тур 1
|
11 серпня, субота
|
ОФК Белград – Доньї Срем
|
|
0:1
|
|
Ягодина – Хайдук Кула
|
|
1:0
|
|
Рад Белград – Раднічкі
|
|
2:0
|
|
Нові Пазар – Раднічкі Ніс
|
|
3:0
|
|
Слобода Уж – Спартак ЗВ
|
|
2:0
|
|
Партизан – БСК Борча
|
|
7:0
|
|
12 серпня, неділя
|
Войводіна – Смедерево
|
|
0:0
|
|
3 жовтня, середа
|
Явір Іваниця – Црвена Звєзда
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 2
|
17 серпня, п`ятница
|
Раднічкі – Нові Пазар
|
|
1:1
|
|
18 серпня, субота
|
Хайдук Кула – Раднічкі Ніс
|
|
1:2
|
|
Смедерево – Явір Іваниця
|
|
0:5
|
|
Спартак ЗВ – Войводіна
|
|
0:1
|
|
БСК Борча – Слобода Уж
|
|
1:0
|
|
Доньї Срем – Партизан
|
|
2:1
|
|
19 серпня, неділя
|
Црвена Звєзда – Рад Белград
|
|
2:2
|
|
Ягодина – ОФК Белград
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 4
|
1 вересня, субота
|
Доньї Срем – Войводіна
|
|
0:1
|
|
БСК Борча – Явір Іваниця
|
|
1:0
|
|
Спартак ЗВ – Рад Белград
|
|
2:3
|
|
Смедерево – Нові Пазар
|
|
0:0
|
|
Ягодина – Слобода Уж
|
|
2:0
|
|
Хайдук Кула – Раднічкі
|
|
0:0
|
|
2 вересня, неділя
|
Црвена Звєзда – Раднічкі Ніс
|
|
3:2
|
|
ОФК Белград – Партизан
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 6
|
22 вересня, субота
|
ОФК Белград – Войводіна
|
|
0:0
|
|
Смедерево – Раднічкі
|
|
2:2
|
|
Спартак ЗВ – Раднічкі Ніс
|
|
4:1
|
|
БСК Борча – Нові Пазар
|
|
2:3
|
|
Доньї Срем – Рад Белград
|
|
1:2
|
|
Ягодина – Явір Іваниця
|
|
1:0
|
|
Хайдук Кула – Црвена Звєзда
|
|
0:1
|
|
23 вересня, неділя
|
Партизан – Слобода Уж
|
|
5:0
|
|
|
тур 7
|
29 вересня, субота
|
Слобода Уж – Хайдук Кула
|
|
2:1
|
|
Раднічкі Ніс – БСК Борча
|
|
4:1
|
|
Нові Пазар – Доньї Срем
|
|
2:0
|
|
Раднічкі – Спартак ЗВ
|
|
1:1
|
|
Явір Іваниця – ОФК Белград
|
|
3:1
|
|
Войводіна – Партизан
|
|
0:3
|
|
Црвена Звєзда – Смедерево
|
|
3:1
|
|
30 вересня, неділя
|
Рад Белград – Ягодина
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 8
|
7 жовтня, неділя
|
Слобода Уж – Войводіна
|
|
1:1
|
|
Доньї Срем – Раднічкі Ніс
|
|
1:1
|
|
БСК Борча – Раднічкі
|
|
2:0
|
|
Ягодина – Нові Пазар
|
|
2:1
|
|
Хайдук Кула – Смедерево
|
|
2:1
|
|
ОФК Белград – Рад Белград
|
|
1:0
|
|
Спартак ЗВ – Црвена Звєзда
|
|
3:0
|
|
Партизан – Явір Іваниця
|
|
2:1
|
|
|
тур 9
|
20 жовтня, субота
|
Раднічкі Ніс – Ягодина
|
|
0:0
|
|
Нові Пазар – ОФК Белград
|
|
0:0
|
|
Раднічкі – Доньї Срем
|
|
2:0
|
|
Смедерево – Спартак ЗВ
|
|
0:2
|
|
Явір Іваниця – Слобода Уж
|
|
1:1
|
|
Црвена Звєзда – БСК Борча
|
|
7:2
|
|
Войводіна – Хайдук Кула
|
|
1:1
|
|
Рад Белград – Партизан
