тур 1
|
24 березня, субота
|
Даугава Рига – Даугава
|
|
0:4
|
|
Елгава – Металург Л
|
|
0:2
|
|
25 березня, неділя
|
Вентспілс – Спартак Юрмала
|
|
3:2
|
|
МЕТТА/ЛУ – Гулбене
|
|
0:0
|
|
Юрмала – Сконто
|
|
3:3
|
|
|
|
тур 2
|
31 березня, субота
|
Даугава Рига – МЕТТА/ЛУ
|
|
1:0
|
|
Даугава – Спартак Юрмала
|
|
1:0
|
|
Гулбене – Елгава
|
|
1:2
|
|
Металург Л – Юрмала
|
|
2:0
|
|
1 квітня, неділя
|
Сконто – Вентспілс
|
|
1:0
|
|
|
тур 3
|
7 квітня, субота
|
Юрмала – Гулбене
|
|
2:2
|
|
Елгава – Даугава Рига
|
|
3:4
|
|
Спартак Юрмала – Сконто
|
|
0:1
|
|
8 квітня, неділя
|
МЕТТА/ЛУ – Даугава
|
|
1:1
|
|
3 жовтня, середа
|
Вентспілс – Металург Л
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 4
|
14 квітня, субота
|
Даугава Рига – Юрмала
|
|
1:1
|
|
Металург Л – Спартак Юрмала
|
|
1:2
|
|
15 квітня, неділя
|
МЕТТА/ЛУ – Елгава
|
|
1:1
|
|
Вентспілс – Гулбене
|
|
3:0
|
|
Даугава – Сконто
|
|
1:1
|
|
|
тур 5
|
18 квітня, середа
|
МЕТТА/ЛУ – Юрмала
|
|
0:2
|
|
Спартак Юрмала – Гулбене
|
|
3:1
|
|
Сконто – Металург Л
|
|
0:1
|
|
Вентспілс – Даугава Рига
|
|
2:0
|
|
Елгава – Даугава
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 6
|
21 квітня, субота
|
Даугава Рига – Спартак Юрмала
|
|
1:2
|
|
22 квітня, неділя
|
Гулбене – Сконто
|
|
0:1
|
|
Елгава – Юрмала
|
|
0:2
|
|
МЕТТА/ЛУ – Вентспілс
|
|
1:6
|
|
Даугава – Металург Л
|
|
0:0
|
|
|
тур 7
|
28 квітня, субота
|
Спартак Юрмала – МЕТТА/ЛУ
|
|
3:1
|
|
Вентспілс – Елгава
|
|
0:1
|
|
Сконто – Даугава Рига
|
|
1:0
|
|
Юрмала – Даугава
|
|
6:1
|
|
Металург Л – Гулбене
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 8
|
2 травня, середа
|
МЕТТА/ЛУ – Сконто
|
|
1:2
|
|
Елгава – Спартак Юрмала
|
|
1:3
|
|
Юрмала – Вентспілс
|
|
1:2
|
|
Даугава Рига – Металург Л
|
|
1:3
|
|
Даугава – Гулбене
|
|
3:0
|
|
|
тур 9
|
6 травня, неділя
|
Гулбене – Даугава Рига
|
|
0:0
|
|
Спартак Юрмала – Юрмала
|
|
0:0
|
|
Сконто – Елгава
|
|
2:3
|
|
Вентспілс – Даугава
|
|
1:2
|
|
МЕТТА/ЛУ – Металург Л
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 10
|
13 травня, неділя
|
Спартак Юрмала – Вентспілс
|
|
2:0
|
|
Гулбене – МЕТТА/ЛУ
|
|
5:1
|
|
Даугава – Даугава Рига
|
|
3:1
|
|
5 липня, четвер
|
Сконто – Юрмала
|
|
1:0
|
|
1 серпня, середа
|
Металург Л – Елгава
|
|
1:1
|
|
|
тур 11
|
16 травня, середа
|
Елгава – Гулбене
|
|
0:1
|
|
Спартак Юрмала – Даугава
|
|
2:2
|
|
17 травня, четвер
|
Вентспілс – Сконто
|
|
0:0
|
|
Юрмала – Металург Л
|
|
0:2
|
|
МЕТТА/ЛУ – Даугава Рига
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 12
|
26 травня, субота
|
Гулбене – Юрмала
|
|
2:0
|
|
Спартак Юрмала – Сконто
|
|
2:2
|
|
Даугава Рига – Елгава
|
|
1:0
|
|
27 травня, неділя
|
Даугава – МЕТТА/ЛУ
|
|
2:0
|
|
Металург Л – Вентспілс
|
|
0:0
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
тур 22
|
11 серпня, субота
|
МЕТТА/ЛУ – Елгава
|
|
1:3
