тур 1
|
26 березня, п`ятница
|
Корк Сіті – Ков Рамблерс
|
|
2:1
|
|
Уексфорд – Кабінтілі
|
|
1:2
|
|
ЮКД – Атлон Таун
|
|
2:2
|
|
Голуей Юн – Шелбурн
|
|
0:0
|
|
28 березня, неділя
|
Брей Уондерерс – Тріті Юнайтед
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 2
|
2 квітня, п`ятница
|
Тріті Юнайтед – Уексфорд
|
|
1:0
|
|
Кабінтілі – Корк Сіті
|
|
1:0
|
|
Атлон Таун – Голуей Юн
|
|
3:1
|
|
Шелбурн – Брей Уондерерс
|
|
3:3
|
|
3 квітня, субота
|
Ков Рамблерс – ЮКД
|
|
0:4
|
|
|
тур 3
|
9 квітня, п`ятница
|
Тріті Юнайтед – Ков Рамблерс
|
|
1:1
|
|
ЮКД – Брей Уондерерс
|
|
0:0
|
|
Кабінтілі – Голуей Юн
|
|
0:3
|
|
Шелбурн – Уексфорд
|
|
1:0
|
|
Корк Сіті – Атлон Таун
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 4
|
16 квітня, п`ятница
|
Голуей Юн – Тріті Юнайтед
|
|
1:1
|
|
ЮКД – Кабінтілі
|
|
4:1
|
|
Брей Уондерерс – Атлон Таун
|
|
1:2
|
|
Уексфорд – Ков Рамблерс
|
|
1:2
|
|
Корк Сіті – Шелбурн
|
|
1:3
|
|
|
тур 5
|
23 квітня, п`ятница
|
Атлон Таун – Уексфорд
|
|
3:0
|
|
Кабінтілі – Шелбурн
|
|
1:3
|
|
Голуей Юн – ЮКД
|
|
2:2
|
|
Тріті Юнайтед – Корк Сіті
|
|
2:1
|
|
24 квітня, субота
|
Ков Рамблерс – Брей Уондерерс
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 6
|
30 квітня, п`ятница
|
Брей Уондерерс – Корк Сіті
|
|
0:0
|
|
Уексфорд – ЮКД
|
|
0:6
|
|
Атлон Таун – Кабінтілі
|
|
1:2
|
|
Шелбурн – Тріті Юнайтед
|
|
2:2
|
|
1 травня, субота
|
Ков Рамблерс – Голуей Юн
|
|
0:4
|
|
|
тур 7
|
7 травня, п`ятница
|
Голуей Юн – Брей Уондерерс
|
|
1:2
|
|
ЮКД – Тріті Юнайтед
|
|
3:2
|
|
Кабінтілі – Ков Рамблерс
|
|
1:0
|
|
Шелбурн – Атлон Таун
|
|
1:0
|
|
Корк Сіті – Уексфорд
|
|
5:0
|
|
|
|
тур 8
|
14 травня, п`ятница
|
Брей Уондерерс – Кабінтілі
|
|
3:0
|
|
ЮКД – Корк Сіті
|
|
0:0
|
|
Голуей Юн – Уексфорд
|
|
1:0
|
|
Тріті Юнайтед – Атлон Таун
|
|
1:0
|
|
15 травня, субота
|
Ков Рамблерс – Шелбурн
|
|
1:2
|
|
|
тур 9
|
21 травня, п`ятница
|
Кабінтілі – Тріті Юнайтед
|
|
2:1
|
|
Уексфорд – Брей Уондерерс
|
|
0:1
|
|
Атлон Таун – Ков Рамблерс
|
|
2:1
|
|
Шелбурн – ЮКД
|
|
3:1
|
|
Корк Сіті – Голуей Юн
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 10
|
28 травня, п`ятница
|
Шелбурн – Голуей Юн
|
|
4:0
|
|
Атлон Таун – ЮКД
|
|
2:3
|
|
Кабінтілі – Уексфорд
|
|
0:2
|
|
Тріті Юнайтед – Брей Уондерерс
|
|
2:0
|
|
29 травня, субота
|
Ков Рамблерс – Корк Сіті
|
|
1:0
|
|
|
тур 11
|
11 червня, п`ятница
|
Голуей Юн – Атлон Таун
|
|
2:1
|
|
ЮКД – Ков Рамблерс
|
|
1:2
|
|
Брей Уондерерс – Шелбурн
|
|
1:4
|
|
Уексфорд – Тріті Юнайтед
|
|
1:2
|
|
Корк Сіті – Кабінтілі
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 12
|
18 червня, п`ятница
|
Атлон Таун – Корк Сіті
|
|
0:2
|
|
Уексфорд – Шелбурн
|
|
0:1
|
|
Брей Уондерерс – ЮКД
|
|
4:0
|
|
Голуей Юн – Кабінтілі
|
|
1:0
|
|
19 червня, субота
|
Ков Рамблерс – Тріті Юнайтед
|
|
0:2
|
|
|
тур 13
|
25 червня, п`ятница
|
Тріті Юнайтед – Голуей Юн
|
|
0:1
|
|
Кабінтілі – ЮКД
|
|
1:2
|
|
Атлон Таун – Брей Уондерерс
|
|
0:0
|
|
Шелбурн – Корк Сіті
|
|
2:1
|
|
26 червня, субота
|
Ков Рамблерс – Уексфорд
