тур 1
|
18 лютого, п`ятница
|
Кавасакі Фронталі – Токіо
|
|
1:0
|
|
19 лютого, субота
|
Нагоя Грампус – Віссел Кобе
|
|
2:0
|
|
Сёнан Бельмаре – Касіва Рейсол
|
|
0:2
|
|
Авіспа Фукуока – Джубіла Івата
|
|
1:1
|
|
Санфречче Хіросіма – Саган Тосу
|
|
0:0
|
|
Гамба Осака – Касіма Антлерс
|
|
1:3
|
|
Кіото Санга – Урава Ред Даймондс
|
|
1:0
|
|
Сімідзу С-Палс – Консадоле Саппоро
|
|
1:1
|
|
Йокогама Марінос – Сересо Осака
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 2
|
26 лютого, субота
|
Віссел Кобе – Авіспа Фукуока
|
|
0:0
|
|
Саган Тосу – Сёнан Бельмаре
|
|
1:1
|
|
Урава Ред Даймондс – Гамба Осака
|
|
0:1
|
|
Касіма Антлерс – Кавасакі Фронталі
|
|
0:2
|
|
Консадоле Саппоро – Санфречче Хіросіма
|
|
1:1
|
|
Сересо Осака – Кіото Санга
|
|
1:1
|
|
Джубіла Івата – Сімідзу С-Палс
|
|
1:2
|
|
27 лютого, неділя
|
Касіва Рейсол – Йокогама Марінос
|
|
3:1
|
|
20 квітня, середа
|
Токіо – Нагоя Грампус
|
|
0:0
|
|
|
тур 3
|
5 березня, субота
|
Кіото Санга – Джубіла Івата
|
|
1:4
|
|
6 березня, неділя
|
Санфречче Хіросіма – Віссел Кобе
|
|
1:1
|
|
Сересо Осака – Токіо
|
|
0:1
|
|
Гамба Осака – Кавасакі Фронталі
|
|
2:2
|
|
Урава Ред Даймондс – Сёнан Бельмаре
|
|
2:0
|
|
Касіма Антлерс – Касіва Рейсол
|
|
1:0
|
|
Авіспа Фукуока – Консадоле Саппоро
|
|
0:0
|
|
Нагоя Грампус – Саган Тосу
|
|
1:1
|
|
Йокогама Марінос – Сімідзу С-Палс
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 4
|
11 березня, п`ятница
|
Віссел Кобе – Касіма Антлерс
|
|
0:2
|
|
12 березня, субота
|
Кавасакі Фронталі – Нагоя Грампус
|
|
1:0
|
|
Касіва Рейсол – Авіспа Фукуока
|
|
1:0
|
|
Сёнан Бельмаре – Кіото Санга
|
|
1:1
|
|
Токіо – Санфречче Хіросіма
|
|
2:1
|
|
Джубіла Івата – Гамба Осака
|
|
1:1
|
|
Сімідзу С-Палс – Сересо Осака
|
|
1:3
|
|
Консадоле Саппоро – Йокогама Марінос
|
|
1:1
|
|
13 березня, неділя
|
Саган Тосу – Урава Ред Даймондс
|
|
1:0
|
|
|
тур 5
|
18 березня, п`ятница
|
Йокогама Марінос – Саган Тосу
|
|
0:0
|
|
19 березня, субота
|
Сересо Осака – Консадоле Саппоро
|
|
2:2
|
|
Урава Ред Даймондс – Джубіла Івата
|
|
4:1
|
|
Касіма Антлерс – Сёнан Бельмаре
|
|
2:1
|
|
Санфречче Хіросіма – Кавасакі Фронталі
|
|
0:2
|
|
Гамба Осака – Авіспа Фукуока
|
|
2:3
|
|
Кіото Санга – Токіо
|
|
0:1
|
|
Сімідзу С-Палс – Віссел Кобе
|
|
0:0
|
|
20 березня, неділя
|
Нагоя Грампус – Касіва Рейсол
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 6
|
1 квітня, п`ятница
|
Авіспа Фукуока – Саган Тосу
|
|
0:0
|
|
2 квітня, субота
|
Йокогама Марінос – Токіо
|
|
2:1
|
|
Консадоле Саппоро – Урава Ред Даймондс
|
|
1:1
|
|
Віссел Кобе – Кіото Санга
|
|
1:3
|
|
Касіма Антлерс – Сімідзу С-Палс
