Kolejka 1
|
20 Lipiec, Czwartek
|
Dinamo Zagrzeb – Hajduk Split
|
|
1:2
|
|
21 Lipiec, Piątek
|
Rijeka – Rudes
|
|
4:0
|
|
Osijek – Slaven Belupo
|
|
6:1
|
|
22 Lipiec, Sobota
|
Lokomotiwa – Istra
|
|
1:1
|
|
HNK Gorica – Varazdin
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 2
|
27 Lipiec, Czwartek
|
Varazdin – Slaven Belupo
|
|
2:2
|
|
28 Lipiec, Piątek
|
HNK Gorica – Lokomotiwa
|
|
1:0
|
|
Istra – Dinamo Zagrzeb
|
|
0:3
|
|
29 Lipiec, Sobota
|
Hajduk Split – Rijeka
|
|
1:0
|
|
Rudes – Osijek
|
|
3:4
|
|
|
Kolejka 3
|
3 Sierpieñ, Czwartek
|
Lokomotiwa – Varazdin
|
|
3:3
|
|
4 Sierpieñ, Piątek
|
Dinamo Zagrzeb – HNK Gorica
|
|
0:0
|
|
Slaven Belupo – Rudes
|
|
3:2
|
|
5 Sierpieñ, Sobota
|
Rijeka – Istra
|
|
6:0
|
|
7 Listopad, Wtorek
|
Osijek – Hajduk Split
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 4
|
11 Sierpieñ, Piątek
|
Varazdin – Rudes
|
|
2:0
|
|
12 Sierpieñ, Sobota
|
Hajduk Split – Slaven Belupo
|
|
3:0
|
|
Istra – Osijek
|
|
4:4
|
|
22 Styczeñ, Poniedziałek
|
Lokomotiwa – Dinamo Zagrzeb
|
|
3:0
|
|
23 Styczeñ, Wtorek
|
HNK Gorica – Rijeka
|
|
2:3
|
|
|
Kolejka 5
|
18 Sierpieñ, Piątek
|
Dinamo Zagrzeb – Varazdin
|
|
PSTP
|
|
Slaven Belupo – Istra
|
|
2:2
|
|
19 Sierpieñ, Sobota
|
Rudes – Hajduk Split
|
|
0:2
|
|
Rijeka – Lokomotiwa
|
|
2:1
|
|
Osijek – HNK Gorica
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 6
|
24 Sierpieñ, Czwartek
|
HNK Gorica – Slaven Belupo
|
|
2:2
|
|
25 Sierpieñ, Piątek
|
Varazdin – Hajduk Split
|
|
1:2
|
|
Lokomotiwa – Osijek
|
|
2:2
|
|
26 Sierpieñ, Sobota
|
Istra – Rudes
|
|
0:0
|
|
Dinamo Zagrzeb – Rijeka
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 7
|
31 Sierpieñ, Czwartek
|
Slaven Belupo – Lokomotiwa
|
|
0:1
|
|
1 Wrzesieñ, Piątek
|
Hajduk Split – Istra
|
|
0:1
|
|
Rudes – HNK Gorica
|
|
0:2
|
|
2 Wrzesieñ, Sobota
|
Rijeka – Varazdin
|
|
2:2
|
|
Osijek – Dinamo Zagrzeb
|
|
2:3
|
|
|
|
Kolejka 8
|
14 Wrzesieñ, Czwartek
|
Lokomotiwa – Rudes
|
|
1:0
|
|
15 Wrzesieñ, Piątek
|
Dinamo Zagrzeb – Slaven Belupo
|
|
3:0
|
|
Rijeka – Osijek
|
|
2:1
|
|
16 Wrzesieñ, Sobota
|
Varazdin – Istra
|
|
1:0
|
|
HNK Gorica – Hajduk Split
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 9
|
21 Wrzesieñ, Czwartek
|
Osijek – Varazdin
|
|
1:1
|
|
22 Wrzesieñ, Piątek
|
Hajduk Split – Lokomotiwa
|
|
1:0
|
|
Istra – HNK Gorica
|
|
0:1
|
|
23 Wrzesieñ, Sobota
|
Slaven Belupo – Rijeka
|
|
0:1
|
|
Rudes – Dinamo Zagrzeb
|
|
1:5
|
|
