|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 15
|
4 Listopad, Czwartek
|
Slaven Belupo – HNK Gorica
|
|
1:2
|
|
5 Listopad, Piątek
|
Osijek – Istra
|
|
3:0
|
|
Hajduk Split – Dragovoljac
|
|
2:0
|
|
6 Listopad, Sobota
|
Sibenik – Rijeka
|
|
0:1
|
|
Lokomotiwa – Dinamo Zagrzeb
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
18 Listopad, Czwartek
|
Dragovoljac – Slaven Belupo
|
|
1:2
|
|
19 Listopad, Piątek
|
Dinamo Zagrzeb – Osijek
|
|
1:1
|
|
Istra – Sibenik
|
|
3:4
|
|
20 Listopad, Sobota
|
Rijeka – Hajduk Split
|
|
2:3
|
|
HNK Gorica – Lokomotiwa
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 17
|
25 Listopad, Czwartek
|
Hajduk Split – Istra
|
|
4:0
|
|
Osijek – Lokomotiwa
|
|
3:1
|
|
26 Listopad, Piątek
|
Dragovoljac – HNK Gorica
|
|
0:1
|
|
Slaven Belupo – Rijeka
|
|
1:2
|
|
27 Listopad, Sobota
|
Sibenik – Dinamo Zagrzeb
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 18
|
3 Grudzieñ, Piątek
|
HNK Gorica – Osijek
|
|
1:1
|
|
Rijeka – Dragovoljac
|
|
4:1
|
|
4 Grudzieñ, Sobota
|
Dinamo Zagrzeb – Hajduk Split
|
|
0:2
|
|
Lokomotiwa – Sibenik
|
|
1:1
|
|
5 Grudzieñ, Niedziela
|
Istra – Slaven Belupo
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 19
|
9 Grudzieñ, Czwartek
|
Istra – Dragovoljac
|
|
3:0
|
|
10 Grudzieñ, Piątek
|
Rijeka – HNK Gorica
|
|
1:2
|
|
Lokomotiwa – Hajduk Split
|
|
3:3
|
|
11 Grudzieñ, Sobota
|
Dinamo Zagrzeb – Slaven Belupo
|
|
3:0
|
|
Osijek – Sibenik
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 20
|
16 Grudzieñ, Czwartek
|
Slaven Belupo – Lokomotiwa
|
|
2:1
|
|
17 Grudzieñ, Piątek
|
Rijeka – Istra
|
|
1:0
|
|
HNK Gorica – Sibenik
|
|
2:3
|
|
18 Grudzieñ, Sobota
|
Hajduk Split – Osijek
|
|
0:0
|
|
Dragovoljac – Dinamo Zagrzeb
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 21
|
27 Styczeñ, Czwartek
|
Istra – HNK Gorica
|
|
2:1
|
|
28 Styczeñ, Piątek
|
Osijek – Slaven Belupo
|
|
1:2
|
|
Sibenik – Hajduk Split
|
|
1:3
|
|
29 Styczeñ, Sobota
|
Lokomotiwa – Dragovoljac
|
|
2:1
|
|
Dinamo Zagrzeb – Rijeka
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 22
|
3 Luty, Czwartek
|
Slaven Belupo – Sibenik
|
|
1:1
|
|
4 Luty, Piątek
|
Rijeka – Lokomotiwa
|
|
3:2
|
|
HNK Gorica – Hajduk Split
|
|
0:4
|
|
5 Luty, Sobota
|
Istra – Dinamo Zagrzeb
|
|
1:2
|
|
Dragovoljac – Osijek
|
|
1:3
|
|
|
Kolejka 23
|
10 Luty, Czwartek
|
Sibenik – Dragovoljac
|
|
0:5
|
|
11 Luty, Piątek
|
Dinamo Zagrzeb – HNK Gorica
|
|
2:1
|
|
Lokomotiwa – Istra
|
|
1:1
|
|
12 Luty, Sobota
|
Hajduk Split – Slaven Belupo
|
|
3:1
|
|
Osijek – Rijeka
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 24
|
17 Luty, Czwartek
|
HNK Gorica – Slaven Belupo
|
|
0:3
|
|
18 Luty, Piątek
|
Dragovoljac – Hajduk Split
|
|
0:3
|
|
Istra – Osijek
|
|
2:3
|
|
19 Luty, Sobota
|
Dinamo Zagrzeb – Lokomotiwa
|
|
0:0
|
|
Rijeka – Sibenik
|
|
4:2
|
|
|
Kolejka 25
|
24 Luty, Czwartek
|
Slaven Belupo – Dragovoljac
|
|
1:0
|
|
25 Luty, Piątek
|
Hajduk Split – Rijeka
|
|
1:3
|
|
Lokomotiwa – HNK Gorica
|
|
2:0
|
|
26 Luty, Sobota
|
Osijek – Dinamo Zagrzeb
|
|
1:0
|
|
Sibenik – Istra
