тур 1
|
28 березня, субота
|
Таурас – Джюгас Тельшяй
|
|
3:2
|
|
Невежис – Мінія
|
|
3:0
|
|
Круоя 2 – Шілас
|
|
4:2
|
|
29 березня, неділя
|
Ліетава – Кразанте
|
|
5:1
|
|
Локомотівас Радвилишкис – Паланга
|
|
0:3
|
|
МРУ – Ауска
|
|
0:0
|
|
Банга – Паневежис
|
|
3:1
|
|
Каунас – Шілуте
|
|
0:0
|
|
15 квітня, середа
|
Жальгіріс-2 – Тракай 2
|
|
1:4
|
|
|
|
тур 2
|
3 квітня, п`ятница
|
Каунас – Мінія
|
|
2:1
|
|
Шілуте – Тракай 2
|
|
2:1
|
|
4 квітня, субота
|
Паневежис – Джюгас Тельшяй
|
|
1:0
|
|
Ауска – Таурас
|
|
4:0
|
|
Жальгіріс-2 – Шілас
|
|
0:1
|
|
Паланга – Кразанте
|
|
7:1
|
|
МРУ – Ліетава
|
|
2:0
|
|
Невежис – Банга
|
|
1:0
|
|
6 квітня, понеділок
|
Локомотівас Радвилишкис – Круоя 2
|
|
0:1
|
|
|
тур 3
|
10 квітня, п`ятница
|
Таурас – Локомотівас Радвилишкис
|
|
2:2
|
|
Невежис – Паланга
|
|
2:0
|
|
11 квітня, субота
|
Джюгас Тельшяй – Шілас
|
|
1:2
|
|
Тракай 2 – Ауска
|
|
5:0
|
|
Паневежис – Шілуте
|
|
2:2
|
|
МРУ – Кразанте
|
|
4:1
|
|
12 квітня, неділя
|
Каунас – Ліетава
|
|
0:1
|
|
Банга – Круоя 2
|
|
2:1
|
|
Жальгіріс-2 – Мінія
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 4
|
17 квітня, п`ятница
|
Таурас – Шілас
|
|
0:5
|
|
18 квітня, субота
|
Ауска – Каунас
|
|
0:0
|
|
Паневежис – Кразанте
|
|
2:2
|
|
Круоя 2 – Мінія
|
|
0:2
|
|
Невежис – Ліетава
|
|
1:1
|
|
19 квітня, неділя
|
Банга – Паланга
|
|
2:2
|
|
МРУ – Локомотівас Радвилишкис
|
|
3:1
|
|
Жальгіріс-2 – Шілуте
|
|
1:0
|
|
Джюгас Тельшяй – Тракай 2
|
|
1:0
|
|
|
тур 5
|
23 квітня, четвер
|
Ауска – Кразанте
|
|
3:1
|
|
24 квітня, п`ятница
|
Паланга – Шілас
|
|
3:1
|
|
25 квітня, субота
|
Джюгас Тельшяй – МРУ
|
|
3:0
|
|
Мінія – Банга
|
|
1:0
|
|
Жальгіріс-2 – Каунас
|
|
2:0
|
|
Локомотівас Радвилишкис – Ліетава
|
|
1:4
|
|
Таурас – Паневежис
|
|
0:4
|
|
Шілуте – Невежис
|
|
2:0
|
|
26 квітня, неділя
|
Круоя 2 – Тракай 2
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 6
|
1 травня, п`ятница
|
Шілуте – Ауска
|
|
1:0
|
|
Круоя 2 – Паланга
|
|
0:6
|
|
Паневежис – Шілас
|
|
3:4
|
|
Кразанте – Каунас
|
|
1:1
|
|
2 травня, субота
|
Мінія – Джюгас Тельшяй
|
|
2:4
|
|
3 травня, неділя
|
МРУ – Невежис
|
|
1:1
|
|
Жальгіріс-2 – Ліетава
|
|
1:2
|
|
Банга – Таурас
|
|
3:0
|
|
4 травня, понеділок
|
Тракай 2 – Локомотівас Радвилишкис
|
|
3:2
|
|
|
тур 7
|
7 травня, четвер
|
Каунас – Круоя 2
|
|
4:1
|
|
9 травня, субота
|
Ауска – Локомотівас Радвилишкис
|
|
0:4
|
|
Кразанте – Джюгас Тельшяй
|
|
1:1
|
|
Невежис – Жальгіріс-2
|
|
2:2
|
|
Мінія – Паневежис
|
|
1:2
|
|
10 травня, неділя
|
