тур 1
|
14 липня, неділя
|
Сталь Алчевськ – Титан
|
|
2:0
|
|
Зірка Кроп. – Миколаїв
|
|
2:1
|
|
Суми – Геліос
|
|
2:0
|
|
Полтава – Нива Тернопіль
|
|
1:2
|
|
Олімпік Донецьк – УкрАгроКом
|
|
4:2
|
|
Десна Чернігів – Динамо Київ II
|
|
0:0
|
|
Буковина – Авангард
|
|
0:0
|
|
Олександрія – Нафтовик-Укрнафта
|
|
4:3
|
|
|
|
тур 2
|
19 липня, п`ятница
|
Нива Тернопіль – Миколаїв
|
|
2:3
|
|
20 липня, субота
|
УкрАгроКом – Суми
|
|
0:0
|
|
Полтава – Олімпік Донецьк
|
|
2:1
|
|
Титан – Буковина
|
|
1:0
|
|
Геліос – Сталь Алчевськ
|
|
0:2
|
|
Динамо Київ II – Олександрія
|
|
0:0
|
|
Нафтовик-Укрнафта – Зірка Кроп.
|
|
4:0
|
|
Авангард – Десна Чернігів
|
|
2:1
|
|
|
тур 3
|
26 липня, п`ятница
|
Буковина – Геліос
|
|
1:1
|
|
27 липня, субота
|
Зірка Кроп. – Динамо Київ II
|
|
1:0
|
|
Суми – Полтава
|
|
3:1
|
|
Олімпік Донецьк – Нива Тернопіль
|
|
0:1
|
|
Десна Чернігів – Титан
|
|
3:1
|
|
Олександрія – Авангард
|
|
3:0
|
|
Сталь Алчевськ – УкрАгроКом
|
|
2:0
|
|
Миколаїв – Нафтовик-Укрнафта
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 4
|
2 серпня, п`ятница
|
Нива Тернопіль – Нафтовик-Укрнафта
|
|
2:2
|
|
3 серпня, субота
|
УкрАгроКом – Буковина
|
|
0:0
|
|
Полтава – Сталь Алчевськ
|
|
3:0
|
|
Олімпік Донецьк – Суми
|
|
3:0
|
|
Титан – Олександрія
|
|
0:0
|
|
Геліос – Десна Чернігів
|
|
1:0
|
|
Авангард – Зірка Кроп.
|
|
2:1
|
|
4 серпня, неділя
|
Динамо Київ II – Миколаїв
|
|
1:2
|
|
|
тур 5
|
11 серпня, неділя
|
Суми – Нива Тернопіль
|
|
3:0
|
|
Десна Чернігів – УкрАгроКом
|
|
3:0
|
|
Буковина – Полтава
|
|
2:0
|
|
Олександрія – Геліос
|
|
2:0
|
|
Сталь Алчевськ – Олімпік Донецьк
|
|
1:1
|
|
Миколаїв – Авангард
|
|
0:0
|
|
Нафтовик-Укрнафта – Динамо Київ II
|
|
0:0
|
|
Зірка Кроп. – Титан
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 6
|
16 серпня, п`ятница
|
Суми – Сталь Алчевськ
|
|
1:3
|
|
17 серпня, субота
|
Нива Тернопіль – Динамо Київ II
|
|
0:0
|
|
УкрАгроКом – Олександрія
|
|
2:2
|
|
Полтава – Десна Чернігів
|
|
3:1
|
|
Олімпік Донецьк – Буковина
|
|
3:2
|
|
Титан – Миколаїв
|
|
4:3
|
|
Геліос – Зірка Кроп.
