кръг 1
|
27 Юли, Събота
|
Belchatow – Olsztyn
|
|
3:0
|
|
Radomiak – Tychy
|
|
1:0
|
|
Puszcza Niepolomice – Jastrzebie
|
|
0:0
|
|
Nieciecza – Sandecja
|
|
3:0
|
|
Wigry Suwalki – Chojniczanka
|
|
1:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Bielsko Biala
|
|
1:1
|
|
Miedz Legnica – Odra Opole
|
|
0:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Chrobry Glogow
|
|
5:0
|
|
Stal Mielec – Warta Poznan
|
|
2:1
|
|
|
|
кръг 2
|
3 Август, Събота
|
Radomiak – Olsztyn
|
|
2:1
|
|
Chrobry Glogow – Nieciecza
|
|
0:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Olimpia Grudziadz
|
|
0:1
|
|
Sandecja – Miedz Legnica
|
|
1:2
|
|
Stal Mielec – Wigry Suwalki
|
|
1:1
|
|
Odra Opole – Puszcza Niepolomice
|
|
0:1
|
|
Warta Poznan – Belchatow
|
|
1:0
|
|
Jastrzebie – Tychy
|
|
2:1
|
|
4 Август, Неделя
|
Chojniczanka – Bielsko Biala
|
|
0:1
|
|
|
кръг 3
|
10 Август, Събота
|
Puszcza Niepolomice – Sandecja
|
|
1:2
|
|
Tychy – Odra Opole
|
|
4:1
|
|
Nieciecza – Zaglebie Sosnowiec
|
|
2:0
|
|
Wigry Suwalki – Warta Poznan
|
|
1:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Chojniczanka
|
|
3:5
|
|
Belchatow – Radomiak
|
|
3:0
|
|
Olsztyn – Jastrzebie
|
|
2:1
|
|
Miedz Legnica – Chrobry Glogow
|
|
2:1
|
|
11 Август, Неделя
|
Bielsko Biala – Stal Mielec
|
|
4:1
|
|
|
|
кръг 4
|
16 Август, Петък
|
Odra Opole – Olsztyn
|
|
0:1
|
|
17 Август, Събота
|
Radomiak – Warta Poznan
|
|
0:2
|
|
Chrobry Glogow – Puszcza Niepolomice
|
|
0:1
|
|
Chojniczanka – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
Wigry Suwalki – Bielsko Biala
|
|
1:0
|
|
Sandecja – Tychy
|
|
1:0
|
|
Stal Mielec – Olimpia Grudziadz
|
|
2:0
|
|
Jastrzebie – Belchatow
|
|
1:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Miedz Legnica
|
|
1:0
|
|
|
кръг 5
|
21 Август, Сряда
|
Puszcza Niepolomice – Zaglebie Sosnowiec
|
|
0:2
|
|
Tychy – Chrobry Glogow
|
|
5:1
|
|
Nieciecza – Stal Mielec
|
|
1:2
|
|
Miedz Legnica – Chojniczanka
|
|
3:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Wigry Suwalki
|
|
1:2
|
|
Warta Poznan – Bielsko Biala
|
|
2:1
|
|
Belchatow – Odra Opole
|
|
1:0
|
|
Radomiak – Jastrzebie
|
|
2:2
|
|
Olsztyn – Sandecja
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 6
|
24 Август, Събота
|
Chrobry Glogow – Olsztyn
|
|
0:0
|
|
Chojniczanka – Puszcza Niepolomice
|
|
0:1
|
|
Wigry Suwalki – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
Sandecja – Belchatow
|
|
2:1
|
|
Stal Mielec – Miedz Legnica
|
|
1:0
|
|
Odra Opole – Radomiak
|
|
0:0
|
|
Warta Poznan – Jastrzebie
|
|
1:1
|
|
Bielsko Biala – Olimpia Grudziadz
|
|
2:1
|
|
25 Август, Неделя
|
Zaglebie Sosnowiec – Tychy
|
|
1:2
|
|
|
кръг 7
|
30 Август, Петък
|
Olsztyn – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:3
|
|
31 Август, Събота
|
Puszcza Niepolomice – Stal Mielec
