kolo 1
|
9 Avgust, Petak
|
Renova – Sileks
|
|
1:0
|
|
Struga – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Shkupi – Borec
|
|
2:0
|
|
Akademija Pandev – Skendija
|
|
1:0
|
|
10 Avgust, Subota
|
Vardar – Makedonija GP
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 2
|
17 Avgust, Subota
|
Makedonija GP – Akademija Pandev
|
|
0:0
|
|
Sileks – Skendija
|
|
1:0
|
|
Borec – Vardar
|
|
0:0
|
|
Renova – Struga
|
|
2:1
|
|
Rabotnicki – Shkupi
|
|
2:0
|
|
|
kolo 3
|
23 Avgust, Petak
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
24 Avgust, Subota
|
Akademija Pandev – Borec
|
|
2:0
|
|
Shkupi – Renova
|
|
2:2
|
|
Struga – Sileks
|
|
2:1
|
|
Skendija – Makedonija GP
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 4
|
30 Avgust, Petak
|
Rabotnicki – Akademija Pandev
|
|
1:2
|
|
Borec – Skendija
|
|
1:0
|
|
Sileks – Makedonija GP
|
|
3:4
|
|
Struga – Shkupi
|
|
1:1
|
|
31 Avgust, Subota
|
Renova – Vardar
|
|
0:1
|
|
|
kolo 5
|
13 Septembar, Petak
|
Akademija Pandev – Renova
|
|
2:0
|
|
Shkupi – Sileks
|
|
1:0
|
|
Makedonija GP – Borec
|
|
3:1
|
|
Skendija – Rabotnicki
|
|
3:0
|
|
Vardar – Struga
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 6
|
17 Septembar, Utorak
|
Shkupi – Vardar
|
|
1:2
|
|
Struga – Akademija Pandev
|
|
0:0
|
|
Sileks – Borec
|
|
3:0
|
|
Rabotnicki – Makedonija GP
|
|
1:0
|
|
Renova – Skendija
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 8
|
28 Septembar, Subota
|
Shkupi – Skendija
|
|
2:0
|
|
28 Septembar, Subota
|
Struga – Makedonija GP
|
|
0:2
|
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
1:0
|
|
Renova – Borec
|
|
2:1
|
|
Vardar – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
|
kolo 9
|
5 Oktobar, Subota
|
Rabotnicki – Renova
|
|
1:0
|
|
Borec – Struga
|
|
3:2
|
|
Skendija – Vardar
|
|
0:0
|
|
Makedonija GP – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Akademija Pandev – Sileks
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 10
|
17 Oktobar, Četvrtak
|
Skendija – Akademija Pandev
|
|
0:1
|
|
18 Oktobar, Petak
|
Rabotnicki – Struga
|
|
1:2
|
|
Borec – Shkupi
|
|
2:1
|
|
Sileks – Renova
|
|
3:0
|
|
Makedonija GP – Vardar
|
|
1:1
|
|
|
kolo 11
|
22 Oktobar, Utorak
|
Akademija Pandev – Makedonija GP
|
|
4:0
|
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
Struga – Renova
|
|
2:0
|
|
Skendija – Sileks
|
|
3:0
|
|
Vardar – Borec
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 12
|
25 Oktobar, Petak
|
Rabotnicki – Vardar
|
|
0:2
|
|
26 Oktobar, Subota
|
Renova – Shkupi
|
|
2:2
|
|
Borec – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
Sileks – Struga
|
|
1:0
|
|
Makedonija GP – Skendija
|
|
0:0
|
|
|
kolo 13
|
2 Novembar, Subota
|
Akademija Pandev – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Shkupi – Struga
|
|
0:0
|
|
Makedonija GP – Sileks
|
|
0:1
|
|
Skendija – Borec
|
|
4:0
|
|
Vardar – Renova
|
|
2:0
|
|
|
|
|
kolo 15
|
22 Novembar, Petak
|
Makedonija GP – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
23 Novembar, Subota
|
Akademija Pandev – Struga
|
|
1:1
|
|
Skendija – Renova
|
|
6:1
|
|
Borec – Sileks
|
|
0:0
|
|
Vardar – Shkupi
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 16
|
26 Novembar, Utorak
|
Shkupi – Akademija Pandev
|
|
3:1
|
|
Struga – Skendija
|
|
2:1
|
|
Sileks – Vardar
|
|
2:2
|
|
Renova – Makedonija GP
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Borec
|
|
2:1
|
|
|
kolo 17
|
29 Novembar, Petak
|
Makedonija GP – Struga
|
|
1:1
|
|
30 Novembar, Subota
|
Rabotnicki – Sileks
|
|
1:1
|
|
Borec – Renova
|
|
1:0
|
|
Skendija – Shkupi
|
|
4:0
|
|
Akademija Pandev – Vardar
|
|
0:3
|
|
|
|
kolo 18
|
7 Decembar, Subota
|
Shkupi – Makedonija GP
|
|
2:3
|
|
Struga – Borec
|
|
1:1
|
|
Sileks – Akademija Pandev
|
|
3:1
|
|
Renova – Rabotnicki
