kolo 1
|
17 Avgust, Petak
|
Kardif – Hadersfild
|
|
1:0
|
|
18 Avgust, Subota
|
Milvol – Blekpul
|
|
0:2
|
|
Notingem Forest – Bristol siti
|
|
1:0
|
|
Lester Siti – Piterboro junajted
|
|
2:0
|
|
Birmingem – Čarlton
|
|
1:1
|
|
Barnsley – Midlsboro
|
|
1:0
|
|
Derbi Kaunti – Šefild Vensdi
|
|
2:2
|
|
Kristal palas – Votford
|
|
2:3
|
|
Ipsvič Taun – Blekburn
|
|
1:1
|
|
Hul Siti – Brajton i Houv
|
|
1:0
|
|
Lids junajted – Vulverhempton
|
|
1:0
|
|
Bernli – Bolton
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 2
|
21 Avgust, Utorak
|
Blekpul – Lids junajted
|
|
2:1
|
|
Votford – Ipsvič Taun
|
|
0:1
|
|
Bolton – Derbi Kaunti
|
|
2:0
|
|
Brajton i Houv – Kardif
|
|
0:0
|
|
Hadersfild – Notingem Forest
|
|
1:1
|
|
Piterboro junajted – Milvol
|
|
1:2
|
|
Midlsboro – Bernli
|
|
3:2
|
|
Čarlton – Lester Siti
|
|
2:1
|
|
Bristol siti – Kristal palas
|
|
4:1
|
|
Vulverhempton – Barnsley
|
|
3:1
|
|
Šefild Vensdi – Birmingem
|
|
3:2
|
|
22 Avgust, Sreda
|
Blekburn – Hul Siti
|
|
1:0
|
|
|
kolo 3
|
24 Avgust, Petak
|
Bolton – Notingem Forest
|
|
2:2
|
|
25 Avgust, Subota
|
Piterboro junajted – Lids junajted
|
|
1:2
|
|
Blekpul – Ipsvič Taun
|
|
6:0
|
|
Vulverhempton – Derbi Kaunti
|
|
1:1
|
|
Brajton i Houv – Barnsley
|
|
5:1
|
|
Midlsboro – Kristal palas
|
|
2:1
|
|
Bristol siti – Kardif
|
|
4:2
|
|
Hadersfild – Bernli
|
|
2:0
|
|
Šefild Vensdi – Milvol
|
|
3:2
|
|
Čarlton – Hul Siti
|
|
0:0
|
|
Blekburn – Lester Siti
|
|
2:1
|
|
Votford – Birmingem
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 4 (Video)
|
1 Septembar, Subota
|
Lids junajted – Blekburn
|
|
3:3
|
|
Milvol – Midlsboro
|
|
3:1
|
|
Kristal palas – Šefild Vensdi
|
|
2:1
|
|
Derbi Kaunti – Votford
|
|
5:1
|
|
Birmingem – Piterboro junajted
|
|
1:0
|
|
Barnsley – Bristol siti
|
|
1:0
|
|
Bernli – Brajton i Houv
|
|
1:3
|
|
Ipsvič Taun – Hadersfild
|
|
2:2
|
|
Hul Siti – Bolton
|
|
3:1
|
|
Notingem Forest – Čarlton
|
|
2:1
|
|
Lester Siti – Blekpul
|
|
1:0
|
|
2 Septembar, Nedelja
|
Kardif – Vulverhempton
|
|
3:1
|
|
|
kolo 5
|
14 Septembar, Petak
|
Brajton i Houv – Šefild Vensdi
|
|
3:0
|
|
Čarlton – Kristal palas
|
|
0:1
|
|
15 Septembar, Subota
|
Bolton – Votford
|
|
2:1
|
|
Hul Siti – Milvol
|
|
4:1
|
|
Midlsboro – Ipsvič Taun
|
|
2:0
|
|
Hadersfild – Derbi Kaunti
|
|
1:0
|
|
Notingem Forest – Birmingem
|
|
2:2
|
|
Bristol siti – Blekburn
|
|
3:5
|
|
Bernli – Piterboro junajted
|
|
5:2
|
|
Barnsley – Blekpul
|
|
1:1
|
|
Kardif – Lids junajted
|
|
2:1
|
|
16 Septembar, Nedelja
|
Vulverhempton – Lester Siti
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 6 (Video)
|
18 Septembar, Utorak
