тур 1
|
18 січня, субота
|
Сікінала – Санарате
|
|
1:0
|
|
19 січня, неділя
|
Малакатеко – Гвастатойя
|
|
1:0
|
|
Антигуа ГФК – Пуерто де Истапа
|
|
1:2
|
|
Кобан Імперіал – Мунісіпаль
|
|
1:1
|
|
Мисько – Санта-Лучия
|
|
1:1
|
|
Комунікасьонес – Шелаху
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 2
|
25 січня, субота
|
Мунісіпаль – Комунікасьонес
|
|
2:4
|
|
26 січня, неділя
|
Санта-Лучия – Сікінала
|
|
1:1
|
|
Санарате – Антигуа ГФК
|
|
1:2
|
|
Гвастатойя – Кобан Імперіал
|
|
1:0
|
|
Пуерто де Истапа – Малакатеко
|
|
1:0
|
|
Шелаху – Мисько
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 4
|
1 лютого, субота
|
Мунісіпаль – Сікінала
|
|
3:1
|
|
2 лютого, неділя
|
Малакатеко – Кобан Імперіал
|
|
1:0
|
|
Шелаху – Санарате
|
|
1:1
|
|
Пуерто де Истапа – Комунікасьонес
|
|
2:2
|
|
Антигуа ГФК – Санта-Лучия
|
|
0:0
|
|
Гвастатойя – Мисько
|
|
2:0
|
|
|
тур 5
|
5 лютого, середа
|
Санта-Лучия – Шелаху
|
|
1:1
|
|
Санарате – Мунісіпаль
|
|
0:0
|
|
6 лютого, четвер
|
Комунікасьонес – Малакатеко
|
|
1:0
|
|
Кобан Імперіал – Антигуа ГФК
|
|
0:2
|
|
Сікінала – Гвастатойя
|
|
2:1
|
|
Мисько – Пуерто де Истапа
|
|
5:1
|
|
|
|
тур 6
|
8 лютого, субота
|
Мунісіпаль – Санта-Лучия
|
|
2:0
|
|
9 лютого, неділя
|
Кобан Імперіал – Комунікасьонес
|
|
2:3
|
|
Гвастатойя – Санарате
|
|
2:1
|
|
Антигуа ГФК – Шелаху
|
|
0:0
|
|
Пуерто де Истапа – Сікінала
|
|
2:2
|
|
Малакатеко – Мисько
|
|
1:0
|
|
|
тур 7
|
12 лютого, середа
|
Сікінала – Малакатеко
|
|
0:0
|
|
Санарате – Пуерто де Истапа
|
|
1:2
|
|
Санта-Лучия – Гвастатойя
|
|
1:0
|
|
13 лютого, четвер
|
Комунікасьонес – Антигуа ГФК
|
|
1:2
|
|
Мисько – Кобан Імперіал
|
|
1:1
|
|
Шелаху – Мунісіпаль
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 8
|
15 лютого, субота
|
Пуерто де Истапа – Санта-Лучия
|
|
6:2
|
|
16 лютого, неділя
|
Комунікасьонес – Мисько
|
|
1:0
|
|
Антигуа ГФК – Мунісіпаль
|
|
1:1
|
|
Гвастатойя – Шелаху
|
|
0:0
|
|
Кобан Імперіал – Сікінала
|
|
1:0
|
|
17 лютого, понеділок
|
Малакатеко – Санарате
|
|
0:3
|
|
|
тур 9
|
22 лютого, субота
|
Мунісіпаль – Гвастатойя
|
|
0:0
|
|
23 лютого, неділя
|
Мисько – Антигуа ГФК
|
|
1:1
|
|
Санта-Лучия – Малакатеко
|
|
1:0
|
|
Санарате – Кобан Імперіал
|
|
2:1
|
|
Сікінала – Комунікасьонес
|
|
1:2
|
|
Шелаху – Пуерто де Истапа
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 10
|
1 березня, неділя
|
Малакатеко – Шелаху
|
|
2:2
|
|
Пуерто де Истапа – Мунісіпаль
|
|
0:1
|
|
Антигуа ГФК – Гвастатойя
|
|
0:1
|
|
Кобан Імперіал – Санта-Лучия
|
|
0:0
|
|
Мисько – Сікінала
|
|
1:0
|
|
2 березня, понеділок
|
Комунікасьонес – Санарате
|
|
2:2
|
|
|
тур 11
|
7 березня, субота
|
Сікінала – Антигуа ГФК
|
|
2:1
|
|
Мунісіпаль – Малакатеко
|
|
1:1
|
|
8 березня, неділя
|
Шелаху – Кобан Імперіал
|
|
1:0
|
|
Гвастатойя – Пуерто де Истапа
|
|
2:0
|
|
Санарате – Мисько
|
|
0:3
|
|
Санта-Лучия – Комунікасьонес
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 12
|
11 березня, середа
