kolo 1
|
7 Avgust, Subota
|
Rabotnicki – Borec
|
|
1:0
|
|
Renova – Skopje
|
|
1:1
|
|
Bregalnica – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Tikves – Skendija
|
|
0:0
|
|
Makedonija GP – Pelister
|
|
1:0
|
|
Akademija Pandev – Struga
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 2
|
14 Avgust, Subota
|
Akademija Pandev – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
Shkupi – Makedonija GP
|
|
2:0
|
|
Struga – Pelister
|
|
1:0
|
|
Skopje – Bregalnica
|
|
0:0
|
|
Skendija – Renova
|
|
1:2
|
|
Borec – Tikves
|
|
2:1
|
|
|
kolo 3
|
17 Avgust, Utorak
|
Makedonija GP – Skopje
|
|
5:1
|
|
Tikves – Akademija Pandev
|
|
0:2
|
|
Bregalnica – Skendija
|
|
3:3
|
|
Pelister – Shkupi
|
|
0:2
|
|
Renova – Borec
|
|
2:0
|
|
Rabotnicki – Struga
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 4
|
21 Avgust, Subota
|
Akademija Pandev – Renova
|
|
2:1
|
|
Struga – Shkupi
|
|
4:2
|
|
Skopje – Pelister
|
|
1:0
|
|
Skendija – Makedonija GP
|
|
4:0
|
|
Borec – Bregalnica
|
|
1:0
|
|
Rabotnicki – Tikves
|
|
2:1
|
|
|
kolo 5
|
27 Avgust, Petak
|
Shkupi – Skopje
|
|
4:1
|
|
Makedonija GP – Borec
|
|
3:2
|
|
Tikves – Struga
|
|
1:1
|
|
Bregalnica – Akademija Pandev
|
|
3:2
|
|
Renova – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Pelister – Skendija
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 6
|
11 Septembar, Subota
|
Akademija Pandev – Makedonija GP
|
|
4:1
|
|
Struga – Skopje
|
|
1:0
|
|
Tikves – Renova
|
|
0:2
|
|
Skendija – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Borec – Pelister
|
|
2:1
|
|
Rabotnicki – Bregalnica
|
|
2:0
|
|
|
kolo 7
|
18 Septembar, Subota
|
Shkupi – Borec
|
|
3:0
|
|
Makedonija GP – Rabotnicki
|
|
0:2
|
|
Bregalnica – Tikves
|
|
2:0
|
|
Skopje – Skendija
|
|
0:2
|
|
Pelister – Akademija Pandev
|
|
0:0
|
|
Renova – Struga
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 8
|
25 Septembar, Subota
|
Akademija Pandev – Shkupi
|
|
1:3
|
|
Struga – Skendija
|
|
1:1
|
|
Tikves – Makedonija GP
|
|
3:0
|
|
Borec – Skopje
|
|
0:2
|
|
Renova – Bregalnica
|
|
5:2
|
|
Rabotnicki – Pelister
|
|
1:1
|
|
|
kolo 9
|
1 Oktobar, Petak
|
Makedonija GP – Renova
|
|
1:1
|
|
Bregalnica – Struga
|
|
1:0
|
|
Skopje – Akademija Pandev
|
|
0:0
|
|
Skendija – Borec
|
|
3:0
|
|
Pelister – Tikves
|
|
0:0
|
|
2 Oktobar, Subota
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 10
|
14 Oktobar, Četvrtak
|
Rabotnicki – Skopje
|
|
0:1
|
|
15 Oktobar, Petak
|
Struga – Borec
|
|
1:1
|
|
Tikves – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Bregalnica – Makedonija GP
|
|
4:1
|
|
Renova – Pelister
|
|
2:0
|
|
Akademija Pandev – Skendija
|
|
2:1
|
|
|
kolo 11
|
22 Oktobar, Petak
|
Shkupi – Renova
|
|
2:1
|
|
23 Oktobar, Subota
|
Makedonija GP – Struga
|
|
1:1
|
|
Skopje – Tikves
|
|
2:1
|
|
Skendija – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
Borec – Akademija Pandev
|
|
1:2
|
|
Pelister – Bregalnica
|
|
0:3
|
|
|
|
kolo 12
|
28 Oktobar, Četvrtak
|
Shkupi – Bregalnica
|