|
|
0:1
|
|
Tychy – Chojniczanka
|
|
1:1
|
|
Nieciecza – Bielsko Biala
|
|
2:2
|
|
Miedz Legnica – Wigry Suwalki
|
|
2:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Warta Poznan
|
|
2:1
|
|
Belchatow – Chrobry Glogow
|
|
1:2
|
|
Jastrzebie – Odra Opole
|
|
2:0
|
|
Radomiak – Sandecja
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 8
|
7 Септември, Събота
|
Chrobry Glogow – Radomiak
|
|
0:2
|
|
Wigry Suwalki – Puszcza Niepolomice
|
|
2:3
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Belchatow
|
|
1:1
|
|
Sandecja – Jastrzebie
|
|
1:1
|
|
Chojniczanka – Olsztyn
|
|
1:3
|
|
18 Септември, Сряда
|
Olimpia Grudziadz – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
Stal Mielec – Tychy
|
|
1:2
|
|
Warta Poznan – Odra Opole
|
|
3:0
|
|
Bielsko Biala – Miedz Legnica
|
|
2:1
|
|
|
кръг 9
|
13 Септември, Петък
|
Belchatow – Chojniczanka
|
|
0:3
|
|
14 Септември, Събота
|
Tychy – Wigry Suwalki
|
|
2:1
|
|
Jastrzebie – Chrobry Glogow
|
|
1:0
|
|
Olsztyn – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
Odra Opole – Sandecja
|
|
1:1
|
|
Radomiak – Zaglebie Sosnowiec
|
|
2:1
|
|
Puszcza Niepolomice – Bielsko Biala
|
|
0:1
|
|
Nieciecza – Warta Poznan
|
|
1:1
|
|
15 Септември, Неделя
|
Miedz Legnica – Olimpia Grudziadz
|
|
2:2
|
|
|
|
кръг 10
|
21 Септември, Събота
|
Chojniczanka – Radomiak
|
|
1:3
|
|
Nieciecza – Miedz Legnica
|
|
0:1
|
|
Wigry Suwalki – Olsztyn
|
|
0:0
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Jastrzebie
|
|
2:4
|
|
Olimpia Grudziadz – Puszcza Niepolomice
|
|
1:1
|
|
Sandecja – Warta Poznan
|
|
1:2
|
|
Stal Mielec – Belchatow
|
|
1:0
|
|
Chrobry Glogow – Odra Opole
|
|
3:2
|
|
22 Септември, Неделя
|
Bielsko Biala – Tychy
|
|
2:2
|
|
|
кръг 11
|
27 Септември, Петък
|
Sandecja – Chrobry Glogow
|
|
3:2
|
|
28 Септември, Събота
|
Radomiak – Stal Mielec
|
|
2:0
|
|
Puszcza Niepolomice – Nieciecza
|
|
0:3
|
|
Tychy – Olimpia Grudziadz
|
|
2:3
|
|
Odra Opole – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:1
|
|
Warta Poznan – Miedz Legnica
|
|
2:1
|
|
Belchatow – Wigry Suwalki
|
|
3:0
|
|
Olsztyn – Bielsko Biala
|
|
1:0
|
|
Jastrzebie – Chojniczanka
|
|
1:3
|
|
|
|
кръг 12
|
4 Октомври, Петък
|
Stal Mielec – Jastrzebie
|
|
3:1
|
|
5 Октомври, Събота
|
Chojniczanka – Odra Opole
|
|
1:2
|
|
Nieciecza – Tychy
|
|
4:3
|
|
Wigry Suwalki – Radomiak
|
|
1:4
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Sandecja
|
|
3:1
|
|
Miedz Legnica – Puszcza Niepolomice
|
|
1:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
Bielsko Biala – Belchatow
|
|
4:0
|
|
Chrobry Glogow – Warta Poznan
|
|
0:0
|
|
|
кръг 13
|
12 Октомври, Събота
|
Radomiak – Bielsko Biala
|
|
1:3
|
|
Sandecja – Chojniczanka
|
|
4:4
|
|
Belchatow – Olimpia Grudziadz
|
|
1:0
|
|
Olsztyn – Nieciecza
|
|
1:1
|
|
