тур 1
|
23 серпня, вівторок
|
Шахтар Дн – Металіст 1925
|
|
0:0
|
|
Чорноморець Од – Верес
|
|
0:1
|
|
Зоря Лг – Ворскла
|
|
3:1
|
|
Колос Ковалівка – Кривбас
|
|
1:0
|
|
24 серпня, середа
|
Рух Львів – Металіст
|
|
1:2
|
|
25 вересня, неділя
|
Минай – Львів
|
|
0:1
|
|
17 листопада, четвер
|
Інгулець – Динамо Київ
|
|
1:2
|
|
23 листопада, середа
|
Дніпро-1 – Олександрія
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 2
|
27 серпня, субота
|
Металіст 1925 – Чорноморець Од
|
|
0:0
|
|
Ворскла – Верес
|
|
1:2
|
|
Львів – Зоря Лг
|
|
2:3
|
|
28 серпня, неділя
|
Динамо Київ – Дніпро-1
|
|
0:3
|
|
Шахтар Дн – Кривбас
|
|
1:0
|
|
Колос Ковалівка – Рух Львів
|
|
2:0
|
|
29 серпня, понеділок
|
Олександрія – Минай
|
|
2:1
|
|
Металіст – Інгулець
|
|
1:1
|
|
|
тур 3
|
2 вересня, п`ятница
|
Рух Львів – Шахтар Дн
|
|
0:1
|
|
3 вересня, субота
|
Зоря Лг – Динамо Київ
|
|
3:2
|
|
Металіст 1925 – Ворскла
|
|
3:2
|
|
Дніпро-1 – Верес
|
|
2:0
|
|
4 вересня, неділя
|
Кривбас – Львів
|
|
0:0
|
|
Чорноморець Од – Інгулець
|
|
1:1
|
|
5 вересня, понеділок
|
Олександрія – Металіст
|
|
1:3
|
|
Минай – Колос Ковалівка
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 4
|
9 вересня, п`ятница
|
Рух Львів – Зоря Лг
|
|
3:1
|
|
10 вересня, субота
|
Шахтар Дн – Чорноморець Од
|
|
2:1
|
|
Кривбас – Верес
|
|
0:1
|
|
11 вересня, неділя
|
Колос Ковалівка – Металіст
|
|
1:0
|
|
Дніпро-1 – Металіст 1925
|
|
3:0
|
|
Динамо Київ – Львів
|
|
1:0
|
|
12 вересня, понеділок
|
Ворскла – Олександрія
|
|
0:0
|
|
Інгулець – Минай
|
|
1:2
|
|
|
тур 5
|
30 вересня, п`ятница
|
Металіст 1925 – Колос Ковалівка
|
|
2:0
|
|
Верес – Рух Львів
|
|
2:2
|
|
1 жовтня, субота
|
Металіст – Шахтар Дн
|
|
1:6
|
|
Львів – Дніпро-1
|
|
0:3
|
|
Інгулець – Ворскла
|
|
0:1
|
|
2 жовтня, неділя
|
Минай – Динамо Київ
|
|
0:1
|
|
Зоря Лг – Кривбас
|
|
2:2
|
|
Чорноморець Од – Олександрія
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 6
|
7 жовтня, п`ятница
|
Верес – Металіст
|
|
1:2
|
|
Колос Ковалівка – Інгулець
|
|
0:0
|
|
8 жовтня, субота
|
Ворскла – Чорноморець Од
|
|
2:1
|
|
9 жовтня, неділя
|
Дніпро-1 – Зоря Лг
|
|
3:0
|
|
Кривбас – Минай
|
|
0:0
|
|
Динамо Київ – Рух Львів
|
|
3:0
|
|
27 лютого, понеділок
|
Олександрія – Металіст 1925
|
|
3:3
|
|
12 квітня, середа
|
Львів – Шахтар Дн
|
|
1:2
|
|
|
тур 7
|
25 серпня, четвер
|
Інгулець – Олександрія
|
|
1:2
|
|
14 жовтня, п`ятница
|
Минай – Верес
|
|
1:1
|
|
15 жовтня, субота
|
Металіст – Ворскла
|
|
3:2
|
|
Металіст 1925 – Львів
|
|
2:2
|
|
16 жовтня, неділя
|
Шахтар Дн – Динамо Київ
|
|
3:1
|
|
Рух Львів – Дніпро-1
|
|
2:3
|
|
1 грудень, четвер
|
Зоря Лг – Колос Ковалівка
|
|
2:2
|
|
2 грудень, п`ятница
|
Чорноморець Од – Кривбас
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 8
|
18 жовтня, вівторок
