тур 1
|
6 серпня, субота
|
Ювентус Бх – Міовені
|
|
4:1
|
|
Сепсі – Брашов
|
|
2:3
|
|
Афумати – Шоїма Пинкота
|
|
16:0
|
|
Батрана Доамна – Римніцу Вилча
|
|
2:2
|
|
Униря Терлунджень – Фореста Сучава
|
|
4:1
|
|
Дунереа Келераш – Бреїла
|
|
1:2
|
|
Полі Тімішоара – Тирговіште
|
|
3:4
|
|
Балотешти – Берчені
|
|
4:1
|
|
Сату-Маре – Решица
|
|
5:0
|
|
24 серпня, середа
|
Лусеафарул – Клінчень
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 2
|
12 серпня, п`ятница
|
Римніцу Вилча – Полі Тімішоара
|
|
0:0
|
|
13 серпня, субота
|
Фореста Сучава – Батрана Доамна
|
|
0:2
|
|
Клінчень – Берчені
|
|
4:0
|
|
Шоїма Пинкота – Сепсі
|
|
0:7
|
|
Тирговіште – Балотешти
|
|
1:0
|
|
Бреїла – Униря Терлунджень
|
|
2:0
|
|
Лусеафарул – Афумати
|
|
1:0
|
|
Міовені – Сату-Маре
|
|
1:0
|
|
Решица – Дунереа Келераш
|
|
0:4
|
|
14 серпня, неділя
|
Брашов – Ювентус Бх
|
|
1:0
|
|
|
тур 3
|
19 серпня, п`ятница
|
Сату-Маре – Брашов
|
|
1:1
|
|
20 серпня, субота
|
Сепсі – Лусеафарул
|
|
1:0
|
|
Афумати – Клінчень
|
|
3:2
|
|
Батрана Доамна – Бреїла
|
|
3:0
|
|
Униря Терлунджень – Решица
|
|
2:0
|
|
Дунереа Келераш – Міовені
|
|
0:0
|
|
Берчені – Тирговіште
|
|
0:1
|
|
Балотешти – Римніцу Вилча
|
|
1:1
|
|
Ювентус Бх – Шоїма Пинкота
|
|
18:0
|
|
21 серпня, неділя
|
Полі Тімішоара – Фореста Сучава
|
|
2:3
|
|
|
|
|
|
тур 6
|
9 вересня, п`ятница
|
Брашов – Батрана Доамна
|
|
3:2
|
|
10 вересня, субота
|
Фореста Сучава – Тирговіште
|
|
3:1
|
|
Сепсі – Ювентус Бх
|
|
0:0
|
|
Афумати – Сату-Маре
|
|
3:0
|
|
Шоїма Пинкота – Униря Терлунджень
|
|
1:4
|
|
Лусеафарул – Дунереа Келераш
|
|
1:1
|
|
Міовені – Полі Тімішоара
|
|
3:0
|
|
Решица – Балотешти
|
|
2:1
|
|
Бреїла – Берчені
|
|
4:1
|
|
11 вересня, неділя
|
Клінчень – Римніцу Вилча
|
|
2:1
|
|
|
|
|
|
тур 10
|
30 вересня, п`ятница
|
Ювентус Бх – Униря Терлунджень
|
|
6:0
|
|
1 жовтня, субота
|
Сепсі – Батрана Доамна
|
|
4:1
|
|
Афумати – Полі Тімішоара
|
|
2:0
|
|
Клінчень – Бреїла
|
|
3:1
|
|
Шоїма Пинкота – Берчені
|
|
0:0
|
|
Сату-Маре – Дунереа Келераш
|
|
2:2
|
|
Лусеафарул – Балотешти
|
|
0:1
|
|
Решица – Фореста Сучава
|
|
1:2
|
|
2 жовтня, неділя
|
Брашов – Тирговіште
|
|
2:0
|
|
3 жовтня, понеділок
|
Міовені – Римніцу Вилча
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 12
|
14 жовтня, п`ятница
|
Брашов – Фореста Сучава
|
|
2:1
|
|
15 жовтня, субота
|
Афумати – Берчені
|
|
2:0
|
|
Клінчень – Решица
|
|
0:3
|
|
Шоїма Пинкота – Римніцу Вилча
|
|
0:3
|
|
Дунереа Келераш – Униря Терлунджень
|
|
0:0
|
|
Сату-Маре – Батрана Доамна
|
|
3:0
|
|
Ювентус Бх – Полі Тімішоара
|
|
5:0
|
|
Лусеафарул – Тирговіште
|
|
2:0
|
|