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 26
|
3 Marzec, Czwartek
|
Lokomotiwa – Osijek
|
|
0:0
|
|
4 Marzec, Piątek
|
Dinamo Zagrzeb – Sibenik
|
|
3:0
|
|
Rijeka – Slaven Belupo
|
|
3:0
|
|
5 Marzec, Sobota
|
Istra – Hajduk Split
|
|
1:1
|
|
HNK Gorica – Dragovoljac
|
|
4:0
|
|
|
Kolejka 27
|
10 Marzec, Czwartek
|
Sibenik – Lokomotiwa
|
|
1:4
|
|
11 Marzec, Piątek
|
Hajduk Split – Dinamo Zagrzeb
|
|
0:0
|
|
Slaven Belupo – Istra
|
|
0:0
|
|
12 Marzec, Sobota
|
Osijek – HNK Gorica
|
|
0:0
|
|
Dragovoljac – Rijeka
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 28
|
17 Marzec, Czwartek
|
Dragovoljac – Istra
|
|
0:0
|
|
18 Marzec, Piątek
|
HNK Gorica – Rijeka
|
|
1:0
|
|
Hajduk Split – Lokomotiwa
|
|
4:0
|
|
19 Marzec, Sobota
|
Slaven Belupo – Dinamo Zagrzeb
|
|
0:1
|
|
Sibenik – Osijek
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 29
|
1 Kwiecieñ, Piątek
|
Istra – Rijeka
|
|
0:2
|
|
Sibenik – HNK Gorica
|
|
0:1
|
|
2 Kwiecieñ, Sobota
|
Dinamo Zagrzeb – Dragovoljac
|
|
2:0
|
|
Osijek – Hajduk Split
|
|
0:0
|
|
3 Kwiecieñ, Niedziela
|
Lokomotiwa – Slaven Belupo
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 30
|
7 Kwiecieñ, Czwartek
|
HNK Gorica – Istra
|
|
1:1
|
|
8 Kwiecieñ, Piątek
|
Hajduk Split – Sibenik
|
|
2:1
|
|
Dragovoljac – Lokomotiwa
|
|
1:1
|
|
9 Kwiecieñ, Sobota
|
Rijeka – Dinamo Zagrzeb
|
|
1:2
|
|
Slaven Belupo – Osijek
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 31
|
14 Kwiecieñ, Czwartek
|
Dinamo Zagrzeb – Istra
|
|
3:0
|
|
Hajduk Split – HNK Gorica
|
|
1:0
|
|
15 Kwiecieñ, Piątek
|
Osijek – Dragovoljac
|
|
2:1
|
|
Sibenik – Slaven Belupo
|
|
2:1
|
|
Lokomotiwa – Rijeka
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 32
|
21 Kwiecieñ, Czwartek
|
Dragovoljac – Sibenik
|
|
3::1
|
|
22 Kwiecieñ, Piątek
|
Rijeka – Osijek
|
|
3:1
|
|
Istra – Lokomotiwa
|
|
2:2
|
|
23 Kwiecieñ, Sobota
|
HNK Gorica – Dinamo Zagrzeb
|
|
0:1
|
|
Slaven Belupo – Hajduk Split
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 33
|
28 Kwiecieñ, Czwartek
|
Hajduk Split – Dragovoljac
|
|
2:1
|
|
29 Kwiecieñ, Piątek
|
Slaven Belupo – HNK Gorica
|
|
2:1
|
|
Sibenik – Rijeka
|
|
3:5
|
|
30 Kwiecieñ, Sobota
|
Lokomotiwa – Dinamo Zagrzeb
|
|
1:1
|
|
Osijek – Istra
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 34
|
5 Maj, Czwartek
|
Dragovoljac – Slaven Belupo
|
|
1:1
|
|
6 Maj, Piątek
|
Istra – Sibenik
|
|
1:2
|
|
HNK Gorica – Lokomotiwa
|
|
3:3
|
|
7 Maj, Sobota
|
Rijeka – Hajduk Split
|
|
0:3
|
|
Dinamo Zagrzeb – Osijek
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 35
|
12 Maj, Czwartek
|
Dragovoljac – HNK Gorica
|
|
0:2
|
|
13 Maj, Piątek
|
Slaven Belupo – Rijeka
|
|
2:2
|
|
Hajduk Split – Istra
|
|
3:1
|
|
14 Maj, Sobota
|
Sibenik – Dinamo Zagrzeb
|
|
0:2
|
|
Osijek – Lokomotiwa
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 36
|
19 Maj, Czwartek
|
Istra – Slaven Belupo
|
|
3:1
|
|
Lokomotiwa – Sibenik
|
|
2:1
|
|
20 Maj, Piątek
|
Dinamo Zagrzeb – Hajduk Split
|
|
3:1
|
|
Rijeka – Dragovoljac
|
|
1:0
|
|
HNK Gorica – Osijek
|
|
1:1
|
|
|