|
|
2:1
|
|
Сёнан Бельмаре – Санфречче Хіросіма
|
|
0:1
|
|
Кавасакі Фронталі – Сересо Осака
|
|
1:4
|
|
Касіва Рейсол – Джубіла Івата
|
|
2:0
|
|
Гамба Осака – Нагоя Грампус
|
|
3:1
|
|
|
тур 7
|
5 квітня, вівторок
|
Сересо Осака – Касіва Рейсол
|
|
0:1
|
|
6 квітня, середа
|
Нагоя Грампус – Сёнан Бельмаре
|
|
2:1
|
|
Урава Ред Даймондс – Сімідзу С-Палс
|
|
1:1
|
|
Саган Тосу – Консадоле Саппоро
|
|
5:0
|
|
Авіспа Фукуока – Касіма Антлерс
|
|
0:1
|
|
Санфречче Хіросіма – Йокогама Марінос
|
|
2:0
|
|
Джубіла Івата – Кавасакі Фронталі
|
|
1:1
|
|
Токіо – Віссел Кобе
|
|
3:1
|
|
Кіото Санга – Гамба Осака
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 8
|
9 квітня, субота
|
Кавасакі Фронталі – Касіва Рейсол
|
|
1:0
|
|
10 квітня, неділя
|
Кіото Санга – Саган Тосу
|
|
3:1
|
|
Нагоя Грампус – Консадоле Саппоро
|
|
0:2
|
|
Сёнан Бельмаре – Джубіла Івата
|
|
0:0
|
|
Касіма Антлерс – Йокогама Марінос
|
|
0:3
|
|
Санфречче Хіросіма – Авіспа Фукуока
|
|
1:0
|
|
Віссел Кобе – Сересо Осака
|
|
0:1
|
|
Токіо – Урава Ред Даймондс
|
|
0:0
|
|
Сімідзу С-Палс – Гамба Осака
|
|
1:1
|
|
|
тур 9
|
23 лютого, середа
|
Урава Ред Даймондс – Віссел Кобе
|
|
2:2
|
|
Йокогама Марінос – Кавасакі Фронталі
|
|
4:2
|
|
16 квітня, субота
|
Консадоле Саппоро – Токіо
|
|
0:0
|
|
17 квітня, неділя
|
Касіва Рейсол – Кіото Санга
|
|
0:2
|
|
Авіспа Фукуока – Сересо Осака
|
|
0:0
|
|
Джубіла Івата – Санфречче Хіросіма
|
|
2:2
|
|
Саган Тосу – Сімідзу С-Палс
|
|
0:0
|
|
Касіма Антлерс – Нагоя Грампус
|
|
0:0
|
|
Гамба Осака – Сёнан Бельмаре
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 10
|
2 березня, середа
|
Кавасакі Фронталі – Урава Ред Даймондс
|
|
2:1
|
|
Йокогама Марінос – Віссел Кобе
|
|
2:0
|
|
28 квітня, четвер
|
Джубіла Івата – Нагоя Грампус
|
|
2:1
|
|
29 квітня, п`ятница
|
Токіо – Гамба Осака
|
|
2:0
|
|
Сересо Осака – Касіма Антлерс
|
|
0:3
|
|
Касіва Рейсол – Саган Тосу
|
|
1:4
|
|
Кіото Санга – Авіспа Фукуока
|
|
0:1
|
|
Сімідзу С-Палс – Санфречче Хіросіма
|
|
2:2
|
|
Консадоле Саппоро – Сёнан Бельмаре
|
|
1:0
|
|
|
тур 11
|
3 травня, вівторок
|
Авіспа Фукуока – Токіо
|
|
5:1
|
|
Саган Тосу – Сересо Осака
|
|
1:1
|
|
Сёнан Бельмаре – Сімідзу С-Палс
|
|
1:4
|
|
Касіма Антлерс – Джубіла Івата
|
|
3:1
|
|
Санфречче Хіросіма – Касіва Рейсол
|
|
1:2
|
|
Нагоя Грампус – Кіото Санга
|
|
1:1
|
|
4 травня, середа
|
Гамба Осака – Консадоле Саппоро
|
|
0:0
|
|
18 травня, середа
|
Віссел Кобе – Кавасакі Фронталі
|
|
0:1
|
|
Урава Ред Даймондс – Йокогама Марінос
|
|
3:3
|
|
|
|
тур 12
|
6 травня, п`ятница
|
Сересо Осака – Джубіла Івата
|
|
2:1
|
|
7 травня, субота
|
