кръг 1
|
8 Август, Събота
|
Vardar – Borec
|
|
0:1
|
|
9 Август, Неделя
|
Belasitza – Sileks
|
|
0:6
|
|
Renova – Struga
|
|
0:0
|
|
Pelister – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
Makedonija GP – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Shkupi – Skendija
|
|
2:2
|
|
|
|
кръг 2
|
14 Август, Петък
|
Sileks – Pelister
|
|
2:2
|
|
15 Август, Събота
|
Rabotnicki – Belasitza
|
|
2:0
|
|
16 Август, Неделя
|
Borec – Renova
|
|
1:1
|
|
Skendija – Struga
|
|
2:0
|
|
Shkupi – Makedonija GP
|
|
3:1
|
|
Akademija Pandev – Vardar
|
|
0:1
|
|
|
кръг 3
|
21 Август, Петък
|
Belasitza – Shkupi
|
|
0:2
|
|
22 Август, Събота
|
Makedonija GP – Skendija
|
|
0:1
|
|
Renova – Akademija Pandev
|
|
2:0
|
|
23 Август, Неделя
|
Vardar – Sileks
|
|
0:4
|
|
Pelister – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Struga – Borec
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 4
|
29 Август, Събота
|
Akademija Pandev – Struga
|
|
1:0
|
|
Makedonija GP – Belasitza
|
|
2:1
|
|
Rabotnicki – Vardar
|
|
1:1
|
|
30 Август, Неделя
|
Shkupi – Pelister
|
|
1:0
|
|
31 Август, Понеделник
|
Sileks – Renova
|
|
3:1
|
|
Skendija – Borec
|
|
1:1
|
|
|
кръг 5
|
13 Септември, Неделя
|
Struga – Sileks
|
|
2:0
|
|
Borec – Akademija Pandev
|
|
2:0
|
|
Pelister – Makedonija GP
|
|
0:0
|
|
Renova – Rabotnicki
|
|
0:1
|
|
Vardar – Shkupi
|
|
1:0
|
|
Belasitza – Skendija
|
|
0:3
|
|
|
|
кръг 6
|
20 Септември, Неделя
|
Shkupi – Renova
|
|
4:3
|
|
Makedonija GP – Vardar
|
|
2:1
|
|
Sileks – Borec
|
|
1:2
|
|
Skendija – Akademija Pandev
|
|
2:1
|
|
Rabotnicki – Struga
|
|
1:1
|
|
Belasitza – Pelister
|
|
0:2
|
|
|
кръг 7
|
27 Септември, Неделя
|
Akademija Pandev – Sileks
|
|
1:0
|
|
Struga – Shkupi
|
|
2:0
|
|
Borec – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Pelister – Skendija
|
|
1:3
|
|
Renova – Makedonija GP
|
|
1:3
|
|
Vardar – Belasitza
|
|
3:1
|
|
|
|
кръг 8
|
3 Октомври, Събота
|
Shkupi – Borec
|
|
3:0
|
|
Makedonija GP – Struga
|
|
2:0
|
|
Skendija – Sileks
|
|
1:1
|
|
Pelister – Vardar
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Akademija Pandev
|
|
0:0
|
|
Belasitza – Renova
|
|
1:1
|
|
|
кръг 9
|
17 Октомври, Събота
|
Vardar – Skendija
|
|
1:5
|
|
18 Октомври, Неделя
|
Akademija Pandev – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Struga – Belasitza
|
|
3:0
|
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
4:3
|
|
Borec – Makedonija GP
|
|
2:1
|
|
Renova – Pelister
|
|
0:0
|
|
|
|
кръг 10
|
24 Октомври, Събота
|
Shkupi – Sileks
|
|
1:0
|
|
25 Октомври, Неделя
|
Makedonija GP – Akademija Pandev
|
|
3:1
|
|
Skendija – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Pelister – Struga
|
|
1:1
|
|
Vardar – Renova
|
|
3:3
|
|
Belasitza – Borec
|
|
2:2
|
|
|
кръг 11
|
7 Ноември, Събота
|
Akademija Pandev – Belasitza
|
|
1:2
|
|
Struga – Vardar
|
|
2:2
