тур 1
|
9 серпня, субота
|
Елгін Сіті – Іст Файф
|
|
1:0
|
|
Альбіон Роверс – Аннан Атлетік
|
|
2:1
|
|
Монтроз – Іст Стерлінгшір
|
|
4:1
|
|
Куїнз Парк – Клайд
|
|
1:2
|
|
Бервік – Арброт
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 2
|
16 серпня, субота
|
Іст Стерлінгшір – Елгін Сіті
|
|
2:3
|
|
Арброт – Альбіон Роверс
|
|
1:0
|
|
Аннан Атлетік – Куїнз Парк
|
|
0:1
|
|
Іст Файф – Бервік
|
|
2:1
|
|
23 вересня, вівторок
|
Клайд – Монтроз
|
|
1:2
|
|
|
тур 3
|
23 серпня, субота
|
Бервік – Іст Стерлінгшір
|
|
5:0
|
|
Куїнз Парк – Арброт
|
|
0:2
|
|
Монтроз – Аннан Атлетік
|
|
2:0
|
|
Альбіон Роверс – Іст Файф
|
|
2:0
|
|
Елгін Сіті – Клайд
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 4
|
30 серпня, субота
|
Арброт – Монтроз
|
|
3:1
|
|
Аннан Атлетік – Елгін Сіті
|
|
3:3
|
|
Альбіон Роверс – Куїнз Парк
|
|
1:0
|
|
Іст Файф – Іст Стерлінгшір
|
|
3:1
|
|
Клайд – Бервік
|
|
3:3
|
|
|
тур 5
|
13 вересня, субота
|
Куїнз Парк – Елгін Сіті
|
|
2:1
|
|
Іст Стерлінгшір – Клайд
|
|
1:0
|
|
Арброт – Іст Файф
|
|
0:2
|
|
Монтроз – Альбіон Роверс
|
|
0:2
|
|
Аннан Атлетік – Бервік
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 6
|
20 вересня, субота
|
Бервік – Альбіон Роверс
|
|
1:1
|
|
Іст Стерлінгшір – Аннан Атлетік
|
|
0:1
|
|
Елгін Сіті – Монтроз
|
|
0:1
|
|
Іст Файф – Куїнз Парк
|
|
2:2
|
|
Клайд – Арброт
|
|
2:5
|
|
|
тур 7
|
27 вересня, субота
|
Куїнз Парк – Бервік
|
|
2:0
|
|
Арброт – Елгін Сіті
|
|
1:0
|
|
Монтроз – Іст Файф
|
|
0:4
|
|
Альбіон Роверс – Іст Стерлінгшір
|
|
1:2
|
|
Клайд – Аннан Атлетік
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 8
|
11 жовтня, субота
|
Іст Файф – Клайд
|
|
0:1
|
|
Іст Стерлінгшір – Куїнз Парк
|
|
1:3
|
|
15 жовтня, середа
|
Бервік – Монтроз
|
|
2:2
|
|
21 жовтня, вівторок
|
Аннан Атлетік – Арброт
|
|
0:1
|
|
28 жовтня, вівторок
|
Елгін Сіті – Альбіон Роверс
|
|
0:4
|
|
|
тур 9
|
18 жовтня, субота
|
Бервік – Елгін Сіті
|
|
1:1
|
|
Куїнз Парк – Монтроз
|
|
2:0
|
|
Арброт – Іст Стерлінгшір
|
|
4:0
|
|
Альбіон Роверс – Клайд
|
|
2:2
|
|
Іст Файф – Аннан Атлетік
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 10
|
25 жовтня, субота
|
Куїнз Парк – Іст Файф
|
|
3:0
|
|
Монтроз – Арброт
|
|
1:5
|
|
Аннан Атлетік – Іст Стерлінгшір
|
|
4:3
|
|
Альбіон Роверс – Бервік
|
|
2:1
|
|
Клайд – Елгін Сіті
|
|
2:1
|
|
|
тур 11
|
8 листопада, субота
|
Іст Стерлінгшір – Бервік
|
|
0:2
|
|
Арброт – Куїнз Парк
|
|
1:2
|
|
Монтроз – Клайд
|
|
0:3
|
|
Іст Файф – Альбіон Роверс
|
|
0:0
|
|
11 листопада, вівторок
|
Елгін Сіті – Аннан Атлетік
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 12
|
15 листопада, субота
|
Бервік – Іст Файф
|
|
2:3
|
|
Аннан Атлетік – Монтроз
|
|
2:2
|
|
Альбіон Роверс – Арброт
|
|
2:1
|
|
Елгін Сіті – Куїнз Парк
|
|
1:4
|
|
Клайд – Іст Стерлінгшір
|
|
0:1