|
|
Даугава Рига – Юрмала
|
|
1:2
|
|
Гулбене – Вентспілс
|
|
1:2
|
|
Металург Л – Спартак Юрмала
|
|
2:1
|
|
Даугава – Сконто
|
|
0:0
|
|
|
тур 23
|
18 серпня, субота
|
Спартак Юрмала – Гулбене
|
|
2:2
|
|
Елгава – Даугава
|
|
0:2
|
|
Металург Л – Сконто
|
|
1:0
|
|
Вентспілс – Даугава Рига
|
|
5:0
|
|
19 серпня, неділя
|
Юрмала – МЕТТА/ЛУ
|
|
3:0
|
|
|
|
|
тур 25
|
25 серпня, субота
|
Металург Л – Гулбене
|
|
3:1
|
|
Вентспілс – Елгава
|
|
0:0
|
|
Юрмала – Даугава
|
|
2:4
|
|
Сконто – Даугава Рига
|
|
1:1
|
|
Спартак Юрмала – МЕТТА/ЛУ
|
|
3:4
|
|
|
|
тур 26
|
31 серпня, п`ятница
|
Спартак Юрмала – Елгава
|
|
2:0
|
|
1 вересня, субота
|
МЕТТА/ЛУ – Сконто
|
|
1:2
|
|
Даугава Рига – Металург Л
|
|
3:3
|
|
Юрмала – Вентспілс
|
|
3:3
|
|
Даугава – Гулбене
|
|
1:0
|
|
|
тур 27
|
15 вересня, субота
|
Сконто – Елгава
|
|
2:0
|
|
Спартак Юрмала – Юрмала
|
|
4:2
|
|
Гулбене – Даугава Рига
|
|
2:1
|
|
Металург Л – МЕТТА/ЛУ
|
|
4:1
|
|
16 вересня, неділя
|
Вентспілс – Даугава
|
|
1:0
|
|
|
|
|
тур 29
|
22 вересня, субота
|
Спартак Юрмала – Даугава
|
|
0:3
|
|
Вентспілс – Сконто
|
|
1:0
|
|
23 вересня, неділя
|
Юрмала – Металург Л
|
|
0:2
|
|
МЕТТА/ЛУ – Даугава Рига
|
|
4:3
|
|
Елгава – Гулбене
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 30
|
9 вересня, неділя
|
Гулбене – Юрмала
|
|
0:1
|
|
26 вересня, середа
|
Сконто – Спартак Юрмала
|
|
0:0
|
|
Даугава – МЕТТА/ЛУ
|
|
1:0
|
|
Даугава Рига – Елгава
|
|
1:2
|
|
Металург Л – Вентспілс
|
|
1:0
|
|
|
тур 31
|
29 вересня, субота
|
Спартак Юрмала – Металург Л
|
|
0:3
|
|
30 вересня, неділя
|
Сконто – Даугава
|
|
0:0
|
|
Елгава – МЕТТА/ЛУ
|
|
1:1
|
|
Юрмала – Даугава Рига
|
|
2:3
|
|
Вентспілс – Гулбене
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 32
|
6 жовтня, субота
|
МЕТТА/ЛУ – Юрмала
|
|
0:3
|
|
Гулбене – Спартак Юрмала
|
|
0:1
|
|
Даугава Рига – Вентспілс
|
|
0:4
|
|
Сконто – Металург Л
|
|
3:1
|
|
Даугава – Елгава
|
|
0:0
|
|
|
тур 33
|
20 жовтня, субота
|
Металург Л – Даугава
|
|
1:3
|
|
Спартак Юрмала – Даугава Рига
|
|
2:2
|
|
21 жовтня, неділя
|
Юрмала – Елгава
|
|
3:1
|
|
Вентспілс – МЕТТА/ЛУ
|
|
4:0
|
|
Сконто – Гулбене
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 34
|
27 жовтня, субота
|
Гулбене – Металург Л
|
|
1:3
|
|
Даугава Рига – Сконто
|
|
1:3
|
|
Даугава – Юрмала
|
|
2:0
|
|
Елгава – Вентспілс
|
|
0:1
|
|
28 жовтня, неділя
|
МЕТТА/ЛУ – Спартак Юрмала
|
|
3:3
|
|
|
тур 35
|
4 листопада, неділя
|
Гулбене – Даугава
|
|
1:3
|
|
Металург Л – Даугава Рига
|
|
4:0
|
|
Сконто – МЕТТА/ЛУ
|
|
5:0
|
|
Спартак Юрмала – Елгава
|
|
1:1
|
|
Вентспілс – Юрмала
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 36
|
10 листопада, субота
|
МЕТТА/ЛУ – Металург Л
|
|
1:0
|
|
Елгава – Сконто
|
|
1:1
|
|
Юрмала – Спартак Юрмала
|
|
0:3
|
|
Даугава – Вентспілс
|
|
0:0
|
|
Даугава Рига – Гулбене
|
|
1:1
|
|
|