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 10
|
27 жовтня, субота
|
Слобода Уж – Рад Белград
|
|
1:0
|
|
БСК Борча – Смедерево
|
|
1:1
|
|
Хайдук Кула – Спартак ЗВ
|
|
0:1
|
|
ОФК Белград – Раднічкі Ніс
|
|
5:1
|
|
Доньї Срем – Црвена Звєзда
|
|
1:2
|
|
28 жовтня, неділя
|
Войводіна – Явір Іваниця
|
|
1:0
|
|
Ягодина – Раднічкі
|
|
2:1
|
|
Партизан – Нові Пазар
|
|
3:1
|
|
|
тур 11
|
3 листопада, субота
|
Раднічкі Ніс – Партизан
|
|
0:4
|
|
Нові Пазар – Слобода Уж
|
|
2:2
|
|
Раднічкі – ОФК Белград
|
|
3:2
|
|
Спартак ЗВ – БСК Борча
|
|
2:1
|
|
Смедерево – Доньї Срем
|
|
0:1
|
|
Явір Іваниця – Хайдук Кула
|
|
2:1
|
|
Црвена Звєзда – Ягодина
|
|
1:2
|
|
4 листопада, неділя
|
Рад Белград – Войводіна
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 12
|
10 листопада, субота
|
Слобода Уж – Раднічкі Ніс
|
|
0:0
|
|
Доньї Срем – Спартак ЗВ
|
|
0:0
|
|
Ягодина – Смедерево
|
|
0:1
|
|
Хайдук Кула – БСК Борча
|
|
1:1
|
|
Явір Іваниця – Рад Белград
|
|
1:0
|
|
Войводіна – Нові Пазар
|
|
1:0
|
|
11 листопада, неділя
|
ОФК Белград – Црвена Звєзда
|
|
1:0
|
|
Партизан – Раднічкі
|
|
2:0
|
|
|
тур 13
|
17 листопада, субота
|
Раднічкі Ніс – Войводіна
|
|
0:1
|
|
Нові Пазар – Явір Іваниця
|
|
2:2
|
|
БСК Борча – Доньї Срем
|
|
2:1
|
|
Спартак ЗВ – Ягодина
|
|
3:1
|
|
Смедерево – ОФК Белград
|
|
0:2
|
|
Рад Белград – Хайдук Кула
|
|
1:0
|
|
Црвена Звєзда – Партизан
|
|
3:2
|
|
18 листопада, неділя
|
Раднічкі – Слобода Уж
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 14
|
24 листопада, субота
|
Рад Белград – Нові Пазар
|
|
2:0
|
|
Хайдук Кула – Доньї Срем
|
|
3:2
|
|
Явір Іваниця – Раднічкі Ніс
|
|
2:0
|
|
ОФК Белград – Спартак ЗВ
|
|
1:0
|
|
Войводіна – Раднічкі
|
|
0:0
|
|
25 листопада, неділя
|
Ягодина – БСК Борча
|
|
2:0
|
|
Слобода Уж – Црвена Звєзда
|
|
1:2
|
|
Партизан – Смедерево
|
|
4:0
|
|
|
тур 15
|
1 грудень, субота
|
Раднічкі Ніс – Рад Белград
|
|
1:1
|
|
Доньї Срем – Ягодина
|
|
0:2
|
|
Нові Пазар – Хайдук Кула
|
|
0:2
|
|
БСК Борча – ОФК Белград
|
|
0:2
|
|
Раднічкі – Явір Іваниця
|
|
1:2
|
|
Смедерево – Слобода Уж
|
|
0:1
|
|
Спартак ЗВ – Партизан
|
|
2:2
|
|
Црвена Звєзда – Войводіна
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 16
|
27 лютого, середа
|
Раднічкі Ніс – Нові Пазар
|
|
0:0
|
|
Доньї Срем – ОФК Белград
|
|
0:0
|
|
Раднічкі – Рад Белград
|
|
1:1
|
|
Спартак ЗВ – Слобода Уж
|
|
2:2
|
|
Смедерево – Войводіна
|
|
1:2
|
|
Хайдук Кула – Ягодина
|
|
3:0
|
|
Црвена Звєзда – Явір Іваниця
|
|
2:1
|
|
