|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 16
|
4 Listopad, Czwartek
|
Radomlje – Celje
|
|
3:2
|
|
5 Listopad, Piątek
|
Koper – Tabor Sezana
|
|
1:0
|
|
Bravo – Maribor
|
|
0:2
|
|
6 Listopad, Sobota
|
Aluminij – Olimpija
|
|
1:0
|
|
Mura 05 – Domzale
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 17
|
20 Listopad, Sobota
|
Koper – Radomlje
|
|
3:2
|
|
Maribor – Aluminij
|
|
3:0
|
|
Tabor Sezana – Bravo
|
|
0:2
|
|
22 Listopad, Poniedziałek
|
Domzale – Celje
|
|
1:0
|
|
8 Luty, Wtorek
|
Olimpija – Mura 05
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 18
|
26 Listopad, Piątek
|
Radomlje – Domzale
|
|
0:2
|
|
Aluminij – Tabor Sezana
|
|
3:2
|
|
27 Listopad, Sobota
|
Mura 05 – Maribor
|
|
3:1
|
|
Bravo – Koper
|
|
1:2
|
|
7 Grudzieñ, Wtorek
|
Celje – Olimpija
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 19
|
3 Grudzieñ, Piątek
|
Aluminij – Koper
|
|
1:1
|
|
Mura 05 – Tabor Sezana
|
|
1:0
|
|
Celje – Maribor
|
|
0:1
|
|
6 Grudzieñ, Poniedziałek
|
Bravo – Radomlje
|
|
0:3
|
|
16 Luty, Środa
|
Domzale – Olimpija
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 20
|
10 Grudzieñ, Piątek
|
Tabor Sezana – Celje
|
|
2:1
|
|
Radomlje – Olimpija
|
|
0:1
|
|
Maribor – Domzale
|
|
1:0
|
|
11 Grudzieñ, Sobota
|
Bravo – Aluminij
|
|
2:1
|
|
Koper – Mura 05
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 21
|
11 Luty, Piątek
|
Domzale – Tabor Sezana
|
|
1:1
|
|
Celje – Koper
|
|
1:2
|
|
12 Luty, Sobota
|
Mura 05 – Bravo
|
|
2:2
|
|
Olimpija – Maribor
|
|
1:0
|
|
13 Luty, Niedziela
|
Aluminij – Radomlje
|
|
0:4
|
|
|
|
Kolejka 22
|
18 Luty, Piątek
|
Aluminij – Mura 05
|
|
0:1
|
|
Bravo – Celje
|
|
3:0
|
|
19 Luty, Sobota
|
Tabor Sezana – Olimpija
|
|
1:2
|
|
Koper – Domzale
|
|
0:2
|
|
20 Luty, Niedziela
|
Radomlje – Maribor
|
|
1:4
|
|
|
Kolejka 23
|
24 Luty, Czwartek
|
Celje – Aluminij
|
|
3:2
|
|
25 Luty, Piątek
|
Domzale – Bravo
|
|
3:0
|
|
Maribor – Tabor Sezana
|
|
2:0
|
|
26 Luty, Sobota
|
Mura 05 – Radomlje
|
|
0:2
|
|
Olimpija – Koper
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 24
|
28 Luty, Poniedziałek
|
Aluminij – Domzale
|
|
1:1
|
|
1 Marzec, Wtorek
|
Mura 05 – Celje
|
|
3:2
|
|
Radomlje – Tabor Sezana
|
|
0:0
|
|
2 Marzec, Środa
|
Koper – Maribor
|
|
1:2
|
|
Bravo – Olimpija
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 25
|
4 Marzec, Piątek
|
Domzale – Mura 05
|
|
1:1
|
|
Celje – Radomlje
|
|
0:0
|
|
5 Marzec, Sobota
|
Tabor Sezana – Koper
|
|
1:1
|
|
Olimpija – Aluminij
|
|
6:0
|
|
Maribor – Bravo
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 26
|
8 Marzec, Wtorek
|