|
|
Borec – Pelister
|
|
3:0
|
|
Renova – Skendija
|
|
1:3
|
|
Rabotnicki – Shkupi
|
|
2:2
|
|
8 Ноември, Неделя
|
Sileks – Makedonija GP
|
|
0:3
|
|
|
|
кръг 12
|
21 Ноември, Събота
|
Skendija – Shkupi
|
|
1:1
|
|
22 Ноември, Неделя
|
Akademija Pandev – Pelister
|
|
3:2
|
|
Struga – Renova
|
|
1:0
|
|
Sileks – Belasitza
|
|
0:1
|
|
Borec – Vardar
|
|
0:2
|
|
Rabotnicki – Makedonija GP
|
|
1:3
|
|
|
кръг 13
|
29 Ноември, Неделя
|
Makedonija GP – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Struga – Skendija
|
|
1:1
|
|
Pelister – Sileks
|
|
1:2
|
|
Renova – Borec
|
|
1:0
|
|
Vardar – Akademija Pandev
|
|
2:0
|
|
Belasitza – Rabotnicki
|
|
2:2
|
|
|
|
кръг 14
|
2 Декември, Сряда
|
Akademija Pandev – Renova
|
|
0:1
|
|
Shkupi – Belasitza
|
|
3:1
|
|
Sileks – Vardar
|
|
1:0
|
|
Skendija – Makedonija GP
|
|
5:0
|
|
Borec – Struga
|
|
2:1
|
|
Rabotnicki – Pelister
|
|
1:0
|
|
|
кръг 15
|
6 Декември, Неделя
|
Struga – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
Borec – Skendija
|
|
0:2
|
|
Pelister – Shkupi
|
|
1:3
|
|
Renova – Sileks
|
|
0:0
|
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Belasitza – Makedonija GP
|
|
1:3
|
|
|
|
кръг 16
|
9 Декември, Сряда
|
Akademija Pandev – Borec
|
|
2:1
|
|
Shkupi – Vardar
|
|
1:1
|
|
Makedonija GP – Pelister
|
|
2:1
|
|
Sileks – Struga
|
|
0:0
|
|
Skendija – Belasitza
|
|
2:0
|
|
Rabotnicki – Renova
|
|
3:1
|
|
|
кръг 17
|
13 Декември, Неделя
|
Akademija Pandev – Skendija
|
|
0:1
|
|
Struga – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Borec – Sileks
|
|
2:0
|
|
Pelister – Belasitza
|
|
1:0
|
|
Renova – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Vardar – Makedonija GP
|
|
2:2
|
|
|
|
кръг 18
|
16 Декември, Сряда
|
Shkupi – Struga
|
|
1:2
|
|
Makedonija GP – Renova
|
|
2:3
|
|
Sileks – Akademija Pandev
|
|
1:2
|
|
Skendija – Pelister
|
|
0:1
|
|
Rabotnicki – Borec
|
|
2:1
|
|
Belasitza – Vardar
|
|
0:3
|
|
|
кръг 19
|
13 Февруари, Събота
|
Akademija Pandev – Rabotnicki
|
|
0:1
|
|
21 Февруари, Неделя
|
Struga – Makedonija GP
|
|
1:1
|
|
Sileks – Skendija
|
|
1:2
|
|
Borec – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Renova – Belasitza
|
|
2:4
|
|
Vardar – Pelister
|
|
2:2
|
|
|
|
кръг 20
|
27 Февруари, Събота
|
Rabotnicki – Sileks
|
|
1:1
|
|
28 Февруари, Неделя
|
Shkupi – Akademija Pandev
|
|
0:0
|
|
Makedonija GP – Borec
|
|
0:0
|
|
Skendija – Vardar
|
|
2:1
|
|
Pelister – Renova
|
|
3:1
|
|
Belasitza – Struga
|
|
1:2
|
|
|
кръг 21
|
3 Март, Сряда
|
Akademija Pandev – Makedonija GP
|
|
2:1
|
|
Struga – Pelister
|
|
0:1
|
|
Sileks – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Borec – Belasitza
|
|
2:1
|
|
Renova – Vardar
|
|
3:0
|
|
Rabotnicki – Skendija
|
|
0:0
|
|
|
|
кръг 22
|
6 Март, Събота
|
Makedonija GP – Sileks
|
|
1:0
|
|
7 Март, Неделя
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
