Kolejka 1
|
18 Sierpień, Piątek
|
Esperance – La Marsa
|
|
1:0
|
|
Ben Guerdane – Club Africain
|
|
0:1
|
|
AS Soliman – Stade Tunisien
|
|
1:2
|
|
19 Sierpień, Sobota
|
Sfaxien – Bizertin
|
|
2:0
|
|
Metlaoui – US Tataouine
|
|
1:0
|
|
22 Sierpień, Wtorek
|
Olympique Beja – Etoile Sahel
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 2
|
25 Sierpień, Piątek
|
Club Africain – Gafsa
|
|
0:0
|
|
26 Sierpień, Sobota
|
Bizertin – Monastir
|
|
0:2
|
|
US Tataouine – Esperance
|
|
1:1
|
|
La Marsa – Sfaxien
|
|
0:1
|
|
28 Sierpień, Poniedziałek
|
Etoile Sahel – Ben Guerdane
|
|
1:0
|
|
29 Sierpień, Wtorek
|
Stade Tunisien – Olympique Beja
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 3
|
1 Wrzesień, Piątek
|
Esperance – Metlaoui
|
|
3:2
|
|
Sfaxien – US Tataouine
|
|
3:0
|
|
Monastir – La Marsa
|
|
3:1
|
|
2 Wrzesień, Sobota
|
Ben Guerdane – Stade Tunisien
|
|
2:1
|
|
Olympique Beja – AS Soliman
|
|
2:1
|
|
Gafsa – Etoile Sahel
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 4
|
15 Wrzesień, Piątek
|
Stade Tunisien – Gafsa
|
|
2:2
|
|
AS Soliman – Ben Guerdane
|
|
0:1
|
|
16 Wrzesień, Sobota
|
La Marsa – Bizertin
|
|
0:0
|
|
US Tataouine – Monastir
|
|
2:2
|
|
Metlaoui – Sfaxien
|
|
1:0
|
|
20 Wrzesień, Środa
|
Etoile Sahel – Club Africain
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 5
|
22 Wrzesień, Piątek
|
Gafsa – AS Soliman
|
|
1:0
|
|
Ben Guerdane – Olympique Beja
|
|
0:1
|
|
23 Wrzesień, Sobota
|
Club Africain – Stade Tunisien
|
|
1:1
|
|
Sfaxien – Esperance
|
|
0:1
|
|
Bizertin – US Tataouine
|
|
1:0
|
|
Monastir – Metlaoui
|
|
3:2
|
|
|
|
Kolejka 6
|
6 Pażdziernik, Piątek
|
AS Soliman – Club Africain
|
|
1:2
|
|
Stade Tunisien – Etoile Sahel
|
|
0:1
|
|
Esperance – Monastir
|
|
2:0
|
|
7 Pażdziernik, Sobota
|
Olympique Beja – Gafsa
|
|
1:0
|
|
Metlaoui – Bizertin
|
|
1:1
|
|
US Tataouine – La Marsa
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 7
|
20 Pażdziernik, Piątek
|
Monastir – Sfaxien
|
|
1:0
|
|
Gafsa – Ben Guerdane
|
|
1:1
|
|
21 Pażdziernik, Sobota
|
Club Africain – Olympique Beja
|
|
3:1
|
|
Etoile Sahel – AS Soliman
|
|
3:0
|
|
La Marsa – Metlaoui
|
|
1:1
|
|
7 Listopad, Wtorek
|
Bizertin – Esperance
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 8
|
27 Pażdziernik, Piątek
|
Stade Tunisien – AS Soliman
|
|
1:0
|
|
Etoile Sahel – Olympique Beja
|
|
0:0
|
|
Bizertin – Sfaxien
|
|
0:0
|
|
28 Pażdziernik, Sobota
|
Club Africain – Ben Guerdane
|
|
2:0
|
|
US Tataouine – Metlaoui
|
|
0:0
|
|
4 Grudzień, Poniedziałek
|
La Marsa – Esperance
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 9
|
3 Listopad, Piątek
|
Olympique Beja – Stade Tunisien
|
|
0:1
|
|
Gafsa – Club Africain
|
|
0:1
|
|
4 Listopad, Sobota
|
Monastir – Bizertin
|
|
1:0
|
|
Ben Guerdane – Etoile Sahel
|
|
0:0
|
|
Sfaxien – La Marsa
|
|
3:0
|
|
12 Grudzień, Wtorek
|
Esperance – US Tataouine
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 10
|
10 Listopad, Piątek
|
La Marsa – Monastir
|
|
0:3
|
|
US Tataouine – Sfaxien
|
|
0:1
|
|
Etoile Sahel – Gafsa
|
|
2:1
|
|
11 Listopad, Sobota
|
Stade Tunisien – Ben Guerdane
|
|
2:1
|
|
AS Soliman – Olympique Beja
|
|
2:0
|
|
Metlaoui – Esperance
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 11
|
24 Listopad, Piątek
|
Sfaxien – Metlaoui
|
|
2:0
|
|
Bizertin – La Marsa
|
|
3:1
|
|
25 Listopad, Sobota
|
Monastir – US Tataouine
|
|
3:0
|
|
Ben Guerdane – AS Soliman
|
|
2:1
|
|
Gafsa – Stade Tunisien
|
|
1:3
|
|
13 Grudzień, Środa
|
Club Africain – Etoile Sahel
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
20 Grudzień, Środa
|
Esperance – Sfaxien
|
|
1:0
|
|
25 Grudzień, Poniedziałek
|
AS Soliman – Gafsa
|
|
0:2
|
|
Olympique Beja – Ben Guerdane
|
|
1:1
|
|
Stade Tunisien – Club Africain
|
|
2:1
|
|
26 Grudzień, Wtorek
|
Metlaoui – Monastir
|
|
0:3
|
|
US Tataouine – Bizertin
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 13
|
29 Grudzień, Piątek
|
La Marsa – US Tataouine
|
|
0:1
|
|
Monastir – Esperance
|
|
1:2
|
|
Etoile Sahel – Stade Tunisien
|
|
0:0
|
|
Bizertin – Metlaoui
|
|
4:2
|
|
Club Africain – AS Soliman
|
|
1:0
|
|
Gafsa – Olympique Beja
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
2 Styczeń, Wtorek
|
Esperance – Bizertin
|
|
1:1
|
|
Sfaxien – Monastir
|
|
0:0
|
|
Olympique Beja – Club Africain
|
|
0:1
|
|
Ben Guerdane – Gafsa
|
|
5:0
|
|
AS Soliman – Etoile Sahel
|
|
1:2
|
|
Metlaoui – La Marsa
|
|
0:1
|
|
|