|
|
Kolejka 10
|
29 Wrzesieñ, Piątek
|
Slaven Belupo – Osijek
|
|
1:0
|
|
Varazdin – HNK Gorica
|
|
1:0
|
|
30 Wrzesieñ, Sobota
|
Rudes – Rijeka
|
|
1:2
|
|
Hajduk Split – Dinamo Zagrzeb
|
|
1:0
|
|
1 Pażdziernik, Niedziela
|
Istra – Lokomotiwa
|
|
0:4
|
|
|
Kolejka 11
|
5 Pażdziernik, Czwartek
|
Slaven Belupo – Varazdin
|
|
3:2
|
|
6 Pażdziernik, Piątek
|
Rijeka – Hajduk Split
|
|
1:0
|
|
Osijek – Rudes
|
|
3:0
|
|
7 Pażdziernik, Sobota
|
Lokomotiwa – HNK Gorica
|
|
1:1
|
|
Dinamo Zagrzeb – Istra
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 12
|
19 Pażdziernik, Czwartek
|
Rudes – Slaven Belupo
|
|
0:0
|
|
20 Pażdziernik, Piątek
|
HNK Gorica – Dinamo Zagrzeb
|
|
2:1
|
|
Varazdin – Lokomotiwa
|
|
0:0
|
|
21 Pażdziernik, Sobota
|
Istra – Rijeka
|
|
1:1
|
|
Hajduk Split – Osijek
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 13
|
26 Pażdziernik, Czwartek
|
Slaven Belupo – Hajduk Split
|
|
0:1
|
|
27 Pażdziernik, Piątek
|
Osijek – Istra
|
|
3:1
|
|
Rudes – Varazdin
|
|
0:0
|
|
28 Pażdziernik, Sobota
|
Rijeka – HNK Gorica
|
|
1:0
|
|
Dinamo Zagrzeb – Lokomotiwa
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 14
|
2 Listopad, Czwartek
|
Lokomotiwa – Rijeka
|
|
1:1
|
|
3 Listopad, Piątek
|
Hajduk Split – Rudes
|
|
1:0
|
|
HNK Gorica – Osijek
|
|
3:0
|
|
4 Listopad, Sobota
|
Varazdin – Dinamo Zagrzeb
|
|
1:1
|
|
Istra – Slaven Belupo
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 15
|
9 Listopad, Czwartek
|
Slaven Belupo – HNK Gorica
|
|
0:0
|
|
10 Listopad, Piątek
|
Osijek – Lokomotiwa
|
|
1:1
|
|
Rudes – Istra
|
|
0:4
|
|
11 Listopad, Sobota
|
Rijeka – Dinamo Zagrzeb
|
|
2:2
|
|
Hajduk Split – Varazdin
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 16
|
23 Listopad, Czwartek
|
Lokomotiwa – Slaven Belupo
|
|
1:3
|
|
24 Listopad, Piątek
|
Dinamo Zagrzeb – Osijek
|
|
2:1
|
|
Varazdin – Rijeka
|
|
0:2
|
|
25 Listopad, Sobota
|
HNK Gorica – Rudes
|
|
3:0
|
|
Istra – Hajduk Split
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 17
|
30 Listopad, Czwartek
|
Istra – Varazdin
|
|
2:0
|
|
1 Grudzieñ, Piątek
|
Hajduk Split – HNK Gorica
|
|
3:0
|
|
Osijek – Rijeka
|
|
0:0
|
|
2 Grudzieñ, Sobota
|
Rudes – Lokomotiwa
|
|
0:0
|
|
3 Grudzieñ, Niedziela
|
Slaven Belupo – Dinamo Zagrzeb
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 18
|
7 Grudzieñ, Czwartek
|
Lokomotiwa – Hajduk Split
|
|
1:1
|
|
8 Grudzieñ, Piątek
|
Dinamo Zagrzeb – Rudes
|
|
1:0
|
|
