Kolejka 1
|
2 Kwiecieñ, Sobota
|
Naftan – Gomel
|
|
1:1
|
|
Dnepr Mogilev – Mińsk
|
|
0:2
|
|
Torpedo Zhodino – Shakhtyor Sl
|
|
1:0
|
|
Dinamo Brest – Vitebsk
|
|
3:0
|
|
BATE – Neman Grodno
|
|
1:1
|
|
Dynama Mń – Belshina
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 2
|
6 Kwiecieñ, Środa
|
Mińsk – Dynama Mń
|
|
0:0
|
|
BATE – Naftan
|
|
1:0
|
|
Gomel – Dnepr Mogilev
|
|
2:1
|
|
Vitebsk – Torpedo Zhodino
|
|
1:1
|
|
Neman Grodno – Shakhtyor Sl
|
|
0:1
|
|
Belshina – Dinamo Brest
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 3
|
10 Kwiecieñ, Niedziela
|
Shakhtyor Sl – Vitebsk
|
|
1:0
|
|
Dynama Mń – Gomel
|
|
0:0
|
|
Dinamo Brest – Mińsk
|
|
2:2
|
|
Dnepr Mogilev – BATE
|
|
1:1
|
|
Torpedo Zhodino – Belshina
|
|
0:1
|
|
Naftan – Neman Grodno
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 4
|
15 Kwiecieñ, Piątek
|
BATE – Dynama Mń
|
|
1:0
|
|
Neman Grodno – Vitebsk
|
|
0:1
|
|
Gomel – Dinamo Brest
|
|
2:0
|
|
Mińsk – Torpedo Zhodino
|
|
0:1
|
|
Belshina – Shakhtyor Sl
|
|
2:0
|
|
Naftan – Dnepr Mogilev
|
|
6:0
|
|
|
Kolejka 5
|
19 Kwiecieñ, Wtorek
|
Dinamo Brest – BATE
|
|
0:3
|
|
Vitebsk – Belshina
|
|
0:1
|
|
Shakhtyor Sl – Mińsk
|
|
1:0
|
|
Dnepr Mogilev – Neman Grodno
|
|
1:1
|
|
Torpedo Zhodino – Gomel
|
|
1:1
|
|
Dynama Mń – Naftan
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 6
|
23 Kwiecieñ, Sobota
|
BATE – Torpedo Zhodino
|
|
1:0
|
|
Dnepr Mogilev – Dynama Mń
|
|
0:1
|
|
Naftan – Dinamo Brest
|
|
1:1
|
|
Gomel – Shakhtyor Sl
|
|
0:0
|
|
Neman Grodno – Belshina
|
|
2:0
|
|
Mińsk – Vitebsk
|
|
1:3
|
|
|
Kolejka 7
|
30 Kwiecieñ, Sobota
|
Dinamo Brest – Dnepr Mogilev
|
|
2:0
|
|
Dynama Mń – Neman Grodno
|
|
0:1
|
|
Belshina – Mińsk
|
|
2:2
|
|
Shakhtyor Sl – BATE
|
|
0:2
|
|
Torpedo Zhodino – Naftan
|
|
3:2
|
|
Vitebsk – Gomel
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
7 Maj, Sobota
|
BATE – Vitebsk
|
|
4:1
|
|
Dnepr Mogilev – Torpedo Zhodino
|
|
3:1
|
|
Gomel – Belshina
|
|
3:1
|
|
Neman Grodno – Mińsk
|
|
0:1
|
|
Dynama Mń – Dinamo Brest
|
|
1:1
|
|
Naftan – Shakhtyor Sl
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 9
|
11 Maj, Środa
|
Shakhtyor Sl – Dnepr Mogilev
|
|
2:2
|
|
Mińsk – Gomel
|
|
2:1
|
|
Dinamo Brest – Neman Grodno
|
|
1:1
|
|
Belshina – BATE
|
|
0:2
|
|
Vitebsk – Naftan
|
|
0:1
|
|
Torpedo Zhodino – Dynama Mń
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 10
|
15 Maj, Niedziela
|
BATE – Mińsk
|
|
1:1
|
|
Neman Grodno – Gomel
|
|
0:0
|
|
Dinamo Brest – Torpedo Zhodino
|
|
1:3
|
|
Dynama Mń – Shakhtyor Sl
|
|
0:2
|
|
Dnepr Mogilev – Vitebsk
|
|
0:0
|
|
Naftan – Belshina
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 11
|
21 Maj, Sobota
|
Vitebsk – Dynama Mń
|
|
1:3
|
|
Gomel – BATE
|
|
0:0
|
|
Mińsk – Naftan
|
|
1:3
|
|
Belshina – Dnepr Mogilev
|
|
2:2
|
|
Shakhtyor Sl – Dinamo Brest
|
|
2:0
|
|
Torpedo Zhodino – Neman Grodno
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 12
|
25 Maj, Środa
|
Gomel – Naftan
|
|
0:1
|
|
Neman Grodno – BATE
|
|