6 березня, середа
|
БСК Борча – Партизан
|
|
0:4
|
|
|
тур 17
|
2 березня, субота
|
Слобода Уж – БСК Борча
|
|
1:0
|
|
Раднічкі Ніс – Хайдук Кула
|
|
1:0
|
|
Нові Пазар – Раднічкі
|
|
1:0
|
|
Явір Іваниця – Смедерево
|
|
4:0
|
|
ОФК Белград – Ягодина
|
|
1:3
|
|
Войводіна – Спартак ЗВ
|
|
2:1
|
|
Партизан – Доньї Срем
|
|
2:0
|
|
3 березня, неділя
|
Рад Белград – Црвена Звєзда
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 18
|
9 березня, субота
|
Доньї Срем – Слобода Уж
|
|
0:0
|
|
БСК Борча – Войводіна
|
|
3:3
|
|
Спартак ЗВ – Явір Іваниця
|
|
1:1
|
|
Смедерево – Рад Белград
|
|
1:1
|
|
Ягодина – Партизан
|
|
0:1
|
|
Хайдук Кула – ОФК Белград
|
|
3:0
|
|
Црвена Звєзда – Нові Пазар
|
|
3:0
|
|
10 березня, неділя
|
Раднічкі – Раднічкі Ніс
|
|
0:1
|
|
|
тур 19
|
17 березня, неділя
|
Явір Іваниця – БСК Борча
|
|
1:2
|
|
Раднічкі – Хайдук Кула
|
|
3:2
|
|
Нові Пазар – Смедерево
|
|
2:1
|
|
Раднічкі Ніс – Црвена Звєзда
|
|
2:1
|
|
Партизан – ОФК Белград
|
|
2:0
|
|
19 березня, вівторок
|
Войводіна – Доньї Срем
|
|
3:0
|
|
23 березня, субота
|
Слобода Уж – Ягодина
|
|
1:1
|
|
17 квітня, середа
|
Рад Белград – Спартак ЗВ
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 20
|
30 березня, субота
|
Доньї Срем – Явір Іваниця
|
|
3:0
|
|
БСК Борча – Рад Белград
|
|
1:0
|
|
Спартак ЗВ – Нові Пазар
|
|
2:0
|
|
Смедерево – Раднічкі Ніс
|
|
0:1
|
|
Ягодина – Войводіна
|
|
0:1
|
|
Црвена Звєзда – Раднічкі
|
|
2:0
|
|
ОФК Белград – Слобода Уж
|
|
1:0
|
|
31 березня, неділя
|
Хайдук Кула – Партизан
|
|
1:1
|
|
|
тур 21
|
3 квітня, середа
|
Раднічкі Ніс – Спартак ЗВ
|
|
2:0
|
|
Нові Пазар – БСК Борча
|
|
1:1
|
|
Раднічкі – Смедерево
|
|
2:0
|
|
Рад Белград – Доньї Срем
|
|
2:0
|
|
Явір Іваниця – Ягодина
|
|
0:1
|
|
Войводіна – ОФК Белград
|
|
0:1
|
|
Црвена Звєзда – Хайдук Кула
|
|
3:0
|
|
4 квітня, четвер
|
Слобода Уж – Партизан
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 22
|
6 квітня, субота
|
ОФК Белград – Явір Іваниця
|
|
1:1
|
|
Доньї Срем – Нові Пазар
|
|
3:0
|
|
БСК Борча – Раднічкі Ніс
|
|
2:1
|
|
Спартак ЗВ – Раднічкі
|
|
1:2
|
|
Ягодина – Рад Белград
|
|
3:0
|
|
7 квітня, неділя
|
Хайдук Кула – Слобода Уж
|
|
3:3
|
|
Смедерево – Црвена Звєзда
|
|
0:1
|
|
Партизан – Войводіна
|
|
1:2
|
|
|
тур 23
|
13 квітня, субота
|
Црвена Звєзда – Спартак ЗВ
|
|
4:1
|
|
Смедерево – Хайдук Кула
|
|
0:1
|
|
Раднічкі – БСК Борча
|
|
0:0
|
|
Нові Пазар – Ягодина
|
|
2:1
|
|
Раднічкі Ніс – Доньї Срем
|
|
1:1
|
|
Рад Белград – ОФК Белград
|
|
1:0
|
|
Явір Іваниця – Партизан