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 14
|
2 липня, п`ятница
|
ЮКД – Голуей Юн
|
|
0:2
|
|
Брей Уондерерс – Ков Рамблерс
|
|
2:1
|
|
Уексфорд – Атлон Таун
|
|
4:4
|
|
Шелбурн – Кабінтілі
|
|
1:0
|
|
Корк Сіті – Тріті Юнайтед
|
|
2:3
|
|
|
|
тур 16
|
16 липня, п`ятница
|
Тріті Юнайтед – ЮКД
|
|
2:1
|
|
Брей Уондерерс – Голуей Юн
|
|
0:0
|
|
Уексфорд – Корк Сіті
|
|
0:0
|
|
Атлон Таун – Шелбурн
|
|
1:3
|
|
17 липня, субота
|
Ков Рамблерс – Кабінтілі
|
|
1:0
|
|
|
тур 17
|
30 липня, п`ятница
|
Кабінтілі – Брей Уондерерс
|
|
0:3
|
|
Уексфорд – Голуей Юн
|
|
1:3
|
|
Атлон Таун – Тріті Юнайтед
|
|
1:4
|
|
Шелбурн – Ков Рамблерс
|
|
2:2
|
|
Корк Сіті – ЮКД
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 18
|
6 серпня, п`ятница
|
Тріті Юнайтед – Кабінтілі
|
|
1:4
|
|
Голуей Юн – Корк Сіті
|
|
2:3
|
|
ЮКД – Шелбурн
|
|
0:0
|
|
Брей Уондерерс – Уексфорд
|
|
3:1
|
|
7 серпня, субота
|
Ков Рамблерс – Атлон Таун
|
|
0:0
|
|
|
тур 19
|
13 серпня, п`ятница
|
Голуей Юн – Шелбурн
|
|
3:1
|
|
ЮКД – Атлон Таун
|
|
6:0
|
|
Брей Уондерерс – Тріті Юнайтед
|
|
1:0
|
|
Уексфорд – Кабінтілі
|
|
2:1
|
|
Корк Сіті – Ков Рамблерс
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 20
|
20 серпня, п`ятница
|
Шелбурн – Брей Уондерерс
|
|
1:1
|
|
Атлон Таун – Голуей Юн
|
|
1:0
|
|
Кабінтілі – Корк Сіті
|
|
2:2
|
|
Тріті Юнайтед – Уексфорд
|
|
1:1
|
|
21 серпня, субота
|
Ков Рамблерс – ЮКД
|
|
0:2
|
|
|
тур 21
|
3 вересня, п`ятница
|
Тріті Юнайтед – Ков Рамблерс
|
|
3:0
|
|
ЮКД – Брей Уондерерс
|
|
4:3
|
|
Кабінтілі – Голуей Юн
|
|
0:1
|
|
Шелбурн – Уексфорд
|
|
4:0
|
|
Корк Сіті – Атлон Таун
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 22
|
10 вересня, п`ятница
|
Корк Сіті – Шелбурн
|
|
0:2
|
|
Уексфорд – Ков Рамблерс
|
|
3:1
|
|
Брей Уондерерс – Атлон Таун
|
|
0:1
|
|
ЮКД – Кабінтілі
|
|
5:2
|
|
Голуей Юн – Тріті Юнайтед
|
|
0:0
|
|
|
тур 23
|
24 вересня, п`ятница
|
Тріті Юнайтед – Корк Сіті
|
|
0:0
|
|
Голуей Юн – ЮКД
|
|
4:1
|
|
Кабінтілі – Шелбурн
|
|
0:2
|
|
Атлон Таун – Уексфорд
|
|
0:2
|
|
25 вересня, субота
|
Ков Рамблерс – Брей Уондерерс
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 24
|
1 жовтня, п`ятница
|
Ков Рамблерс – Голуей Юн
|
|
0:1
|
|
Брей Уондерерс – Корк Сіті
|
|
0:0
|
|
Уексфорд – ЮКД
|
|
2:1
|
|
Атлон Таун – Кабінтілі
|
|
2:1
|
|
Шелбурн – Тріті Юнайтед
|
|
1:0
|
|
|
тур 25
|
8 жовтня, п`ятница
|
Корк Сіті – Уексфорд
|
|
4:0
|
|
Шелбурн – Атлон Таун
|
|
1:1
|
|
Кабінтілі – Ков Рамблерс
|
|
1:2
|
|
22 жовтня, п`ятница
|
Голуей Юн – Брей Уондерерс
|
|
1:0
|
|
ЮКД – Тріті Юнайтед
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 26
|
15 жовтня, п`ятница
|
Ков Рамблерс – Шелбурн
|
|
2:0
|
|
Тріті Юнайтед – Атлон Таун
|
|
1:1
|
|
Голуей Юн – Уексфорд
|
|
2:1
|
|
ЮКД – Корк Сіті
|
|
1:0
|
|
Брей Уондерерс – Кабінтілі
|
|
1:2
|
|
|
тур 27
|
29 жовтня, п`ятница
|
Корк Сіті – Голуей Юн
|
|
3:0
|
|
Шелбурн – ЮКД
|
|
1:1
|
|
Атлон Таун – Ков Рамблерс
|
|
1:2
|
|
Уексфорд – Брей Уондерерс
|
|
4:2
|
|
Кабінтілі – Тріті Юнайтед
|
|
0:2
|
|
|