kolo 1
|
7 Avgust, Petak
|
Vardar – Borec
|
|
0:1
|
|
8 Avgust, Subota
|
Belasitza – Sileks
|
|
0:6
|
|
Renova – Struga
|
|
0:0
|
|
Pelister – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
Makedonija GP – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Shkupi – Skendija
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 2
|
13 Avgust, Četvrtak
|
Sileks – Pelister
|
|
2:2
|
|
14 Avgust, Petak
|
Rabotnicki – Belasitza
|
|
2:0
|
|
15 Avgust, Subota
|
Borec – Renova
|
|
1:1
|
|
Skendija – Struga
|
|
2:0
|
|
Shkupi – Makedonija GP
|
|
3:1
|
|
Akademija Pandev – Vardar
|
|
0:1
|
|
|
kolo 3
|
20 Avgust, Četvrtak
|
Belasitza – Shkupi
|
|
0:2
|
|
21 Avgust, Petak
|
Makedonija GP – Skendija
|
|
0:1
|
|
Renova – Akademija Pandev
|
|
2:0
|
|
22 Avgust, Subota
|
Vardar – Sileks
|
|
0:4
|
|
Pelister – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Struga – Borec
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 4
|
28 Avgust, Petak
|
Akademija Pandev – Struga
|
|
1:0
|
|
Makedonija GP – Belasitza
|
|
2:1
|
|
Rabotnicki – Vardar
|
|
1:1
|
|
29 Avgust, Subota
|
Shkupi – Pelister
|
|
1:0
|
|
30 Avgust, Nedelja
|
Sileks – Renova
|
|
3:1
|
|
Skendija – Borec
|
|
1:1
|
|
|
kolo 5
|
12 Septembar, Subota
|
Struga – Sileks
|
|
2:0
|
|
Borec – Akademija Pandev
|
|
2:0
|
|
Pelister – Makedonija GP
|
|
0:0
|
|
Renova – Rabotnicki
|
|
0:1
|
|
Vardar – Shkupi
|
|
1:0
|
|
Belasitza – Skendija
|
|
0:3
|
|
|
|
kolo 6
|
19 Septembar, Subota
|
Shkupi – Renova
|
|
4:3
|
|
Makedonija GP – Vardar
|
|
2:1
|
|
Sileks – Borec
|
|
1:2
|
|
Skendija – Akademija Pandev
|
|
2:1
|
|
Rabotnicki – Struga
|
|
1:1
|
|
Belasitza – Pelister
|
|
0:2
|
|
|
kolo 7
|
26 Septembar, Subota
|
Akademija Pandev – Sileks
|
|
1:0
|
|
Struga – Shkupi
|
|
2:0
|
|
Borec – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Pelister – Skendija
|
|
1:3
|
|
Renova – Makedonija GP
|
|
1:3
|
|
Vardar – Belasitza
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 8
|
2 Oktobar, Petak
|
Shkupi – Borec
|
|
3:0
|
|
Makedonija GP – Struga
|
|
2:0
|
|
Skendija – Sileks
|
|
1:1
|
|
Pelister – Vardar
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Akademija Pandev
|
|
0:0
|
|
Belasitza – Renova
|
|
1:1
|
|
|
kolo 9
|
16 Oktobar, Petak
|
Vardar – Skendija
|
|
1:5
|
|
17 Oktobar, Subota
|
Akademija Pandev – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Struga – Belasitza
|
|
3:0
|
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
4:3
|
|
Borec – Makedonija GP
|
|
2:1
|
|
Renova – Pelister
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 10
|
23 Oktobar, Petak
|
Shkupi – Sileks
|
|
1:0
|
|
24 Oktobar, Subota
|
Makedonija GP – Akademija Pandev
|
|
3:1
|
|
Skendija – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Pelister – Struga
|
|
1:1
|
|
Vardar – Renova
|
|
3:3
|
|
Belasitza – Borec
|
|
2:2
|
|
|
kolo 11
|
6 Novembar, Petak
|
Akademija Pandev – Belasitza
|
|
1:2
|
|
Struga – Vardar
|
|
2:2
