kolo 1
|
11 Avgust, Petak
|
Rabotnicki – Renova
|
|
0:0
|
|
Skendija – Vardar
|
|
2:0
|
|
12 Avgust, Subota
|
Sileks – Skopje
|
|
1:0
|
|
Shkupi – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
Pobeda Prilep – Pelister
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 2
|
18 Avgust, Petak
|
Renova – Sileks
|
|
0:3
|
|
19 Avgust, Subota
|
Vardar – Pobeda Prilep
|
|
4:0
|
|
Pelister – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Akademija Pandev – Skopje
|
|
2:0
|
|
21 Avgust, Ponedeljak
|
Shkupi – Skendija
|
|
0:3
|
|
|
kolo 3
|
25 Avgust, Petak
|
Pobeda Prilep – Shkupi
|
|
2:1
|
|
Skopje – Renova
|
|
0:0
|
|
Sileks – Pelister
|
|
1:4
|
|
26 Avgust, Subota
|
Skendija – Akademija Pandev
|
|
2:1
|
|
24 Oktobar, Utorak
|
Rabotnicki – Vardar
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 4
|
8 Septembar, Petak
|
Vardar – Sileks
|
|
3:1
|
|
9 Septembar, Subota
|
Akademija Pandev – Renova
|
|
1:0
|
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Skendija – Pobeda Prilep
|
|
3:3
|
|
Pelister – Skopje
|
|
0:0
|
|
|
kolo 5
|
15 Septembar, Petak
|
Renova – Pelister
|
|
1:0
|
|
16 Septembar, Subota
|
Pobeda Prilep – Akademija Pandev
|
|
2:2
|
|
Skopje – Vardar
|
|
1:1
|
|
Sileks – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Rabotnicki – Skendija
|
|
2:6
|
|
|
|
|
kolo 7
|
22 Septembar, Petak
|
Renova – Shkupi
|
|
0:0
|
|
23 Septembar, Subota
|
Rabotnicki – Akademija Pandev
|
|
1:2
|
|
Pelister – Vardar
|
|
0:1
|
|
Sileks – Pobeda Prilep
|
|
1:0
|
|
Skopje – Skendija
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 8
|
26 Septembar, Utorak
|
Pobeda Prilep – Skopje
|
|
4:2
|
|
Shkupi – Pelister
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Sileks
|
|
0:0
|
|
Skendija – Renova
|
|
2:0
|
|
25 Novembar, Subota
|
Akademija Pandev – Vardar
|
|
0:2
|
|
|
kolo 9
|
29 Septembar, Petak
|
Renova – Pobeda Prilep
|
|
0:0
|
|
Sileks – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
Skopje – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Pelister – Skendija
|
|
1:3
|
|
30 Septembar, Subota
|
Vardar – Shkupi
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 10
|
13 Oktobar, Petak
|
Akademija Pandev – Shkupi
|
|
2:0
|
|
Skopje – Sileks
|
|
1:1
|
|
Pelister – Pobeda Prilep
|
|
2:1
|
|
Renova – Rabotnicki
|
|
3:1
|
|
Vardar – Skendija
|
|
4:2
|
|
|
kolo 11
|
21 Oktobar, Subota
|
Sileks – Renova
|
|
0:0
|
|
Skopje – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
Pobeda Prilep – Vardar
|
|
1:0
|
|
Rabotnicki – Pelister
|
|
2:0
|
|
Skendija – Shkupi
|
|
4:1
|
|
|
|
kolo 12
|
24 Oktobar, Utorak
|
Pelister – Sileks
|
|
1:2
|
|
Shkupi – Pobeda Prilep
|
|
1:0
|
|
Akademija Pandev – Skendija
|
|
3:2
|
|
Renova – Skopje
|
|
5:1
|
|
12 Decembar, Utorak
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
1:0
|
|
|
kolo 13
|