HNK Gorica – Istra
|
|
0:0
|
|
9 Grudzieñ, Sobota
|
Rijeka – Slaven Belupo
|
|
2:4
|
|
Varazdin – Osijek
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 19
|
14 Grudzieñ, Czwartek
|
HNK Gorica – Varazdin
|
|
1:3
|
|
15 Grudzieñ, Piątek
|
Lokomotiwa – Istra
|
|
3:0
|
|
Rijeka – Rudes
|
|
3:0
|
|
16 Grudzieñ, Sobota
|
Dinamo Zagrzeb – Hajduk Split
|
|
0:0
|
|
Osijek – Slaven Belupo
|
|
4:1
|
|
|
|
Kolejka 20
|
25 Styczeñ, Czwartek
|
Varazdin – Slaven Belupo
|
|
1:2
|
|
26 Styczeñ, Piątek
|
Rudes – Osijek
|
|
0:2
|
|
Istra – Dinamo Zagrzeb
|
|
0:1
|
|
27 Styczeñ, Sobota
|
Hajduk Split – Rijeka
|
|
1:2
|
|
HNK Gorica – Lokomotiwa
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 21
|
1 Luty, Czwartek
|
Lokomotiwa – Varazdin
|
|
0:0
|
|
2 Luty, Piątek
|
Osijek – Hajduk Split
|
|
1:1
|
|
Slaven Belupo – Rudes
|
|
4:0
|
|
3 Luty, Sobota
|
Dinamo Zagrzeb – HNK Gorica
|
|
2:0
|
|
Rijeka – Istra
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 22
|
8 Luty, Czwartek
|
Varazdin – Rudes
|
|
1:0
|
|
9 Luty, Piątek
|
Istra – Osijek
|
|
1:0
|
|
Lokomotiwa – Dinamo Zagrzeb
|
|
2:2
|
|
10 Luty, Sobota
|
HNK Gorica – Rijeka
|
|
0:2
|
|
Hajduk Split – Slaven Belupo
|
|
4:0
|
|
|
Kolejka 23
|
15 Luty, Czwartek
|
Slaven Belupo – Istra
|
|
1:1
|
|
16 Luty, Piątek
|
Rijeka – Lokomotiwa
|
|
4:0
|
|
Rudes – Hajduk Split
|
|
0:2
|
|
17 Luty, Sobota
|
Osijek – HNK Gorica
|
|
3:0
|
|
Dinamo Zagrzeb – Varazdin
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 24
|
22 Luty, Czwartek
|
Lokomotiwa – Osijek
|
|
1:1
|
|
23 Luty, Piątek
|
Istra – Rudes
|
|
2:1
|
|
Varazdin – Hajduk Split
|
|
1:1
|
|
24 Luty, Sobota
|
HNK Gorica – Slaven Belupo
|
|
1:0
|
|
Dinamo Zagrzeb – Rijeka
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 25
|
1 Marzec, Piątek
|
Slaven Belupo – Lokomotiwa
|
|
2:3
|
|
Hajduk Split – Istra
|
|
1:0
|
|
2 Marzec, Sobota
|
Rijeka – Varazdin
|
|
2:0
|
|
Osijek – Dinamo Zagrzeb
|
|
1:1
|
|
3 Marzec, Niedziela
|
Rudes – HNK Gorica
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 26
|
7 Marzec, Czwartek
|
Varazdin – Istra
|
|
2:2
|
|
8 Marzec, Piątek
|
Lokomotiwa – Rudes
|
|
3:0
|
|
HNK Gorica – Hajduk Split
|
|
0:3
|
|
9 Marzec, Sobota
|
Dinamo Zagrzeb – Slaven Belupo
|
|
5:2
|
|
Rijeka – Osijek
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 27
|
14 Marzec, Czwartek
|
Osijek – Varazdin
|
|
0:1
|
|
15 Marzec, Piątek
|
Hajduk Split – Lokomotiwa
|
|
1:2
|
|
Slaven Belupo – Rijeka