|
Чорноморець Од – Зоря Лг
|
|
0:4
|
|
Львів – Верес
|
|
1:3
|
|
Олександрія – Кривбас
|
|
2:0
|
|
19 жовтня, середа
|
Шахтар Дн – Колос Ковалівка
|
|
3:0
|
|
Металіст 1925 – Минай
|
|
0:1
|
|
Ворскла – Рух Львів
|
|
0:1
|
|
Дніпро-1 – Інгулець
|
|
2:2
|
|
30 листопада, середа
|
Динамо Київ – Металіст
|
|
3:0
|
|
|
тур 9
|
22 жовтня, субота
|
Олександрія – Львів
|
|
2:0
|
|
23 жовтня, неділя
|
Верес – Зоря Лг
|
|
0:1
|
|
Рух Львів – Металіст 1925
|
|
1:1
|
|
Металіст – Дніпро-1
|
|
0:1
|
|
Динамо Київ – Ворскла
|
|
1:1
|
|
24 жовтня, понеділок
|
Кривбас – Інгулець
|
|
2:1
|
|
Колос Ковалівка – Чорноморець Од
|
|
1:1
|
|
28 лютого, вівторок
|
Минай – Шахтар Дн
|
|
1:4
|
|
|
|
тур 10
|
28 жовтня, п`ятница
|
Металіст 1925 – Зоря Лг
|
|
0:3
|
|
29 жовтня, субота
|
Шахтар Дн – Олександрія
|
|
2:2
|
|
Ворскла – Минай
|
|
2:0
|
|
30 жовтня, неділя
|
Динамо Київ – Кривбас
|
|
3:1
|
|
Дніпро-1 – Чорноморець Од
|
|
1:0
|
|
Львів – Металіст
|
|
1:1
|
|
31 жовтня, понеділок
|
Колос Ковалівка – Верес
|
|
2:0
|
|
19 квітня, середа
|
Інгулець – Рух Львів
|
|
1:0
|
|
|
тур 11
|
4 листопада, п`ятница
|
Ворскла – Львів
|
|
1:0
|
|
5 листопада, субота
|
Зоря Лг – Металіст
|
|
3:2
|
|
Олександрія – Колос Ковалівка
|
|
4:1
|
|
Металіст 1925 – Верес
|
|
1:4
|
|
Шахтар Дн – Інгулець
|
|
3:0
|
|
6 листопада, неділя
|
Рух Львів – Кривбас
|
|
2:1
|
|
Дніпро-1 – Минай
|
|
3:1
|
|
Чорноморець Од – Динамо Київ
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 12
|
8 листопада, вівторок
|
Інгулець – Зоря Лг
|
|
1:0
|
|
Металіст – Металіст 1925
|
|
0:0
|
|
9 листопада, середа
|
Кривбас – Ворскла
|
|
1:0
|
|
Колос Ковалівка – Дніпро-1
|
|
1:3
|
|
Верес – Шахтар Дн
|
|
0:2
|
|
10 листопада, четвер
|
Львів – Рух Львів
|
|
2:1
|
|
Минай – Чорноморець Од
|
|
0:1
|
|
Динамо Київ – Олександрія
|
|
3:1
|
|
|
тур 13
|
13 листопада, неділя
|
Ворскла – Дніпро-1
|
|
1:1
|
|
Металіст – Кривбас
|
|
2:1
|
|
Шахтар Дн – Зоря Лг
|
|
2:2
|
|
Олександрія – Верес
|
|
3:2
|
|
Динамо Київ – Колос Ковалівка
|
|
0:0
|
|
14 листопада, понеділок
|
Чорноморець Од – Львів
|
|
2:0
|
|
Рух Львів – Минай
|
|
1:1
|
|
Металіст 1925 – Інгулець
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 14
|
18 листопада, п`ятница
|
Зоря Лг – Олександрія
|
|
4:1
|
|
19 листопада, субота
|
Колос Ковалівка – Ворскла
|
|
1:2
|
|
Дніпро-1 – Шахтар Дн
|
|
2:1
|
|
20 листопада, неділя
|
Минай – Металіст
|
|
1:0
|
|
Кривбас – Металіст 1925
|
|
0:2
|
|
21 листопада, понеділок
|
Верес – Динамо Київ
|
|
0:1
|
|
Інгулець – Львів
|
|
1:0
|
|
7 грудень, середа
|
Рух Львів – Чорноморець Од
|
|
2:2
|
|
|
тур 15
|
23 листопада, середа
|
Шахтар Дн – Ворскла
|
|
3:2
|
|
25 листопада, п`ятница
|
Чорноморець Од – Металіст
|
|
0:0
|
|
26 листопада, субота
|
Динамо Київ – Металіст 1925
