тур 1
|
5 серпня, субота
|
Унів Католика Кіто – Текніко Унів
|
|
0:0
|
|
Оренсе – Дельфін
|
|
0:0
|
|
Лібертад – Емелек
|
|
0:0
|
|
6 серпня, неділя
|
Мушук Руна – Індепендьенті Дель Вальє
|
|
1:0
|
|
Ель Насьональ – Аукас
|
|
2:2
|
|
Кумбайя – Гуаякіль Сіті
|
|
2:2
|
|
7 серпня, понеділок
|
Барселона Г – Гуаласео
|
|
2:0
|
|
8 серпня, вівторок
|
ЛДУ Кіто – Депортіво Куенка
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 2
|
12 серпня, субота
|
Текніко Унів – Ель Насьональ
|
|
3:3
|
|
Гуаякіль Сіті – Унів Католика Кіто
|
|
0:0
|
|
Гуаласео – Мушук Руна
|
|
0:0
|
|
Депортіво Куенка – Лібертад
|
|
2:1
|
|
13 серпня, неділя
|
Емелек – Оренсе
|
|
0:0
|
|
Дельфін – Барселона Г
|
|
1:1
|
|
Індепендьенті Дель Вальє – Кумбайя
|
|
2:0
|
|
14 серпня, понеділок
|
Аукас – ЛДУ Кіто
|
|
0:0
|
|
|
тур 3
|
17 серпня, четвер
|
Мушук Руна – Гуаякіль Сіті
|
|
3:0
|
|
Лібертад – Дельфін
|
|
1:3
|
|
Оренсе – Гуаласео
|
|
2:0
|
|
18 серпня, п`ятница
|
Текніко Унів – Емелек
|
|
0:0
|
|
Кумбайя – Депортіво Куенка
|
|
1:1
|
|
Унів Католика Кіто – Аукас
|
|
2:2
|
|
19 серпня, субота
|
ЛДУ Кіто – Ель Насьональ
|
|
0:0
|
|
Барселона Г – Індепендьенті Дель Вальє
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 4
|
26 серпня, субота
|
Індепендьенті Дель Вальє – Унів Католика Кіто
|
|
0:1
|
|
Гуаякіль Сіті – Оренсе
|
|
1:0
|
|
Ель Насьональ – Кумбайя
|
|
2:2
|
|
27 серпня, неділя
|
Емелек – Дельфін
|
|
0:1
|
|
Аукас – Лібертад
|
|
1:2
|
|
Мушук Руна – Барселона Г
|
|
2:2
|
|
28 серпня, понеділок
|
Гуаласео – ЛДУ Кіто
|
|
1:3
|
|
29 серпня, вівторок
|
Депортіво Куенка – Текніко Унів
|
|
1:1
|
|
|
тур 5
|
2 вересня, субота
|
Унів Католика Кіто – Ель Насьональ
|
|
1:1
|
|
Лібертад – Мушук Руна
|
|
0:1
|
|
Дельфін – Індепендьенті Дель Вальє
|
|
1:0
|
|
3 вересня, неділя
|
Депортіво Куенка – Оренсе
|
|
1:0
|
|
Емелек – Аукас
|
|
0:0
|
|
Текніко Унів – Гуаласео
|
|
4:0
|
|
4 вересня, понеділок
|
Кумбайя – Барселона Г
|
|
2:2
|
|
5 вересня, вівторок
|
ЛДУ Кіто – Гуаякіль Сіті
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 6
|
16 вересня, субота
|
Гуаякіль Сіті – Депортіво Куенка
|
|
0:0
|
|
Оренсе – Унів Католика Кіто
|
|
1:2
|
|
Мушук Руна – Дельфін
|
|
2:0
|
|
17 вересня, неділя
|
Ель Насьональ – Емелек
|
|
1:1
|
|
Індепендьенті Дель Вальє – Лібертад
|
|
2:0
|
|
Аукас – Текніко Унів
|
|
2:4
|
|
18 вересня, понеділок
|
Барселона Г – ЛДУ Кіто
|
|
1:0
|
|
19 вересня, вівторок
|
Гуаласео – Кумбайя
|
|
0:3
|
|
|
тур 7
|
23 вересня, субота
|
Емелек – Мушук Руна
|
|
3:1
|
|
ЛДУ Кіто – Оренсе
|
|
1:0
|
|
Унів Католика Кіто – Гуаласео
|
|
0:0
|
|
24 вересня, неділя
|
Кумбайя – Аукас
|
|
1:1
|
|
Текніко Унів – Індепендьенті Дель Вальє
|
|
2:2
|
|
25 вересня, понеділок
|
Дельфін – Гуаякіль Сіті
|
|
1:0
|
|
Депортіво Куенка – Барселона Г
|
|
1:2
|
|
26 вересня, вівторок
|
Лібертад – Ель Насьональ
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 8
|
30 вересня, субота
|
Ель Насьональ – Дельфін
|
|
2:2
|
|
Гуаласео – Депортіво Куенка
|
|
1:1
|
|
Мушук Руна – Кумбайя
|
|
1:1
|
|
1 жовтня, неділя
|
Оренсе – Лібертад
|
|
3:0
|
|