|
Blekburn – Barnsley
|
|
2:1
|
|
Blekpul – Midlsboro
|
|
4:1
|
|
Lids junajted – Hul Siti
|
|
2:3
|
|
Votford – Brajton i Houv
|
|
0:1
|
|
Derbi Kaunti – Čarlton
|
|
3:2
|
|
Kristal palas – Notingem Forest
|
|
1:1
|
|
Milvol – Kardif
|
|
0:2
|
|
Piterboro junajted – Bristol siti
|
|
1:2
|
|
Birmingem – Bolton
|
|
2:1
|
|
19 Septembar, Sreda
|
Šefild Vensdi – Hadersfild
|
|
1:3
|
|
Lester Siti – Bernli
|
|
2:1
|
|
Ipsvič Taun – Vulverhempton
|
|
0:2
|
|
|
kolo 7
|
21 Septembar, Petak
|
Blekburn – Midlsboro
|
|
1:2
|
|
22 Septembar, Subota
|
Lids junajted – Notingem Forest
|
|
2:1
|
|
Milvol – Brajton i Houv
|
|
1:2
|
|
Kristal palas – Kardif
|
|
3:2
|
|
Ipsvič Taun – Čarlton
|
|
1:2
|
|
Piterboro junajted – Vulverhempton
|
|
0:2
|
|
Votford – Bristol siti
|
|
2:2
|
|
Derbi Kaunti – Bernli
|
|
1:2
|
|
Šefild Vensdi – Bolton
|
|
1:2
|
|
Birmingem – Barnsley
|
|
0:5
|
|
23 Septembar, Nedelja
|
Lester Siti – Hul Siti
|
|
3:1
|
|
24 Septembar, Ponedeljak
|
Blekpul – Hadersfild
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 8
|
29 Septembar, Subota
|
Brajton i Houv – Birmingem
|
|
0:1
|
|
Bristol siti – Lids junajted
|
|
2:3
|
|
Hul Siti – Piterboro junajted
|
|
1:3
|
|
Kardif – Blekpul
|
|
3:0
|
|
Barnsley – Ipsvič Taun
|
|
1:1
|
|
Čarlton – Blekburn
|
|
1:1
|
|
Hadersfild – Votford
|
|
2:3
|
|
Bernli – Milvol
|
|
2:2
|
|
Midlsboro – Lester Siti
|
|
1:2
|
|
Bolton – Kristal palas
|
|
0:1
|
|
Vulverhempton – Šefild Vensdi
|
|
1:0
|
|
30 Septembar, Nedelja
|
Notingem Forest – Derbi Kaunti
|
|
0:1
|
|
|
kolo 9
|
2 Oktobar, Utorak
|
Čarlton – Votford
|
|
1:2
|
|
Vulverhempton – Kristal palas
|
|
1:2
|
|
Kardif – Birmingem
|
|
2:1
|
|
Hul Siti – Blekpul
|
|
2:3
|
|
Barnsley – Piterboro junajted
|
|
0:2
|
|
Brajton i Houv – Ipsvič Taun
|
|
1:1
|
|
Bolton – Lids junajted
|
|
2:2
|
|
Hadersfild – Lester Siti
|
|
0:2
|
|
Bristol siti – Milvol
|
|
1:1
|
|
Bernli – Šefild Vensdi
|
|
3:3
|
|
3 Oktobar, Sreda
|
Notingem Forest – Blekburn
|
|
0:0
|
|
Midlsboro – Derbi Kaunti
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 10
|
6 Oktobar, Subota
|
Lids junajted – Barnsley
|
|
1:0
|
|
Votford – Midlsboro
|
|
1:2
|
|
Derbi Kaunti – Brajton i Houv
|
|
0:0
|
|
Blekburn – Vulverhempton
|
|
0:1
|
|
Lester Siti – Bristol siti
|
|
2:0
|
|
Piterboro junajted – Notingem Forest
|
|
0:1
|
|
Milvol – Bolton
|
|
2:1
|
|
Blekpul – Čarlton
|
|
0:2
|
|
Šefild Vensdi – Hul Siti
|
|
0:1
|
|
Kristal palas – Bernli
|
|
4:3
|
|
Birmingem – Hadersfild
|
|
0:1
|
|
Ipsvič Taun – Kardif
|
|
1:2
|
|
|
kolo 11
|
19 Oktobar, Petak
|
Šefild Vensdi – Lids junajted
|
|
1:1
|
|
20 Oktobar, Subota
