24 березня, субота
|
Сев.Кароліна Кураж – Портленд Торнс
|
|
1:0
|
|
25 березня, неділя
|
Орландо Прайд – Юта Роялс
|
|
1:1
|
|
Сіетл Рейн – Вашингтон Спірит
|
|
2:1
|
|
26 березня, понеділок
|
Хьюстон Даш – Чикаго Ред Старс
|
|
1:1
|
|
31 березня, субота
|
Хьюстон Даш – Юта Роялс
|
|
0:0
|
|
Сев.Кароліна Кураж – Скай Блю
|
|
1:0
|
|
Вашингтон Спірит – Орландо Прайд
|
|
2:0
|
|
1 квітня, неділя
|
Чикаго Ред Старс – Портленд Торнс
|
|
2:3
|
|
14 квітня, субота
|
Юта Роялс – Чикаго Ред Старс
|
|
0:1
|
|
15 квітня, неділя
|
Вашингтон Спірит – Сев.Кароліна Кураж
|
|
2:4
|
|
16 квітня, понеділок
|
Скай Блю – Сіетл Рейн
|
|
0:1
|
|
Портленд Торнс – Орландо Прайд
|
|
2:1
|
|
19 квітня, четвер
|
Чикаго Ред Старс – Хьюстон Даш
|
|
3:0
|
|
Сев.Кароліна Кураж – Сіетл Рейн
|
|
1:0
|
|
21 квітня, субота
|
Портленд Торнс – Вашингтон Спірит
|
|
1:1
|
|
Сев.Кароліна Кураж – Юта Роялс
|
|
2:2
|
|
22 квітня, неділя
|
Чикаго Ред Старс – Скай Блю
|
|
1:1
|
|
23 квітня, понеділок
|
Орландо Прайд – Хьюстон Даш
|
|
1:0
|
|
28 квітня, субота
|
Хьюстон Даш – Сев.Кароліна Кураж
|
|
0:2
|
|
29 квітня, неділя
|
Вашингтон Спірит – Чикаго Ред Старс
|
|
1:1
|
|
Орландо Прайд – Сіетл Рейн
|
|
1:1
|
|
Юта Роялс – Портленд Торнс
|
|
1:1
|
|
3 травня, четвер
|
Чикаго Ред Старс – Орландо Прайд
|
|
0:1
|
|
5 травня, субота
|
Портленд Торнс – Сіетл Рейн
|
|
2:3
|
|
6 травня, неділя
|
Скай Блю – Хьюстон Даш
|
|
2:3
|
|
Сев.Кароліна Кураж – Чикаго Ред Старс
|
|
1:1
|
|
Юта Роялс – Вашингтон Спірит
|
|
2:0
|
|
10 травня, четвер
|
Юта Роялс – Орландо Прайд
|
|
0:0
|
|
Хьюстон Даш – Портленд Торнс
|
|
1:1
|
|
13 травня, неділя
|
Сіетл Рейн – Скай Блю
|
|
4:1
|
|
Сев.Кароліна Кураж – Вашингтон Спірит
|
|
1:0
|
|
19 травня, субота
|
Юта Роялс – Хьюстон Даш
|
|
1:0
|
|
20 травня, неділя
|
Скай Блю – Сев.Кароліна Кураж
|
|
1:2
|
|
Вашингтон Спірит – Портленд Торнс
|
|
0:1
|
|
Сіетл Рейн – Чикаго Ред Старс
|
|
0:0
|
|
24 травня, четвер
|
Орландо Прайд – Сев.Кароліна Кураж
|
|
3:4
|
|
Хьюстон Даш – Сіетл Рейн
|
|
2:1
|
|
Вашингтон Спірит – Скай Блю
|
|
1:0
|
|
26 травня, субота
|
Портленд Торнс – Юта Роялс
|
|
2:0
|
|
28 травня, понеділок
|
Хьюстон Даш – Вашингтон Спірит
|
|
3:2
|
|
31 травня, четвер
|
Портленд Торнс – Сев.Кароліна Кураж
|
|
1:4
|
|
3 червня, неділя
|
Скай Блю – Юта Роялс
|
|
1:2
|
|
4 червня, понеділок
|
Сіетл Рейн – Орландо Прайд
|
|
0:0
|
|
9 червня, субота
|
Скай Блю – Вашингтон Спірит
|
|
0:0
|
|
17 червня, неділя
|
Орландо Прайд – Скай Блю
|
|
3:2
|
|
Вашингтон Спірит – Сіетл Рейн
|
|
0:0
|
|
23 червня, субота
|
Сіетл Рейн – Сев.Кароліна Кураж
|
|
1:4
|
|
24 червня, неділя
|
Чикаго Ред Старс – Юта Роялс
|
|
2:0
|
|
28 червня, четвер
|
Портленд Торнс – Скай Блю
|
|
1:1
|
|
Юта Роялс – Сіетл Рейн
|
|
0:0
|
|
1 липня, неділя
|
Сіетл Рейн – Портленд Торнс
|
|
1:0
|
|
Юта Роялс – Скай Блю
|
|
3:1
|
|
2 липня, понеділок
|
Чикаго Ред Старс – Вашингтон Спірит
|
|
2:0
|
|
8 липня, неділя
|
Орландо Прайд – Вашингтон Спірит
|
|
2:1
|
|
Сіетл Рейн – Хьюстон Даш
|
|
3:1
|
|
Скай Блю – Чикаго Ред Старс
|
|
1:3
|
|
12 липня, четвер
|
Сіетл Рейн – Юта Роялс
|
|
1:0
|
|
Хьюстон Даш – Орландо Прайд
|
|
3:0
|
|
15 липня, неділя
|
Чикаго Ред Старс – Сіетл Рейн
|
|
1:0
|
|
16 липня, понеділок
|
Портленд Торнс – Хьюстон Даш
|
|
3:1
|
|
21 липня, субота
|
Юта Роялс – Сев.Кароліна Кураж
|
|
0:0
|
|
22 липня, неділя
|
Скай Блю – Портленд Торнс
|
|
1:2
|
|
Вашингтон Спірит – Хьюстон Даш
|
|
0:1
|
|
11 серпня, субота
|
Чикаго Ред Старс – Сев.Кароліна Кураж
|
|
1:1
|
|
12 серпня, неділя
|
Орландо Прайд – Портленд Торнс
|
|
0:2
|
|
18 серпня, субота
|
Портленд Торнс – Чикаго Ред Старс
|
|
4:0
|
|
19 серпня, неділя
|
Сев.Кароліна Кураж – Орландо Прайд
|
|
3:0
|
|
23 серпня, четвер
|
Вашингтон Спірит – Юта Роялс
|
|
0:1
|
|
26 серпня, неділя
|
Хьюстон Даш – Скай Блю
|
|
6:1
|
|
Орландо Прайд – Чикаго Ред Старс
|
|
1:3
|
|
8 вересня, субота
|
Скай Блю – Орландо Прайд
|
|
1:0
|
|
9 вересня, неділя
|
Сев.Кароліна Кураж – Хьюстон Даш
|
|
5:0
|
|