Авіспа Фукуока – Сёнан Бельмаре
|
|
0:0
|
|
Консадоле Саппоро – Кіото Санга
|
|
1:0
|
|
Йокогама Марінос – Нагоя Грампус
|
|
2:1
|
|
Санфречче Хіросіма – Касіма Антлерс
|
|
3:0
|
|
Сімідзу С-Палс – Кавасакі Фронталі
|
|
0:2
|
|
8 травня, неділя
|
Гамба Осака – Віссел Кобе
|
|
2:0
|
|
Токіо – Саган Тосу
|
|
0:1
|
|
Касіва Рейсол – Урава Ред Даймондс
|
|
0:0
|
|
|
тур 13
|
13 травня, п`ятница
|
Урава Ред Даймондс – Санфречче Хіросіма
|
|
0:0
|
|
14 травня, субота
|
Касіва Рейсол – Гамба Осака
|
|
0:1
|
|
Сёнан Бельмаре – Йокогама Марінос
|
|
1:4
|
|
Кавасакі Фронталі – Авіспа Фукуока
|
|
2:0
|
|
Віссел Кобе – Саган Тосу
|
|
4:0
|
|
Касіма Антлерс – Консадоле Саппоро
|
|
4:1
|
|
Кіото Санга – Сімідзу С-Палс
|
|
0:0
|
|
Нагоя Грампус – Сересо Осака
|
|
1:0
|
|
Джубіла Івата – Токіо
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 14
|
21 травня, субота
|
Авіспа Фукуока – Йокогама Марінос
|
|
1:0
|
|
Саган Тосу – Кавасакі Фронталі
|
|
0:0
|
|
Урава Ред Даймондс – Касіма Антлерс
|
|
1:1
|
|
Сёнан Бельмаре – Віссел Кобе
|
|
2:1
|
|
Токіо – Касіва Рейсол
|
|
0:0
|
|
Сересо Осака – Гамба Осака
|
|
3:1
|
|
Сімідзу С-Палс – Нагоя Грампус
|
|
1:2
|
|
Санфречче Хіросіма – Кіото Санга
|
|
3:1
|
|
22 травня, неділя
|
Джубіла Івата – Консадоле Саппоро
|
|
1:2
|
|
|
тур 15
|
25 травня, середа
|
Нагоя Грампус – Авіспа Фукуока
|
|
1:0
|
|
Віссел Кобе – Джубіла Івата
|
|
0:0
|
|
Сересо Осака – Урава Ред Даймондс
|
|
2:0
|
|
Сімідзу С-Палс – Токіо
|
|
0:3
|
|
Йокогама Марінос – Кіото Санга
|
|
2:0
|
|
Кавасакі Фронталі – Сёнан Бельмаре
|
|
0:4
|
|
Касіма Антлерс – Саган Тосу
|
|
4:4
|
|
Консадоле Саппоро – Касіва Рейсол
|
|
1:6
|
|
29 червня, середа
|
Гамба Осака – Санфречче Хіросіма
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 16
|
28 травня, субота
|
Авіспа Фукуока – Урава Ред Даймондс
|
|
0:0
|
|
Санфречче Хіросіма – Нагоя Грампус
|
|
1:0
|
|
29 травня, неділя
|
Саган Тосу – Гамба Осака
|
|
2:1
|
|
Джубіла Івата – Йокогама Марінос
|
|
0:2
|
|
Касіва Рейсол – Сімідзу С-Палс
|
|
3:1
|
|
Сёнан Бельмаре – Сересо Осака
|
|
0:2
|
|
Токіо – Касіма Антлерс
|
|
3:1
|
|
Віссел Кобе – Консадоле Саппоро
|
|
4:1
|
|
Кіото Санга – Кавасакі Фронталі
|
|
1:0
|
|
|
тур 17
|
18 червня, субота
|
Санфречче Хіросіма – Сересо Осака
|
|
2:1
|
|
Гамба Осака – Йокогама Марінос
|
|
1:2
|
|
Кавасакі Фронталі – Консадоле Саппоро
|
|
5:2
|
|
Касіва Рейсол – Віссел Кобе
|
|
3:1
|
|
Урава Ред Даймондс – Нагоя Грампус
|
|
3:0
|
|
Джубіла Івата – Саган Тосу
|
|
3:1
|
|
Сімідзу С-Палс – Авіспа Фукуока
|
|
3:1
|
|
Сёнан Бельмаре – Токіо
|
|
2:0
|
|
Касіма Антлерс – Кіото Санга
