тур 1
|
9 серпня, субота
|
Стенхаузмер – Ейрдрі
|
|
1:0
|
|
Пітерхед – Стерлінг
|
|
1:1
|
|
Ейр Юнайтед – Грінок Мортон
|
|
1:0
|
|
Странрар – Форфар Атлетік
|
|
1:1
|
|
Данфермлін – Бріхін Сіті
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 2
|
16 серпня, субота
|
Стерлінг – Ейр Юнайтед
|
|
1:3
|
|
Грінок Мортон – Странрар
|
|
4:0
|
|
Бріхін Сіті – Стенхаузмер
|
|
1:0
|
|
Форфар Атлетік – Данфермлін
|
|
2:0
|
|
Ейрдрі – Пітерхед
|
|
0:2
|
|
|
тур 3
|
23 серпня, субота
|
Пітерхед – Грінок Мортон
|
|
1:2
|
|
Стенхаузмер – Стерлінг
|
|
4:5
|
|
Странрар – Бріхін Сіті
|
|
2:2
|
|
Ейр Юнайтед – Форфар Атлетік
|
|
2:0
|
|
Данфермлін – Ейрдрі
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 4
|
30 серпня, субота
|
Стенхаузмер – Ейр Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Странрар – Данфермлін
|
|
1:2
|
|
Форфар Атлетік – Грінок Мортон
|
|
3:2
|
|
Бріхін Сіті – Пітерхед
|
|
1:1
|
|
Ейрдрі – Стерлінг
|
|
0:0
|
|
|
тур 5
|
13 серпня, середа
|
Грінок Мортон – Ейрдрі
|
|
2:1
|
|
Данфермлін – Стенхаузмер
|
|
2:0
|
|
Форфар Атлетік – Пітерхед
|
|
1:0
|
|
Ейр Юнайтед – Странрар
|
|
0:2
|
|
Стерлінг – Бріхін Сіті
|
|
0:5
|
|
|
|
тур 6
|
20 вересня, субота
|
Бріхін Сіті – Ейр Юнайтед
|
|
2:4
|
|
Стерлінг – Форфар Атлетік
|
|
2:2
|
|
Пітерхед – Стенхаузмер
|
|
1:0
|
|
Грінок Мортон – Данфермлін
|
|
2:1
|
|
Ейрдрі – Странрар
|
|
3:3
|
|
|
тур 7
|
27 вересня, субота
|
Данфермлін – Пітерхед
|
|
3:0
|
|
Форфар Атлетік – Бріхін Сіті
|
|
3:1
|
|
Странрар – Стерлінг
|
|
2:0
|
|
Ейр Юнайтед – Ейрдрі
|
|
2:3
|
|
Стенхаузмер – Грінок Мортон
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 8
|
4 жовтня, субота
|
Ейрдрі – Форфар Атлетік
|
|
1:2
|
|
Стенхаузмер – Странрар
|
|
2:2
|
|
Пітерхед – Ейр Юнайтед
|
|
2:0
|
|
Стерлінг – Данфермлін
|
|
0:2
|
|
Бріхін Сіті – Грінок Мортон
|
|
3:1
|
|
|
тур 9
|
10 жовтня, п`ятница
|
Ейр Юнайтед – Данфермлін
|
|
0:1
|
|
11 жовтня, субота
|
Ейрдрі – Бріхін Сіті
|
|
4:0
|
|
Грінок Мортон – Стерлінг
|
|
2:0
|
|
Форфар Атлетік – Стенхаузмер
|
|
3:0
|
|
28 жовтня, вівторок
|
Странрар – Пітерхед
|
|
5:0
|
|
|
|
тур 10
|
18 жовтня, субота
|
Данфермлін – Форфар Атлетік
|
|
0:0
|
|
Бріхін Сіті – Странрар
|
|
1:2
|
|
Стерлінг – Стенхаузмер
|
|
0:4
|
|
Пітерхед – Ейрдрі
|
|
1:1
|
|
Грінок Мортон – Ейр Юнайтед
|
|
0:1
|
|
|
тур 11
|
25 жовтня, субота
|
Данфермлін – Грінок Мортон
|
|
1:2
|
|
Форфар Атлетік – Странрар
|
|
1:1
|
|
Ейр Юнайтед – Бріхін Сіті
|
|
0:2
|
|
Стерлінг – Ейрдрі
|
|
2:2
|
|
Стенхаузмер – Пітерхед
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 12
|
8 листопада, субота
|
Ейрдрі – Стенхаузмер
|
|
2:0
|
|
Грінок Мортон – Форфар Атлетік
|
|
2:0
|
|
Пітерхед – Данфермлін
|
|
1:1
|
|
Странрар – Ейр Юнайтед
|
|
3:1
|
|
11 листопада, вівторок
|
Бріхін Сіті – Стерлінг
|
|
2:1
|
|
|
тур 13
|
15 листопада, субота
|
