тур 1
|
21 серпня, субота
|
Олдершот Таун – Честерфілд
|
|
0:2
|
|
Уэлдстоун – Уокінг
|
|
1:2
|
|
Торкі Юнайтед – Олтрингем
|
|
1:3
|
|
Стокпорт – Даг енд Ред
|
|
1:3
|
|
Кингс-Линн Таун – Саутенд Юн
|
|
0:1
|
|
Галіфакс Таун – Меиденхед Юн
|
|
1:2
|
|
Уеймут – Борхем Вуд
|
|
0:2
|
|
Барнет – Ноттс Каунті
|
|
0:5
|
|
21 вересня, вівторок
|
Дувр Атлетик – Соліхалл Мурс
|
|
0:0
|
|
28 вересня, вівторок
|
Бромлі – Гримсби Таун
|
|
3:1
|
|
30 листопада, вівторок
|
Рексем – Йовіл Таун
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 2
|
28 серпня, субота
|
Меиденхед Юн – Дувр Атлетик
|
|
2:0
|
|
Ноттс Каунті – Торкі Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Соліхалл Мурс – Барнет
|
|
1:1
|
|
Йовіл Таун – Кингс-Линн Таун
|
|
1:2
|
|
Гримсби Таун – Уеймут
|
|
1:0
|
|
Уокінг – Галіфакс Таун
|
|
2:3
|
|
Борхем Вуд – Олдершот Таун
|
|
1:0
|
|
Даг енд Ред – Бромлі
|
|
4:2
|
|
Істлі – Рексем
|
|
0:2
|
|
Честерфілд – Уэлдстоун
|
|
2:0
|
|
Саутенд Юн – Стокпорт
|
|
0:1
|
|
|
тур 3
|
30 серпня, понеділок
|
Уэлдстоун – Саутенд Юн
|
|
0:0
|
|
Торкі Юнайтед – Уокінг
|
|
0:4
|
|
Стокпорт – Гримсби Таун
|
|
0:0
|
|
Кингс-Линн Таун – Честерфілд
|
|
0:2
|
|
Галіфакс Таун – Олтрингем
|
|
2:0
|
|
Уеймут – Меиденхед Юн
|
|
3:1
|
|
Барнет – Даг енд Ред
|
|
0:2
|
|
Дувр Атлетик – Борхем Вуд
|
|
0:1
|
|
Бромлі – Істлі
|
|
3:0
|
|
Олдершот Таун – Йовіл Таун
|
|
1:2
|
|
Рексем – Ноттс Каунті
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 4
|
4 вересня, субота
|
Соліхалл Мурс – Уеймут
|
|
3:4
|
|
Ноттс Каунті – Олдершот Таун
|
|
3:2
|
|
Меиденхед Юн – Торкі Юнайтед
|
|
3:4
|
|
Гримсби Таун – Барнет
|
|
4:3
|
|
Честерфілд – Бромлі
|
|
2:2
|
|
Істлі – Кингс-Линн Таун
|
|
3:3
|
|
Даг енд Ред – Уэлдстоун
|
|
2:2
|
|
Борхем Вуд – Стокпорт
|
|
0:0
|
|
Олтрингем – Дувр Атлетик
|
|
3:2
|
|
Саутенд Юн – Рексем
|
|
2:2
|
|
Йовіл Таун – Галіфакс Таун
|
|
1:0
|
|
|
тур 5
|
11 вересня, субота
|
Олдершот Таун – Соліхалл Мурс
|
|
1:2
|
|
Рексем – Уокінг
|
|
1:0
|
|
Уэлдстоун – Олтрингем
|
|
1:0
|
|
Торкі Юнайтед – Гримсби Таун
|
|
1:3
|
|
Стокпорт – Йовіл Таун
|
|
0:3
|
|
Галіфакс Таун – Саутенд Юн
|
|
3:1
|
|
Уеймут – Ноттс Каунті
|
|
1:1
|
|
Барнет – Істлі
|
|
1:1
|
|
Дувр Атлетик – Честерфілд
|
|
0:0
|
|
Бромлі – Борхем Вуд
|
|
2:3
|
|
Кингс-Линн Таун – Даг енд Ред
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 6
|
14 вересня, вівторок
|
Меиденхед Юн – Стокпорт
|
|
0:2
|
|
Ноттс Каунті – Уэлдстоун
|
|
3:2
|
|
Соліхалл Мурс – Торкі Юнайтед
|
|
2:1
|
|
Саутенд Юн – Олдершот Таун
|
|
2:3
|
|
Гримсби Таун – Рексем
|
|
3:1
|
|
Честерфілд – Барнет
|
|
4:2
|
|
Істлі – Дувр Атлетик
|
|
4:1
|
|
Даг енд Ред – Уеймут
|
|
4:2
|
|
Борхем Вуд – Галіфакс Таун
|
|
2:2
|
|
28 вересня, вівторок