|
|
0:0
|
|
Інгулець – Верес
|
|
1:0
|
|
27 листопада, неділя
|
Львів – Колос Ковалівка
|
|
0:1
|
|
Зоря Лг – Минай
|
|
1:1
|
|
28 листопада, понеділок
|
Кривбас – Дніпро-1
|
|
2:1
|
|
Олександрія – Рух Львів
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 16
|
3 березня, п`ятница
|
Колос Ковалівка – Кривбас
|
|
0:1
|
|
4 березня, субота
|
Верес – Чорноморець Од
|
|
1:3
|
|
Олександрія – Дніпро-1
|
|
2:2
|
|
Динамо Київ – Інгулець
|
|
0:2
|
|
5 березня, неділя
|
Металіст – Рух Львів
|
|
1:2
|
|
Ворскла – Зоря Лг
|
|
2:3
|
|
Металіст 1925 – Шахтар Дн
|
|
0:7
|
|
6 березня, понеділок
|
Львів – Минай
|
|
1:0
|
|
|
тур 17
|
11 березня, субота
|
Чорноморець Од – Металіст 1925
|
|
1:1
|
|
Зоря Лг – Львів
|
|
3:1
|
|
Інгулець – Металіст
|
|
2:1
|
|
Минай – Олександрія
|
|
1:1
|
|
12 березня, неділя
|
Рух Львів – Колос Ковалівка
|
|
0:1
|
|
Дніпро-1 – Динамо Київ
|
|
0:1
|
|
Верес – Ворскла
|
|
2:2
|
|
Кривбас – Шахтар Дн
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 18
|
17 березня, п`ятница
|
Металіст – Олександрія
|
|
0:0
|
|
18 березня, субота
|
Динамо Київ – Зоря Лг
|
|
0:1
|
|
Львів – Кривбас
|
|
2:2
|
|
Верес – Дніпро-1
|
|
0:1
|
|
Ворскла – Металіст 1925
|
|
0:0
|
|
19 березня, неділя
|
Колос Ковалівка – Минай
|
|
0:1
|
|
Інгулець – Чорноморець Од
|
|
1:2
|
|
Шахтар Дн – Рух Львів
|
|
2:0
|
|
|
тур 19
|
1 квітня, субота
|
Верес – Кривбас
|
|
1:2
|
|
Минай – Інгулець
|
|
1:2
|
|
Олександрія – Ворскла
|
|
3:0
|
|
Металіст – Колос Ковалівка
|
|
0:0
|
|
2 квітня, неділя
|
Чорноморець Од – Шахтар Дн
|
|
2:2
|
|
Металіст 1925 – Дніпро-1
|
|
0:3
|
|
Львів – Динамо Київ
|
|
0:2
|
|
Зоря Лг – Рух Львів
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 20
|
7 квітня, п`ятница
|
Ворскла – Інгулець
|
|
1:0
|
|
8 квітня, субота
|
Шахтар Дн – Металіст
|
|
1:0
|
|
Кривбас – Зоря Лг
|
|
1:0
|
|
Рух Львів – Верес
|
|
0:0
|
|
Динамо Київ – Минай
|
|
2:0
|
|
9 квітня, неділя
|
Дніпро-1 – Львів
|
|
5:2
|
|
Колос Ковалівка – Металіст 1925
|
|
3:0
|
|
Олександрія – Чорноморець Од
|
|
1:1
|
|
|
тур 21
|
14 квітня, п`ятница
|
Інгулець – Колос Ковалівка
|
|
0:1
|
|
Минай – Кривбас
|
|
1:0
|
|
Рух Львів – Динамо Київ
|
|
1:1
|
|
15 квітня, субота
|
Металіст 1925 – Олександрія
|
|
0:0
|
|
Зоря Лг – Дніпро-1
|
|
2:1
|
|
Металіст – Верес
|
|
5:5
|
|
16 квітня, неділя
|
Шахтар Дн – Львів
|
|
2:0
|
|
Чорноморець Од – Ворскла
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 22
|
21 квітня, п`ятница
|
Колос Ковалівка – Зоря Лг
|
|
0:1
|
|
22 квітня, субота
|
Динамо Київ – Шахтар Дн
|
|
1:1
|
|
Ворскла – Металіст
|
|
3:2
|
|
Верес – Минай
|
|
1:1
|
|
23 квітня, неділя
|
Львів – Металіст 1925
|
|
0:2
|
|
Кривбас – Чорноморець Од
|
|
2:3
|
|
24 квітня, понеділок
|
Олександрія – Інгулець
|
|
0:0
|
|
Дніпро-1 – Рух Львів