|
Notingem Forest – Kardif
|
|
3:1
|
|
Birmingem – Lester Siti
|
|
1:1
|
|
Čarlton – Barnsley
|
|
0:1
|
|
Votford – Piterboro junajted
|
|
1:0
|
|
Brajton i Houv – Midlsboro
|
|
0:1
|
|
Hul Siti – Ipsvič Taun
|
|
2:1
|
|
Hadersfild – Vulverhempton
|
|
2:1
|
|
Derbi Kaunti – Blekburn
|
|
1:1
|
|
Bolton – Bristol siti
|
|
3:2
|
|
Kristal palas – Milvol
|
|
2:2
|
|
Bernli – Blekpul
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 12
|
23 Oktobar, Utorak
|
Vulverhempton – Bolton
|
|
2:2
|
|
Blekpul – Notingem Forest
|
|
2:2
|
|
Midlsboro – Hul Siti
|
|
2:0
|
|
Lester Siti – Brajton i Houv
|
|
1:0
|
|
Lids junajted – Čarlton
|
|
1:1
|
|
Kardif – Votford
|
|
2:1
|
|
Bristol siti – Bernli
|
|
3:4
|
|
Barnsley – Kristal palas
|
|
1:1
|
|
Piterboro junajted – Hadersfild
|
|
3:1
|
|
Milvol – Birmingem
|
|
3:3
|
|
Ipsvič Taun – Derbi Kaunti
|
|
1:2
|
|
24 Oktobar, Sreda
|
Blekburn – Šefild Vensdi
|
|
1:0
|
|
|
kolo 13
|
27 Oktobar, Subota
|
Midlsboro – Bolton
|
|
2:1
|
|
Milvol – Hadersfild
|
|
4:0
|
|
Lester Siti – Kristal palas
|
|
1:2
|
|
Vulverhempton – Čarlton
|
|
1:1
|
|
Blekburn – Votford
|
|
1:0
|
|
Lids junajted – Birmingem
|
|
0:1
|
|
Barnsley – Notingem Forest
|
|
1:4
|
|
Piterboro junajted – Derbi Kaunti
|
|
3:0
|
|
Ipsvič Taun – Šefild Vensdi
|
|
0:3
|
|
Kardif – Bernli
|
|
4:0
|
|
Blekpul – Brajton i Houv
|
|
1:1
|
|
Bristol siti – Hul Siti
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 14
|
2 Novembar, Petak
|
Brajton i Houv – Lids junajted
|
|
2:2
|
|
3 Novembar, Subota
|
Čarlton – Midlsboro
|
|
1:4
|
|
Hul Siti – Barnsley
|
|
1:0
|
|
Kristal palas – Blekburn
|
|
2:0
|
|
Votford – Lester Siti
|
|
2:1
|
|
Šefild Vensdi – Piterboro junajted
|
|
2:1
|
|
Bernli – Vulverhempton
|
|
2:0
|
|
Birmingem – Ipsvič Taun
|
|
0:1
|
|
Notingem Forest – Milvol
|
|
1:4
|
|
Hadersfild – Bristol siti
|
|
1:0
|
|
Derbi Kaunti – Blekpul
|
|
4:1
|
|
Bolton – Kardif
|
|
2:1
|
|
|
kolo 15
|
6 Novembar, Utorak
|
Čarlton – Kardif
|
|
5:4
|
|
Notingem Forest – Midlsboro
|
|
0:0
|
|
Derbi Kaunti – Barnsley
|
|
2:0
|
|
Hadersfild – Blekburn
|
|
2:2
|
|
Kristal palas – Ipsvič Taun
|
|
5:0
|
|
Bernli – Lids junajted
|
|
1:0
|
|
Bolton – Lester Siti
|
|
0:0
|
|
Brajton i Houv – Piterboro junajted
|
|
1:0
|
|
Šefild Vensdi – Blekpul
|
|
0:2
|
|
Hul Siti – Vulverhempton
|
|
2:1
|
|
Votford – Milvol
|
|
0:0
|
|
Birmingem – Bristol siti
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 16
|
9 Novembar, Petak
|
Midlsboro – Šefild Vensdi
|
|
3:1
|
|
10 Novembar, Subota
|
Piterboro junajted – Kristal palas
|
|
1:2
|
|
Vulverhempton – Brajton i Houv
|
|
3:3
|
|
