тур 1
|
6 січня, четвер
|
Алебріхес – Канкун
|
|
2:0
|
|
7 січня, п`ятница
|
Селая – Тепатітлан
|
|
1:1
|
|
Пумас Табаско – Райя2 Експансіон
|
|
0:1
|
|
8 січня, субота
|
Тапатіо – Мінерос
|
|
2:0
|
|
9 січня, неділя
|
Венадос – Атланте
|
|
1:0
|
|
10 січня, понеділок
|
Коррекамінос – Дорадос
|
|
1:2
|
|
Тлакскала – Атлетіко Морелія
|
|
0:4
|
|
14 лютого, понеділок
|
Сімарронес – Леонес Негрос
|
|
2:3
|
|
|
|
тур 2
|
12 січня, середа
|
Райя2 Експансіон – Сімарронес
|
|
1:0
|
|
Канкун – Селая
|
|
2:0
|
|
Тампіко Мадеро – Алебріхес
|
|
1:1
|
|
13 січня, четвер
|
Атланте – Тлакскала
|
|
1:1
|
|
Мінерос – Атлетіко Морелія
|
|
1:2
|
|
Дорадос – Тапатіо
|
|
0:2
|
|
14 січня, п`ятница
|
Тепатітлан – Коррекамінос
|
|
1:1
|
|
16 січня, неділя
|
Леонес Негрос – Пумас Табаско
|
|
3:1
|
|
|
тур 3
|
19 січня, середа
|
Канкун – Дорадос
|
|
1:2
|
|
Тлакскала – Сімарронес
|
|
1:0
|
|
Коррекамінос – Мінерос
|
|
0:0
|
|
20 січня, четвер
|
Селая – Атланте
|
|
1:1
|
|
Пумас Табаско – Тампіко Мадеро
|
|
2:0
|
|
Алебріхес – Леонес Негрос
|
|
1:1
|
|
21 січня, п`ятница
|
Тапатіо – Венадос
|
|
1:0
|
|
24 січня, понеділок
|
Атлетіко Морелія – Райя2 Експансіон
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 4
|
26 січня, середа
|
Мінерос – Канкун
|
|
1:0
|
|
Венадос – Пумас Табаско
|
|
2:2
|
|
Тепатітлан – Тлакскала
|
|
1:1
|
|
27 січня, четвер
|
Райя2 Експансіон – Алебріхес
|
|
2:0
|
|
Леонес Негрос – Коррекамінос
|
|
0:3
|
|
Сімарронес – Атлетіко Морелія
|
|
3:0
|
|
Тампіко Мадеро – Дорадос
|
|
1:1
|
|
28 січня, п`ятница
|
Атланте – Тапатіо
|
|
0:0
|
|
|
тур 5
|
29 січня, субота
|
Мінерос – Тепатітлан
|
|
1:0
|
|
Тлакскала – Венадос
|
|
1:0
|
|
30 січня, неділя
|
Алебріхес – Атлетіко Морелія
|
|
1:1
|
|
Тапатіо – Тампіко Мадеро
|
|
2:1
|
|
Селая – Райя2 Експансіон
|
|
2:1
|
|
Коррекамінос – Сімарронес
|
|
0:2
|
|
31 січня, понеділок
|
Дорадос – Леонес Негрос
|
|
0:1
|
|
Канкун – Атланте
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 6
|
2 лютого, середа
|
Венадос – Коррекамінос
|
|
2:2
|
|
Пумас Табаско – Селая
|
|
0:1
|
|
Тепатітлан – Алебріхес
|
|
1:2
|
|
3 лютого, четвер
|
Райя2 Експансіон – Атланте
|
|
0:1
|
|
Сімарронес – Дорадос
|
|
2:0
|
|
Тампіко Мадеро – Канкун
|
|
1:2
|
|
4 лютого, п`ятница
|
Атлетіко Морелія – Тапатіо
|
|
1:2
|
|
5 лютого, субота
|
Леонес Негрос – Мінерос
|
|
2:3
|
|
|
тур 7
|
9 лютого, середа
|
Коррекамінос – Атлетіко Морелія
|
|
1:1
|
|
Дорадос – Пумас Табаско
|
|
4:1
|
|
Канкун – Тепатітлан
|
|
2:1
|
|
10 лютого, четвер
|
Алебріхес – Венадос
|
|
1:0
|
|
Селая – Леонес Негрос
|
|
0:0
|
|
Мінерос – Райя2 Експансіон
|
|
1:0
|
|
11 лютого, п`ятница
|
Атланте – Тампіко Мадеро
|
|
1:0
|
|
Тапатіо – Тлакскала
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 8
|
16 лютого, середа
|
Венадос – Тампіко Мадеро
|
|
2:1
|
|
Тлакскала – Селая
|
|
0:1
|
|
Райя2 Експансіон – Коррекамінос
|
|
3:3
|
|
17 лютого, четвер
|
Тепатітлан – Дорадос
|
|
2:0
|
|
Сімарронес – Алебріхес
|
|
0:1
|
|
Пумас Табаско – Тапатіо
|
|
2:1
|
|
18 лютого, п`ятница
|
Леонес Негрос – Атланте
|
|
3:1
|
|
19 лютого, субота
|
Атлетіко Морелія – Канкун
|
|
4:1
|
|
|
тур 9
|
23 лютого, середа
|
Мінерос – Алебріхес
|
|
4:2
|
|
Селая – Коррекамінос
|
|
1:1
|
|
Тампіко Мадеро – Тепатітлан
|
|
3:1
|
|
24 лютого, четвер
|
Леонес Негрос – Венадос
|
|
0:1
|
|
Канкун – Райя2 Експансіон
|
|
0:0