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 18
|
25 червня, субота
|
Кавасакі Фронталі – Джубіла Івата
|
|
1:1
|
|
Авіспа Фукуока – Санфречче Хіросіма
|
|
1:3
|
|
Йокогама Марінос – Касіва Рейсол
|
|
4:0
|
|
26 червня, неділя
|
Саган Тосу – Токіо
|
|
5:0
|
|
Кіото Санга – Сёнан Бельмаре
|
|
0:1
|
|
Віссел Кобе – Урава Ред Даймондс
|
|
0:1
|
|
Сересо Осака – Сімідзу С-Палс
|
|
1:1
|
|
Нагоя Грампус – Касіма Антлерс
|
|
1:1
|
|
Консадоле Саппоро – Гамба Осака
|
|
1:0
|
|
|
тур 19
|
2 липня, субота
|
Саган Тосу – Віссел Кобе
|
|
0:2
|
|
Сересо Осака – Кавасакі Фронталі
|
|
2:1
|
|
Гамба Осака – Урава Ред Даймондс
|
|
1:1
|
|
Сімідзу С-Палс – Йокогама Марінос
|
|
3:5
|
|
Сёнан Бельмаре – Нагоя Грампус
|
|
0:0
|
|
Санфречче Хіросіма – Джубіла Івата
|
|
3:0
|
|
Кіото Санга – Консадоле Саппоро
|
|
2:1
|
|
Касіва Рейсол – Касіма Антлерс
|
|
1:2
|
|
Токіо – Авіспа Фукуока
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 20
|
6 липня, середа
|
Урава Ред Даймондс – Кіото Санга
|
|
2:2
|
|
Віссел Кобе – Сімідзу С-Палс
|
|
2:1
|
|
Джубіла Івата – Авіспа Фукуока
|
|
0:1
|
|
Сёнан Бельмаре – Гамба Осака
|
|
1:0
|
|
Йокогама Марінос – Санфречче Хіросіма
|
|
3:0
|
|
Токіо – Консадоле Саппоро
|
|
3:0
|
|
Касіва Рейсол – Нагоя Грампус
|
|
0:1
|
|
Касіма Антлерс – Сересо Осака
|
|
3:3
|
|
31 серпня, середа
|
Кавасакі Фронталі – Саган Тосу
|
|
4:0
|
|
|
тур 21
|
9 липня, субота
|
Кавасакі Фронталі – Гамба Осака
|
|
4:0
|
|
Джубіла Івата – Віссел Кобе
|
|
0:1
|
|
10 липня, неділя
|
Саган Тосу – Касіва Рейсол
|
|
0:1
|
|
Авіспа Фукуока – Кіото Санга
|
|
1:0
|
|
Сересо Осака – Йокогама Марінос
|
|
2:2
|
|
Урава Ред Даймондс – Токіо
|
|
3:0
|
|
Санфречче Хіросіма – Сёнан Бельмаре
|
|
1:1
|
|
Нагоя Грампус – Сімідзу С-Палс
|
|
0:2
|
|
Консадоле Саппоро – Касіма Антлерс
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 22
|
16 липня, субота
|
Саган Тосу – Йокогама Марінос
|
|
2:2
|
|
Касіма Антлерс – Віссел Кобе
|
|
1:1
|
|
Гамба Осака – Сересо Осака
|
|
1:2
|
|
Сімідзу С-Палс – Урава Ред Даймондс
|
|
1:2
|
|
Сёнан Бельмаре – Авіспа Фукуока
|
|
0:0
|
|
Касіва Рейсол – Консадоле Саппоро
|
|
1:0
|
|
17 липня, неділя
|
Кіото Санга – Санфречче Хіросіма
|
|
1:1
|
|
Токіо – Джубіла Івата
|
|
2:0
|
|
14 вересня, середа
|
Нагоя Грампус – Кавасакі Фронталі
|
|
1:1
|
|
|
тур 23
|
30 липня, субота
|
Санфречче Хіросіма – Токіо
|
|
1:2
|
|
Віссел Кобе – Касіва Рейсол
|
|
0:1
|
|
Сересо Осака – Авіспа Фукуока
|
|
2:0
|
|
Гамба Осака – Кіото Санга
|
|
1:1
|
|
Йокогама Марінос – Касіма Антлерс
|
|
2:0
|
|
Урава Ред Даймондс – Кавасакі Фронталі
|
|
3:1
|
|
Джубіла Івата – Сёнан Бельмаре