Банга – Шілуте
|
|
3:1
|
|
МРУ – Таурас
|
|
7:2
|
|
Паланга – Тракай 2
|
|
3:1
|
|
12 травня, вівторок
|
Ліетава – Шілас
|
|
4:0
|
|
|
|
|
тур 9
|
20 травня, середа
|
Круоя 2 – Таурас
|
|
6:0
|
|
23 травня, субота
|
Кразанте – Шілуте
|
|
2:2
|
|
24 травня, неділя
|
Джюгас Тельшяй – Паланга
|
|
1:1
|
|
Паневежис – Каунас
|
|
4:1
|
|
Жальгіріс-2 – МРУ
|
|
4:0
|
|
Локомотівас Радвилишкис – Мінія
|
|
1:0
|
|
Ліетава – Ауска
|
|
3:1
|
|
Невежис – Тракай 2
|
|
2:0
|
|
Банга – Шілас
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 10
|
30 травня, субота
|
Тракай 2 – МРУ
|
|
4:0
|
|
Кразанте – Шілас
|
|
2:3
|
|
Мінія – Ліетава
|
|
1:1
|
|
Ауска – Банга
|
|
0:0
|
|
Локомотівас Радвилишкис – Паневежис
|
|
1:2
|
|
Невежис – Джюгас Тельшяй
|
|
1:0
|
|
Таурас – Каунас
|
|
0:1
|
|
Шілуте – Паланга
|
|
1:1
|
|
19 серпня, середа
|
Круоя 2 – Жальгіріс-2
|
|
0:3
|
|
|
тур 11
|
2 червня, вівторок
|
Кразанте – Тракай 2
|
|
1:3
|
|
Мінія – Ауска
|
|
3:3
|
|
Локомотівас Радвилишкис – Шілас
|
|
1:3
|
|
Невежис – Таурас
|
|
3:0
|
|
Банга – Джюгас Тельшяй
|
|
2:0
|
|
Шілуте – Ліетава
|
|
1:3
|
|
Каунас – МРУ
|
|
1:1
|
|
3 червня, середа
|
Паневежис – Круоя 2
|
|
6:0
|
|
24 липня, п`ятница
|
Паланга – Жальгіріс-2
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 12
|
6 червня, субота
|
Круоя 2 – Невежис
|
|
0:3
|
|
Джюгас Тельшяй – Локомотівас Радвилишкис
|
|
0:5
|
|
Ліетава – Тракай 2
|
|
1:1
|
|
Банга – Жальгіріс-2
|
|
3:2
|
|
Таурас – Кразанте
|
|
1:2
|
|
Паланга – Каунас
|
|
2:0
|
|
Ауска – Шілас
|
|
1:6
|
|
7 червня, неділя
|
МРУ – Паневежис
|
|
2:5
|
|
Мінія – Шілуте
|
|
1:1
|
|
|
тур 13
|
9 червня, вівторок
|
Жальгіріс-2 – Джюгас Тельшяй
|
|
3:0
|
|
10 червня, середа
|
МРУ – Мінія
|
|
1:1
|
|
Паневежис – Тракай 2
|
|
2:3
|
|
11 червня, четвер
|
Каунас – Шілас
|
|
1:4
|
|
13 червня, субота
|
Локомотівас Радвилишкис – Невежис
|
|
1:6
|
|
Кразанте – Банга
|
|
0:0
|
|
Круоя 2 – Ауска
|
|
0:3
|
|
Шілуте – Таурас
|
|
6:1
|
|
Ліетава – Паланга
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 14
|
20 червня, субота
|
Тракай 2 – Каунас
|
|
1:0
|
|
Ауска – Паланга
|
|
1:0
|
|
Невежис – Шілас
|
|
0:2
|
|
Банга – Локомотівас Радвилишкис
|
|
2:0
|
|
Шілуте – МРУ
|
|
0:2
|
|
Кразанте – Мінія
|
|
3:2
|
|
Джюгас Тельшяй – Круоя 2
|
|
1:0
|
|
21 червня, неділя
|
Таурас – Жальгіріс-2
|
|
2:8
|
|
Паневежис – Ліетава
|
|
1:0
|
|
|
|
|
тур 17
|
1 липня, середа
|
Паневежис – Ауска
|
|
2:0
|
|
Джюгас Тельшяй – Ліетава
|
|
2:4
|
|
2 липня, четвер
|
Мінія – Шілас
|
|
2:1
|
|
Каунас – Невежис
|