0:3
|
|
27 Maj, Piątek
|
Shakhtyor Sl – Torpedo Zhodino
|
|
1:0
|
|
Mińsk – Dnepr Mogilev
|
|
1:3
|
|
Vitebsk – Dinamo Brest
|
|
2:1
|
|
Belshina – Dynama Mń
|
|
2:3
|
|
|
Kolejka 13
|
12 Czerwiec, Niedziela
|
Shakhtyor Sl – Neman Grodno
|
|
5:0
|
|
Dnepr Mogilev – Gomel
|
|
0:0
|
|
Dinamo Brest – Belshina
|
|
1:4
|
|
Naftan – BATE
|
|
0:2
|
|
Torpedo Zhodino – Vitebsk
|
|
0:3
|
|
Dynama Mń – Mińsk
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 14
|
19 Czerwiec, Niedziela
|
Neman Grodno – Naftan
|
|
4:2
|
|
Gomel – Dynama Mń
|
|
5:1
|
|
BATE – Dnepr Mogilev
|
|
5:0
|
|
Vitebsk – Shakhtyor Sl
|
|
0:2
|
|
Belshina – Torpedo Zhodino
|
|
2:2
|
|
Mińsk – Dinamo Brest
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 15
|
24 Czerwiec, Piątek
|
Shakhtyor Sl – Belshina
|
|
0:0
|
|
Dynama Mń – BATE
|
|
2:0
|
|
25 Czerwiec, Sobota
|
Dnepr Mogilev – Naftan
|
|
1:2
|
|
Dinamo Brest – Gomel
|
|
1:2
|
|
Torpedo Zhodino – Mińsk
|
|
2:2
|
|
Vitebsk – Neman Grodno
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 16
|
2 Lipiec, Sobota
|
Neman Grodno – Dnepr Mogilev
|
|
1:1
|
|
Belshina – Vitebsk
|
|
2:0
|
|
Gomel – Torpedo Zhodino
|
|
0:0
|
|
Naftan – Dynama Mń
|
|
1:4
|
|
3 Lipiec, Niedziela
|
BATE – Dinamo Brest
|
|
2:0
|
|
4 Lipiec, Poniedziałek
|
Mińsk – Shakhtyor Sl
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 17
|
9 Lipiec, Sobota
|
Dynama Mń – Dnepr Mogilev
|
|
2:0
|
|
Dinamo Brest – Naftan
|
|
1:3
|
|
Torpedo Zhodino – BATE
|
|
0:3
|
|
Shakhtyor Sl – Gomel
|
|
1:1
|
|
Vitebsk – Mińsk
|
|
1:0
|
|
Belshina – Neman Grodno
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
29 Czerwiec, Środa
|
BATE – Shakhtyor Sl
|
|
2:2
|
|
23 Lipiec, Sobota
|
Mińsk – Belshina
|
|
1:2
|
|
Gomel – Vitebsk
|
|
2:2
|
|
Naftan – Torpedo Zhodino
|
|
0:2
|
|
Dnepr Mogilev – Dinamo Brest
|
|
1:1
|
|
Neman Grodno – Dynama Mń
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 19
|
30 Lipiec, Sobota
|
Dinamo Brest – Dynama Mń
|
|
2:0
|
|
Torpedo Zhodino – Dnepr Mogilev
|
|
1:1
|
|
Vitebsk – BATE
|
|
0:1
|
|
Belshina – Gomel
|
|
- : -
|
|
Mińsk – Neman Grodno
|
|
3:1
|
|
31 Lipiec, Niedziela
|
Shakhtyor Sl – Naftan
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 20
|
5 Sierpieñ, Piątek
|
Gomel – Mińsk
|
|
2:1
|
|
BATE – Belshina
|
|
1:0
|
|
Naftan – Vitebsk
|
|
1:1
|
|
Dnepr Mogilev – Shakhtyor Sl
|
|
0:1
|
|
Dynama Mń – Torpedo Zhodino
|
|
0:1
|
|
Neman Grodno – Dinamo Brest
|
|
2:3
|
|
|
Kolejka 21
|
13 Sierpieñ, Sobota
|
Torpedo Zhodino – Dinamo Brest
|
|
1:1
|
|
Vitebsk – Dnepr Mogilev
|
|
0:2
|
|
Belshina – Naftan
|
|
0:0
|
|
Mińsk – BATE
|
|
1:0
|
|
Gomel – Neman Grodno
|
|
1:0
|
|
15 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Shakhtyor Sl – Dynama Mń
|
|
1:3
|
|
|
|
Kolejka 22
|
20 Sierpieñ, Sobota
|
BATE – Gomel
|
|
1:1
|
|
Naftan – Mińsk
|
|
0:0
|
|
Dnepr Mogilev – Belshina
|
|
2:2
|
|
Dynama Mń – Vitebsk
|
|
2:2
|
|
Dinamo Brest – Shakhtyor Sl
|
|
4:0
|
|
Neman Grodno – Torpedo Zhodino
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 23