|
|
4:3
|
|
Vardar – Skendija
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 20
|
21 Februar, Petak
|
Borec – Vardar
|
|
0:1
|
|
22 Februar, Subota
|
Renova – Struga
|
|
2:0
|
|
Sileks – Skendija
|
|
0:0
|
|
Makedonija GP – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
Rabotnicki – Shkupi
|
|
2:1
|
|
|
kolo 21
|
31 Januar, Petak
|
Akademija Pandev – Borec
|
|
0:0
|
|
Shkupi – Renova
|
|
2:3
|
|
Skendija – Makedonija GP
|
|
4:1
|
|
28 Februar, Petak
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Struga – Sileks
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 22
|
6 Mart, Petak
|
Rabotnicki – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
7 Mart, Subota
|
Struga – Shkupi
|
|
1:2
|
|
Sileks – Makedonija GP
|
|
1:0
|
|
Renova – Vardar
|
|
2:0
|
|
Borec – Skendija
|
|
4:2
|
|
|
kolo 23
|
10 Mart, Utorak
|
Akademija Pandev – Renova
|
|
0:1
|
|
Shkupi – Sileks
|
|
1:1
|
|
Makedonija GP – Borec
|
|
0:2
|
|
Vardar – Struga
|
|
1:0
|
|
Skendija – Rabotnicki
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 24
|
13 Jun, Subota
|
Struga – Akademija Pandev
|
|
- : -
|
|
Sileks – Borec
|
|
- : -
|
|
Renova – Skendija
|
|
- : -
|
|
Rabotnicki – Makedonija GP
|
|
- : -
|
|
Shkupi – Vardar
|
|
- : -
|
|
|
kolo 25
|
17 Mart, Utorak
|
Akademija Pandev – Shkupi
|
|
- : -
|
|
Skendija – Struga
|
|
- : -
|
|
Borec – Rabotnicki
|
|
- : -
|
|
Vardar – Sileks
|
|
- : -
|
|
Makedonija GP – Renova
|
|
- : -
|
|
|
|
kolo 26
|
20 Mart, Petak
|
Shkupi – Skendija
|
|
- : -
|
|
Vardar – Akademija Pandev
|
|
- : -
|
|
Renova – Borec
|
|
- : -
|
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
- : -
|
|
Struga – Makedonija GP
|
|
- : -
|
|
|
kolo 27
|
1 April, Sreda
|
Rabotnicki – Renova
|
|
- : -
|
|
Borec – Struga
|
|
- : -
|
|
Skendija – Vardar
|
|
- : -
|
|
Makedonija GP – Shkupi
|
|
- : -
|
|
Akademija Pandev – Sileks
|
|
- : -
|
|
|
|
kolo 28
|
4 April, Subota
|
Borec – Shkupi
|
|
- : -
|
|
Skendija – Akademija Pandev
|
|
- : -
|
|
Sileks – Renova
|
|
- : -
|
|
Makedonija GP – Vardar
|
|
- : -
|
|
Rabotnicki – Struga
|
|
- : -
|
|
|
kolo 29
|
11 April, Subota
|
Akademija Pandev – Makedonija GP
|
|
- : -
|
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
- : -
|
|
Struga – Renova
|
|
- : -
|
|
Skendija – Sileks
|
|
- : -
|
|
Vardar – Borec
|
|
- : -
|
|
|
|
kolo 30
|
14 April, Utorak
|
Rabotnicki – Vardar
|
|
- : -
|
|
Renova – Shkupi
|
|
- : -
|
|
Makedonija GP – Skendija
|
|
- : -
|
|
Borec – Akademija Pandev
|
|
- : -
|
|
Sileks – Struga
|
|
- : -
|
|
|
kolo 31
|
17 April, Petak
|
Vardar – Renova
|
|
- : -
|
|
Akademija Pandev – Rabotnicki
|
|
- : -
|
|
Shkupi – Struga
|
|
- : -
|
|
Makedonija GP – Sileks
|
|
- : -
|
|
Skendija – Borec
|
|
- : -
|
|
|
|
kolo 32
|
21 April, Utorak
|
Renova – Akademija Pandev
|
|
- : -
|
|
Rabotnicki – Skendija
|
|
- : -
|
|
Sileks – Shkupi
|
|
- : -
|
|
Struga – Vardar
|
|
- : -
|
|
Borec – Makedonija GP
|
|
- : -
|
|
|
kolo 33
|
25 April, Subota
|
Akademija Pandev – Struga
|
|
- : -
|
|
Makedonija GP – Rabotnicki
|
|
- : -
|
|
Borec – Sileks
|
|
- : -
|
|
Vardar – Shkupi
|
|
- : -
|
|
Skendija – Renova
|
|
- : -
|
|
|
|
kolo 34
|
2 Maj, Subota
|
Rabotnicki – Borec
|
|
- : -
|
|
Renova – Makedonija GP
|
|
- : -
|
|
Sileks – Vardar
|
|
- : -
|
|
Shkupi – Akademija Pandev
|
|
- : -
|
|
Struga – Skendija
|
|
- : -
|
|
|
kolo 35
|
9 Maj, Subota
|
Rabotnicki – Sileks
|
|
- : -
|
|
Akademija Pandev – Vardar
|
|
- : -
|
|
Makedonija GP – Struga
|
|
- : -
|
|
Skendija – Shkupi
|
|
- : -
|
|
Borec – Renova
|
|
- : -
|
|
|
|
kolo 36
|
16 Maj, Subota
|
Renova – Rabotnicki
|
|
- : -
|
|
Struga – Borec
|
|
- : -
|
|
Shkupi – Makedonija GP
|
|
- : -
|
|
Vardar – Skendija
|
|
- : -
|
|
Sileks – Akademija Pandev
|
|
- : -
|
|
|