Сепсі – Балотешти
|
|
0:0
|
|
Міовені – Бреїла
|
|
2:0
|
|
|
тур 13
|
22 жовтня, субота
|
Решица – Міовені
|
|
0:0
|
|
Фореста Сучава – Шоїма Пинкота
|
|
14:0
|
|
Униря Терлунджень – Клінчень
|
|
2:2
|
|
Берчені – Сепсі
|
|
0:1
|
|
Полі Тімішоара – Сату-Маре
|
|
1:1
|
|
Римніцу Вилча – Лусеафарул
|
|
3:0
|
|
Тирговіште – Афумати
|
|
1:0
|
|
Бреїла – Брашов
|
|
1:0
|
|
Балотешти – Ювентус Бх
|
|
0:2
|
|
Батрана Доамна – Дунереа Келераш
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 14
|
28 жовтня, п`ятница
|
Ювентус Бх – Берчені
|
|
CANC
|
|
29 жовтня, субота
|
Клінчень – Міовені
|
|
0:2
|
|
Шоїма Пинкота – Бреїла
|
|
CANC
|
|
Дунереа Келераш – Полі Тімішоара
|
|
2:3
|
|
Брашов – Решица
|
|
1:0
|
|
Сепсі – Тирговіште
|
|
2:1
|
|
30 жовтня, неділя
|
Афумати – Римніцу Вилча
|
|
2:0
|
|
Униря Терлунджень – Батрана Доамна
|
|
2:4
|
|
Сату-Маре – Балотешти
|
|
2:1
|
|
31 жовтня, понеділок
|
Лусеафарул – Фореста Сучава
|
|
2:0
|
|
|
тур 15
|
5 листопада, субота
|
Фореста Сучава – Афумати
|
|
0:2
|
|
Берчені – Сату-Маре
|
|
CANC
|
|
Полі Тімішоара – Униря Терлунджень
|
|
2:0
|
|
Балотешти – Дунереа Келераш
|
|
0:2
|
|
Римніцу Вилча – Сепсі
|
|
0:1
|
|
Решица – Шоїма Пинкота
|
|
CANC
|
|
Тирговіште – Ювентус Бх
|
|
0:0
|
|
6 листопада, неділя
|
Батрана Доамна – Клінчень
|
|
3:2
|
|
Бреїла – Лусеафарул
|
|
1:0
|
|
7 листопада, понеділок
|
Міовені – Брашов
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 16
|
12 листопада, субота
|
Афумати – Бреїла
|
|
1:1
|
|
Клінчень – Брашов
|
|
2:1
|
|
Шоїма Пинкота – Міовені
|
|
CANC
|
|
Униря Терлунджень – Балотешти
|
|
1:3
|
|
Дунереа Келераш – Берчені
|
|
CANC
|
|
Сату-Маре – Тирговіште
|
|
1:0
|
|
Ювентус Бх – Римніцу Вилча
|
|
0:0
|
|
Лусеафарул – Решица
|
|
3:1
|
|
13 листопада, неділя
|
Сепсі – Фореста Сучава
|
|
6:1
|
|
Батрана Доамна – Полі Тімішоара
|
|
1:1
|
|
|
тур 17
|
19 листопада, субота
|
Берчені – Униря Терлунджень
|
|
CANC
|
|
Полі Тімішоара – Клінчень
|
|
0:1
|
|
Балотешти – Батрана Доамна
|
|
2:4
|
|
Римніцу Вилча – Сату-Маре
|
|
0:0
|
|
Тирговіште – Дунереа Келераш
|
|
5:0
|
|
Бреїла – Сепсі
|
|
0:1
|
|
Решица – Афумати
|
|
1:2
|
|
Брашов – Шоїма Пинкота
|
|
CANC
|
|
Міовені – Лусеафарул
|
|
1:2
|
|
20 листопада, неділя
|
Фореста Сучава – Ювентус Бх
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 18
|
22 листопада, вівторок
|
Лусеафарул – Брашов
|
|
1:2
|
|
23 листопада, середа
|
Сепсі – Решица
|
|
3:2
|
|
Батрана Доамна – Берчені
|
|
CANC
|
|
Клінчень – Шоїма Пинкота
|
|
CANC
|
|
Униря Терлунджень – Тирговіште
|
|
1:1
|
|
Дунереа Келераш – Римніцу Вилча
|
|
0:0
|
|
Полі Тімішоара – Балотешти