|
Санта-Лучия – Мисько
|
|
2:0
|
|
Санарате – Сікінала
|
|
1:0
|
|
Гвастатойя – Малакатеко
|
|
3:2
|
|
Пуерто де Истапа – Антигуа ГФК
|
|
2:1
|
|
Мунісіпаль – Кобан Імперіал
|
|
3:0
|
|
12 березня, четвер
|
Шелаху – Комунікасьонес
|
|
2:2
|
|
|
тур 13
|
15 березня, неділя
|
Мисько – Шелаху
|
|
1:0
|
|
Сікінала – Санта-Лучия
|
|
3:3
|
|
Кобан Імперіал – Гвастатойя
|
|
2:0
|
|
Антигуа ГФК – Санарате
|
|
3:0
|
|
Малакатеко – Пуерто де Истапа
|
|
1:1
|
|
16 березня, понеділок
|
Комунікасьонес – Мунісіпаль
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 14
|
10 травня, неділя
|
Гвастатойя – Комунікасьонес
|
|
PSTP
|
|
Антигуа ГФК – Малакатеко
|
|
PSTP
|
|
Пуерто де Истапа – Кобан Імперіал
|
|
PSTP
|
|
Санта-Лучия – Санарате
|
|
PSTP
|
|
11 травня, понеділок
|
Шелаху – Сікінала
|
|
PSTP
|
|
Мунісіпаль – Мисько
|
|
PSTP
|
|
|
тур 15
|
13 травня, середа
|
Санта-Лучия – Антигуа ГФК
|
|
PSTP
|
|
Санарате – Шелаху
|
|
PSTP
|
|
14 травня, четвер
|
Мисько – Гвастатойя
|
|
PSTP
|
|
Кобан Імперіал – Малакатеко
|
|
PSTP
|
|
Комунікасьонес – Пуерто де Истапа
|
|
PSTP
|
|
Сікінала – Мунісіпаль
|
|
PSTP
|
|
|
|
тур 16
|
8 квітня, середа
|
Гвастатойя – Сікінала
|
|
PSTP
|
|
Пуерто де Истапа – Мисько
|
|
PSTP
|
|
Шелаху – Санта-Лучия
|
|
PSTP
|
|
Малакатеко – Комунікасьонес
|
|
PSTP
|
|
Мунісіпаль – Санарате
|
|
PSTP
|
|
Антигуа ГФК – Кобан Імперіал
|
|
PSTP
|
|
|
тур 17
|
15 квітня, середа
|
Мисько – Малакатеко
|
|
PSTP
|
|
Комунікасьонес – Кобан Імперіал
|
|
PSTP
|
|
Шелаху – Антигуа ГФК
|
|
PSTP
|
|
Сікінала – Пуерто де Истапа
|
|
PSTP
|
|
Санарате – Гвастатойя
|
|
PSTP
|
|
Санта-Лучия – Мунісіпаль
|
|
PSTP
|
|
|
|
тур 18
|
19 квітня, неділя
|
Кобан Імперіал – Мисько
|
|
PSTP
|
|
Мунісіпаль – Шелаху
|
|
PSTP
|
|
Малакатеко – Сікінала
|
|
PSTP
|
|
Пуерто де Истапа – Санарате
|
|
PSTP
|
|
Антигуа ГФК – Комунікасьонес
|
|
PSTP
|
|
Гвастатойя – Санта-Лучия
|
|
PSTP
|
|
|
тур 19
|
22 квітня, середа
|
Санарате – Малакатеко
|
|
PSTP
|
|
Мисько – Комунікасьонес
|
|
PSTP
|
|
Мунісіпаль – Антигуа ГФК
|
|
PSTP
|
|
Шелаху – Гвастатойя
|
|
PSTP
|
|
Сікінала – Кобан Імперіал
|
|
PSTP
|
|
Санта-Лучия – Пуерто де Истапа
|
|
PSTP
|
|
|
|
тур 20
|
26 квітня, неділя
|
Пуерто де Истапа – Шелаху
|
|
PSTP
|
|
Кобан Імперіал – Санарате
|
|
PSTP
|
|
Малакатеко – Санта-Лучия
|
|
PSTP
|
|
Комунікасьонес – Сікінала
|
|
PSTP
|
|
Гвастатойя – Мунісіпаль
|
|
PSTP
|
|
Антигуа ГФК – Мисько
|
|
PSTP
|
|
|
тур 21
|
29 квітня, середа
|
Шелаху – Малакатеко
|
|
PSTP
|
|
Гвастатойя – Антигуа ГФК
|
|
PSTP
|
|
Сікінала – Мисько
|
|
PSTP
|
|
Санарате – Комунікасьонес
|
|
PSTP
|
|
Мунісіпаль – Пуерто де Истапа
|
|
PSTP
|
|
Санта-Лучия – Кобан Імперіал
|
|
PSTP
|
|
|
|
тур 22
|
3 травня, неділя
|
Мисько – Санарате
|
|
PSTP
|
|
Комунікасьонес – Санта-Лучия
|
|
PSTP
|
|
Антигуа ГФК – Сікінала
|
|
PSTP
|
|
Пуерто де Истапа – Гвастатойя
|
|
PSTP
|
|
Кобан Імперіал – Шелаху
|
|
PSTP
|
|
Малакатеко – Мунісіпаль
|
|
PSTP
|
|
|