|
5:0
|
|
29 Oktobar, Petak
|
Struga – Akademija Pandev
|
|
0:0
|
|
Skopje – Renova
|
|
0:0
|
|
Skendija – Tikves
|
|
1:1
|
|
Borec – Rabotnicki
|
|
0:1
|
|
Pelister – Makedonija GP
|
|
0:2
|
|
|
kolo 13
|
5 Novembar, Petak
|
Makedonija GP – Shkupi
|
|
2:1
|
|
Tikves – Borec
|
|
2:1
|
|
Bregalnica – Skopje
|
|
2:1
|
|
Pelister – Struga
|
|
0:1
|
|
Renova – Skendija
|
|
0:1
|
|
Rabotnicki – Akademija Pandev
|
|
0:3
|
|
|
|
kolo 14
|
19 Novembar, Petak
|
Skopje – Makedonija GP
|
|
1:2
|
|
20 Novembar, Subota
|
Akademija Pandev – Tikves
|
|
3:2
|
|
Shkupi – Pelister
|
|
5:0
|
|
Struga – Rabotnicki
|
|
1:0
|
|
Skendija – Bregalnica
|
|
1:0
|
|
Borec – Renova
|
|
1:4
|
|
|
kolo 15
|
26 Novembar, Petak
|
Renova – Akademija Pandev
|
|
1:2
|
|
27 Novembar, Subota
|
Shkupi – Struga
|
|
4:0
|
|
Makedonija GP – Skendija
|
|
1:2
|
|
Tikves – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
Bregalnica – Borec
|
|
2:1
|
|
Pelister – Skopje
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 16
|
3 Decembar, Petak
|
Rabotnicki – Renova
|
|
0:0
|
|
4 Decembar, Subota
|
Akademija Pandev – Bregalnica
|
|
0:0
|
|
Struga – Tikves
|
|
0:0
|
|
Skopje – Shkupi
|
|
1:3
|
|
Skendija – Pelister
|
|
2:1
|
|
Borec – Makedonija GP
|
|
1:1
|
|
|
kolo 17
|
7 Decembar, Utorak
|
Shkupi – Skendija
|
|
1:1
|
|
Makedonija GP – Akademija Pandev
|
|
4:1
|
|
Bregalnica – Rabotnicki
|
|
1:2
|
|
Skopje – Struga
|
|
1:0
|
|
Pelister – Borec
|
|
1:3
|
|
Renova – Tikves
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 18
|
10 Decembar, Petak
|
Tikves – Bregalnica
|
|
1:3
|
|
11 Decembar, Subota
|
Akademija Pandev – Pelister
|
|
1:0
|
|
Skendija – Skopje
|
|
1:0
|
|
Borec – Shkupi
|
|
0:3
|
|
Rabotnicki – Makedonija GP
|
|
1:2
|
|
13 Decembar, Ponedeljak
|
Struga – Renova
|
|
1:0
|
|
|
kolo 19
|
11 Februar, Petak
|
Bregalnica – Renova
|
|
1:2
|
|
12 Februar, Subota
|
Shkupi – Akademija Pandev
|
|
2:1
|
|
Makedonija GP – Tikves
|
|
1:0
|
|
Skopje – Borec
|
|
1:1
|
|
Skendija – Struga
|
|
3:1
|
|
Pelister – Rabotnicki
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 20
|
18 Februar, Petak
|
Borec – Skendija
|
|
0:3
|
|
19 Februar, Subota
|
Akademija Pandev – Skopje
|
|
5:0
|
|
Struga – Bregalnica
|
|
1:1
|
|
Tikves – Pelister
|
|
1:0
|
|
Renova – Makedonija GP
|
|
0:1
|
|
Rabotnicki – Shkupi
|
|
0:1
|
|
|
kolo 21
|
25 Februar, Petak
|
Makedonija GP – Bregalnica
|
|
2:1
|
|
26 Februar, Subota
|
Shkupi – Tikves
|
|
3:2
|
|
Skopje – Rabotnicki
|
|
0:1
|
|
Skendija – Akademija Pandev
|
|
0:0
|
|
Borec – Struga
|
|
0:1
|
|
27 Februar, Nedelja
|
Pelister – Renova
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 22
|
4 Mart, Petak
|
Tikves – Skopje
|
|
3:0
|
|
5 Mart, Subota
|
Akademija Pandev – Borec
|
|
5:0
|
|
Struga – Makedonija GP
|
|
1:3
|
|
Bregalnica – Pelister
|
|
2:1
|
|
Renova – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Rabotnicki – Skendija
|
|
2:1
|
|
|
kolo 23
|
11 Mart, Petak
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