|
27 Sierpieñ, Sobota
|
Neman Grodno – Dnepr Mogilev
|
|
1:1
|
|
Vitebsk – Dinamo Brest
|
|
3:0
|
|
BATE – Dynama Mń
|
|
2:2
|
|
Mińsk – Shakhtyor Sl
|
|
1:1
|
|
Gomel – Naftan
|
|
1:0
|
|
Belshina – Torpedo Zhodino
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 24
|
10 Wrzesieñ, Sobota
|
Belshina – Gomel
|
|
0:0
|
|
Naftan – Mińsk
|
|
1:3
|
|
Shakhtyor Sl – BATE
|
|
0:0
|
|
Dynama Mń – Vitebsk
|
|
2:0
|
|
Dinamo Brest – Neman Grodno
|
|
3:0
|
|
11 Wrzesieñ, Niedziela
|
Torpedo Zhodino – Dnepr Mogilev
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 25
|
17 Wrzesieñ, Sobota
|
Dnepr Mogilev – Dinamo Brest
|
|
0:2
|
|
Neman Grodno – Dynama Mń
|
|
1:2
|
|
Vitebsk – Shakhtyor Sl
|
|
1:1
|
|
BATE – Naftan
|
|
2:0
|
|
Mińsk – Belshina
|
|
0:1
|
|
Gomel – Torpedo Zhodino
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 26
|
24 Wrzesieñ, Sobota
|
Gomel – Mińsk
|
|
1:0
|
|
Belshina – BATE
|
|
1:1
|
|
Naftan – Vitebsk
|
|
1:1
|
|
Shakhtyor Sl – Neman Grodno
|
|
0:0
|
|
Dynama Mń – Dnepr Mogilev
|
|
4:1
|
|
Torpedo Zhodino – Dinamo Brest
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 27
|
1 Pażdziernik, Sobota
|
Dinamo Brest – Dynama Mń
|
|
1:1
|
|
Dnepr Mogilev – Shakhtyor Sl
|
|
0:4
|
|
Neman Grodno – Naftan
|
|
1:0
|
|
Vitebsk – Belshina
|
|
0:3
|
|
BATE – Gomel
|
|
0:0
|
|
Mińsk – Torpedo Zhodino
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 28
|
15 Pażdziernik, Sobota
|
Mińsk – BATE
|
|
0:2
|
|
Gomel – Vitebsk
|
|
2:0
|
|
Belshina – Neman Grodno
|
|
1:2
|
|
Naftan – Dnepr Mogilev
|
|
1:0
|
|
Shakhtyor Sl – Dinamo Brest
|
|
1:0
|
|
Torpedo Zhodino – Dynama Mń
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 29
|
22 Pażdziernik, Sobota
|
Dinamo Brest – Naftan
|
|
0:1
|
|
Dnepr Mogilev – Belshina
|
|
0:0
|
|
Neman Grodno – Gomel
|
|
2:2
|
|
Vitebsk – Mińsk
|
|
1:0
|
|
BATE – Torpedo Zhodino
|
|
4:2
|
|
23 Pażdziernik, Niedziela
|
Dynama Mń – Shakhtyor Sl
|
|
3:2
|
|
|
|
Kolejka 30
|
29 Pażdziernik, Sobota
|
BATE – Vitebsk
|
|
2:2
|
|
Mińsk – Neman Grodno
|
|
0:0
|
|
Gomel – Dnepr Mogilev
|
|
1:1
|
|
Belshina – Dinamo Brest
|
|
1:0
|
|
Naftan – Dynama Mń
|
|
1:3
|
|
Torpedo Zhodino – Shakhtyor Sl
|
|
1:3
|
|
|
Kolejka 31
|
5 Listopad, Sobota
|
Shakhtyor Sl – Naftan
|
|
1:0
|
|
Dynama Mń – Belshina
|
|
0:3
|
|
Dinamo Brest – Gomel
|
|
0:2
|
|
Dnepr Mogilev – Mińsk
|
|
1:0
|
|
Neman Grodno – BATE
|
|
0:1
|
|
Vitebsk – Torpedo Zhodino
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 32
|
19 Listopad, Sobota
|
Vitebsk – Neman Grodno
|
|
2:3
|
|
BATE – Dnepr Mogilev
|
|
1:2
|
|
Mińsk – Dinamo Brest
|
|
1:1
|
|
Gomel – Dynama Mń
|
|
2:1
|
|
Belshina – Shakhtyor Sl
|
|
0:2
|
|
Torpedo Zhodino – Naftan
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 33
|
27 Listopad, Niedziela
|
Neman Grodno – Torpedo Zhodino
|
|
0:0
|
|
Dnepr Mogilev – Vitebsk
|
|
1:0
|
|
Dinamo Brest – BATE
|
|
1:1
|
|
Dynama Mń – Mińsk
|
|
3:4
|
|
Shakhtyor Sl – Gomel
|
|
4:0
|
|
Naftan – Belshina
|
|
1:2
|
|
|