|
|
Borec – Pelister
|
|
3:0
|
|
Renova – Skendija
|
|
1:3
|
|
Rabotnicki – Shkupi
|
|
2:2
|
|
7 Novembar, Subota
|
Sileks – Makedonija GP
|
|
0:3
|
|
|
|
kolo 12
|
20 Novembar, Petak
|
Skendija – Shkupi
|
|
1:1
|
|
21 Novembar, Subota
|
Akademija Pandev – Pelister
|
|
3:2
|
|
Struga – Renova
|
|
1:0
|
|
Sileks – Belasitza
|
|
0:1
|
|
Borec – Vardar
|
|
0:2
|
|
Rabotnicki – Makedonija GP
|
|
1:3
|
|
|
kolo 13
|
28 Novembar, Subota
|
Makedonija GP – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Struga – Skendija
|
|
1:1
|
|
Pelister – Sileks
|
|
1:2
|
|
Renova – Borec
|
|
1:0
|
|
Vardar – Akademija Pandev
|
|
2:0
|
|
Belasitza – Rabotnicki
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 14
|
1 Decembar, Utorak
|
Akademija Pandev – Renova
|
|
0:1
|
|
Shkupi – Belasitza
|
|
3:1
|
|
Sileks – Vardar
|
|
1:0
|
|
Skendija – Makedonija GP
|
|
5:0
|
|
Borec – Struga
|
|
2:1
|
|
Rabotnicki – Pelister
|
|
1:0
|
|
|
kolo 15
|
5 Decembar, Subota
|
Struga – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
Borec – Skendija
|
|
0:2
|
|
Pelister – Shkupi
|
|
1:3
|
|
Renova – Sileks
|
|
0:0
|
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Belasitza – Makedonija GP
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 16
|
8 Decembar, Utorak
|
Akademija Pandev – Borec
|
|
2:1
|
|
Shkupi – Vardar
|
|
1:1
|
|
Makedonija GP – Pelister
|
|
2:1
|
|
Sileks – Struga
|
|
0:0
|
|
Skendija – Belasitza
|
|
2:0
|
|
Rabotnicki – Renova
|
|
3:1
|
|
|
kolo 17
|
12 Decembar, Subota
|
Akademija Pandev – Skendija
|
|
0:1
|
|
Struga – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Borec – Sileks
|
|
2:0
|
|
Pelister – Belasitza
|
|
1:0
|
|
Renova – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Vardar – Makedonija GP
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 18
|
15 Decembar, Utorak
|
Shkupi – Struga
|
|
1:2
|
|
Makedonija GP – Renova
|
|
2:3
|
|
Sileks – Akademija Pandev
|
|
1:2
|
|
Skendija – Pelister
|
|
0:1
|
|
Rabotnicki – Borec
|
|
2:1
|
|
Belasitza – Vardar
|
|
0:3
|
|
|
kolo 19
|
12 Februar, Petak
|
Akademija Pandev – Rabotnicki
|
|
0:1
|
|
20 Februar, Subota
|
Struga – Makedonija GP
|
|
1:1
|
|
Sileks – Skendija
|
|
1:2
|
|
Borec – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Renova – Belasitza
|
|
2:4
|
|
Vardar – Pelister
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 20
|
26 Februar, Petak
|
Rabotnicki – Sileks
|
|
1:1
|
|
27 Februar, Subota
|
Shkupi – Akademija Pandev
|
|
0:0
|
|
Makedonija GP – Borec
|
|
0:0
|
|
Skendija – Vardar
|
|
2:1
|
|
Pelister – Renova
|
|
3:1
|
|
Belasitza – Struga
|
|
1:2
|
|
|
kolo 21
|
2 Mart, Utorak
|
Akademija Pandev – Makedonija GP
|
|
2:1
|
|
Struga – Pelister
|
|
0:1
|
|
Sileks – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Borec – Belasitza
|
|
2:1
|
|
Renova – Vardar
|
|
3:0
|
|
Rabotnicki – Skendija
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 22
|
5 Mart, Petak
|
Makedonija GP – Sileks