12 Mart, Subota
|
Akademija Pandev – Struga
|
|
1:0
|
|
Makedonija GP – Skopje
|
|
1:1
|
|
Bregalnica – Borec
|
|
3:0
|
|
Skendija – Tikves
|
|
2:1
|
|
13 Mart, Nedelja
|
Renova – Pelister
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 24
|
17 Mart, Četvrtak
|
Struga – Shkupi
|
|
1:3
|
|
18 Mart, Petak
|
Tikves – Akademija Pandev
|
|
1:2
|
|
Skopje – Skendija
|
|
0:2
|
|
Borec – Makedonija GP
|
|
0:1
|
|
Pelister – Bregalnica
|
|
2:0
|
|
Renova – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
|
kolo 25
|
1 April, Petak
|
Rabotnicki – Struga
|
|
1:3
|
|
2 April, Subota
|
Akademija Pandev – Skopje
|
|
1:2
|
|
Shkupi – Tikves
|
|
1:0
|
|
Makedonija GP – Pelister
|
|
2:0
|
|
Bregalnica – Renova
|
|
2:2
|
|
Skendija – Borec
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 26
|
5 April, Utorak
|
Tikves – Struga
|
|
2:0
|
|
Bregalnica – Rabotnicki
|
|
0:3
|
|
Skopje – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Borec – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
Pelister – Skendija
|
|
0:2
|
|
Renova – Makedonija GP
|
|
0:1
|
|
|
kolo 27
|
9 April, Subota
|
Akademija Pandev – Pelister
|
|
2:0
|
|
Shkupi – Borec
|
|
3:1
|
|
Makedonija GP – Bregalnica
|
|
1:1
|
|
Struga – Skopje
|
|
1:0
|
|
Skendija – Renova
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Tikves
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 28
|
15 April, Petak
|
Pelister – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Borec – Struga
|
|
2:0
|
|
Makedonija GP – Rabotnicki
|
|
1:0
|
|
16 April, Subota
|
Bregalnica – Skendija
|
|
0:0
|
|
Skopje – Tikves
|
|
1:2
|
|
Renova – Akademija Pandev
|
|
0:1
|
|
|
kolo 29
|
21 April, Četvrtak
|
Rabotnicki – Skopje
|
|
0:1
|
|
Akademija Pandev – Bregalnica
|
|
2:1
|
|
22 April, Petak
|
Shkupi – Renova
|
|
2:0
|
|
Struga – Pelister
|
|
4:0
|
|
Tikves – Borec
|
|
5:0
|
|
Skendija – Makedonija GP
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 30
|
29 April, Petak
|
Skendija – Rabotnicki
|
|
1:0
|
|
Bregalnica – Shkupi
|
|
4:1
|
|
30 April, Subota
|
Makedonija GP – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
Borec – Skopje
|
|
1:0
|
|
Pelister – Tikves
|
|
1:1
|
|
Renova – Struga
|
|
1:1
|
|
|
kolo 31
|
3 Maj, Utorak
|
Akademija Pandev – Skendija
|
|
4:2
|
|
Shkupi – Makedonija GP
|
|
1:1
|
|
Struga – Bregalnica
|
|
1:0
|
|
Tikves – Renova
|
|
0:1
|
|
Skopje – Pelister
|
|
4:2
|
|
Rabotnicki – Borec
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 32
|
7 Maj, Subota
|
Akademija Pandev – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Makedonija GP – Struga
|
|
1:3
|
|
Bregalnica – Tikves
|
|
1:0
|
|
Skendija – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Pelister – Borec
|
|
2:1
|
|
Renova – Skopje
|
|
2:0
|
|
|
kolo 33
|
14 Maj, Subota
|
Rabotnicki – Pelister
|
|
2:1
|
|
Borec – Renova
|
|
1:5
|
|
Skopje – Bregalnica
|
|
4:1
|
|
Tikves – Makedonija GP
|
|
2:1
|
|
Struga – Skendija
|
|
1:1
|
|
Shkupi – Akademija Pandev
|
|
3:0
|
|
|