|
|
1:0
|
|
Консадоле Саппоро – Нагоя Грампус
|
|
2:2
|
|
31 липня, неділя
|
Сімідзу С-Палс – Саган Тосу
|
|
3:3
|
|
|
|
тур 24
|
6 серпня, субота
|
Сересо Осака – Віссел Кобе
|
|
3:0
|
|
Нагоя Грампус – Урава Ред Даймондс
|
|
3:0
|
|
Кіото Санга – Касіва Рейсол
|
|
1:2
|
|
Касіма Антлерс – Санфречче Хіросіма
|
|
0:2
|
|
7 серпня, неділя
|
Саган Тосу – Джубіла Івата
|
|
2:0
|
|
Сёнан Бельмаре – Консадоле Саппоро
|
|
1:5
|
|
Кавасакі Фронталі – Йокогама Марінос
|
|
2:1
|
|
Токіо – Сімідзу С-Палс
|
|
0:2
|
|
31 серпня, середа
|
Авіспа Фукуока – Гамба Осака
|
|
0:1
|
|
|
тур 25
|
13 серпня, субота
|
Консадоле Саппоро – Віссел Кобе
|
|
0:2
|
|
Джубіла Івата – Урава Ред Даймондс
|
|
0:6
|
|
14 серпня, неділя
|
Саган Тосу – Нагоя Грампус
|
|
0:0
|
|
Гамба Осака – Сімідзу С-Палс
|
|
0:2
|
|
Касіва Рейсол – Санфречче Хіросіма
|
|
2:3
|
|
Касіма Антлерс – Авіспа Фукуока
|
|
2:0
|
|
7 вересня, середа
|
Йокогама Марінос – Сёнан Бельмаре
|
|
3:0
|
|
12 жовтня, середа
|
Кавасакі Фронталі – Кіото Санга
|
|
3:1
|
|
Токіо – Сересо Осака
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 26
|
19 серпня, п`ятница
|
Нагоя Грампус – Джубіла Івата
|
|
1:0
|
|
20 серпня, субота
|
Авіспа Фукуока – Кавасакі Фронталі
|
|
1:4
|
|
Санфречче Хіросіма – Гамба Осака
|
|
5:2
|
|
Сімідзу С-Палс – Касіва Рейсол
|
|
1:1
|
|
Консадоле Саппоро – Саган Тосу
|
|
1:2
|
|
21 серпня, неділя
|
Сёнан Бельмаре – Касіма Антлерс
|
|
1:1
|
|
14 вересня, середа
|
Віссел Кобе – Токіо
|
|
2:1
|
|
Кіото Санга – Йокогама Марінос
|
|
1:2
|
|
Урава Ред Даймондс – Сересо Осака
|
|
0:1
|
|
|
тур 27
|
26 серпня, п`ятница
|
Саган Тосу – Авіспа Фукуока
|
|
1:1
|
|
27 серпня, субота
|
Кавасакі Фронталі – Касіма Антлерс
|
|
2:1
|
|
Сересо Осака – Санфречче Хіросіма
|
|
0:3
|
|
Касіва Рейсол – Токіо
|
|
3:6
|
|
Нагоя Грампус – Гамба Осака
|
|
0:2
|
|
Сімідзу С-Палс – Кіото Санга
|
|
1:0
|
|
12 жовтня, середа
|
Урава Ред Даймондс – Консадоле Саппоро
|
|
- : -
|
|
Йокогама Марінос – Джубіла Івата
|
|
- : -
|
|
Віссел Кобе – Сёнан Бельмаре
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 28
|
2 вересня, п`ятница
|
Консадоле Саппоро – Сересо Осака
|
|
2:1
|
|
3 вересня, субота
|
Авіспа Фукуока – Нагоя Грампус
|
|
2:3
|
|
Санфречче Хіросіма – Сімідзу С-Палс
|
|
2:0
|
|
Гамба Осака – Саган Тосу
|
|
0:3
|
|
Кіото Санга – Віссел Кобе
|
|
2:0
|
|
Джубіла Івата – Касіва Рейсол
|
|
2:2
|
|
Сёнан Бельмаре – Кавасакі Фронталі
|
|
2:1
|
|
Токіо – Йокогама Марінос
|
|
2:2
|
|
Касіма Антлерс – Урава Ред Даймондс
|
|
2:2
|
|
|
тур 29
|
10 вересня, субота
|
Віссел Кобе – Нагоя Грампус
|
|
0:0
|
|
Сересо Осака – Саган Тосу