|
4:3
|
|
3 липня, п`ятница
|
Круоя 2 – МРУ
|
|
0:2
|
|
Жальгіріс-2 – Кразанте
|
|
6:0
|
|
Паланга – Таурас
|
|
6:1
|
|
Шілуте – Локомотівас Радвилишкис
|
|
3:1
|
|
Тракай 2 – Банга
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 18
|
6 липня, понеділок
|
Джюгас Тельшяй – Таурас
|
|
5:1
|
|
Кразанте – Ліетава
|
|
1:5
|
|
Мінія – Невежис
|
|
6:0
|
|
Паланга – Локомотівас Радвилишкис
|
|
0:3
|
|
Шілуте – Каунас
|
|
1:0
|
|
Ауска – МРУ
|
|
2:1
|
|
Паневежис – Банга
|
|
0:0
|
|
Шілас – Круоя 2
|
|
2:1
|
|
7 липня, вівторок
|
Тракай 2 – Жальгіріс-2
|
|
2:3
|
|
|
тур 19
|
28 липня, вівторок
|
Круоя 2 – Локомотівас Радвилишкис
|
|
0:3
|
|
Джюгас Тельшяй – Паневежис
|
|
1:5
|
|
Кразанте – Паланга
|
|
1:3
|
|
Мінія – Каунас
|
|
0:1
|
|
Ліетава – МРУ
|
|
4:1
|
|
Таурас – Ауска
|
|
1:3
|
|
Тракай 2 – Шілуте
|
|
4:3
|
|
Банга – Невежис
|
|
0:2
|
|
29 липня, середа
|
Шілас – Жальгіріс-2
|
|
1:2
|
|
|
|
|
тур 21
|
5 серпня, середа
|
Каунас – Ауска
|
|
1:1
|
|
7 серпня, п`ятница
|
Шілас – Таурас
|
|
5:1
|
|
Мінія – Круоя 2
|
|
6:0
|
|
Тракай 2 – Джюгас Тельшяй
|
|
1:2
|
|
8 серпня, субота
|
Кразанте – Паневежис
|
|
1:6
|
|
Ліетава – Невежис
|
|
7:0
|
|
Локомотівас Радвилишкис – МРУ
|
|
3:1
|
|
Шілуте – Жальгіріс-2
|
|
1:2
|
|
27 серпня, четвер
|
Паланга – Банга
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 22
|
10 серпня, понеділок
|
Тракай 2 – Круоя 2
|
|
4:0
|
|
11 серпня, вівторок
|
Банга – Мінія
|
|
4:0
|
|
Шілас – Паланга
|
|
1:1
|
|
12 серпня, середа
|
Кразанте – Ауска
|
|
1:0
|
|
Паневежис – Таурас
|
|
5:0
|
|
Ліетава – Локомотівас Радвилишкис
|
|
2:1
|
|
Невежис – Шілуте
|
|
3:1
|
|
Каунас – Жальгіріс-2
|
|
0:4
|
|
МРУ – Джюгас Тельшяй
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 24
|
19 серпня, середа
|
Таурас – МРУ
|
|
2:1
|
|
21 серпня, п`ятница
|
Шілас – Ліетава
|
|
1:0
|
|
22 серпня, субота
|
Круоя 2 – Каунас
|
|
0:3
|
|
Джюгас Тельшяй – Кразанте
|
|
1:2
|
|
Локомотівас Радвилишкис – Ауска
|
|
3:0
|
|
Шілуте – Банга
|
|
0:1
|
|
23 серпня, неділя
|
Тракай 2 – Паланга
|
|
2:1
|
|
Паневежис – Мінія
|
|
2:1
|
|
Жальгіріс-2 – Невежис
|
|
5:1
|
|
|
тур 25
|
28 серпня, п`ятница
|
Каунас – Джюгас Тельшяй
|
|
0:1
|
|
29 серпня, субота
|
Невежис – Ауска
|
|
4:0
|
|
Кразанте – Локомотівас Радвилишкис
|
|
1:0
|
|
Жальгіріс-2 – Паневежис
|
|
6:2
|
|
30 серпня, неділя
|
Шілас – МРУ
|
|
1:0
|
|
Мінія – Паланга
|
|
0:2
|
|
Круоя 2 – Шілуте
|
|
0:3
|
|
Тракай 2 – Таурас
|
|
8:4
|
|
Банга – Ліетава
|
|
2:1
|
|
|
|
|
тур 27
|
12 вересня, субота
|
Джюгас Тельшяй – Невежис