|
|
Дорадос – Тлакскала
|
|
2:0
|
|
25 лютого, п`ятница
|
Атланте – Пумас Табаско
|
|
0:0
|
|
27 лютого, неділя
|
Тапатіо – Сімарронес
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 10
|
2 березня, середа
|
Коррекамінос – Канкун
|
|
0:1
|
|
Алебріхес – Селая
|
|
1:0
|
|
3 березня, четвер
|
Пумас Табаско – Мінерос
|
|
0:5
|
|
Тепатітлан – Тапатіо
|
|
1:0
|
|
Райя2 Експансіон – Венадос
|
|
3:3
|
|
4 березня, п`ятница
|
Атлетіко Морелія – Дорадос
|
|
2:0
|
|
Сімарронес – Тампіко Мадеро
|
|
1:0
|
|
7 березня, понеділок
|
Тлакскала – Леонес Негрос
|
|
1:2
|
|
|
тур 11
|
9 березня, середа
|
Селая – Атлетіко Морелія
|
|
2:2
|
|
Венадос – Канкун
|
|
1:0
|
|
Тампіко Мадеро – Райя2 Експансіон
|
|
0:0
|
|
10 березня, четвер
|
Дорадос – Мінерос
|
|
0:1
|
|
Пумас Табаско – Тлакскала
|
|
0:0
|
|
Леонес Негрос – Тепатітлан
|
|
2:1
|
|
11 березня, п`ятница
|
Тапатіо – Коррекамінос
|
|
1:0
|
|
14 березня, понеділок
|
Атланте – Сімарронес
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 12
|
16 березня, середа
|
Мінерос – Венадос
|
|
0:0
|
|
Канкун – Тапатіо
|
|
1:0
|
|
17 березня, четвер
|
Коррекамінос – Атланте
|
|
2:0
|
|
Алебріхес – Тлакскала
|
|
2:1
|
|
Сімарронес – Селая
|
|
3:2
|
|
18 березня, п`ятница
|
Тепатітлан – Пумас Табаско
|
|
1:0
|
|
20 березня, неділя
|
Атлетіко Морелія – Тампіко Мадеро
|
|
2:1
|
|
10 квітня, неділя
|
Райя2 Експансіон – Дорадос
|
|
0:1
|
|
|
тур 13
|
23 березня, середа
|
Пумас Табаско – Сімарронес
|
|
2:2
|
|
Тапатіо – Алебріхес
|
|
0:1
|
|
Дорадос – Селая
|
|
0:2
|
|
24 березня, четвер
|
Атланте – Атлетіко Морелія
|
|
2:0
|
|
Венадос – Тепатітлан
|
|
0:0
|
|
Тампіко Мадеро – Мінерос
|
|
1:0
|
|
Леонес Негрос – Райя2 Експансіон
|
|
0:0
|
|
25 березня, п`ятница
|
Тлакскала – Коррекамінос
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 14
|
26 березня, субота
|
Селая – Тапатіо
|
|
5:0
|
|
Канкун – Пумас Табаско
|
|
2:2
|
|
27 березня, неділя
|
Алебріхес – Дорадос
|
|
5:1
|
|
Сімарронес – Венадос
|
|
1:1
|
|
Тепатітлан – Атланте
|
|
2:1
|
|
Атлетіко Морелія – Леонес Негрос
|
|
0:1
|
|
28 березня, понеділок
|
Мінерос – Тлакскала
|
|
3:4
|
|
Коррекамінос – Тампіко Мадеро
|
|
2:1
|
|
|
тур 15
|
30 березня, середа
|
Сімарронес – Канкун
|
|
0:1
|
|
Венадос – Дорадос
|
|
2:1
|
|
Атланте – Алебріхес
|
|
1:0
|
|
31 березня, четвер
|
Селая – Мінерос
|
|
2:1
|
|
Тлакскала – Райя2 Експансіон
|
|
2:1
|
|
Пумас Табаско – Коррекамінос
|
|
1:2
|
|
1 квітня, п`ятница
|
Тепатітлан – Атлетіко Морелія
|
|
2:1
|
|
2 квітня, субота
|
Леонес Негрос – Тампіко Мадеро
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 16
|
6 квітня, середа
|
Дорадос – Атланте
|
|
2:1
|
|
Алебріхес – Пумас Табаско
|
|
0:0
|
|
7 квітня, четвер
|
Мінерос – Сімарронес
|
|
1:1
|
|
Тампіко Мадеро – Селая
|
|
2:2
|
|
Канкун – Тлакскала
|
|
1:0
|
|
8 квітня, п`ятница
|
Атлетіко Морелія – Венадос
|
|
2:2
|
|
Райя2 Експансіон – Тепатітлан
|
|
0:2
|
|
10 квітня, неділя
|
Тапатіо – Леонес Негрос
|
|
1:1
|
|
|
тур 17
|
13 квітня, середа
|
Сімарронес – Тепатітлан
|
|
2:0
|
|
Тлакскала – Тампіко Мадеро
|
|
1:0
|
|
Коррекамінос – Алебріхес
|
|
0:1
|
|
14 квітня, четвер
|
Селая – Венадос
|
|
1:0
|
|
Пумас Табаско – Атлетіко Морелія
|
|
0:1
|
|
Леонес Негрос – Канкун
|
|
1:0
|
|
15 квітня, п`ятница
|
Атланте – Мінерос
|
|
2:1
|
|
16 квітня, субота
|
Тапатіо – Райя2 Експансіон
|
|
1:2
|
|
|