|
|
|
тур 13
|
22 листопада, субота
|
Бервік – Аннан Атлетік
|
|
2:0
|
|
Куїнз Парк – Альбіон Роверс
|
|
0:1
|
|
Іст Стерлінгшір – Монтроз
|
|
4:0
|
|
Арброт – Клайд
|
|
4:0
|
|
Іст Файф – Елгін Сіті
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 14
|
29 листопада, субота
|
Клайд – Куїнз Парк
|
|
0:2
|
|
Іст Стерлінгшір – Іст Файф
|
|
1:1
|
|
2 грудень, вівторок
|
Монтроз – Бервік
|
|
2:1
|
|
Аннан Атлетік – Альбіон Роверс
|
|
2:1
|
|
Елгін Сіті – Арброт
|
|
1:1
|
|
|
тур 15
|
6 грудень, субота
|
Іст Файф – Монтроз
|
|
3:0
|
|
Альбіон Роверс – Елгін Сіті
|
|
3:0
|
|
Арброт – Аннан Атлетік
|
|
3:2
|
|
Куїнз Парк – Іст Стерлінгшір
|
|
3:0
|
|
Бервік – Клайд
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 16
|
13 грудень, субота
|
Іст Стерлінгшір – Арброт
|
|
2:3
|
|
Монтроз – Куїнз Парк
|
|
1:2
|
|
Аннан Атлетік – Іст Файф
|
|
2:1
|
|
Клайд – Альбіон Роверс
|
|
0:1
|
|
24 лютого, вівторок
|
Елгін Сіті – Бервік
|
|
2:1
|
|
|
тур 17
|
20 грудень, субота
|
Куїнз Парк – Аннан Атлетік
|
|
0:0
|
|
Арброт – Бервік
|
|
2:0
|
|
Альбіон Роверс – Монтроз
|
|
0:0
|
|
Клайд – Іст Файф
|
|
3:1
|
|
17 березня, вівторок
|
Елгін Сіті – Іст Стерлінгшір
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 18
|
27 грудень, субота
|
Іст Файф – Арброт
|
|
1:5
|
|
Аннан Атлетік – Клайд
|
|
2:1
|
|
Монтроз – Елгін Сіті
|
|
2:3
|
|
Іст Стерлінгшір – Альбіон Роверс
|
|
1:4
|
|
Бервік – Куїнз Парк
|
|
0:0
|
|
|
тур 19
|
3 січня, субота
|
Бервік – Іст Стерлінгшір
|
|
3:0
|
|
Куїнз Парк – Клайд
|
|
1:1
|
|
Альбіон Роверс – Аннан Атлетік
|
|
2:0
|
|
Арброт – Монтроз
|
|
2:2
|
|
3 березня, вівторок
|
Елгін Сіті – Іст Файф
|
|
3:5
|
|
|
|
тур 20
|
10 січня, субота
|
Аннан Атлетік – Елгін Сіті
|
|
1:1
|
|
Монтроз – Іст Стерлінгшір
|
|
0:1
|
|
Іст Файф – Куїнз Парк
|
|
0:0
|
|
Клайд – Бервік
|
|
0:3
|
|
18 березня, середа
|
Арброт – Альбіон Роверс
|
|
0:2
|
|
|
тур 21
|
17 січня, субота
|
Іст Стерлінгшір – Аннан Атлетік
|
|
1:3
|
|
Бервік – Монтроз
|
|
3:3
|
|
Куїнз Парк – Арброт
|
|
2:1
|
|
10 лютого, вівторок
|
Альбіон Роверс – Іст Файф
|
|
2:3
|
|
10 березня, вівторок
|
Елгін Сіті – Клайд
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 22
|
24 січня, субота
|
Куїнз Парк – Елгін Сіті
|
|
1:1
|
|
Монтроз – Альбіон Роверс
|
|
3:4
|
|
Клайд – Арброт
|
|
1:1
|
|
Аннан Атлетік – Бервік
|
|
4:2
|
|
24 лютого, вівторок
|
Іст Файф – Іст Стерлінгшір
|
|
2:1
|
|
|
тур 23
|
31 січня, субота
|
Бервік – Елгін Сіті
|
|
0:2
|
|
Іст Стерлінгшір – Клайд
|
|
1:2
|
|
Арброт – Іст Файф
|
|
1:1
|
|
Альбіон Роверс – Куїнз Парк
|
|
2:1
|
|
Монтроз – Аннан Атлетік
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 24
|
7 лютого, субота
|
Куїнз Парк – Монтроз
|
|
4:1
|
|
Елгін Сіті – Альбіон Роверс
|
|
2:0
|
|
3 березня, вівторок
|
Клайд – Аннан Атлетік
|
|
1:0
|