Індепендьенті Дель Вальє – Емелек
|
|
2:1
|
|
Гуаякіль Сіті – Аукас
|
|
0:1
|
|
2 жовтня, понеділок
|
Барселона Г – Текніко Унів
|
|
1:0
|
|
2 листопада, четвер
|
ЛДУ Кіто – Унів Католика Кіто
|
|
1:0
|
|
|
тур 9
|
7 жовтня, субота
|
Текніко Унів – Оренсе
|
|
2:1
|
|
Емелек – Кумбайя
|
|
3:0
|
|
Депортіво Куенка – Унів Католика Кіто
|
|
2:3
|
|
8 жовтня, неділя
|
Ель Насьональ – Мушук Руна
|
|
2:0
|
|
Індепендьенті Дель Вальє – Гуаласео
|
|
2:0
|
|
Аукас – Барселона Г
|
|
3:2
|
|
9 жовтня, понеділок
|
Дельфін – ЛДУ Кіто
|
|
0:0
|
|
10 жовтня, вівторок
|
Лібертад – Гуаякіль Сіті
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 10
|
21 жовтня, субота
|
Оренсе – Ель Насьональ
|
|
1:1
|
|
Кумбайя – Текніко Унів
|
|
0:1
|
|
Мушук Руна – Депортіво Куенка
|
|
1:1
|
|
22 жовтня, неділя
|
Гуаякіль Сіті – Індепендьенті Дель Вальє
|
|
0:2
|
|
Гуаласео – Аукас
|
|
1:2
|
|
Барселона Г – Лібертад
|
|
1:0
|
|
23 жовтня, понеділок
|
ЛДУ Кіто – Емелек
|
|
1:0
|
|
24 жовтня, вівторок
|
Унів Католика Кіто – Дельфін
|
|
2:2
|
|
|
тур 11
|
28 жовтня, субота
|
Лібертад – Гуаласео
|
|
3:0
|
|
Індепендьенті Дель Вальє – Депортіво Куенка
|
|
2:0
|
|
29 жовтня, неділя
|
Емелек – Унів Католика Кіто
|
|
2:1
|
|
Дельфін – Кумбайя
|
|
4:0
|
|
Аукас – Мушук Руна
|
|
4:0
|
|
30 жовтня, понеділок
|
Оренсе – Барселона Г
|
|
2:3
|
|
31 жовтня, вівторок
|
Ель Насьональ – Гуаякіль Сіті
|
|
2:0
|
|
9 листопада, четвер
|
Текніко Унів – ЛДУ Кіто
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 12
|
4 листопада, субота
|
Гуаякіль Сіті – Емелек
|
|
0:0
|
|
Гуаласео – Дельфін
|
|
2:2
|
|
Депортіво Куенка – Аукас
|
|
0:0
|
|
5 листопада, неділя
|
Кумбайя – Оренсе
|
|
0:1
|
|
ЛДУ Кіто – Індепендьенті Дель Вальє
|
|
2:0
|
|
Мушук Руна – Текніко Унів
|
|
1:0
|
|
6 листопада, понеділок
|
Барселона Г – Ель Насьональ
|
|
3:2
|
|
7 листопада, вівторок
|
Унів Католика Кіто – Лібертад
|
|
0:0
|
|
|
тур 13
|
11 листопада, субота
|
Унів Католика Кіто – Кумбайя
|
|
1:0
|
|
Оренсе – Мушук Руна
|
|
1:0
|
|
Гуаякіль Сіті – Текніко Унів
|
|
1:0
|
|
12 листопада, неділя
|
Ель Насьональ – Гуаласео
|
|
4:2
|
|
Лібертад – ЛДУ Кіто
|
|
0:2
|
|
Аукас – Індепендьенті Дель Вальє
|
|
2:0
|
|
13 листопада, понеділок
|
Емелек – Барселона Г
|
|
0:0
|
|
14 листопада, вівторок
|
Дельфін – Депортіво Куенка
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 14
|
26 листопада, неділя
|
Депортіво Куенка – Ель Насьональ
|
|
1:0
|
|
Мушук Руна – Унів Католика Кіто
|
|
0:2
|
|
Аукас – Дельфін
|
|
0:0
|
|
Індепендьенті Дель Вальє – Оренсе
|
|
2:2
|
|
27 листопада, понеділок
|
Текніко Унів – Лібертад
|
|
1:1
|
|
Гуаласео – Емелек
|
|
0:2
|
|
Кумбайя – ЛДУ Кіто
|
|
1:2
|
|
Барселона Г – Гуаякіль Сіті
|
|
2:1
|
|
|
тур 15
|
2 грудень, субота
|
Ель Насьональ – Індепендьенті Дель Вальє
|
|
2:1
|
|
Лібертад – Кумбайя
|
|
3:1
|
|
Гуаякіль Сіті – Гуаласео
|
|
0:2
|
|
3 грудень, неділя
|
ЛДУ Кіто – Мушук Руна
|
|
3:1
|
|
4 грудень, понеділок
|
Оренсе – Аукас
|
|
1:2
|
|
Емелек – Депортіво Куенка
|
|
- : -
|
|
Дельфін – Текніко Унів
|
|
2:2
|
|
Унів Католика Кіто – Барселона Г
|
|
0:1
|
|
|