Ейрдрі – Грінок Мортон
|
|
0:1
|
|
Стенхаузмер – Данфермлін
|
|
1:0
|
|
Стерлінг – Странрар
|
|
1:1
|
|
Бріхін Сіті – Форфар Атлетік
|
|
3:3
|
|
3 березня, вівторок
|
Ейр Юнайтед – Пітерхед
|
|
3:3
|
|
|
|
тур 14
|
22 листопада, субота
|
Данфермлін – Стерлінг
|
|
4:0
|
|
Форфар Атлетік – Ейр Юнайтед
|
|
2:0
|
|
Странрар – Ейрдрі
|
|
1:0
|
|
Пітерхед – Бріхін Сіті
|
|
1:1
|
|
Грінок Мортон – Стенхаузмер
|
|
3:1
|
|
|
тур 15
|
6 грудень, субота
|
Данфермлін – Ейр Юнайтед
|
|
4:2
|
|
Бріхін Сіті – Ейрдрі
|
|
1:1
|
|
Странрар – Грінок Мортон
|
|
2:0
|
|
Стерлінг – Пітерхед
|
|
2:3
|
|
Стенхаузмер – Форфар Атлетік
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 16
|
13 грудень, субота
|
Форфар Атлетік – Стерлінг
|
|
2:1
|
|
Ейр Юнайтед – Стенхаузмер
|
|
2:3
|
|
Пітерхед – Странрар
|
|
1:4
|
|
Грінок Мортон – Бріхін Сіті
|
|
2:2
|
|
Ейрдрі – Данфермлін
|
|
3:1
|
|
|
тур 17
|
20 грудень, субота
|
Данфермлін – Странрар
|
|
0:1
|
|
Форфар Атлетік – Ейрдрі
|
|
1:1
|
|
Ейр Юнайтед – Стерлінг
|
|
2:2
|
|
Стенхаузмер – Бріхін Сіті
|
|
0:2
|
|
Грінок Мортон – Пітерхед
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 18
|
27 грудень, субота
|
Ейрдрі – Ейр Юнайтед
|
|
3:0
|
|
Стерлінг – Грінок Мортон
|
|
3:4
|
|
Странрар – Стенхаузмер
|
|
0:2
|
|
3 березня, вівторок
|
Бріхін Сіті – Данфермлін
|
|
1:1
|
|
10 березня, вівторок
|
Пітерхед – Форфар Атлетік
|
|
3:2
|
|
|
тур 19
|
3 січня, субота
|
Данфермлін – Пітерхед
|
|
1:1
|
|
Форфар Атлетік – Бріхін Сіті
|
|
0:2
|
|
Стенхаузмер – Стерлінг
|
|
1:2
|
|
Ейр Юнайтед – Странрар
|
|
0:2
|
|
Грінок Мортон – Ейрдрі
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 20
|
10 січня, субота
|
Странрар – Форфар Атлетік
|
|
3:1
|
|
Бріхін Сіті – Ейр Юнайтед
|
|
2:0
|
|
Ейрдрі – Пітерхед
|
|
1:3
|
|
Стенхаузмер – Грінок Мортон
|
|
2:3
|
|
Стерлінг – Данфермлін
|
|
2:1
|
|
|
тур 21
|
17 січня, субота
|
Данфермлін – Ейрдрі
|
|
2:2
|
|
Форфар Атлетік – Стенхаузмер
|
|
1:0
|
|
Ейр Юнайтед – Грінок Мортон
|
|
1:1
|
|
Пітерхед – Стерлінг
|
|
2:1
|
|
Странрар – Бріхін Сіті
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 22
|
24 січня, субота
|
Ейрдрі – Странрар
|
|
1:1
|
|
Стенхаузмер – Ейр Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Стерлінг – Форфар Атлетік
|
|
0:1
|
|
Грінок Мортон – Данфермлін
|
|
2:0
|
|
24 березня, вівторок
|
Бріхін Сіті – Пітерхед
|
|
1:2
|
|
|
тур 23
|
31 січня, субота
|
Ейрдрі – Бріхін Сіті
|
|
1:1
|
|
Ейр Юнайтед – Данфермлін
|
|
0:2
|
|
Пітерхед – Стенхаузмер
|
|
2:0
|
|
Форфар Атлетік – Грінок Мортон
|
|
1:2
|
|
Странрар – Стерлінг
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 24
|
7 лютого, субота
|
Форфар Атлетік – Пітерхед
|
|
3:1
|
|
24 лютого, вівторок
|
Данфермлін – Бріхін Сіті
|
|
0:1
|
|
3 березня, вівторок
|
Стенхаузмер – Странрар
|
|
1:0
|
|
Грінок Мортон – Стерлінг
|
|
4:0
|
|