22 Октомври, Вторник
|
Tychy – Miedz Legnica
|
|
4:1
|
|
Jastrzebie – Wigry Suwalki
|
|
1:0
|
|
Puszcza Niepolomice – Warta Poznan
|
|
0:2
|
|
23 Октомври, Сряда
|
Chrobry Glogow – Zaglebie Sosnowiec
|
|
3:0
|
|
24 Октомври, Четвъртък
|
Odra Opole – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 14
|
18 Октомври, Петък
|
Chojniczanka – Chrobry Glogow
|
|
0:1
|
|
Miedz Legnica – Olsztyn
|
|
4:1
|
|
19 Октомври, Събота
|
Nieciecza – Belchatow
|
|
2:1
|
|
Stal Mielec – Sandecja
|
|
5:1
|
|
Bielsko Biala – Jastrzebie
|
|
0:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Radomiak
|
|
2:2
|
|
Wigry Suwalki – Odra Opole
|
|
1:0
|
|
Puszcza Niepolomice – Tychy
|
|
2:1
|
|
Warta Poznan – Zaglebie Sosnowiec
|
|
2:3
|
|
|
кръг 15
|
26 Октомври, Събота
|
Radomiak – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
Tychy – Warta Poznan
|
|
1:1
|
|
Chrobry Glogow – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Chojniczanka
|
|
3:3
|
|
Sandecja – Wigry Suwalki
|
|
1:0
|
|
Odra Opole – Bielsko Biala
|
|
0:2
|
|
Belchatow – Miedz Legnica
|
|
1:1
|
|
Olsztyn – Puszcza Niepolomice
|
|
0:0
|
|
Jastrzebie – Olimpia Grudziadz
|
|
2:0
|
|
|
|
кръг 16
|
2 Ноември, Събота
|
Puszcza Niepolomice – Belchatow
|
|
1:4
|
|
Tychy – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
Nieciecza – Jastrzebie
|
|
2:2
|
|
Wigry Suwalki – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
Miedz Legnica – Radomiak
|
|
3:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Odra Opole
|
|
3:1
|
|
Stal Mielec – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:1
|
|
Warta Poznan – Chojniczanka
|
|
2:0
|
|
Bielsko Biala – Sandecja
|
|
3:1
|
|
|
кръг 17
|
9 Ноември, Събота
|
Radomiak – Puszcza Niepolomice
|
|
1:1
|
|
Chojniczanka – Stal Mielec
|
|
0:2
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Wigry Suwalki
|
|
2:0
|
|
Sandecja – Olimpia Grudziadz
|
|
3:1
|
|
Odra Opole – Nieciecza
|
|
2:0
|
|
Belchatow – Tychy
|
|
1:4
|
|
Jastrzebie – Miedz Legnica
|
|
2:2
|
|
Olsztyn – Warta Poznan
|
|
1:3
|
|
10 Ноември, Неделя
|
Chrobry Glogow – Bielsko Biala
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 18
|
16 Ноември, Събота
|
Tychy – Radomiak
|
|
2:2
|
|
Chojniczanka – Wigry Suwalki
|
|
1:3
|
|
Sandecja – Nieciecza
|
|
2:2
|
|
Olsztyn – Belchatow
|
|
0:1
|
|
Bielsko Biala – Zaglebie Sosnowiec
|
|
4:1
|
|
17 Ноември, Неделя
|
Warta Poznan – Stal Mielec
|
|
0:2
|
|
26 Ноември, Вторник
|
Jastrzebie – Puszcza Niepolomice
|
|
1:1
|
|
27 Ноември, Сряда
|
Chrobry Glogow – Olimpia Grudziadz
|
|
2:2
|
|
Odra Opole – Miedz Legnica
|
|
3:0
|
|
|
кръг 19
|
23 Ноември, Събота
|
Puszcza Niepolomice – Odra Opole
|
|
1:2
|
|
Tychy – Jastrzebie
|
|
2:2
|
|
Nieciecza – Chrobry Glogow
|
|
4:0
|
|
Bielsko Biala – Chojniczanka
|
|
2:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Zaglebie Sosnowiec
|
|
2:1
|
|
Miedz Legnica – Sandecja
|
|
1:3
|
|
Wigry Suwalki – Stal Mielec
|
|
0:3
|
|
Belchatow – Warta Poznan
|
|
1:2
|
|
24 Ноември, Неделя
|
Olsztyn – Radomiak
|
|
0:0
|
|
|
|
кръг 20
|
30 Ноември, Събота
|
Chrobry Glogow – Miedz Legnica
|
|
0:2
|
|
Chojniczanka – Olimpia Grudziadz
|
|
1:3
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
Sandecja – Puszcza Niepolomice
|
|
0:1
|
|
Odra Opole – Tychy
|
|
0:0
|
|
Warta Poznan – Wigry Suwalki
|
|
3:0
|
|
Jastrzebie – Olsztyn
|
|
1:2
|
|
Stal Mielec – Bielsko Biala
|
|
2:1
|
|
1 Декември, Неделя
|
Radomiak – Belchatow
|
|
2:0
|
|
|
|
|
кръг 23
|
14 Март, Събота
|
Radomiak – Odra Opole
|
|
PSTP
|
|
Puszcza Niepolomice – Chojniczanka
|
|
PSTP
|
|
Tychy – Zaglebie Sosnowiec
|
|
PSTP
|
|
Nieciecza – Wigry Suwalki
|
|
PSTP
|
|
Miedz Legnica – Stal Mielec
|
|
PSTP
|
|
Olimpia Grudziadz – Bielsko Biala
|
|
PSTP
|
|
Belchatow – Sandecja
|
|
PSTP
|
|
Olsztyn – Chrobry Glogow
|
|
PSTP
|
|
Jastrzebie – Warta Poznan
|
|
PSTP
|
|
|
|
кръг 24
|
21 Март, Събота
|
Chrobry Glogow – Belchatow
|
|
PSTP
|
|
Chojniczanka – Tychy
|
|
PSTP
|
|
Wigry Suwalki – Miedz Legnica
|
|
PSTP
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Olsztyn
|
|
PSTP
|
|
Sandecja – Radomiak
|
|
PSTP
|
|
Stal Mielec – Puszcza Niepolomice
|
|
PSTP
|
|
Odra Opole – Jastrzebie
|
|
PSTP
|
|
Warta Poznan – Olimpia Grudziadz
|
|
PSTP
|
|
Bielsko Biala – Nieciecza
|
|
PSTP
|
|
|
кръг 25
|
28 Март, Събота
|
Radomiak – Chrobry Glogow
|
|
PSTP
|
|
Puszcza Niepolomice – Wigry Suwalki
|
|
PSTP
|
|
Tychy – Stal Mielec
|
|
PSTP
|
|
Nieciecza – Olimpia Grudziadz
|
|
PSTP
|
|
Miedz Legnica – Bielsko Biala
|
|
PSTP
|
|
Odra Opole – Warta Poznan
|
|
PSTP
|
|
Belchatow – Zaglebie Sosnowiec
|
|
PSTP
|
|
Olsztyn – Chojniczanka
|
|
PSTP
|
|
Jastrzebie – Sandecja
|
|
PSTP
|
|
|
|
кръг 26
|
4 Април, Събота
|
Chrobry Glogow – Jastrzebie
|
|
PSTP
|
|
Chojniczanka – Belchatow
|
|
PSTP
|
|
Wigry Suwalki – Tychy
|
|
PSTP
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Radomiak
|
|
PSTP
|
|
Olimpia Grudziadz – Miedz Legnica
|
|
PSTP
|
|
Sandecja – Odra Opole
|
|
PSTP
|
|
Stal Mielec – Olsztyn
|
|
PSTP
|
|
Warta Poznan – Nieciecza
|
|
PSTP
|
|
Bielsko Biala – Puszcza Niepolomice
|
|
PSTP
|
|
|
кръг 27
|
11 Април, Събота
|
Radomiak – Chojniczanka
|
|
PSTP
|
|
Puszcza Niepolomice – Olimpia Grudziadz
|
|
PSTP
|
|
Tychy – Bielsko Biala
|
|
PSTP
|
|
Miedz Legnica – Nieciecza
|
|
PSTP
|
|
Odra Opole – Chrobry Glogow
|
|
PSTP
|
|
Warta Poznan – Sandecja
|
|
PSTP
|
|
Belchatow – Stal Mielec
|
|
PSTP
|
|
Olsztyn – Wigry Suwalki
|
|
PSTP
|
|
Jastrzebie – Zaglebie Sosnowiec
|
|
PSTP
|
|
|
|
кръг 28
|
18 Април, Събота
|
Chrobry Glogow – Sandecja
|
|
PSTP
|
|
Chojniczanka – Jastrzebie
|
|
PSTP
|
|