|
|
2:4
|
|
Авангард – Нафтовик-Укрнафта
|
|
2:0
|
|
|
тур 7
|
24 серпня, субота
|
Зірка Кроп. – УкрАгроКом
|
|
0:2
|
|
Десна Чернігів – Олімпік Донецьк
|
|
1:2
|
|
Буковина – Суми
|
|
2:1
|
|
Динамо Київ II – Авангард
|
|
1:1
|
|
Олександрія – Полтава
|
|
1:0
|
|
Сталь Алчевськ – Нива Тернопіль
|
|
1:0
|
|
Миколаїв – Геліос
|
|
4:1
|
|
Нафтовик-Укрнафта – Титан
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 8
|
30 серпня, п`ятница
|
Нива Тернопіль – Авангард
|
|
1:2
|
|
31 серпня, субота
|
УкрАгроКом – Миколаїв
|
|
2:0
|
|
Суми – Десна Чернігів
|
|
1:0
|
|
Полтава – Зірка Кроп.
|
|
0:0
|
|
Титан – Динамо Київ II
|
|
1:0
|
|
Геліос – Нафтовик-Укрнафта
|
|
3:2
|
|
Сталь Алчевськ – Буковина
|
|
3:0
|
|
1 вересня, неділя
|
Олімпік Донецьк – Олександрія
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 10
|
13 вересня, п`ятница
|
Сталь Алчевськ – Олександрія
|
|
1:3
|
|
14 вересня, субота
|
УкрАгроКом – Динамо Київ II
|
|
1:1
|
|
Суми – Зірка Кроп.
|
|
2:0
|
|
Полтава – Нафтовик-Укрнафта
|
|
1:2
|
|
Олімпік Донецьк – Миколаїв
|
|
1:0
|
|
Буковина – Десна Чернігів
|
|
1:0
|
|
Геліос – Авангард
|
|
1:0
|
|
15 вересня, неділя
|
Нива Тернопіль – Титан
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 12
|
29 вересня, неділя
|
Десна Чернігів – Олександрія
|
|
2:0
|
|
Нива Тернопіль – Геліос
|
|
1:1
|
|
Буковина – Зірка Кроп.
|
|
0:1
|
|
Суми – Нафтовик-Укрнафта
|
|
0:2
|
|
Олімпік Донецьк – Динамо Київ II
|
|
3:1
|
|
Полтава – Авангард
|
|
1:1
|
|
Сталь Алчевськ – Миколаїв
|
|
1:0
|
|
30 вересня, понеділок
|
УкрАгроКом – Титан
|
|
0:0
|
|
|
тур 13
|
4 жовтня, п`ятница
|
Олександрія – Нива Тернопіль
|
|
1:1
|
|
5 жовтня, субота
|
Зірка Кроп. – Десна Чернігів
|
|
0:0
|
|
Титан – Полтава
|
|
0:1
|
|
Геліос – УкрАгроКом
|
|
0:0
|
|
Динамо Київ II – Суми
|
|
0:2
|
|
Миколаїв – Буковина
|
|
1:2
|
|
Авангард – Олімпік Донецьк
|
|
0:2
|
|
Нафтовик-Укрнафта – Сталь Алчевськ
|
|
3:0
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
тур 20
|
23 листопада, субота
|
Геліос – Олександрія
|
|
0:0
|
|
Авангард – Миколаїв
|
|
3:1
|
|
Динамо Київ II – Нафтовик-Укрнафта
|
|
1:0
|
|
УкрАгроКом – Десна Чернігів
|
|
1:0
|
|
Олімпік Донецьк – Сталь Алчевськ
|
|
1:0
|
|
Титан – Зірка Кроп.
|
|
1:0
|
|
24 листопада, неділя
|
Полтава – Буковина
|
|
2:0
|
|
25 листопада, понеділок
|
Нива Тернопіль – Суми
|
|
2:0
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
тур 30
|
29 травня, четвер
|
Нива Тернопіль – Зірка Кроп.
|
|
2:2
|
|
30 травня, п`ятница
|
Олімпік Донецьк – Геліос
|
|
1:3
|
|
Буковина – Динамо Київ II
|
|
0:1
|
|
31 травня, субота
|
Сталь Алчевськ – Авангард
|
|
0:0
|
|
Олександрія – Миколаїв
|
|
5:0
|
|
Десна Чернігів – Нафтовик-Укрнафта
|
|
0:1
|
|
Полтава – УкрАгроКом
|
|
0:1
|
|
Суми – Титан
|
|
2:2
|
|
|