Kolejka 1
|
28 Marzec, Piątek
|
Mińsk – Dinamo Brest
|
|
2:0
|
|
Naftan – Torpedo Zhodino
|
|
2:0
|
|
Shakhtyor Sl – BATE
|
|
2:0
|
|
29 Marzec, Sobota
|
Gomel – Belshina
|
|
3:1
|
|
Neman Grodno – Slutsk
|
|
0:1
|
|
Dnepr Mogilev – Mińsk
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 2
|
4 Kwiecieñ, Piątek
|
Naftan – Dnepr Mogilev
|
|
0:0
|
|
Slutsk – Shakhtyor Sl
|
|
0:1
|
|
BATE – Mińsk
|
|
1:0
|
|
5 Kwiecieñ, Sobota
|
Dinamo Brest – Gomel
|
|
2:0
|
|
Mińsk – Neman Grodno
|
|
1:0
|
|
Torpedo Zhodino – Belshina
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 3
|
10 Kwiecieñ, Czwartek
|
Shakhtyor Sl – Mińsk
|
|
0:0
|
|
Neman Grodno – Naftan
|
|
0:2
|
|
Dnepr Mogilev – Torpedo Zhodino
|
|
2:2
|
|
Mińsk – Slutsk
|
|
1:0
|
|
11 Kwiecieñ, Piątek
|
Belshina – Dinamo Brest
|
|
7:0
|
|
13 Kwiecieñ, Niedziela
|
Gomel – BATE
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 4
|
18 Kwiecieñ, Piątek
|
Torpedo Zhodino – Dinamo Brest
|
|
2:0
|
|
18 Kwiecieñ, Piątek
|
BATE – Belshina
|
|
5:2
|
|
Gomel – Slutsk
|
|
1:0
|
|
Dnepr Mogilev – Neman Grodno
|
|
2:3
|
|
Mińsk – Mińsk
|
|
2:0
|
|
Naftan – Shakhtyor Sl
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 5
|
25 Kwiecieñ, Piątek
|
Neman Grodno – Torpedo Zhodino
|
|
0:0
|
|
Gomel – Mińsk
|
|
0:2
|
|
Shakhtyor Sl – Dnepr Mogilev
|
|
0:0
|
|
26 Kwiecieñ, Sobota
|
Dinamo Brest – BATE
|
|
0:4
|
|
Belshina – Slutsk
|
|
1:2
|
|
Mińsk – Naftan
|
|
0:1
|
|
|
|
|
Kolejka 7
|
9 Maj, Piątek
|
BATE – Slutsk
|
|
3:0
|
|
Dinamo Brest – Mińsk
|
|
2:1
|
|
Gomel – Dnepr Mogilev
|
|
0:0
|
|
10 Maj, Sobota
|
Shakhtyor Sl – Torpedo Zhodino
|
|
2:0
|
|
Neman Grodno – Mińsk
|
|
0:1
|
|
Belshina – Naftan
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 8
|
14 Maj, Środa
|
Neman Grodno – Gomel
|
|
1:1
|
|
BATE – Mińsk
|
|
0:0
|
|
15 Maj, Czwartek
|
Shakhtyor Sl – Mińsk
|
|
3:1
|
|
Dnepr Mogilev – Belshina
|
|
0:0
|
|
Naftan – Dinamo Brest
|
|
1:1
|
|
Torpedo Zhodino – Slutsk
|
|
4:1
|
|
|
Kolejka 9
|
24 Maj, Sobota
|
Dinamo Brest – Dnepr Mogilev
|
|
0:2
|
|
Belshina – Neman Grodno
|
|
3:4
|
|
25 Maj, Niedziela
|
Mińsk – Slutsk
|
|
3:0
|
|
Mińsk – Torpedo Zhodino
|
|
0:2
|
|
Gomel – Shakhtyor Sl
|
|
1:0
|
|
BATE – Naftan
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
30 Maj, Piątek
|
Mińsk – Gomel
|
|
1:2
|
|
Naftan – Slutsk
|
|
1:0
|
|
Torpedo Zhodino – Mińsk
|
|
1:0
|
|
31 Maj, Sobota
|
Shakhtyor Sl – Belshina
|
|
1:2
|
|
Neman Grodno – Dinamo Brest
|
|
1:1
|
|
Dnepr Mogilev – BATE
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 11
|
5 Czerwiec, Czwartek
|
Slutsk – Dnepr Mogilev
|
|
1:1
|
|
Belshina – Mińsk
|
|
0:3
|
|
Gomel – Torpedo Zhodino
|
|
0:0
|
|
6 Czerwiec, Piątek
|
BATE – Neman Grodno
|
|
0:0
|
|
Dinamo Brest – Shakhtyor Sl
|
|
0:0
|
|
Mińsk – Naftan
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
10 Czerwiec, Wtorek
|
Slutsk – Neman Grodno
|
|
0:2
|
|
Torpedo Zhodino – Naftan
|
|
0:1
|
|
Mińsk – Dnepr Mogilev
|
|
3:0
|
|
Belshina – Gomel
|
|
1:2
|
|
11 Czerwiec, Środa
|