|
|
1:2
|
|
Каунас – Таурас
|
|
7:0
|
|
Ліетава – Мінія
|
|
1:1
|
|
Паневежис – Локомотівас Радвилишкис
|
|
2:3
|
|
Шілас – Кразанте
|
|
3:2
|
|
13 вересня, неділя
|
Паланга – Шілуте
|
|
0:1
|
|
Жальгіріс-2 – Круоя 2
|
|
3:0
|
|
Банга – Ауска
|
|
3:1
|
|
МРУ – Тракай 2
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 28
|
18 вересня, п`ятница
|
МРУ – Каунас
|
|
1:2
|
|
19 вересня, субота
|
Ліетава – Шілуте
|
|
1:0
|
|
Шілас – Локомотівас Радвилишкис
|
|
5:0
|
|
Таурас – Невежис
|
|
3:2
|
|
Ауска – Мінія
|
|
3:1
|
|
Джюгас Тельшяй – Банга
|
|
0:2
|
|
20 вересня, неділя
|
Жальгіріс-2 – Паланга
|
|
2:2
|
|
Тракай 2 – Кразанте
|
|
5:2
|
|
Круоя 2 – Паневежис
|
|
0:3
|
|
|
тур 29
|
26 вересня, субота
|
Паневежис – МРУ
|
|
2:2
|
|
Жальгіріс-2 – Банга
|
|
1:0
|
|
Шілас – Ауска
|
|
3:3
|
|
Локомотівас Радвилишкис – Джюгас Тельшяй
|
|
0:0
|
|
Невежис – Круоя 2
|
|
3:0
|
|
Шілуте – Мінія
|
|
2:0
|
|
Кразанте – Таурас
|
|
4:3
|
|
Тракай 2 – Ліетава
|
|
0:2
|
|
27 вересня, неділя
|
Каунас – Паланга
|
|
0:2
|
|
|
|
|
тур 31
|
10 липня, п`ятница
|
Паланга – Ауска
|
|
4:0
|
|
6 жовтня, вівторок
|
МРУ – Шілуте
|
|
3:0
|
|
7 жовтня, середа
|
Жальгіріс-2 – Таурас
|
|
12:0
|
|
10 жовтня, субота
|
Мінія – Кразанте
|
|
3:5
|
|
Круоя 2 – Джюгас Тельшяй
|
|
0:3
|
|
Шілас – Невежис
|
|
4:1
|
|
11 жовтня, неділя
|
Каунас – Тракай 2
|
|
0:5
|
|
Локомотівас Радвилишкис – Банга
|
|
2:8
|
|
Ліетава – Паневежис
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 32
|
16 жовтня, п`ятница
|
Тракай 2 – Мінія
|
|
4:0
|
|
17 жовтня, субота
|
Таурас – Ліетава
|
|
0:11
|
|
Паневежис – Невежис
|
|
0:1
|
|
Джюгас Тельшяй – Ауска
|
|
2:0
|
|
18 жовтня, неділя
|
Шілас – Шілуте
|
|
6:3
|
|
Кразанте – Круоя 2
|
|
3:0
|
|
Банга – Каунас
|
|
7:0
|
|
МРУ – Паланга
|
|
2:3
|
|
21 жовтня, середа
|
Жальгіріс-2 – Локомотівас Радвилишкис
|
|
4:1
|
|
|
тур 33
|
24 жовтня, субота
|
Шілуте – Джюгас Тельшяй
|
|
0:2
|
|
Невежис – Кразанте
|
|
5:4
|
|
Мінія – Таурас
|
|
2:4
|
|
Шілас – Тракай 2
|
|
4:1
|
|
Жальгіріс-2 – Ауска
|
|
2:0
|
|
25 жовтня, неділя
|
Круоя 2 – Ліетава
|
|
0:3
|
|
Паланга – Паневежис
|
|
1:0
|
|
МРУ – Банга
|
|
0:1
|
|
Каунас – Локомотівас Радвилишкис
|
|
1:4
|
|
|
|
тур 34
|
31 жовтня, субота
|
Кразанте – Жальгіріс-2
|
|
0:5
|
|
Ауска – Паневежис
|
|
2:1
|
|
Ліетава – Джюгас Тельшяй
|
|
2:0
|
|
Шілас – Мінія
|
|
4:0
|
|
Локомотівас Радвилишкис – Шілуте
|
|
1:3
|
|
МРУ – Круоя 2
|
|
3:0
|
|
Невежис – Каунас
|
|
2:1
|
|
Таурас – Паланга
|
|
2:4
|
|
Банга – Тракай 2
|
|
2:1
|
|
|