|
Олтрингем – Кингс-Линн Таун
|
|
4:1
|
|
2 листопада, вівторок
|
Уокінг – Бромлі
|
|
0:2
|
|
|
тур 7
|
18 вересня, субота
|
Рексем – Даг енд Ред
|
|
1:0
|
|
Уэлдстоун – Олдершот Таун
|
|
2:2
|
|
Торкі Юнайтед – Саутенд Юн
|
|
1:0
|
|
Соліхалл Мурс – Борхем Вуд
|
|
3:1
|
|
Ноттс Каунті – Меиденхед Юн
|
|
1:0
|
|
Галіфакс Таун – Стокпорт
|
|
3:0
|
|
Гримсби Таун – Істлі
|
|
2:0
|
|
Бромлі – Барнет
|
|
2:0
|
|
Уеймут – Дувр Атлетик
|
|
1:1
|
|
28 вересня, вівторок
|
Уокінг – Честерфілд
|
|
3:1
|
|
12 жовтня, вівторок
|
Йовіл Таун – Олтрингем
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 8
|
25 вересня, субота
|
Стокпорт – Рексем
|
|
2:1
|
|
Меиденхед Юн – Гримсби Таун
|
|
1:1
|
|
Кингс-Линн Таун – Уэлдстоун
|
|
0:1
|
|
Барнет – Уеймут
|
|
3:1
|
|
Істлі – Уокінг
|
|
3:2
|
|
Дувр Атлетик – Бромлі
|
|
0:1
|
|
Даг енд Ред – Соліхалл Мурс
|
|
5:1
|
|
Борхем Вуд – Йовіл Таун
|
|
2:1
|
|
Олтрингем – Ноттс Каунті
|
|
1:0
|
|
Олдершот Таун – Галіфакс Таун
|
|
0:1
|
|
Честерфілд – Торкі Юнайтед
|
|
2:2
|
|
|
тур 9
|
18 вересня, субота
|
Честерфілд – Йовіл Таун
|
|
2:0
|
|
2 жовтня, субота
|
Меиденхед Юн – Кингс-Линн Таун
|
|
2:3
|
|
Ноттс Каунті – Уокінг
|
|
1:4
|
|
Соліхалл Мурс – Саутенд Юн
|
|
2:0
|
|
Торкі Юнайтед – Уэлдстоун
|
|
5:0
|
|
Гримсби Таун – Дувр Атлетик
|
|
6:0
|
|
Уеймут – Стокпорт
|
|
1:2
|
|
Барнет – Галіфакс Таун
|
|
0:0
|
|
Даг енд Ред – Олтрингем
|
|
2:3
|
|
Істлі – Борхем Вуд
|
|
1:1
|
|
9 листопада, вівторок
|
Олдершот Таун – Рексем
|
|
0:5
|
|
|
|
тур 10
|
5 жовтня, вівторок
|
Кингс-Линн Таун – Барнет
|
|
1:1
|
|
Саутенд Юн – Істлі
|
|
1:0
|
|
Рексем – Честерфілд
|
|
1:1
|
|
Йовіл Таун – Меиденхед Юн
|
|
0:0
|
|
Галіфакс Таун – Ноттс Каунті
|
|
3:2
|
|
Уокінг – Даг енд Ред
|
|
1:0
|
|
Олтрингем – Гримсби Таун
|
|
2:3
|
|
Борхем Вуд – Торкі Юнайтед
|
|
2:0
|
|
Бромлі – Уеймут
|
|
3:0
|
|
Дувр Атлетик – Олдершот Таун
|
|
1:2
|
|
Уэлдстоун – Соліхалл Мурс
|
|
0:0
|
|
|
тур 11
|
9 жовтня, субота
|
Уэлдстоун – Істлі
|
|
1:2
|
|
Кингс-Линн Таун – Соліхалл Мурс
|
|
0:1
|
|
Галіфакс Таун – Уеймут
|
|
2:0
|
|
Уокінг – Гримсби Таун
|
|
0:1
|
|
Дувр Атлетик – Барнет
|
|
1:2
|
|
Йовіл Таун – Ноттс Каунті
|
|
0:2
|
|
Борхем Вуд – Даг енд Ред
|
|
2:0
|
|
Олтрингем – Меиденхед Юн
|
|
2:0
|
|
Стокпорт – Олдершот Таун
|
|
1:0
|
|
Саутенд Юн – Честерфілд
|
|
0:4
|
|
Бромлі – Торкі Юнайтед
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 12
|
23 жовтня, субота
|
Ноттс Каунті – Стокпорт
|
|
2:1
|
|
Торкі Юнайтед – Кингс-Линн Таун
|
|
2:0
|
|
Гримсби Таун – Йовіл Таун
|
|
2:0
|
|
Уеймут – Уэлдстоун
|
|
1:1
|
|
Честерфілд – Борхем Вуд
|
|
2:1
|
|
Барнет – Рексем
|
|
0:3
|
|
Істлі – Олтрингем
|
|
2:1
|
|
Даг енд Ред – Саутенд Юн
|
|
3:0
|
|
