
Ольштин – Ракув Ченстохова
|
|
1:1
|
|
24 березня, неділя
|
Варта – Тыхы
|
|
1:1
|
|
3 квітня, середа
|
Бытовия Бытов – ЛКС Лодзь
|
|
0:2
|
|
Хробры Глогув – Одра Ополе
|
|
1:2
|
|
Нецеча – Ястржебье
|
|
0:0
|
|
Сталь Мелец – Сандецья
|
|
0:0
|
|
Катовіце – Хойнічанка
|
|
2:2
|
|
Бельско-Бяла – Пуща Неполомице
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 26
|
29 березня, п`ятница
|
Пуща Неполомице – Хробры Глогув
|
|
3:0
|
|
ЛКС Лодзь – Бельско-Бяла
|
|
3:0
|
|
30 березня, субота
|
Хойнічанка – Нецеча
|
|
1:1
|
|
Ястржебье – Ольштин
|
|
1:1
|
|
Одра Ополе – Катовіце
|
|
0:4
|
|
Сандецья – Варта
|
|
2:1
|
|
Вігри – Сталь Мелец
|
|
0:1
|
|
Ракув Ченстохова – Гарбарнія Краков
|
|
1:0
|
|
Тыхы – Бытовия Бытов
|
|
1:0
|
|
|
тур 27
|
6 квітня, субота
|
Гарбарнія Краков – Ястржебье
|
|
0:1
|
|
Бытовия Бытов – Сандецья
|
|
1:1
|
|
Нецеча – Одра Ополе
|
|
3:0
|
|
Катовіце – Хробры Глогув
|
|
2:2
|
|
Варта – Вігри
|
|
1:0
|
|
Бельско-Бяла – Тыхы
|
|
2:0
|
|
Ольштин – Хойнічанка
|
|
0:0
|
|
ЛКС Лодзь – Пуща Неполомице
|
|
0:1
|
|
Сталь Мелец – Ракув Ченстохова
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 28
|
12 квітня, п`ятница
|
Ястржебье – Сталь Мелец
|
|
1:0
|
|
13 квітня, субота
|
Ракув Ченстохова – Варта
|
|
3:0
|
|
Пуща Неполомице – Катовіце
|
|
1:2
|
|
Тыхы – ЛКС Лодзь
|
|
0:2
|
|
Хробры Глогув – Нецеча
|
|
0:1
|
|
Хойнічанка – Гарбарнія Краков
|
|
5:1
|
|
Вігри – Бытовия Бытов
|
|
4:2
|
|
Сандецья – Бельско-Бяла
|
|
2:0
|
|
Одра Ополе – Ольштин
|
|
2:2
|
|
|
тур 29
|
19 квітня, п`ятница
|
ЛКС Лодзь – Сандецья
|
|
2:0
|
|
20 квітня, субота
|
Гарбарнія Краков – Одра Ополе
|
|
0:0
|
|
Бытовия Бытов – Ракув Ченстохова
|
|
2:2
|
|
Тыхы – Пуща Неполомице
|
|
3:0
|
|
Нецеча – Катовіце
|
|
1:1
|
|
Варта – Ястржебье
|
|
0:0
|
|
Бельско-Бяла – Вігри
|
|
3:3
|
|
Ольштин – Хробры Глогув
|
|
0:2
|
|
Сталь Мелец – Хойнічанка
|
|
4:2
|
|
|
|
тур 30
|
24 квітня, середа
|
Пуща Неполомице – Нецеча
|
|
1:0
|
|
Хробры Глогув – Гарбарнія Краков
|
|
3:0
|
|
Хойнічанка – Варта
|
|
0:2
|
|
Вігри – ЛКС Лодзь
|
|
1:1
|
|
Сандецья – Тыхы
|
|
1:3
|
|
Одра Ополе – Сталь Мелец
|
|
1:1
|
|
Катовіце – Ольштин
|
|
1:1
|
|
Ястржебье – Бытовия Бытов
|
|
4:0
|
|
Ракув Ченстохова – Бельско-Бяла
|
|
2:0
|
|
|
тур 31
|
27 квітня, субота
|
Бытовия Бытов – Хойнічанка
|
|
2:1
|
|
Тыхы – Вігри
|
|
5:0
|
|
Сандецья – Пуща Неполомице
|
|
2:1
|
|
Варта – Одра Ополе
|
|
2:1
|
|
Бельско-Бяла – Ястржебье
|
|
2:2
|
|
Ольштин – Нецеча
|
|
3:0
|
|
ЛКС Лодзь – Ракув Ченстохова
|
|
2:0
|
|
28 квітня, неділя
|
Сталь Мелец – Хробры Глогув
|
|
5:1
|
|
29 квітня, понеділок
|
Гарбарнія Краков – Катовіце
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 32
|
3 травня, п`ятница
|
Катовіце – Сталь Мелец
|
|
0:2
|
|
4 травня, субота
|
Хробры Глогув – Варта
|
|
1:1
|
|
Пуща Неполомице – Ольштин
|
|
1:2
|
|
Ракув Ченстохова – Тыхы
|
|
0:0
|
|
Хойнічанка – Бельско-Бяла
|
|
2:2
|
|
Нецеча – Гарбарнія Краков
|
|
1:0
|
|
Вігри – Сандецья
|
|
1:2
|
|
Одра Ополе – Бытовия Бытов
|
|
2:1
|
|
Ястржебье – ЛКС Лодзь
|
|
0:2
|
|
|
тур 33
|
1 травня, середа
|
Тыхы – Ястржебье
|
|
2:1
|
|
11 травня, субота
|
Гарбарнія Краков – Ольштин
|
|
0:2
|
|
Вігри – Пуща Неполомице
|
|
2:1
|
|
Сандецья – Ракув Ченстохова
|
|
2:2
|
|
Сталь Мелец – Нецеча
|
|
5:4
|
|
Варта – Катовіце
|
|
0:1
|
|
Бельско-Бяла – Одра Ополе
|
|
3:1
|
|
ЛКС Лодзь – Хойнічанка
|
|
2:0
|
|
Бытовия Бытов – Хробры Глогув
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 34
|
18 травня, субота
|
Пуща Неполомице – Гарбарнія Краков
|
|
3:2
|
|
Хробры Глогув – Бельско-Бяла
|
|
1:1
|
|
Хойнічанка – Тыхы
|
|
4:1
|
|
Нецеча – Варта
|
|
1:0
|
|
Одра Ополе – ЛКС Лодзь
|
|
3:3
|
|
Ольштин – Сталь Мелец
|
|
2:5
|
|
Ястржебье – Сандецья
|
|
5:0
|
|
Катовіце – Бытовия Бытов
|
|
1:2
|
|
Ракув Ченстохова – Вігри
|
|
1:2
|
|
|