Nieciecza – Puszcza Niepolomice
|
|
PSTP
|
|
Wigry Suwalki – Belchatow
|
|
PSTP
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Odra Opole
|
|
PSTP
|
|
Miedz Legnica – Warta Poznan
|
|
PSTP
|
|
Olimpia Grudziadz – Tychy
|
|
PSTP
|
|
Stal Mielec – Radomiak
|
|
PSTP
|
|
Bielsko Biala – Olsztyn
|
|
PSTP
|
|
|
кръг 29
|
25 Април, Събота
|
Radomiak – Wigry Suwalki
|
|
PSTP
|
|
Puszcza Niepolomice – Miedz Legnica
|
|
PSTP
|
|
Tychy – Nieciecza
|
|
PSTP
|
|
Sandecja – Zaglebie Sosnowiec
|
|
PSTP
|
|
Odra Opole – Chojniczanka
|
|
PSTP
|
|
Warta Poznan – Chrobry Glogow
|
|
PSTP
|
|
Belchatow – Bielsko Biala
|
|
PSTP
|
|
Olsztyn – Olimpia Grudziadz
|
|
PSTP
|
|
Jastrzebie – Stal Mielec
|
|
PSTP
|
|
|
|
кръг 30
|
2 Май, Събота
|
Chojniczanka – Sandecja
|
|
- : -
|
|
Nieciecza – Olsztyn
|
|
- : -
|
|
Wigry Suwalki – Jastrzebie
|
|
- : -
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Chrobry Glogow
|
|
- : -
|
|
Miedz Legnica – Tychy
|
|
- : -
|
|
Olimpia Grudziadz – Belchatow
|
|
- : -
|
|
Stal Mielec – Odra Opole
|
|
- : -
|
|
Warta Poznan – Puszcza Niepolomice
|
|
- : -
|
|
Bielsko Biala – Radomiak
|
|
- : -
|
|
|
кръг 31
|
9 Май, Събота
|
Radomiak – Olimpia Grudziadz
|
|
- : -
|
|
Tychy – Puszcza Niepolomice
|
|
- : -
|
|
Chrobry Glogow – Chojniczanka
|
|
- : -
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Warta Poznan
|
|
- : -
|
|
Sandecja – Stal Mielec
|
|
- : -
|
|
Odra Opole – Wigry Suwalki
|
|
- : -
|
|
Belchatow – Nieciecza
|
|
- : -
|
|
Olsztyn – Miedz Legnica
|
|
- : -
|
|
Jastrzebie – Bielsko Biala
|
|
- : -
|
|
|
|
кръг 32
|
16 Май, Събота
|
Puszcza Niepolomice – Olsztyn
|
|
- : -
|
|
Chojniczanka – Zaglebie Sosnowiec
|
|
- : -
|
|
Nieciecza – Radomiak
|
|
- : -
|
|
Wigry Suwalki – Sandecja
|
|
- : -
|
|
Miedz Legnica – Belchatow
|
|
- : -
|
|
Olimpia Grudziadz – Jastrzebie
|
|
- : -
|
|
Stal Mielec – Chrobry Glogow
|
|
- : -
|
|
Warta Poznan – Tychy
|
|
- : -
|
|
Bielsko Biala – Odra Opole
|
|
- : -
|
|
|
кръг 33
|
23 Май, Събота
|
Radomiak – Miedz Legnica
|
|
- : -
|
|
Chrobry Glogow – Wigry Suwalki
|
|
- : -
|
|
Chojniczanka – Warta Poznan
|
|
- : -
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Stal Mielec
|
|
- : -
|
|
Sandecja – Bielsko Biala
|
|
- : -
|
|
Odra Opole – Olimpia Grudziadz
|
|
- : -
|
|
Belchatow – Puszcza Niepolomice
|
|
- : -
|
|
Olsztyn – Tychy
|
|
- : -
|
|
Jastrzebie – Nieciecza
|
|
- : -
|
|
|
|
кръг 34
|
30 Май, Събота
|
Tychy – Belchatow
|
|
- : -
|
|
Nieciecza – Odra Opole
|
|
- : -
|
|
Wigry Suwalki – Zaglebie Sosnowiec
|
|
- : -
|
|
Miedz Legnica – Jastrzebie
|
|
- : -
|
|
Olimpia Grudziadz – Sandecja
|
|
- : -
|
|
Stal Mielec – Chojniczanka
|
|
- : -
|
|
Warta Poznan – Olsztyn
|
|
- : -
|
|
Bielsko Biala – Chrobry Glogow
|
|
- : -
|
|
Puszcza Niepolomice – Radomiak
|
|
- : -
|
|
|