|
|
4:1
|
|
Ювентус Бх – Бреїла
|
|
1:0
|
|
Афумати – Міовені
|
|
1:2
|
|
Сату-Маре – Фореста Сучава
|
|
3:0
|
|
|
тур 19
|
26 листопада, субота
|
Фореста Сучава – Дунереа Келераш
|
|
1:0
|
|
Шоїма Пинкота – Лусеафарул
|
|
CANC
|
|
Берчені – Полі Тімішоара
|
|
CANC
|
|
Балотешти – Клінчень
|
|
1:2
|
|
Римніцу Вилча – Униря Терлунджень
|
|
1:0
|
|
Бреїла – Сату-Маре
|
|
0:1
|
|
Міовені – Сепсі
|
|
2:0
|
|
Решица – Ювентус Бх
|
|
1:2
|
|
27 листопада, неділя
|
Тирговіште – Батрана Доамна
|
|
0:3
|
|
28 листопада, понеділок
|
Брашов – Афумати
|
|
2:0
|
|
|
|
|
тур 21
|
9 грудень, п`ятница
|
Афумати – Лусеафарул
|
|
0:0
|
|
10 грудень, субота
|
Сепсі – Шоїма Пинкота
|
|
CANC
|
|
Униря Терлунджень – Бреїла
|
|
0:3
|
|
Дунереа Келераш – Решица
|
|
2:0
|
|
Берчені – Клінчень
|
|
CANC
|
|
Полі Тімішоара – Римніцу Вилча
|
|
1:1
|
|
Балотешти – Тирговіште
|
|
3:2
|
|
Ювентус Бх – Брашов
|
|
1:1
|
|
Сату-Маре – Міовені
|
|
1:0
|
|
11 грудень, неділя
|
Батрана Доамна – Фореста Сучава
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 22
|
24 лютого, п`ятница
|
Міовені – Дунереа Келераш
|
|
2:2
|
|
25 лютого, субота
|
Фореста Сучава – Полі Тімішоара
|
|
2:2
|
|
Клінчень – Афумати
|
|
1:0
|
|
Шоїма Пинкота – Ювентус Бх
|
|
CANC
|
|
Римніцу Вилча – Балотешти
|
|
0:3
|
|
Тирговіште – Берчені
|
|
CANC
|
|
Лусеафарул – Сепсі
|
|
1:2
|
|
Решица – Униря Терлунджень
|
|
3:0
|
|
Брашов – Сату-Маре
|
|
1:2
|
|
26 лютого, неділя
|
Бреїла – Батрана Доамна
|
|
2:1
|
|
|
тур 23
|
4 березня, субота
|
Униря Терлунджень – Міовені
|
|
0:3
|
|
Берчені – Римніцу Вилча
|
|
CANC
|
|
Полі Тімішоара – Бреїла
|
|
1:1
|
|
Балотешти – Фореста Сучава
|
|
2:0
|
|
Сату-Маре – Шоїма Пинкота
|
|
CANC
|
|
Ювентус Бх – Лусеафарул
|
|
2:1
|
|
Тирговіште – Клінчень
|
|
3:1
|
|
Сепсі – Афумати
|
|
3:0
|
|
Дунереа Келераш – Брашов
|
|
1:1
|
|
6 березня, понеділок
|
Батрана Доамна – Решица
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 24
|
10 березня, п`ятница
|
Міовені – Батрана Доамна
|
|
0:2
|
|
11 березня, субота
|
Фореста Сучава – Берчені
|
|
CANC
|
|
Шоїма Пинкота – Дунереа Келераш
|
|
CANC
|
|
Римніцу Вилча – Тирговіште
|
|
0:3
|
|
Бреїла – Балотешти
|
|
1:1
|
|
Лусеафарул – Сату-Маре
|
|
2:2
|
|
Решица – Полі Тімішоара
|
|
0:2
|
|
Брашов – Униря Терлунджень
|
|
3:0
|
|
Афумати – Ювентус Бх
|
|
1:3
|
|
12 березня, неділя
|
Клінчень – Сепсі
|
|
1:2
|
|
|
тур 25
|
17 березня, п`ятница
|
Сату-Маре – Афумати
|
|
0:1
|
|
18 березня, субота
|
Униря Терлунджень – Шоїма Пинкота
|
|
CANC
|
|
Дунереа Келераш – Лусеафарул
|
|
3:2
|
|
Берчені – Дунереа Келераш
|
|
CANC
|
|
Балотешти – Решица