|
4 березня, середа
|
Арброт – Іст Стерлінгшір
|
|
0:1
|
|
24 березня, вівторок
|
Іст Файф – Бервік
|
|
1:4
|
|
|
тур 25
|
14 лютого, субота
|
Альбіон Роверс – Клайд
|
|
0:2
|
|
Аннан Атлетік – Куїнз Парк
|
|
2:0
|
|
Монтроз – Іст Файф
|
|
0:3
|
|
Іст Стерлінгшір – Елгін Сіті
|
|
1:0
|
|
Бервік – Арброт
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 26
|
21 лютого, субота
|
Іст Файф – Клайд
|
|
1:1
|
|
Елгін Сіті – Монтроз
|
|
4:0
|
|
Аннан Атлетік – Арброт
|
|
2:0
|
|
Альбіон Роверс – Іст Стерлінгшір
|
|
0:1
|
|
Куїнз Парк – Бервік
|
|
2:1
|
|
|
тур 27
|
28 лютого, субота
|
Іст Файф – Аннан Атлетік
|
|
2:1
|
|
Бервік – Альбіон Роверс
|
|
0:2
|
|
Клайд – Монтроз
|
|
2:0
|
|
Арброт – Елгін Сіті
|
|
3:3
|
|
Іст Стерлінгшір – Куїнз Парк
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 28
|
7 березня, субота
|
Клайд – Іст Стерлінгшір
|
|
1:1
|
|
Аннан Атлетік – Альбіон Роверс
|
|
1:3
|
|
Монтроз – Арброт
|
|
3:0
|
|
Куїнз Парк – Іст Файф
|
|
1:0
|
|
31 березня, вівторок
|
Елгін Сіті – Бервік
|
|
3:3
|
|
|
тур 29
|
14 березня, субота
|
Бервік – Аннан Атлетік
|
|
2:2
|
|
Іст Стерлінгшір – Іст Файф
|
|
2:0
|
|
Арброт – Клайд
|
|
3:1
|
|
Альбіон Роверс – Монтроз
|
|
3:0
|
|
Елгін Сіті – Куїнз Парк
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 30
|
21 березня, субота
|
Куїнз Парк – Альбіон Роверс
|
|
0:1
|
|
Монтроз – Бервік
|
|
0:2
|
|
Аннан Атлетік – Іст Стерлінгшір
|
|
3:2
|
|
Іст Файф – Арброт
|
|
2:0
|
|
Клайд – Елгін Сіті
|
|
0:2
|
|
|
тур 31
|
28 березня, субота
|
Бервік – Куїнз Парк
|
|
1:1
|
|
Іст Стерлінгшір – Арброт
|
|
1:0
|
|
Аннан Атлетік – Клайд
|
|
0:1
|
|
Альбіон Роверс – Елгін Сіті
|
|
0:3
|
|
Іст Файф – Монтроз
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 32
|
4 квітня, субота
|
Арброт – Аннан Атлетік
|
|
1:1
|
|
Монтроз – Куїнз Парк
|
|
2:2
|
|
Альбіон Роверс – Бервік
|
|
2:0
|
|
Елгін Сіті – Іст Стерлінгшір
|
|
0:0
|
|
Клайд – Іст Файф
|
|
1:0
|
|
|
тур 33
|
11 квітня, субота
|
Іст Файф – Альбіон Роверс
|
|
1:0
|
|
Елгін Сіті – Арброт
|
|
2:1
|
|
Іст Стерлінгшір – Монтроз
|
|
0:1
|
|
Куїнз Парк – Аннан Атлетік
|
|
2:0
|
|
Бервік – Клайд
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 34
|
18 квітня, субота
|
Іст Стерлінгшір – Бервік
|
|
0:4
|
|
Арброт – Куїнз Парк
|
|
1:1
|
|
Монтроз – Елгін Сіті
|
|
2:1
|
|
Аннан Атлетік – Іст Файф
|
|
2:1
|
|
Клайд – Альбіон Роверс
|
|
2:3
|
|
|
тур 35
|
25 квітня, субота
|
Бервік – Іст Файф
|
|
0:3
|
|
Куїнз Парк – Іст Стерлінгшір
|
|
1:1
|
|
Монтроз – Клайд
|
|
0:1
|
|
Альбіон Роверс – Арброт
|
|
1:1
|
|
Елгін Сіті – Аннан Атлетік
|
|
4:5
|
|
|
|
тур 36
|
2 травня, субота
|
Клайд – Куїнз Парк
|
|
2:0
|
|
Іст Файф – Елгін Сіті
|
|
3:1
|
|
Аннан Атлетік – Монтроз
|
|
4:3
|
|
Арброт – Бервік
|
|
5:0
|
|
Іст Стерлінгшір – Альбіон Роверс
|
|
1:5
|
|
|