|
|
3:2
|
|
|
тур 23
|
28 квітня, п`ятница
|
Металіст – Динамо Київ
|
|
1:3
|
|
Верес – Львів
|
|
3:2
|
|
Колос Ковалівка – Шахтар Дн
|
|
1:3
|
|
29 квітня, субота
|
Рух Львів – Ворскла
|
|
1:1
|
|
Минай – Металіст 1925
|
|
1:1
|
|
Інгулець – Дніпро-1
|
|
0:2
|
|
Зоря Лг – Чорноморець Од
|
|
3:1
|
|
Кривбас – Олександрія
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 24
|
3 травня, середа
|
Шахтар Дн – Минай
|
|
1:0
|
|
Чорноморець Од – Колос Ковалівка
|
|
3:0
|
|
Зоря Лг – Верес
|
|
1:0
|
|
Львів – Олександрія
|
|
0:1
|
|
Дніпро-1 – Металіст
|
|
5:0
|
|
4 травня, четвер
|
Металіст 1925 – Рух Львів
|
|
0:0
|
|
Інгулець – Кривбас
|
|
0:0
|
|
Ворскла – Динамо Київ
|
|
1:2
|
|
|
тур 25
|
7 травня, неділя
|
Металіст – Львів
|
|
1:0
|
|
Чорноморець Од – Дніпро-1
|
|
1:2
|
|
Олександрія – Шахтар Дн
|
|
1:1
|
|
8 травня, понеділок
|
Рух Львів – Інгулець
|
|
3:0
|
|
Минай – Ворскла
|
|
2:0
|
|
Верес – Колос Ковалівка
|
|
0:1
|
|
Зоря Лг – Металіст 1925
|
|
3:0
|
|
Кривбас – Динамо Київ
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 26
|
13 травня, субота
|
Динамо Київ – Чорноморець Од
|
|
2:3
|
|
Інгулець – Шахтар Дн
|
|
0:2
|
|
14 травня, неділя
|
Львів – Ворскла
|
|
0:2
|
|
Верес – Металіст 1925
|
|
1:0
|
|
Кривбас – Рух Львів
|
|
1:0
|
|
Металіст – Зоря Лг
|
|
0:5
|
|
15 травня, понеділок
|
Колос Ковалівка – Олександрія
|
|
0:2
|
|
Минай – Дніпро-1
|
|
0:1
|
|
|
тур 27
|
19 травня, п`ятница
|
Шахтар Дн – Верес
|
|
2:1
|
|
Ворскла – Кривбас
|
|
1:0
|
|
Дніпро-1 – Колос Ковалівка
|
|
2:1
|
|
20 травня, субота
|
Олександрія – Динамо Київ
|
|
1:5
|
|
Зоря Лг – Інгулець
|
|
2:0
|
|
Чорноморець Од – Минай
|
|
0:1
|
|
21 травня, неділя
|
Металіст 1925 – Металіст
|
|
2:0
|
|
Рух Львів – Львів
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 28
|
24 травня, середа
|
Зоря Лг – Шахтар Дн
|
|
0:3
|
|
Верес – Олександрія
|
|
2:2
|
|
Колос Ковалівка – Динамо Київ
|
|
0:3
|
|
Дніпро-1 – Ворскла
|
|
1:2
|
|
25 травня, четвер
|
Минай – Рух Львів
|
|
0:0
|
|
Інгулець – Металіст 1925
|
|
0:0
|
|
Львів – Чорноморець Од
|
|
0:1
|
|
Кривбас – Металіст
|
|
2:0
|
|
|
тур 29
|
28 травня, неділя
|
Шахтар Дн – Дніпро-1
|
|
3:0
|
|
Олександрія – Зоря Лг
|
|
0:2
|
|
29 травня, понеділок
|
Металіст 1925 – Кривбас
|
|
0:2
|
|
Львів – Інгулець
|
|
0:2
|
|
Ворскла – Колос Ковалівка
|
|
2:0
|
|
Чорноморець Од – Рух Львів
|
|
1:3
|
|
Металіст – Минай
|
|
1:2
|
|
Динамо Київ – Верес
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 30
|
3 червня, субота
|
Минай – Зоря Лг
|
|
0:3
|
|
Дніпро-1 – Кривбас
|
|
1:0
|
|
Металіст 1925 – Динамо Київ
|
|
1:1
|
|
Колос Ковалівка – Львів
|
|
1:0
|
|
Верес – Інгулець
|
|
1:0
|
|
Ворскла – Шахтар Дн
|
|
2:1
|
|
Металіст – Чорноморець Од
|
|
1:1
|
|
Рух Львів – Олександрія
|
|
0:0
|
|
|