Олдершот Таун – Бромлі
|
|
2:3
|
|
Соліхалл Мурс – Галіфакс Таун
|
|
1:0
|
|
Меиденхед Юн – Уокінг
|
|
3:2
|
|
|
тур 13
|
26 жовтня, вівторок
|
Стокпорт – Барнет
|
|
1:2
|
|
Йовіл Таун – Уокінг
|
|
2:0
|
|
Ноттс Каунті – Бромлі
|
|
1:1
|
|
Меиденхед Юн – Рексем
|
|
3:2
|
|
Кингс-Линн Таун – Борхем Вуд
|
|
0:1
|
|
Галіфакс Таун – Даг енд Ред
|
|
1:0
|
|
Честерфілд – Істлі
|
|
1:0
|
|
Олдершот Таун – Уеймут
|
|
0:2
|
|
Уэлдстоун – Гримсби Таун
|
|
1:0
|
|
Олтрингем – Соліхалл Мурс
|
|
1:2
|
|
2 листопада, вівторок
|
Саутенд Юн – Дувр Атлетик
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 14
|
30 жовтня, субота
|
Рексем – Торкі Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Соліхалл Мурс – Йовіл Таун
|
|
0:0
|
|
Гримсби Таун – Ноттс Каунті
|
|
0:1
|
|
Уокінг – Олтрингем
|
|
3:2
|
|
Уеймут – Кингс-Линн Таун
|
|
1:0
|
|
Борхем Вуд – Саутенд Юн
|
|
1:0
|
|
Істлі – Меиденхед Юн
|
|
1:0
|
|
Дувр Атлетик – Стокпорт
|
|
2:5
|
|
Даг енд Ред – Честерфілд
|
|
2:2
|
|
Бромлі – Галіфакс Таун
|
|
0:0
|
|
Барнет – Олдершот Таун
|
|
2:1
|
|
|
тур 15
|
13 листопада, субота
|
Йовіл Таун – Істлі
|
|
2:1
|
|
Уэлдстоун – Барнет
|
|
1:0
|
|
Торкі Юнайтед – Дувр Атлетик
|
|
2:1
|
|
Стокпорт – Бромлі
|
|
1:1
|
|
Саутенд Юн – Уокінг
|
|
0:2
|
|
Ноттс Каунті – Соліхалл Мурс
|
|
2:0
|
|
Меиденхед Юн – Даг енд Ред
|
|
1:4
|
|
Кингс-Линн Таун – Рексем
|
|
2:6
|
|
Честерфілд – Уеймут
|
|
4:0
|
|
Олтрингем – Борхем Вуд
|
|
1:1
|
|
Олдершот Таун – Гримсби Таун
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 16
|
19 листопада, п`ятница
|
Гримсби Таун – Саутенд Юн
|
|
1:0
|
|
20 листопада, субота
|
Уокінг – Стокпорт
|
|
1:2
|
|
Соліхалл Мурс – Честерфілд
|
|
0:2
|
|
Рексем – Уэлдстоун
|
|
0:0
|
|
Уеймут – Олтрингем
|
|
1:4
|
|
Барнет – Торкі Юнайтед
|
|
2:1
|
|
Істлі – Ноттс Каунті
|
|
2:0
|
|
Дувр Атлетик – Галіфакс Таун
|
|
1:3
|
|
Даг енд Ред – Йовіл Таун
|
|
0:1
|
|
Бромлі – Кингс-Линн Таун
|
|
3:2
|
|
Борхем Вуд – Меиденхед Юн
|
|
4:0
|
|
|
тур 17
|
23 листопада, вівторок
|
Уеймут – Уокінг
|
|
2:3
|
|
Галіфакс Таун – Рексем
|
|
1:2
|
|
Соліхалл Мурс – Гримсби Таун
|
|
2:0
|
|
Стокпорт – Кингс-Линн Таун
|
|
5:0
|
|
Честерфілд – Олтрингем
|
|
2:2
|
|
Дувр Атлетик – Уэлдстоун
|
|
2:3
|
|
Олдершот Таун – Торкі Юнайтед
|
|
1:0
|
|
Борхем Вуд – Ноттс Каунті
|
|
1:1
|
|
Бромлі – Йовіл Таун
|
|
1:2
|
|
Даг енд Ред – Істлі
|
|
0:1
|
|
7 грудень, вівторок
|
Саутенд Юн – Меиденхед Юн
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 18
|
27 листопада, субота
|
Йовіл Таун – Дувр Атлетик
|
|
1:1
|
|
Рексем – Бромлі
|
|
2:0
|
|
Уэлдстоун – Стокпорт
|
|
1:4
|
|
Торкі Юнайтед – Галіфакс Таун
|
|
2:3
|
|
Ноттс Каунті – Даг енд Ред
|
|
2:1
|
|
Кингс-Линн Таун – Олдершот Таун
|
|
0:1
|
|