|
|
0:1
|
|
Войводіна – Слобода Уж
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 24
|
20 квітня, субота
|
ОФК Белград – Нові Пазар
|
|
1:0
|
|
Хайдук Кула – Войводіна
|
|
0:0
|
|
Доньї Срем – Раднічкі
|
|
2:0
|
|
Партизан – Рад Белград
|
|
2:0
|
|
21 квітня, неділя
|
Слобода Уж – Явір Іваниця
|
|
2:2
|
|
Спартак ЗВ – Смедерево
|
|
2:0
|
|
Ягодина – Раднічкі Ніс
|
|
1:0
|
|
БСК Борча – Црвена Звєзда
|
|
0:1
|
|
|
тур 25
|
27 квітня, субота
|
Раднічкі Ніс – ОФК Белград
|
|
1:2
|
|
Раднічкі – Ягодина
|
|
0:0
|
|
Спартак ЗВ – Хайдук Кула
|
|
0:0
|
|
Смедерево – БСК Борча
|
|
2:0
|
|
Рад Белград – Слобода Уж
|
|
2:0
|
|
Явір Іваниця – Войводіна
|
|
0:4
|
|
Црвена Звєзда – Доньї Срем
|
|
1:0
|
|
28 квітня, неділя
|
Нові Пазар – Партизан
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 26
|
2 травня, четвер
|
Партизан – Раднічкі Ніс
|
|
3:1
|
|
Ягодина – Црвена Звєзда
|
|
2:3
|
|
4 травня, субота
|
Слобода Уж – Нові Пазар
|
|
2:0
|
|
Доньї Срем – Смедерево
|
|
2:1
|
|
БСК Борча – Спартак ЗВ
|
|
0:3
|
|
Хайдук Кула – Явір Іваниця
|
|
2:0
|
|
ОФК Белград – Раднічкі
|
|
1:0
|
|
Войводіна – Рад Белград
|
|
1:0
|
|
|
тур 27
|
11 травня, субота
|
Раднічкі Ніс – Слобода Уж
|
|
0:1
|
|
Нові Пазар – Войводіна
|
|
0:1
|
|
БСК Борча – Хайдук Кула
|
|
0:3
|
|
Спартак ЗВ – Доньї Срем
|
|
1:1
|
|
Смедерево – Ягодина
|
|
2:1
|
|
Рад Белград – Явір Іваниця
|
|
2:2
|
|
Раднічкі – Партизан
|
|
0:1
|
|
Црвена Звєзда – ОФК Белград
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 28
|
18 травня, субота
|
Слобода Уж – Раднічкі
|
|
0:2
|
|
Доньї Срем – БСК Борча
|
|
0:1
|
|
Ягодина – Спартак ЗВ
|
|
0:0
|
|
Хайдук Кула – Рад Белград
|
|
2:0
|
|
Явір Іваниця – Нові Пазар
|
|
1:0
|
|
ОФК Белград – Смедерево
|
|
4:3
|
|
Войводіна – Раднічкі Ніс
|
|
3:2
|
|
Партизан – Црвена Звєзда
|
|
1:0
|
|
|
тур 29
|
22 травня, середа
|
Раднічкі Ніс – Явір Іваниця
|
|
2:0
|
|
Доньї Срем – Хайдук Кула
|
|
1:0
|
|
Нові Пазар – Рад Белград
|
|
4:0
|
|
БСК Борча – Ягодина
|
|
1:2
|
|
Раднічкі – Войводіна
|
|
2:0
|
|
Спартак ЗВ – ОФК Белград
|
|
0:2
|
|
Смедерево – Партизан
|
|
0:2
|
|
Црвена Звєзда – Слобода Уж
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 30
|
26 травня, неділя
|
Слобода Уж – Смедерево
|
|
4:1
|
|
Рад Белград – Раднічкі Ніс
|
|
3:1
|
|
Ягодина – Доньї Срем
|
|
2:0
|
|
Хайдук Кула – Нові Пазар
|
|
2:0
|
|
Явір Іваниця – Раднічкі
|
|
1:1
|
|
ОФК Белград – БСК Борча
|
|
1:1
|
|
Войводіна – Црвена Звєзда
|
|
3:0
|
|
Партизан – Спартак ЗВ
|
|
5:0
|
|
|