|
|
3:1
|
|
Ювентус Бх – Сепсі
|
|
3:1
|
|
Римніцу Вилча – Клінчень
|
|
0:3
|
|
Тирговіште – Фореста Сучава
|
|
2:1
|
|
Полі Тімішоара – Міовені
|
|
1:2
|
|
19 березня, неділя
|
Батрана Доамна – Брашов
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 26
|
25 березня, субота
|
Фореста Сучава – Римніцу Вилча
|
|
3:0
|
|
Афумати – Дунереа Келераш
|
|
0:1
|
|
Шоїма Пинкота – Батрана Доамна
|
|
CANC
|
|
Бреїла – Тирговіште
|
|
0:0
|
|
Лусеафарул – Униря Терлунджень
|
|
3:0
|
|
Міовені – Балотешти
|
|
3:0
|
|
Решица – Берчені
|
|
CANC
|
|
Сепсі – Сату-Маре
|
|
3:1
|
|
26 березня, неділя
|
Клінчень – Ювентус Бх
|
|
0:7
|
|
27 березня, понеділок
|
Брашов – Полі Тімішоара
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 28
|
7 квітня, п`ятница
|
Міовені – Тирговіште
|
|
2:0
|
|
8 квітня, субота
|
Сепсі – Униря Терлунджень
|
|
3:0
|
|
Шоїма Пинкота – Балотешти
|
|
CANC
|
|
Ювентус Бх – Дунереа Келераш
|
|
1:0
|
|
Бреїла – Фореста Сучава
|
|
4:1
|
|
Лусеафарул – Полі Тімішоара
|
|
4:1
|
|
Решица – Римніцу Вилча
|
|
3:0
|
|
Брашов – Берчені
|
|
CANC
|
|
Афумати – Батрана Доамна
|
|
0:0
|
|
9 квітня, неділя
|
Клінчень – Сату-Маре
|
|
1:0
|
|
|
тур 29
|
12 квітня, середа
|
Дунереа Келераш – Сату-Маре
|
|
2:0
|
|
13 квітня, четвер
|
Тирговіште – Брашов
|
|
4:0
|
|
14 квітня, п`ятница
|
Фореста Сучава – Решица
|
|
2:1
|
|
Полі Тімішоара – Афумати
|
|
2:1
|
|
Балотешти – Лусеафарул
|
|
2:1
|
|
Бреїла – Клінчень
|
|
1:0
|
|
15 квітня, субота
|
Римніцу Вилча – Міовені
|
|
0:3
|
|
Берчені – Шоїма Пинкота
|
|
CANC
|
|
Униря Терлунджень – Ювентус Бх
|
|
0:3
|
|
Батрана Доамна – Сепсі
|
|
2:1
|
|
|
|
|
тур 31
|
25 квітня, вівторок
|
Батрана Доамна – Сату-Маре
|
|
2:0
|
|
26 квітня, середа
|
Униря Терлунджень – Дунереа Келераш
|
|
0:3
|
|
Берчені – Афумати
|
|
CANC
|
|
Полі Тімішоара – Ювентус Бх
|
|
2:1
|
|
Римніцу Вилча – Шоїма Пинкота
|
|
CANC
|
|
Тирговіште – Лусеафарул
|
|
2:1
|
|
Бреїла – Міовені
|
|
0:0
|
|
Решица – Клінчень
|
|
1:0
|
|
Фореста Сучава – Брашов
|
|
0:0
|
|
27 квітня, четвер
|
Балотешти – Сепсі
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 32
|
29 квітня, субота
|
Лусеафарул – Римніцу Вилча
|
|
3:0
|
|
Ювентус Бх – Балотешти
|
|
3:1
|
|
Сату-Маре – Полі Тімішоара
|
|
1:1
|
|
Шоїма Пинкота – Фореста Сучава
|
|
CANC
|
|
Клінчень – Униря Терлунджень
|
|
3:0
|
|
Афумати – Тирговіште
|
|
2:1
|
|
Сепсі – Берчені
|
|
CANC
|
|
Міовені – Решица
|
|
5:1
|
|
30 квітня, неділя
|
Дунереа Келераш – Батрана Доамна
|
|
1:0
|
|
2 травня, вівторок
|
Брашов – Бреїла
|
|
1:2
|
|
|
тур 33
|
5 травня, п`ятница
|
Балотешти – Сату-Маре
|
|
1:0
|
|
Міовені – Клінчень