Уокінг – Барнет
|
|
1:2
|
|
Олтрингем – Саутенд Юн
|
|
1:2
|
|
14 грудень, вівторок
|
Істлі – Соліхалл Мурс
|
|
0:0
|
|
18 січня, вівторок
|
Меиденхед Юн – Честерфілд
|
|
3:2
|
|
10 травня, вівторок
|
Гримсби Таун – Борхем Вуд
|
|
1:0
|
|
|
тур 19
|
4 грудень, субота
|
Соліхалл Мурс – Уокінг
|
|
2:0
|
|
Уеймут – Торкі Юнайтед
|
|
1:2
|
|
Барнет – Меиденхед Юн
|
|
3:0
|
|
Дувр Атлетик – Рексем
|
|
0:1
|
|
Даг енд Ред – Гримсби Таун
|
|
3:2
|
|
Бромлі – Уэлдстоун
|
|
3:2
|
|
Олдершот Таун – Олтрингем
|
|
2:2
|
|
14 грудень, вівторок
|
Галіфакс Таун – Кингс-Линн Таун
|
|
2:0
|
|
11 січня, вівторок
|
Саутенд Юн – Йовіл Таун
|
|
2:1
|
|
18 січня, вівторок
|
Стокпорт – Істлі
|
|
3:0
|
|
1 березня, вівторок
|
Честерфілд – Ноттс Каунті
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 20
|
11 грудень, субота
|
Йовіл Таун – Барнет
|
|
1:0
|
|
Рексем – Уеймут
|
|
1:0
|
|
Уэлдстоун – Галіфакс Таун
|
|
0:1
|
|
Торкі Юнайтед – Стокпорт
|
|
2:1
|
|
Ноттс Каунті – Саутенд Юн
|
|
4:1
|
|
Меиденхед Юн – Соліхалл Мурс
|
|
0:4
|
|
Кингс-Линн Таун – Дувр Атлетик
|
|
2:1
|
|
Гримсби Таун – Честерфілд
|
|
0:1
|
|
Уокінг – Борхем Вуд
|
|
0:2
|
|
Істлі – Олдершот Таун
|
|
0:3
|
|
Олтрингем – Бромлі
|
|
0:1
|
|
|
тур 21
|
26 грудень, неділя
|
Стокпорт – Олтрингем
|
|
5:1
|
|
Торкі Юнайтед – Йовіл Таун
|
|
3:0
|
|
Дувр Атлетик – Даг енд Ред
|
|
0:2
|
|
Бромлі – Саутенд Юн
|
|
1:1
|
|
Олдершот Таун – Уокінг
|
|
1:1
|
|
11 січня, вівторок
|
Галіфакс Таун – Гримсби Таун
|
|
1:0
|
|
Кингс-Линн Таун – Ноттс Каунті
|
|
2:4
|
|
15 лютого, вівторок
|
Уеймут – Істлі
|
|
1:0
|
|
15 березня, вівторок
|
Барнет – Борхем Вуд
|
|
1:0
|
|
5 квітня, вівторок
|
Уэлдстоун – Меиденхед Юн
|
|
0:0
|
|
15 квітня, п`ятница
|
Рексем – Соліхалл Мурс
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 22
|
28 грудень, вівторок
|
Меиденхед Юн – Бромлі
|
|
1:0
|
|
Уокінг – Дувр Атлетик
|
|
3:2
|
|
Честерфілд – Галіфакс Таун
|
|
1:1
|
|
Істлі – Торкі Юнайтед
|
|
2:1
|
|
Даг енд Ред – Олдершот Таун
|
|
1:0
|
|
Олтрингем – Рексем
|
|
0:2
|
|
Соліхалл Мурс – Стокпорт
|
|
0:1
|
|
11 січня, вівторок
|
Борхем Вуд – Уэлдстоун
|
|
1:0
|
|
1 лютого, вівторок
|
Йовіл Таун – Уеймут
|
|
1:1
|
|
Саутенд Юн – Барнет
|
|
2:1
|
|
8 лютого, вівторок
|
Гримсби Таун – Кингс-Линн Таун
|
|
0:0
|
|
|
тур 23
|
1 січня, субота
|
Честерфілд – Кингс-Линн Таун
|
|
1:0
|
|
2 січня, неділя
|
Йовіл Таун – Торкі Юнайтед
|
|
1:2
|
|
Борхем Вуд – Барнет
|
|
0:0
|
|
Даг енд Ред – Дувр Атлетик
|
|
3:1
|
|
Істлі – Уеймут
|
|
3:2
|
|
Уокінг – Олдершот Таун
|
|
2:3
|
|
Ноттс Каунті – Рексем
|
|
3:1
|
|
3 січня, понеділок
|
Гримсби Таун – Галіфакс Таун
|
|
1:1
|
|
11 січня, вівторок
|
Олтрингем – Стокпорт
|
|
1:4
|
|
8 лютого, вівторок
|
Саутенд Юн – Бромлі