0:2
|
|
Skendija – Renova
|
|
0:0
|
|
Pelister – Borec
|
|
1:0
|
|
Vardar – Struga
|
|
1:1
|
|
Belasitza – Akademija Pandev
|
|
0:0
|
|
|
кръг 23
|
13 Март, Събота
|
Rabotnicki – Akademija Pandev
|
|
0:2
|
|
14 Март, Неделя
|
Shkupi – Vardar
|
|
2:0
|
|
Makedonija GP – Sileks
|
|
0:3
|
|
Struga – Renova
|
|
0:0
|
|
Skendija – Pelister
|
|
1:0
|
|
Borec – Belasitza
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 24
|
20 Март, Събота
|
Akademija Pandev – Struga
|
|
1:0
|
|
Sileks – Shkupi
|
|
1:3
|
|
Renova – Makedonija GP
|
|
1:2
|
|
Vardar – Skendija
|
|
1:6
|
|
Belasitza – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
21 Март, Неделя
|
Borec – Pelister
|
|
0:0
|
|
|
кръг 25
|
3 Април, Събота
|
Makedonija GP – Akademija Pandev
|
|
1:2
|
|
4 Април, Неделя
|
Shkupi – Renova
|
|
1:2
|
|
Struga – Belasitza
|
|
3:1
|
|
Skendija – Sileks
|
|
2:1
|
|
Pelister – Vardar
|
|
2:0
|
|
Rabotnicki – Borec
|
|
2:1
|
|
|
|
кръг 26
|
10 Април, Събота
|
Rabotnicki – Pelister
|
|
3:1
|
|
11 Април, Неделя
|
Akademija Pandev – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Borec – Struga
|
|
0:1
|
|
Renova – Skendija
|
|
0:3
|
|
Belasitza – Makedonija GP
|
|
0:2
|
|
Sileks – Vardar
|
|
6:0
|
|
|
|
кръг 28
|
17 Април, Събота
|
Renova – Sileks
|
|
2:1
|
|
18 Април, Неделя
|
Akademija Pandev – Vardar
|
|
3:0
|
|
Struga – Pelister
|
|
3:0
|
|
Borec – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Rabotnicki – Makedonija GP
|
|
2:2
|
|
Belasitza – Skendija
|
|
0:3
|
|
|
кръг 29
|
24 Април, Събота
|
Sileks – Akademija Pandev
|
|
3:2
|
|
25 Април, Неделя
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
Makedonija GP – Struga
|
|
2:3
|
|
Skendija – Borec
|
|
3:1
|
|
Pelister – Renova
|
|
1:0
|
|
Vardar – Belasitza
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 30
|
28 Април, Сряда
|
Akademija Pandev – Renova
|
|
1:1
|
|
Makedonija GP – Pelister
|
|
3:0
|
|
Struga – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Borec – Vardar
|
|
2:0
|
|
Belasitza – Sileks
|
|
1:3
|
|
Rabotnicki – Skendija
|
|
3:5
|
|
|
кръг 31
|
1 Май, Събота
|
Shkupi – Makedonija GP
|
|
0:0
|
|
Sileks – Borec
|
|
1:1
|
|
Skendija – Struga
|
|
0:2
|
|
Pelister – Akademija Pandev
|
|
3:1
|
|
Renova – Belasitza
|
|
3:1
|
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
1:3
|
|
|
|
кръг 32
|
9 Май, Неделя
|
Shkupi – Pelister
|
|
0:0
|
|
Makedonija GP – Skendija
|
|
3:4
|
|
Struga – Vardar
|
|
1:0
|
|
Borec – Renova
|
|
2:0
|
|
Rabotnicki – Sileks
|
|
3:1
|
|
Belasitza – Akademija Pandev
|
|
0:2
|
|
|
кръг 33
|
16 Май, Неделя
|
Vardar – Makedonija GP
|
|
0:2
|
|
Renova – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Pelister – Belasitza
|
|
2:0
|
|
Skendija – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Sileks – Struga
|
|
0:1
|
|
Akademija Pandev – Borec
|
|
3:1
|
|
|