Celje – Domzale
|
|
2:1
|
|
Radomlje – Koper
|
|
0:1
|
|
Bravo – Tabor Sezana
|
|
0:1
|
|
9 Marzec, Środa
|
Aluminij – Maribor
|
|
3:3
|
|
Mura 05 – Olimpija
|
|
3:2
|
|
|
Kolejka 27
|
11 Marzec, Piątek
|
Domzale – Radomlje
|
|
0:0
|
|
12 Marzec, Sobota
|
Koper – Bravo
|
|
0:0
|
|
Maribor – Mura 05
|
|
1:1
|
|
Tabor Sezana – Aluminij
|
|
1:1
|
|
13 Marzec, Niedziela
|
Olimpija – Celje
|
|
2:4
|
|
|
|
Kolejka 28
|
17 Marzec, Czwartek
|
Radomlje – Bravo
|
|
2:1
|
|
18 Marzec, Piątek
|
Maribor – Celje
|
|
1:0
|
|
Tabor Sezana – Mura 05
|
|
0:2
|
|
19 Marzec, Sobota
|
Koper – Aluminij
|
|
2:0
|
|
Olimpija – Domzale
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 29
|
1 Kwiecieñ, Piątek
|
Celje – Tabor Sezana
|
|
1:0
|
|
Domzale – Maribor
|
|
0:2
|
|
2 Kwiecieñ, Sobota
|
Olimpija – Radomlje
|
|
4:1
|
|
Mura 05 – Koper
|
|
1:2
|
|
Aluminij – Bravo
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 30
|
8 Kwiecieñ, Piątek
|
Bravo – Mura 05
|
|
1:2
|
|
Radomlje – Aluminij
|
|
1:1
|
|
Maribor – Olimpija
|
|
1:0
|
|
9 Kwiecieñ, Sobota
|
Koper – Celje
|
|
3:1
|
|
Tabor Sezana – Domzale
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 31
|
14 Kwiecieñ, Czwartek
|
Maribor – Radomlje
|
|
0:0
|
|
15 Kwiecieñ, Piątek
|
Olimpija – Tabor Sezana
|
|
1:0
|
|
Celje – Bravo
|
|
2:0
|
|
Domzale – Koper
|
|
0:1
|
|
17 Kwiecieñ, Niedziela
|
Mura 05 – Aluminij
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 32
|
22 Kwiecieñ, Piątek
|
Radomlje – Mura 05
|
|
3:2
|
|
Tabor Sezana – Maribor
|
|
1:2
|
|
23 Kwiecieñ, Sobota
|
Bravo – Domzale
|
|
0:2
|
|
Koper – Olimpija
|
|
1:0
|
|
24 Kwiecieñ, Niedziela
|
Aluminij – Celje
|
|
0:6
|
|
|
Kolejka 33
|
28 Kwiecieñ, Czwartek
|
Celje – Mura 05
|
|
1:3
|
|
29 Kwiecieñ, Piątek
|
Maribor – Koper
|
|
1:1
|
|
Tabor Sezana – Radomlje
|
|
1:2
|
|
30 Kwiecieñ, Sobota
|
Olimpija – Bravo
|
|
1:0
|
|
Domzale – Aluminij
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 34
|
5 Maj, Czwartek
|
Koper – Tabor Sezana
|
|
1:0
|
|
6 Maj, Piątek
|
Radomlje – Celje
|
|
2:1
|
|
Bravo – Maribor
|
|
3:1
|
|
7 Maj, Sobota
|
Aluminij – Olimpija
|
|
2:3
|
|
Mura 05 – Domzale
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 35
|
13 Maj, Piątek
|
Maribor – Aluminij
|
|
3:1
|
|
Tabor Sezana – Bravo
|
|
0:1
|
|
14 Maj, Sobota
|
Domzale – Celje
|
|
1:1
|
|
Olimpija – Mura 05
|
|
3:3
|
|
15 Maj, Niedziela
|
Koper – Radomlje
|
|
1:3
|
|
|
|
Kolejka 36
|
20 Maj, Piątek
|
Aluminij – Tabor Sezana
|
|
2:2
|
|
Radomlje – Domzale
|
|
3:3
|
|
21 Maj, Sobota
|
Celje – Olimpija
|
|
0:2
|
|
Mura 05 – Maribor
|
|
1:3
|
|
Bravo – Koper
|
|
0:0
|
|
|