|
|
2:0
|
|
8 березня, вівторок
|
Меиденхед Юн – Уэлдстоун
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 24
|
8 січня, субота
|
Торкі Юнайтед – Даг енд Ред
|
|
2:2
|
|
Галіфакс Таун – Істлі
|
|
4:0
|
|
Уеймут – Саутенд Юн
|
|
0:1
|
|
Барнет – Олтрингем
|
|
1:1
|
|
Бромлі – Соліхалл Мурс
|
|
2:1
|
|
Олдершот Таун – Меиденхед Юн
|
|
1:1
|
|
8 лютого, вівторок
|
Стокпорт – Честерфілд
|
|
2:2
|
|
Уэлдстоун – Йовіл Таун
|
|
2:1
|
|
8 березня, вівторок
|
Рексем – Борхем Вуд
|
|
4:2
|
|
Кингс-Линн Таун – Уокінг
|
|
0:0
|
|
26 квітня, вівторок
|
Дувр Атлетик – Ноттс Каунті
|
|
0:3
|
|
|
тур 25
|
21 січня, п`ятница
|
Саутенд Юн – Кингс-Линн Таун
|
|
2:1
|
|
22 січня, субота
|
Йовіл Таун – Рексем
|
|
1:2
|
|
Соліхалл Мурс – Дувр Атлетик
|
|
5:0
|
|
Меиденхед Юн – Галіфакс Таун
|
|
1:0
|
|
Гримсби Таун – Бромлі
|
|
1:2
|
|
Уокінг – Уэлдстоун
|
|
2:0
|
|
Олтрингем – Торкі Юнайтед
|
|
1:2
|
|
Борхем Вуд – Уеймут
|
|
1:1
|
|
Даг енд Ред – Стокпорт
|
|
0:2
|
|
Честерфілд – Олдершот Таун
|
|
0:0
|
|
8 лютого, вівторок
|
Ноттс Каунті – Барнет
|
|
6:1
|
|
|
|
тур 26
|
15 січня, субота
|
Барнет – Честерфілд
|
|
1:4
|
|
25 січня, вівторок
|
Рексем – Гримсби Таун
|
|
1:0
|
|
Уэлдстоун – Ноттс Каунті
|
|
0:0
|
|
Торкі Юнайтед – Соліхалл Мурс
|
|
0:2
|
|
Стокпорт – Меиденхед Юн
|
|
3:0
|
|
Галіфакс Таун – Борхем Вуд
|
|
0:1
|
|
Уеймут – Даг енд Ред
|
|
1:2
|
|
Дувр Атлетик – Істлі
|
|
1:0
|
|
Бромлі – Уокінг
|
|
1:0
|
|
Олдершот Таун – Саутенд Юн
|
|
1:1
|
|
12 лютого, субота
|
Кингс-Линн Таун – Олтрингем
|
|
0:1
|
|
|
тур 27
|
29 січня, субота
|
Уокінг – Йовіл Таун
|
|
0:1
|
|
Гримсби Таун – Уэлдстоун
|
|
2:1
|
|
Соліхалл Мурс – Олтрингем
|
|
5:0
|
|
Рексем – Меиденхед Юн
|
|
1:1
|
|
Уеймут – Олдершот Таун
|
|
0:1
|
|
Барнет – Стокпорт
|
|
0:5
|
|
Істлі – Честерфілд
|
|
0:1
|
|
Дувр Атлетик – Саутенд Юн
|
|
0:1
|
|
Даг енд Ред – Галіфакс Таун
|
|
1:3
|
|
Бромлі – Ноттс Каунті
|
|
1:0
|
|
Борхем Вуд – Кингс-Линн Таун
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 28
|
5 лютого, субота
|
Стокпорт – Дувр Атлетик
|
|
1:0
|
|
Йовіл Таун – Соліхалл Мурс
|
|
0:0
|
|
Ноттс Каунті – Гримсби Таун
|
|
1:2
|
|
Меиденхед Юн – Істлі
|
|
2:2
|
|
Кингс-Линн Таун – Уеймут
|
|
3:0
|
|
Честерфілд – Даг енд Ред
|
|
2:1
|
|
Олтрингем – Уокінг
|
|
2:2
|
|
Олдершот Таун – Барнет
|
|
1:3
|
|
Торкі Юнайтед – Рексем
|
|
1:0
|
|
15 березня, вівторок
|
Галіфакс Таун – Бромлі
|
|
1:0
|
|
26 квітня, вівторок
|
Саутенд Юн – Борхем Вуд
|
|
1:0
|
|
|
тур 29
|
12 лютого, субота
|
Уокінг – Саутенд Юн
|
|
2:3
|
|
Уеймут – Честерфілд
|
|
1:1
|
|
Барнет – Уэлдстоун
|
|
1:3
|
|
Істлі – Йовіл Таун
|
|
0:0
|
|
Дувр Атлетик – Торкі Юнайтед
|
|
1:3
|
|
Гримсби Таун – Олдершот Таун
|
|
3:1
|
|