27 Oktobar, Petak
|
Renova – Akademija Pandev
|
|
3:1
|
|
28 Oktobar, Subota
|
Rabotnicki – Shkupi
|
|
1:0
|
|
Pobeda Prilep – Skendija
|
|
0:2
|
|
Skopje – Pelister
|
|
1:0
|
|
Sileks – Vardar
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 14
|
4 Novembar, Subota
|
Vardar – Skopje
|
|
3:0
|
|
Skendija – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Shkupi – Sileks
|
|
0:1
|
|
Akademija Pandev – Pobeda Prilep
|
|
0:1
|
|
Pelister – Renova
|
|
2:1
|
|
|
kolo 15
|
15 Novembar, Sreda
|
Pelister – Akademija Pandev
|
|
3:4
|
|
Rabotnicki – Pobeda Prilep
|
|
4:0
|
|
Renova – Vardar
|
|
2:5
|
|
Sileks – Skendija
|
|
0:2
|
|
21 Novembar, Utorak
|
Skopje – Shkupi
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 16
|
18 Novembar, Subota
|
Pobeda Prilep – Sileks
|
|
0:2
|
|
Akademija Pandev – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Shkupi – Renova
|
|
4:1
|
|
Vardar – Pelister
|
|
1:0
|
|
Skendija – Skopje
|
|
4:0
|
|
|
kolo 17
|
25 Novembar, Subota
|
Renova – Skendija
|
|
1:6
|
|
25 Novembar, Subota
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Skopje – Pobeda Prilep
|
|
0:1
|
|
Pelister – Shkupi
|
|
2:2
|
|
9 Decembar, Subota
|
Vardar – Akademija Pandev
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 18
|
12 Decembar, Utorak
|
Rabotnicki – Skopje
|
|
3:0
|
|
Skendija – Pelister
|
|
3:0
|
|
Shkupi – Vardar
|
|
2:0
|
|
Pobeda Prilep – Renova
|
|
1:1
|
|
Akademija Pandev – Sileks
|
|
0:1
|
|
|
kolo 19
|
13 Februar, Utorak
|
Pobeda Prilep – Pelister
|
|
1:1
|
|
Shkupi – Akademija Pandev
|
|
5:2
|
|
Rabotnicki – Renova
|
|
0:0
|
|
Skendija – Vardar
|
|
1:1
|
|
6 Mart, Utorak
|
Sileks – Skopje
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 20
|
17 Februar, Subota
|
Vardar – Pobeda Prilep
|
|
3:0
|
|
Renova – Sileks
|
|
0:0
|
|
Pelister – Rabotnicki
|
|
3:2
|
|
Akademija Pandev – Skopje
|
|
0:0
|
|
Shkupi – Skendija
|
|
0:3
|
|
|
kolo 21
|
24 Februar, Subota
|
Pobeda Prilep – Shkupi
|
|
3:3
|
|
Skopje – Renova
|
|
1:1
|
|
Skendija – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
Rabotnicki – Vardar
|
|
2:1
|
|
3 April, Utorak
|
Sileks – Pelister
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 22
|
3 Mart, Subota
|
Skendija – Pobeda Prilep
|
|
3:0
|
|
3 Mart, Subota
|
Akademija Pandev – Renova
|
|
1:1
|
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Pelister – Skopje
|
|
0:0
|
|
Vardar – Sileks
|
|
2:3
|
|
|
kolo 23
|
10 Mart, Subota
|
Rabotnicki – Skendija
|
|
0:2
|
|
10 Mart, Subota
|
Renova – Pelister
|
|
1:0
|
|
Sileks – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Skopje – Vardar
|
|
0:0
|
|
Pobeda Prilep – Akademija Pandev
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 24
|
16 Mart, Petak
|
Akademija Pandev – Pelister
|
|
1:1
|
|
Pobeda Prilep – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