|
|
3:2
|
|
6 травня, субота
|
Фореста Сучава – Лусеафарул
|
|
2:0
|
|
Батрана Доамна – Униря Терлунджень
|
|
3:0
|
|
Берчені – Ювентус Бх
|
|
CANC
|
|
Полі Тімішоара – Дунереа Келераш
|
|
4:1
|
|
Римніцу Вилча – Афумати
|
|
0:3
|
|
Бреїла – Шоїма Пинкота
|
|
CANC
|
|
Решица – Брашов
|
|
1:1
|
|
7 травня, неділя
|
Тирговіште – Сепсі
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 34
|
12 травня, п`ятница
|
Брашов – Міовені
|
|
0:0
|
|
13 травня, субота
|
Сепсі – Римніцу Вилча
|
|
3:0
|
|
Афумати – Фореста Сучава
|
|
6:0
|
|
Шоїма Пинкота – Решица
|
|
CANC
|
|
Униря Терлунджень – Полі Тімішоара
|
|
0:3
|
|
Дунереа Келераш – Балотешти
|
|
2:1
|
|
Сату-Маре – Берчені
|
|
CANC
|
|
Ювентус Бх – Тирговіште
|
|
2:1
|
|
Лусеафарул – Бреїла
|
|
4:1
|
|
14 травня, неділя
|
Клінчень – Батрана Доамна
|
|
0:6
|
|
|
тур 35
|
19 травня, п`ятница
|
Тирговіште – Сату-Маре
|
|
1:0
|
|
20 травня, субота
|
Берчені – Дунереа Келераш
|
|
CANC
|
|
Балотешти – Униря Терлунджень
|
|
3:0
|
|
Римніцу Вилча – Ювентус Бх
|
|
0:3
|
|
Бреїла – Афумати
|
|
1:4
|
|
Міовені – Шоїма Пинкота
|
|
CANC
|
|
Решица – Лусеафарул
|
|
1:3
|
|
Брашов – Клінчень
|
|
0:2
|
|
Фореста Сучава – Сепсі
|
|
2:4
|
|
21 травня, неділя
|
Полі Тімішоара – Батрана Доамна
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 36
|
23 травня, вівторок
|
Сепсі – Бреїла
|
|
3:0
|
|
24 травня, середа
|
Афумати – Решица
|
|
5:2
|
|
Клінчень – Полі Тімішоара
|
|
2:2
|
|
Шоїма Пинкота – Брашов
|
|
CANC
|
|
Униря Терлунджень – Берчені
|
|
CANC
|
|
Дунереа Келераш – Тирговіште
|
|
2:1
|
|
Сату-Маре – Римніцу Вилча
|
|
3:0
|
|
Ювентус Бх – Фореста Сучава
|
|
5:1
|
|
Лусеафарул – Міовені
|
|
2:1
|
|
25 травня, четвер
|
Батрана Доамна – Балотешти
|
|
1:2
|
|
|
тур 37
|
27 травня, субота
|
Шоїма Пинкота – Клінчень
|
|
CANC
|
|
Берчені – Батрана Доамна
|
|
CANC
|
|
Балотешти – Полі Тімішоара
|
|
3:2
|
|
Римніцу Вилча – Дунереа Келераш
|
|
0:3
|
|
Тирговіште – Униря Терлунджень
|
|
3:0
|
|
Бреїла – Ювентус Бх
|
|
0:3
|
|
Фореста Сучава – Сату-Маре
|
|
0:4
|
|
28 травня, неділя
|
Решица – Сепсі
|
|
0:1
|
|
Міовені – Афумати
|
|
1:3
|
|
29 травня, понеділок
|
Брашов – Лусеафарул
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 38
|
3 червня, субота
|
Клінчень – Балотешти
|
|
1:1
|
|
Униря Терлунджень – Римніцу Вилча
|
|
CANC
|
|
Дунереа Келераш – Фореста Сучава
|
|
3:0
|
|
Полі Тімішоара – Берчені
|
|
CANC
|
|
Сату-Маре – Бреїла
|
|
6:0
|
|
Ювентус Бх – Решица
|
|
3:0
|
|
Лусеафарул – Шоїма Пинкота
|
|
CANC
|
|
Афумати – Брашов
|
|
2:1
|
|
Батрана Доамна – Тирговіште
|
|
2:2
|
|
Сепсі – Міовені
|
|
1:1
|
|
|