15 лютого, вівторок
|
Борхем Вуд – Олтрингем
|
|
2:0
|
|
Бромлі – Стокпорт
|
|
1:3
|
|
1 березня, вівторок
|
Рексем – Кингс-Линн Таун
|
|
2:0
|
|
Даг енд Ред – Меиденхед Юн
|
|
3:0
|
|
8 березня, вівторок
|
Соліхалл Мурс – Ноттс Каунті
|
|
3:3
|
|
|
|
тур 30
|
19 лютого, субота
|
Уэлдстоун – Рексем
|
|
1:2
|
|
Торкі Юнайтед – Барнет
|
|
2:2
|
|
Стокпорт – Уокінг
|
|
1:0
|
|
Ноттс Каунті – Істлі
|
|
2:0
|
|
Меиденхед Юн – Борхем Вуд
|
|
2:0
|
|
Честерфілд – Соліхалл Мурс
|
|
2:3
|
|
8 березня, вівторок
|
Йовіл Таун – Даг енд Ред
|
|
0:3
|
|
Саутенд Юн – Гримсби Таун
|
|
1:0
|
|
Олтрингем – Уеймут
|
|
5:0
|
|
12 березня, субота
|
Галіфакс Таун – Дувр Атлетик
|
|
2:1
|
|
5 квітня, вівторок
|
Кингс-Линн Таун – Бромлі
|
|
1:0
|
|
|
тур 31
|
15 січня, субота
|
Гримсби Таун – Олтрингем
|
|
2:0
|
|
22 лютого, вівторок
|
Торкі Юнайтед – Борхем Вуд
|
|
0:0
|
|
Соліхалл Мурс – Уэлдстоун
|
|
2:1
|
|
Ноттс Каунті – Галіфакс Таун
|
|
1:1
|
|
Меиденхед Юн – Йовіл Таун
|
|
1:1
|
|
Уеймут – Бромлі
|
|
2:2
|
|
Честерфілд – Рексем
|
|
0:2
|
|
Барнет – Кингс-Линн Таун
|
|
0:0
|
|
Істлі – Саутенд Юн
|
|
1:1
|
|
Даг енд Ред – Уокінг
|
|
1:1
|
|
Олдершот Таун – Дувр Атлетик
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 32
|
26 лютого, субота
|
Стокпорт – Уеймут
|
|
1:0
|
|
Уэлдстоун – Торкі Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Рексем – Олдершот Таун
|
|
4:1
|
|
Йовіл Таун – Честерфілд
|
|
0:1
|
|
Саутенд Юн – Соліхалл Мурс
|
|
1:1
|
|
Кингс-Линн Таун – Меиденхед Юн
|
|
1:4
|
|
Галіфакс Таун – Барнет
|
|
1:0
|
|
Уокінг – Ноттс Каунті
|
|
0:2
|
|
Дувр Атлетик – Гримсби Таун
|
|
1:3
|
|
Борхем Вуд – Істлі
|
|
1:0
|
|
Олтрингем – Даг енд Ред
|
|
3:0
|
|
|
тур 33
|
5 березня, субота
|
Меиденхед Юн – Олтрингем
|
|
0:0
|
|
Ноттс Каунті – Йовіл Таун
|
|
1:1
|
|
Соліхалл Мурс – Кингс-Линн Таун
|
|
2:2
|
|
Торкі Юнайтед – Бромлі
|
|
0:0
|
|
Гримсби Таун – Уокінг
|
|
1:0
|
|
Уеймут – Галіфакс Таун
|
|
0:2
|
|
Честерфілд – Саутенд Юн
|
|
2:2
|
|
Барнет – Дувр Атлетик
|
|
6:0
|
|
Істлі – Уэлдстоун
|
|
4:1
|
|
Олдершот Таун – Стокпорт
|
|
0:2
|
|
5 квітня, вівторок
|
Даг енд Ред – Борхем Вуд
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 34
|
12 березня, субота
|
Йовіл Таун – Гримсби Таун
|
|
0:2
|
|
Уэлдстоун – Уеймут
|
|
3:2
|
|
Кингс-Линн Таун – Торкі Юнайтед
|
|
2:3
|
|
Уокінг – Меиденхед Юн
|
|
1:0
|
|
Олтрингем – Істлі
|
|
4:0
|
|
Борхем Вуд – Честерфілд
|
|
1:1
|
|
15 березня, вівторок
|
Саутенд Юн – Даг енд Ред
|
|
0:3
|
|
Стокпорт – Ноттс Каунті
|
|
3:0
|
|
5 квітня, вівторок
|
Галіфакс Таун – Соліхалл Мурс
|
|
0:0
|
|
Рексем – Барнет
|
|
6:0
|
|
26 квітня, вівторок
|
Бромлі – Олдершот Таун
|
|
1:1
|
|
|
тур 35
|
19 березня, субота
|
Стокпорт – Уэлдстоун
|
|