|
|
1:0
|
|
6 Mart, Subota
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
0:2
|
|
Skendija – Renova
|
|
0:0
|
|
Pelister – Borec
|
|
1:0
|
|
Vardar – Struga
|
|
1:1
|
|
Belasitza – Akademija Pandev
|
|
0:0
|
|
|
kolo 23
|
12 Mart, Petak
|
Rabotnicki – Akademija Pandev
|
|
0:2
|
|
13 Mart, Subota
|
Shkupi – Vardar
|
|
2:0
|
|
Makedonija GP – Sileks
|
|
0:3
|
|
Struga – Renova
|
|
0:0
|
|
Skendija – Pelister
|
|
1:0
|
|
Borec – Belasitza
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 24
|
19 Mart, Petak
|
Akademija Pandev – Struga
|
|
1:0
|
|
Sileks – Shkupi
|
|
1:3
|
|
Renova – Makedonija GP
|
|
1:2
|
|
Vardar – Skendija
|
|
1:6
|
|
Belasitza – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
20 Mart, Subota
|
Borec – Pelister
|
|
0:0
|
|
|
kolo 25
|
2 April, Petak
|
Makedonija GP – Akademija Pandev
|
|
1:2
|
|
3 April, Subota
|
Shkupi – Renova
|
|
1:2
|
|
Struga – Belasitza
|
|
3:1
|
|
Skendija – Sileks
|
|
2:1
|
|
Pelister – Vardar
|
|
2:0
|
|
Rabotnicki – Borec
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 26
|
9 April, Petak
|
Rabotnicki – Pelister
|
|
3:1
|
|
10 April, Subota
|
Akademija Pandev – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Borec – Struga
|
|
0:1
|
|
Renova – Skendija
|
|
0:3
|
|
Belasitza – Makedonija GP
|
|
0:2
|
|
Sileks – Vardar
|
|
6:0
|
|
|
|
kolo 28
|
16 April, Petak
|
Renova – Sileks
|
|
2:1
|
|
17 April, Subota
|
Akademija Pandev – Vardar
|
|
3:0
|
|
Struga – Pelister
|
|
3:0
|
|
Borec – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Rabotnicki – Makedonija GP
|
|
2:2
|
|
Belasitza – Skendija
|
|
0:3
|
|
|
kolo 29
|
24 April, Subota
|
Sileks – Akademija Pandev
|
|
3:2
|
|
24 April, Subota
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
Makedonija GP – Struga
|
|
2:3
|
|
Skendija – Borec
|
|
3:1
|
|
Pelister – Renova
|
|
1:0
|
|
Vardar – Belasitza
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 30
|
27 April, Utorak
|
Akademija Pandev – Renova
|
|
1:1
|
|
Makedonija GP – Pelister
|
|
3:0
|
|
Struga – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Borec – Vardar
|
|
2:0
|
|
Belasitza – Sileks
|
|
1:3
|
|
Rabotnicki – Skendija
|
|
3:5
|
|
|
kolo 31
|
30 April, Petak
|
Shkupi – Makedonija GP
|
|
0:0
|
|
Sileks – Borec
|
|
1:1
|
|
Skendija – Struga
|
|
0:2
|
|
Pelister – Akademija Pandev
|
|
3:1
|
|
Renova – Belasitza
|
|
3:1
|
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 32
|
8 Maj, Subota
|
Shkupi – Pelister
|
|
0:0
|
|
Makedonija GP – Skendija
|
|
3:4
|
|
Struga – Vardar
|
|
1:0
|
|
Borec – Renova
|
|
2:0
|
|
Rabotnicki – Sileks
|
|
3:1
|
|
Belasitza – Akademija Pandev
|
|
0:2
|
|
|
kolo 33
|
15 Maj, Subota
|
Vardar – Makedonija GP
|
|
0:2
|
|
Renova – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Pelister – Belasitza
|
|
2:0
|
|
Skendija – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Sileks – Struga
|
|
0:1
|
|
Akademija Pandev – Borec
|
|
3:1
|
|
|