Vardar – Renova
|
|
1:0
|
|
Skendija – Sileks
|
|
1:0
|
|
17 Mart, Subota
|
Shkupi – Skopje
|
|
0:2
|
|
|
kolo 25
|
31 Mart, Subota
|
Skopje – Skendija
|
|
0:0
|
|
Sileks – Pobeda Prilep
|
|
1:0
|
|
Pelister – Vardar
|
|
0:0
|
|
Renova – Shkupi
|
|
3:1
|
|
Rabotnicki – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 26
|
6 April, Petak
|
Akademija Pandev – Vardar
|
|
1:1
|
|
Pobeda Prilep – Skopje
|
|
0:1
|
|
Rabotnicki – Sileks
|
|
2:0
|
|
Skendija – Renova
|
|
5:0
|
|
8 Maj, Utorak
|
Shkupi – Pelister
|
|
5:2
|
|
|
kolo 27
|
14 April, Subota
|
Vardar – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Renova – Pobeda Prilep
|
|
2:1
|
|
Pelister – Skendija
|
|
0:6
|
|
Sileks – Akademija Pandev
|
|
0:0
|
|
Skopje – Rabotnicki
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 28
|
17 April, Utorak
|
Akademija Pandev – Shkupi
|
|
1:2
|
|
Skopje – Sileks
|
|
1:1
|
|
Pelister – Pobeda Prilep
|
|
1:1
|
|
Renova – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Vardar – Skendija
|
|
2:3
|
|
|
kolo 29
|
21 April, Subota
|
Pobeda Prilep – Vardar
|
|
2:0
|
|
Skopje – Akademija Pandev
|
|
0:2
|
|
Sileks – Renova
|
|
1:0
|
|
Skendija – Shkupi
|
|
2:0
|
|
Rabotnicki – Pelister
|
|
4:0
|
|
|
|
kolo 30
|
24 April, Utorak
|
Akademija Pandev – Skendija
|
|
2:2
|
|
Shkupi – Pobeda Prilep
|
|
3:1
|
|
Pelister – Sileks
|
|
2:1
|
|
Renova – Skopje
|
|
2:0
|
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
0:1
|
|
|
kolo 31
|
28 April, Subota
|
Pobeda Prilep – Skendija
|
|
2:1
|
|
Skopje – Pelister
|
|
4:0
|
|
Sileks – Vardar
|
|
0:2
|
|
Renova – Akademija Pandev
|
|
2:1
|
|
Rabotnicki – Shkupi
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 32
|
28 April, Subota
|
Pelister – Renova
|
|
3:2
|
|
Shkupi – Sileks
|
|
1:1
|
|
Vardar – Skopje
|
|
0:1
|
|
Akademija Pandev – Pobeda Prilep
|
|
1:0
|
|
2 Maj, Sreda
|
Skendija – Rabotnicki
|
|
3:0
|
|
|
kolo 33
|
1 Maj, Utorak
|
Skopje – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Pelister – Akademija Pandev
|
|
1:3
|
|
Renova – Vardar
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Pobeda Prilep
|
|
4:2
|
|
6 Maj, Nedelja
|
Sileks – Skendija
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 34
|
5 Maj, Subota
|
Akademija Pandev – Rabotnicki
|
|
0:1
|
|
Pobeda Prilep – Sileks
|
|
1:0
|
|
Shkupi – Renova
|
|
3:0
|
|
Skendija – Skopje
|
|
3:1
|
|
Vardar – Pelister
|
|
2:3
|
|
|
kolo 35
|
12 Maj, Subota
|
Skopje – Pobeda Prilep
|
|
1:0
|
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Pelister – Shkupi
|
|
0:2
|
|
Vardar – Akademija Pandev
|
|
3:2
|
|
16 Maj, Sreda
|
Renova – Skendija
|
|
0:3
|
|
|
|
kolo 36
|
19 Maj, Subota
|
Rabotnicki – Skopje
|
|
3:2
|
|
Skendija – Pelister
|
|
4:0
|
|
Shkupi – Vardar
|
|
4:1
|
|
Pobeda Prilep – Renova
|
|
1:0
|
|
Akademija Pandev – Sileks
|
|
1:2
|
|
|