4:2
|
|
Саутенд Юн – Олтрингем
|
|
2:0
|
|
Соліхалл Мурс – Істлі
|
|
5:3
|
|
Галіфакс Таун – Торкі Юнайтед
|
|
2:0
|
|
Честерфілд – Меиденхед Юн
|
|
1:0
|
|
Барнет – Уокінг
|
|
0:2
|
|
Дувр Атлетик – Йовіл Таун
|
|
0:2
|
|
Даг енд Ред – Ноттс Каунті
|
|
1:2
|
|
Бромлі – Рексем
|
|
0:0
|
|
Борхем Вуд – Гримсби Таун
|
|
0:0
|
|
Олдершот Таун – Кингс-Линн Таун
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 36
|
15 січня, субота
|
Уэлдстоун – Дувр Атлетик
|
|
2:1
|
|
22 березня, вівторок
|
Торкі Юнайтед – Олдершот Таун
|
|
4:0
|
|
Рексем – Галіфакс Таун
|
|
3:1
|
|
Йовіл Таун – Бромлі
|
|
2:1
|
|
Ноттс Каунті – Борхем Вуд
|
|
1:0
|
|
Меиденхед Юн – Саутенд Юн
|
|
2:1
|
|
Кингс-Линн Таун – Стокпорт
|
|
0:3
|
|
Гримсби Таун – Соліхалл Мурс
|
|
1:2
|
|
Уокінг – Уеймут
|
|
2:0
|
|
Істлі – Даг енд Ред
|
|
0:1
|
|
Олтрингем – Честерфілд
|
|
1:0
|
|
|
тур 37
|
26 березня, субота
|
Торкі Юнайтед – Уеймут
|
|
3:0
|
|
Уэлдстоун – Бромлі
|
|
1:1
|
|
Рексем – Дувр Атлетик
|
|
6:5
|
|
Йовіл Таун – Саутенд Юн
|
|
2:0
|
|
Ноттс Каунті – Честерфілд
|
|
1:1
|
|
Меиденхед Юн – Барнет
|
|
1:2
|
|
Кингс-Линн Таун – Галіфакс Таун
|
|
2:0
|
|
Гримсби Таун – Даг енд Ред
|
|
2:1
|
|
Уокінг – Соліхалл Мурс
|
|
2:3
|
|
Істлі – Стокпорт
|
|
0:2
|
|
Олтрингем – Олдершот Таун
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 38
|
2 квітня, субота
|
Саутенд Юн – Ноттс Каунті
|
|
0:3
|
|
Соліхалл Мурс – Меиденхед Юн
|
|
3:1
|
|
Галіфакс Таун – Уэлдстоун
|
|
2:0
|
|
Честерфілд – Гримсби Таун
|
|
1:4
|
|
Барнет – Йовіл Таун
|
|
2:2
|
|
Дувр Атлетик – Кингс-Линн Таун
|
|
1:1
|
|
Борхем Вуд – Уокінг
|
|
0:1
|
|
Олдершот Таун – Істлі
|
|
0:2
|
|
26 квітня, вівторок
|
Уеймут – Рексем
|
|
1:6
|
|
10 травня, вівторок
|
Бромлі – Олтрингем
|
|
1:1
|
|
11 травня, середа
|
Стокпорт – Торкі Юнайтед
|
|
1:0
|
|
|
тур 39
|
9 квітня, субота
|
Рексем – Істлі
|
|
3:2
|
|
Уэлдстоун – Честерфілд
|
|
1:2
|
|
Торкі Юнайтед – Ноттс Каунті
|
|
5:1
|
|
Стокпорт – Саутенд Юн
|
|
5:0
|
|
Кингс-Линн Таун – Йовіл Таун
|
|
2:2
|
|
Галіфакс Таун – Уокінг
|
|
2:1
|
|
Уеймут – Гримсби Таун
|
|
0:0
|
|
Барнет – Соліхалл Мурс
|
|
0:2
|
|
Дувр Атлетик – Меиденхед Юн
|
|
0:1
|
|
Бромлі – Даг енд Ред
|
|
0:2
|
|
Олдершот Таун – Борхем Вуд
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 40
|
21 серпня, субота
|
Соліхалл Мурс – Рексем
|
|
2:2
|
|
15 квітня, п`ятница
|
Ноттс Каунті – Кингс-Линн Таун
|
|
4:1
|
|
Саутенд Юн – Уэлдстоун
|
|
0:1
|
|
Йовіл Таун – Олдершот Таун
|
|
0:2
|
|
Меиденхед Юн – Уеймут
|
|
2:0
|
|
Гримсби Таун – Стокпорт
|
|
2:1
|
|
Уокінг – Торкі Юнайтед
|
|
0:1
|
|
Істлі – Бромлі
|
|
0:2
|
|
Даг енд Ред – Барнет
|
|
7:3
|
|
Борхем Вуд – Дувр Атлетик
|
|
1:2
|
|
Олтрингем – Галіфакс Таун
|
|
1:1
