|
|
|
тур 4
|
5 серпня, субота
|
Таврія Сімферополь – Металіст 1925
|
|
0:3
|
|
Нікополь – Миколаїв-2
|
|
3:0
|
|
Мир – Металург Зп
|
|
3:0
|
|
Реал Фарма – Енергія Н. Ках.
|
|
0:1
|
|
Дніпро Дп – Інгулець-2
|
|
2:0
|
|
6 серпня, неділя
|
Суднобудівник – Дніпро-1
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 6
|
13 серпня, неділя
|
Мир – Таврія Сімферополь
|
|
0:0
|
|
Суднобудівник – Металург Зп
|
|
3:1
|
|
Енергія Н. Ках. – Миколаїв-2
|
|
3:2
|
|
Дніпро Дп – Металіст 1925
|
|
2:3
|
|
Нікополь – Дніпро-1
|
|
2:0
|
|
14 серпня, понеділок
|
Реал Фарма – Інгулець-2
|
|
5:0
|
|
|
|
|
|
|
тур 11
|
8 вересня, п`ятница
|
Металург Зп – Миколаїв-2
|
|
2:3
|
|
Суднобудівник – Реал Фарма
|
|
1:6
|
|
Дніпро-1 – Мир
|
|
0:1
|
|
9 вересня, субота
|
Дніпро Дп – Нікополь
|
|
2:0
|
|
Таврія Сімферополь – Енергія Н. Ках.
|
|
0:2
|
|
10 вересня, неділя
|
Металіст 1925 – Інгулець-2
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 12
|
14 вересня, четвер
|
Таврія Сімферополь – Миколаїв-2
|
|
1:2
|
|
15 вересня, п`ятница
|
Суднобудівник – Енергія Н. Ках.
|
|
1:5
|
|
Металург Зп – Інгулець-2
|
|
2:1
|
|
16 вересня, субота
|
Дніпро Дп – Реал Фарма
|
|
3:1
|
|
17 вересня, неділя
|
Мир – Нікополь
|
|
3:0
|
|
Металіст 1925 – Дніпро-1
|
|
1:1
|
|
|
тур 13
|
23 вересня, субота
|
Реал Фарма – Нікополь
|
|
1:0
|
|
24 вересня, неділя
|
Дніпро-1 – Металург Зп
|
|
3:0
|
|
Металіст 1925 – Мир
|
|
0:0
|
|
Енергія Н. Ках. – Дніпро Дп
|
|
1:2
|
|
25 вересня, понеділок
|
Миколаїв-2 – Суднобудівник
|
|
4:1
|
|
Інгулець-2 – Таврія Сімферополь
|
|
0:2
|
|
|
|
|
|
|
тур 17
|
15 жовтня, неділя
|
Таврія Сімферополь – Мир
|
|
1:0
|
|
Металіст 1925 – Дніпро Дп
|
|
1:0
|
|
Дніпро-1 – Нікополь
|
|
2:1
|
|
16 жовтня, понеділок
|
Інгулець-2 – Реал Фарма
|
|
1:1
|
|
Миколаїв-2 – Енергія Н. Ках.
|
|
1:4
|
|
Металург Зп – Суднобудівник
|
|
0:5
|
|
|
|
|
|
|
тур 21
|
10 листопада, п`ятница
|
Металург Зп – Енергія Н. Ках.
|
|
0:11
|
|
Дніпро-1 – Інгулець-2
|
|
3:0
|
|
11 листопада, субота
|
Дніпро Дп – Мир
|
|
1:1
|
|
Суднобудівник – Нікополь
|
|
0:2
|
|
Таврія Сімферополь – Реал Фарма
|
|
3:1
|
|
12 листопада, неділя
|
Металіст 1925 – Миколаїв-2
|
|
0:1
|
|
|
|
|
|
тур 24
|
6 квітня, п`ятница
|
Миколаїв-2 – Мир
|
|
0:0
|
|
Інгулець-2 – Дніпро-1
|
|
1:3
|
|
7 квітня, субота
|
Суднобудівник – Енергія Н. Ках.
|
|
1:3
|
|
Нікополь – Таврія Сімферополь
|
|
0:0
|
|
Дніпро-1 – Металіст 1925
|
|
1:0
|
|
10 квітня, вівторок
|
Металург Зп – Реал Фарма
|
|
0:4
|
|
|
тур 25
|
13 квітня, п`ятница
|
Дніпро-1 – Дніпро-1
|
|
1:2
|
|
14 квітня, субота
|
Енергія Н. Ках. – Інгулець-2
|
|
2:1
|
|
Мир – Суднобудівник
|
|
5:0
|
|
Таврія Сімферополь – Миколаїв-2
|
|
2:0
|
|
15 квітня, неділя
|
Металіст 1925 – Металург Зп
|
|
3:0
|
|
16 квітня, понеділок
|
Реал Фарма – Нікополь
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 26
|
20 квітня, п`ятница
|
Металург Зп – Нікополь
|
|
0:4
|
|
Миколаїв-2 – Реал Фарма
|
|
1:1
|
|
21 квітня, субота
|
Інгулець-2 – Мир
|
|
1:1
|
|
22 квітня, неділя
|
Суднобудівник – Таврія Сімферополь
|
|
0:4
|
|
Металіст 1925 – Дніпро-1
|
|
3:0
|
|
Дніпро-1 – Енергія Н. Ках.
|
|
1:0
|
|
|
|
|
тур 29
|
6 травня, неділя
|
Нікополь – Інгулець-2
|
|
2:1
|
|
Мир – Дніпро-1
|
|
3:1
|
|
Реал Фарма – Дніпро-1
|
|
1:0
|
|
Енергія Н. Ках. – Металург Зп
|
|
7:0
|
|
Таврія Сімферополь – Металіст 1925
|
|
2:0
|
|
7 травня, понеділок
|
Миколаїв-2 – Суднобудівник
|
|
3:1
|
|
|
|
|
|
|
|