Dinamo Brest – Mińsk
|
|
2:3
|
|
BATE – Shakhtyor Sl
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 13
|
14 Czerwiec, Sobota
|
Neman Grodno – Mińsk
|
|
0:2
|
|
Belshina – Torpedo Zhodino
|
|
0:1
|
|
Dnepr Mogilev – Naftan
|
|
0:2
|
|
15 Czerwiec, Niedziela
|
Mińsk – BATE
|
|
1:4
|
|
Gomel – Dinamo Brest
|
|
6:3
|
|
Shakhtyor Sl – Slutsk
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
20 Czerwiec, Piątek
|
Naftan – Neman Grodno
|
|
2:0
|
|
Torpedo Zhodino – Dnepr Mogilev
|
|
2:1
|
|
21 Czerwiec, Sobota
|
BATE – Gomel
|
|
0:0
|
|
Dinamo Brest – Belshina
|
|
2:2
|
|
Mińsk – Shakhtyor Sl
|
|
3:0
|
|
Slutsk – Mińsk
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 15
|
27 Czerwiec, Piątek
|
Neman Grodno – Dnepr Mogilev
|
|
4:1
|
|
Dinamo Brest – Torpedo Zhodino
|
|
2:1
|
|
Shakhtyor Sl – Naftan
|
|
2:0
|
|
28 Czerwiec, Sobota
|
Belshina – BATE
|
|
1:2
|
|
Mińsk – Mińsk
|
|
0:2
|
|
29 Czerwiec, Niedziela
|
Gomel – Slutsk
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
4 Lipiec, Piątek
|
Slutsk – Belshina
|
|
1:0
|
|
Torpedo Zhodino – Neman Grodno
|
|
1:0
|
|
Dnepr Mogilev – Shakhtyor Sl
|
|
0:1
|
|
BATE – Dinamo Brest
|
|
4:0
|
|
5 Lipiec, Sobota
|
Mińsk – Gomel
|
|
1:0
|
|
Naftan – Mińsk
|
|
0:4
|
|
|
Kolejka 17
|
9 Lipiec, Środa
|
BATE – Torpedo Zhodino
|
|
1:1
|
|
10 Lipiec, Czwartek
|
Shakhtyor Sl – Neman Grodno
|
|
1:0
|
|
11 Lipiec, Piątek
|
Belshina – Mińsk
|
|
0:1
|
|
Mińsk – Dnepr Mogilev
|
|
1:0
|
|
12 Lipiec, Sobota
|
Gomel – Naftan
|
|
2:2
|
|
Dinamo Brest – Slutsk
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
17 Lipiec, Czwartek
|
Slutsk – BATE
|
|
1:3
|
|
18 Lipiec, Piątek
|
Naftan – Belshina
|
|
3:1
|
|
19 Lipiec, Sobota
|
Dnepr Mogilev – Gomel
|
|
1:1
|
|
Mińsk – Dinamo Brest
|
|
1:1
|
|
Mińsk – Neman Grodno
|
|
1:1
|
|
Torpedo Zhodino – Shakhtyor Sl
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 19
|
1 Sierpieñ, Piątek
|
Slutsk – Torpedo Zhodino
|
|
2:1
|
|
Mińsk – Shakhtyor Sl
|
|
3:0
|
|
Belshina – Dnepr Mogilev
|
|
0:0
|
|
Gomel – Neman Grodno
|
|
0:2
|
|
Dinamo Brest – Naftan
|
|
0:7
|
|
12 Sierpieñ, Wtorek
|
Mińsk – BATE
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 20
|
8 Sierpieñ, Piątek
|
Torpedo Zhodino – Mińsk
|
|
1:0
|
|
Naftan – BATE
|
|
1:1
|
|
Dnepr Mogilev – Dinamo Brest
|
|
0:1
|
|
Neman Grodno – Belshina
|
|
1:1
|
|
Shakhtyor Sl – Gomel
|
|
0:1
|
|
23 Sierpieñ, Sobota
|
Mińsk – Slutsk
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 21
|
14 Sierpieñ, Czwartek
|
Belshina – Shakhtyor Sl
|
|
2:1
|
|
15 Sierpieñ, Piątek
|
BATE – Dnepr Mogilev
|
|
3:0
|
|
16 Sierpieñ, Sobota
|
Slutsk – Naftan
|
|
0:0
|
|
Mińsk – Torpedo Zhodino
|
|
0:0
|
|
Gomel – Mińsk
|
|
1:0
|
|
Dinamo Brest – Neman Grodno
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 22
|
30 Sierpieñ, Sobota
|
Shakhtyor Sl – Dinamo Brest
|
|
2:3
|
|
Neman Grodno – BATE
|
|
1:2
|
|
Dnepr Mogilev – Slutsk
|
|
0:2
|
|
Mińsk – Belshina
|
|
0:1
|
|
Naftan – Mińsk
|
|
0:2
|
|
Torpedo Zhodino – Gomel
|
|
0:0
|
|
|