|
|
0:1
|
|
16 Marzec, Sobota
|
Istra – HNK Gorica
|
|
0:0
|
|
Rudes – Dinamo Zagrzeb
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 28
|
28 Marzec, Czwartek
|
Istra – Lokomotiwa
|
|
0:0
|
|
Slaven Belupo – Osijek
|
|
0:1
|
|
29 Marzec, Piątek
|
Varazdin – HNK Gorica
|
|
2:4
|
|
Hajduk Split – Dinamo Zagrzeb
|
|
0:1
|
|
Rudes – Rijeka
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 29
|
4 Kwiecieñ, Czwartek
|
Osijek – Rudes
|
|
3:2
|
|
5 Kwiecieñ, Piątek
|
Lokomotiwa – HNK Gorica
|
|
1:1
|
|
Slaven Belupo – Varazdin
|
|
0:1
|
|
6 Kwiecieñ, Sobota
|
Dinamo Zagrzeb – Istra
|
|
4:1
|
|
Rijeka – Hajduk Split
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 30
|
11 Kwiecieñ, Czwartek
|
Rudes – Slaven Belupo
|
|
1:3
|
|
12 Kwiecieñ, Piątek
|
HNK Gorica – Dinamo Zagrzeb
|
|
0:2
|
|
Varazdin – Lokomotiwa
|
|
0:2
|
|
13 Kwiecieñ, Sobota
|
Istra – Rijeka
|
|
0:2
|
|
Hajduk Split – Osijek
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 31
|
19 Kwiecieñ, Piątek
|
Slaven Belupo – Hajduk Split
|
|
0:1
|
|
Osijek – Istra
|
|
1:2
|
|
20 Kwiecieñ, Sobota
|
Rijeka – HNK Gorica
|
|
- : -
|
|
Dinamo Zagrzeb – Lokomotiwa
|
|
- : -
|
|
21 Kwiecieñ, Niedziela
|
Rudes – Varazdin
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 32
|
26 Kwiecieñ, Piątek
|
HNK Gorica – Osijek
|
|
- : -
|
|
Hajduk Split – Rudes
|
|
- : -
|
|
Lokomotiwa – Rijeka
|
|
- : -
|
|
Varazdin – Dinamo Zagrzeb
|
|
- : -
|
|
Istra – Slaven Belupo
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 33
|
3 Maj, Piątek
|
Slaven Belupo – HNK Gorica
|
|
- : -
|
|
Rijeka – Dinamo Zagrzeb
|
|
- : -
|
|
Osijek – Lokomotiwa
|
|
- : -
|
|
Hajduk Split – Varazdin
|
|
- : -
|
|
Rudes – Istra
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 34
|
10 Maj, Piątek
|
HNK Gorica – Rudes
|
|
- : -
|
|
Lokomotiwa – Slaven Belupo
|
|
- : -
|
|
Varazdin – Rijeka
|
|
- : -
|
|
Istra – Hajduk Split
|
|
- : -
|
|
Dinamo Zagrzeb – Osijek
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 35
|
17 Maj, Piątek
|
Rudes – Lokomotiwa
|
|
- : -
|
|
Hajduk Split – HNK Gorica
|
|
- : -
|
|
Istra – Varazdin
|
|
- : -
|
|
Osijek – Rijeka
|
|
- : -
|
|
Slaven Belupo – Dinamo Zagrzeb
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 36
|
24 Maj, Piątek
|
Dinamo Zagrzeb – Rudes
|
|
- : -
|
|
Rijeka – Slaven Belupo
|
|
- : -
|
|
Varazdin – Osijek
|
|
- : -
|
|
Lokomotiwa – Hajduk Split
|
|
- : -
|
|
HNK Gorica – Istra
|
|
- : -
|
|
|