10 березня, вівторок
|
Ейр Юнайтед – Ейрдрі
|
|
0:1
|
|
|
тур 25
|
14 лютого, субота
|
Стерлінг – Ейр Юнайтед
|
|
1:4
|
|
Странрар – Пітерхед
|
|
2:0
|
|
Бріхін Сіті – Грінок Мортон
|
|
1:1
|
|
Данфермлін – Стенхаузмер
|
|
3:2
|
|
Ейрдрі – Форфар Атлетік
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 26
|
21 лютого, субота
|
Стерлінг – Бріхін Сіті
|
|
0:1
|
|
Грінок Мортон – Странрар
|
|
2:0
|
|
Стенхаузмер – Ейрдрі
|
|
0:2
|
|
Пітерхед – Ейр Юнайтед
|
|
2:0
|
|
Форфар Атлетік – Данфермлін
|
|
1:0
|
|
|
тур 27
|
28 лютого, субота
|
Бріхін Сіті – Стенхаузмер
|
|
- : -
|
|
Странрар – Данфермлін
|
|
- : -
|
|
Ейр Юнайтед – Форфар Атлетік
|
|
1:0
|
|
Пітерхед – Грінок Мортон
|
|
- : -
|
|
Ейрдрі – Стерлінг
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 28
|
7 березня, субота
|
Данфермлін – Ейр Юнайтед
|
|
2:1
|
|
Бріхін Сіті – Ейрдрі
|
|
- : -
|
|
Стерлінг – Странрар
|
|
0:1
|
|
Стенхаузмер – Пітерхед
|
|
- : -
|
|
Грінок Мортон – Форфар Атлетік
|
|
0:2
|
|
|
тур 29
|
14 березня, субота
|
Данфермлін – Стерлінг
|
|
1:1
|
|
Форфар Атлетік – Странрар
|
|
1:0
|
|
Ейр Юнайтед – Стенхаузмер
|
|
0:0
|
|
Пітерхед – Бріхін Сіті
|
|
3:0
|
|
Ейрдрі – Грінок Мортон
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 30
|
21 березня, субота
|
Бріхін Сіті – Форфар Атлетік
|
|
2:3
|
|
Странрар – Ейрдрі
|
|
1:0
|
|
Стерлінг – Пітерхед
|
|
2:1
|
|
Стенхаузмер – Данфермлін
|
|
0:1
|
|
Грінок Мортон – Ейр Юнайтед
|
|
2:1
|
|
|
тур 31
|
28 березня, субота
|
Данфермлін – Грінок Мортон
|
|
0:4
|
|
Форфар Атлетік – Стерлінг
|
|
4:0
|
|
Ейр Юнайтед – Бріхін Сіті
|
|
2:2
|
|
Пітерхед – Странрар
|
|
1:2
|
|
Ейрдрі – Стенхаузмер
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 32
|
4 квітня, субота
|
Странрар – Ейр Юнайтед
|
|
1:0
|
|
Стерлінг – Ейрдрі
|
|
0:2
|
|
Пітерхед – Данфермлін
|
|
1:1
|
|
Стенхаузмер – Форфар Атлетік
|
|
1:3
|
|
Грінок Мортон – Бріхін Сіті
|
|
0:2
|
|
|
тур 33
|
11 квітня, субота
|
Грінок Мортон – Стенхаузмер
|
|
3:2
|
|
Ейр Юнайтед – Пітерхед
|
|
2:4
|
|
Форфар Атлетік – Ейрдрі
|
|
2:0
|
|
Бріхін Сіті – Стерлінг
|
|
2:1
|
|
Данфермлін – Странрар
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 34
|
18 квітня, субота
|
Бріхін Сіті – Данфермлін
|
|
3:0
|
|
Странрар – Стенхаузмер
|
|
3:2
|
|
Стерлінг – Грінок Мортон
|
|
0:2
|
|
Пітерхед – Форфар Атлетік
|
|
1:0
|
|
Ейрдрі – Ейр Юнайтед
|
|
2:0
|
|
|
тур 35
|
25 квітня, субота
|
Данфермлін – Форфар Атлетік
|
|
1:3
|
|
Странрар – Грінок Мортон
|
|
0:2
|
|
Ейр Юнайтед – Стерлінг
|
|
4:0
|
|
Пітерхед – Ейрдрі
|
|
1:0
|
|
Стенхаузмер – Бріхін Сіті
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 36
|
2 травня, субота
|
Ейрдрі – Данфермлін
|
|
3:2
|
|
Грінок Мортон – Пітерхед
|
|
3:1
|
|
Стерлінг – Стенхаузмер
|
|
3:2
|
|
Форфар Атлетік – Ейр Юнайтед
|
|
1:3
|
|
Бріхін Сіті – Странрар
|
|
1:3
|
|
|