|
|
2:1
|
|
Гамба Осака – Токіо
|
|
0:0
|
|
Кіото Санга – Касіма Антлерс
|
|
1:1
|
|
Сімідзу С-Палс – Сёнан Бельмаре
|
|
1:1
|
|
Йокогама Марінос – Авіспа Фукуока
|
|
1:0
|
|
Кавасакі Фронталі – Санфречче Хіросіма
|
|
4:0
|
|
Урава Ред Даймондс – Касіва Рейсол
|
|
4:1
|
|
11 вересня, неділя
|
Консадоле Саппоро – Джубіла Івата
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 30
|
16 вересня, п`ятница
|
Саган Тосу – Касіма Антлерс
|
|
1:1
|
|
17 вересня, субота
|
Касіва Рейсол – Кавасакі Фронталі
|
|
1:1
|
|
Сёнан Бельмаре – Урава Ред Даймондс
|
|
0:0
|
|
Джубіла Івата – Сересо Осака
|
|
2:2
|
|
Нагоя Грампус – Санфречче Хіросіма
|
|
0:0
|
|
Авіспа Фукуока – Сімідзу С-Палс
|
|
3:2
|
|
18 вересня, неділя
|
Токіо – Кіото Санга
|
|
2:0
|
|
Віссел Кобе – Гамба Осака
|
|
2:1
|
|
Йокогама Марінос – Консадоле Саппоро
|
|
0:0
|
|
|
тур 31
|
1 жовтня, субота
|
Санфречче Хіросіма – Урава Ред Даймондс
|
|
4:1
|
|
Сересо Осака – Сёнан Бельмаре
|
|
1:1
|
|
Гамба Осака – Касіва Рейсол
|
|
0:0
|
|
Нагоя Грампус – Йокогама Марінос
|
|
0:4
|
|
Саган Тосу – Кіото Санга
|
|
0:1
|
|
Касіма Антлерс – Токіо
|
|
0:1
|
|
Консадоле Саппоро – Кавасакі Фронталі
|
|
4:3
|
|
Авіспа Фукуока – Віссел Кобе
|
|
0:1
|
|
22 жовтня, субота
|
Сімідзу С-Палс – Джубіла Івата
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 32
|
8 жовтня, субота
|
Віссел Кобе – Санфречче Хіросіма
|
|
4:0
|
|
Кіото Санга – Нагоя Грампус
|
|
1:1
|
|
Джубіла Івата – Касіма Антлерс
|
|
3:3
|
|
Йокогама Марінос – Гамба Осака
|
|
0:2
|
|
Кавасакі Фронталі – Сімідзу С-Палс
|
|
3:2
|
|
Токіо – Сёнан Бельмаре
|
|
0:2
|
|
Касіва Рейсол – Сересо Осака
|
|
0:0
|
|
Урава Ред Даймондс – Саган Тосу
|
|
2:1
|
|
Консадоле Саппоро – Авіспа Фукуока
|
|
1:2
|
|
|
тур 33
|
29 жовтня, субота
|
Авіспа Фукуока – Касіва Рейсол
|
|
2:1
|
|
Санфречче Хіросіма – Консадоле Саппоро
|
|
1:2
|
|
Гамба Осака – Джубіла Івата
|
|
2:0
|
|
Кіото Санга – Сересо Осака
|
|
0:0
|
|
Нагоя Грампус – Токіо
|
|
2:1
|
|
Сімідзу С-Палс – Касіма Антлерс
|
|
0:1
|
|
Сёнан Бельмаре – Саган Тосу
|
|
3:0
|
|
Йокогама Марінос – Урава Ред Даймондс
|
|
4:1
|
|
Кавасакі Фронталі – Віссел Кобе
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 34
|
5 листопада, субота
|
Віссел Кобе – Йокогама Марінос
|
|
1:3
|
|
Сересо Осака – Нагоя Грампус
|
|
0:1
|
|
Джубіла Івата – Кіото Санга
|
|
0:0
|
|
Токіо – Кавасакі Фронталі
|
|
2:3
|
|
Касіва Рейсол – Сёнан Бельмаре
|
|
1:2
|
|
Урава Ред Даймондс – Авіспа Фукуока
|
|
1:1
|
|
Касіма Антлерс – Гамба Осака
|
|
0:0
|
|
Консадоле Саппоро – Сімідзу С-Палс
|
|
4:3
|
|
Саган Тосу – Санфречче Хіросіма
|
|
2:2
|
|
|