|
|
|
тур 41
|
18 квітня, понеділок
|
Стокпорт – Соліхалл Мурс
|
|
1:0
|
|
Торкі Юнайтед – Істлі
|
|
0:0
|
|
Уэлдстоун – Борхем Вуд
|
|
2:0
|
|
Рексем – Олтрингем
|
|
4:0
|
|
Кингс-Линн Таун – Гримсби Таун
|
|
0:1
|
|
Галіфакс Таун – Честерфілд
|
|
2:0
|
|
Уеймут – Йовіл Таун
|
|
0:0
|
|
Барнет – Саутенд Юн
|
|
1:3
|
|
Дувр Атлетик – Уокінг
|
|
1:4
|
|
Бромлі – Меиденхед Юн
|
|
0:0
|
|
Олдершот Таун – Даг енд Ред
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 42
|
23 квітня, субота
|
Ноттс Каунті – Уеймут
|
|
3:1
|
|
Соліхалл Мурс – Олдершот Таун
|
|
2:1
|
|
Саутенд Юн – Галіфакс Таун
|
|
1:0
|
|
Йовіл Таун – Стокпорт
|
|
2:1
|
|
Гримсби Таун – Торкі Юнайтед
|
|
2:1
|
|
Уокінг – Рексем
|
|
2:1
|
|
Честерфілд – Дувр Атлетик
|
|
3:2
|
|
Істлі – Барнет
|
|
2:3
|
|
Даг енд Ред – Кингс-Линн Таун
|
|
1:1
|
|
Борхем Вуд – Бромлі
|
|
2:0
|
|
Олтрингем – Уэлдстоун
|
|
4:2
|
|
|
тур 43
|
30 квітня, субота
|
Стокпорт – Борхем Вуд
|
|
1:2
|
|
Торкі Юнайтед – Меиденхед Юн
|
|
1:1
|
|
Уэлдстоун – Даг енд Ред
|
|
1:2
|
|
Рексем – Саутенд Юн
|
|
1:0
|
|
Кингс-Линн Таун – Істлі
|
|
3:3
|
|
Галіфакс Таун – Йовіл Таун
|
|
1:0
|
|
Уеймут – Соліхалл Мурс
|
|
2:4
|
|
Барнет – Гримсби Таун
|
|
2:2
|
|
Дувр Атлетик – Олтрингем
|
|
0:1
|
|
Бромлі – Честерфілд
|
|
4:2
|
|
Олдершот Таун – Ноттс Каунті
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 44
|
2 травня, понеділок
|
Ноттс Каунті – Дувр Атлетик
|
|
1:0
|
|
Соліхалл Мурс – Бромлі
|
|
3:0
|
|
Саутенд Юн – Уеймут
|
|
1:1
|
|
Йовіл Таун – Уэлдстоун
|
|
0:0
|
|
Меиденхед Юн – Олдершот Таун
|
|
2:2
|
|
Уокінг – Кингс-Линн Таун
|
|
0:3
|
|
Честерфілд – Стокпорт
|
|
0:1
|
|
Істлі – Галіфакс Таун
|
|
1:2
|
|
Даг енд Ред – Торкі Юнайтед
|
|
0:0
|
|
Борхем Вуд – Рексем
|
|
1:1
|
|
Олтрингем – Барнет
|
|
1:1
|
|
|
тур 45
|
7 травня, субота
|
Соліхалл Мурс – Даг енд Ред
|
|
3:1
|
|
Торкі Юнайтед – Честерфілд
|
|
2:0
|
|
Уэлдстоун – Кингс-Линн Таун
|
|
2:1
|
|
Йовіл Таун – Борхем Вуд
|
|
2:2
|
|
Ноттс Каунті – Олтрингем
|
|
3:0
|
|
Галіфакс Таун – Олдершот Таун
|
|
1:1
|
|
Бромлі – Дувр Атлетик
|
|
2:2
|
|
Уеймут – Барнет
|
|
1:2
|
|
Уокінг – Істлі
|
|
1:2
|
|
Гримсби Таун – Меиденхед Юн
|
|
1:3
|
|
8 травня, неділя
|
Рексем – Стокпорт
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 46
|
15 травня, неділя
|
Саутенд Юн – Торкі Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Меиденхед Юн – Ноттс Каунті
|
|
0:1
|
|
Честерфілд – Уокінг
|
|
0:0
|
|
Барнет – Бромлі
|
|
2:4
|
|
Істлі – Гримсби Таун
|
|
4:4
|
|
Дувр Атлетик – Уеймут
|
|
1:2
|
|
Даг енд Ред – Рексем
|
|
3:0
|
|
Борхем Вуд – Соліхалл Мурс
|
|
0:3
|
|
Олтрингем – Йовіл Таун
|
|
0:1
|
|
Олдершот Таун – Уэлдстоун
|
|
1:3
|
|
Стокпорт – Галіфакс Таун
|
|
2:0
|
|
|