Lids junajted – Votford
|
|
1:6
|
|
Milvol – Derbi Kaunti
|
|
2:1
|
|
Barnsley – Hadersfild
|
|
0:1
|
|
Kardif – Hul Siti
|
|
2:1
|
|
Ipsvič Taun – Bernli
|
|
2:1
|
|
Blekpul – Bolton
|
|
2:2
|
|
Lester Siti – Notingem Forest
|
|
2:2
|
|
Blekburn – Birmingem
|
|
1:1
|
|
12 Novembar, Ponedeljak
|
Bristol siti – Čarlton
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 18
|
24 Novembar, Subota
|
Lids junajted – Kristal palas
|
|
2:1
|
|
Midlsboro – Bristol siti
|
|
1:3
|
|
Barnsley – Kardif
|
|
1:2
|
|
Blekburn – Milvol
|
|
2:2
|
|
Blekpul – Votford
|
|
2:2
|
|
Hul Siti – Bernli
|
|
0:1
|
|
Ipsvič Taun – Piterboro junajted
|
|
1:1
|
|
Brajton i Houv – Bolton
|
|
1:1
|
|
Šefild Vensdi – Lester Siti
|
|
0:2
|
|
Čarlton – Hadersfild
|
|
1:1
|
|
Vulverhempton – Notingem Forest
|
|
1:2
|
|
Derbi Kaunti – Birmingem
|
|
3:2
|
|
|
kolo 19
|
27 Novembar, Utorak
|
Lids junajted – Lester Siti
|
|
1:0
|
|
Brajton i Houv – Bristol siti
|
|
2:0
|
|
Čarlton – Piterboro junajted
|
|
2:0
|
|
Ipsvič Taun – Notingem Forest
|
|
3:1
|
|
Šefild Vensdi – Votford
|
|
1:4
|
|
Vulverhempton – Milvol
|
|
0:1
|
|
Barnsley – Bernli
|
|
1:1
|
|
Derbi Kaunti – Kardif
|
|
1:1
|
|
Hul Siti – Kristal palas
|
|
0:0
|
|
Midlsboro – Hadersfild
|
|
3:0
|
|
Blekpul – Birmingem
|
|
1:1
|
|
28 Novembar, Sreda
|
Blekburn – Bolton
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 20
|
30 Novembar, Petak
|
Birmingem – Midlsboro
|
|
3:2
|
|
1 Decembar, Subota
|
Bristol siti – Vulverhempton
|
|
1:4
|
|
Hadersfild – Lids junajted
|
|
2:4
|
|
Notingem Forest – Hul Siti
|
|
1:2
|
|
Votford – Barnsley
|
|
4:1
|
|
Lester Siti – Derbi Kaunti
|
|
4:1
|
|
Piterboro junajted – Blekpul
|
|
1:4
|
|
Milvol – Čarlton
|
|
0:0
|
|
Bolton – Ipsvič Taun
|
|
1:2
|
|
Kristal palas – Brajton i Houv
|
|
3:0
|
|
2 Decembar, Nedelja
|
Kardif – Šefild Vensdi
|
|
1:0
|
|
Bernli – Blekburn
|
|
1:1
|
|
|
kolo 21
|
7 Decembar, Petak
|
Blekburn – Kardif
|
|
1:4
|
|
8 Decembar, Subota
|
Ipsvič Taun – Milvol
|
|
1:0
|
|
Kristal palas – Blekpul
|
|
0:1
|
|
Čarlton – Brajton i Houv
|
|
1:1
|
|
Šefild Vensdi – Bristol siti
|
|
1:1
|
|
Notingem Forest – Bernli
|
|
0:0
|
|
Votford – Hul Siti
|
|
0:1
|
|
Piterboro junajted – Midlsboro
|
|
1:2
|
|
Lester Siti – Barnsley
|
|
1:2
|
|
Hadersfild – Bolton
|
|
1:0
|
|
Derbi Kaunti – Lids junajted
|
|
3:1
|
|
Vulverhempton – Birmingem
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 22
|
15 Decembar, Subota
|
Lids junajted – Ipsvič Taun
|
|
2:0
|
|
Bristol siti – Derbi Kaunti
|
|
0:2
|
|
Bolton – Čarlton
|
|
2:0
|
|
Hul Siti – Hadersfild
|
|
2:0
|
|
Birmingem – Kristal palas
|
|
2:2
|
|
Midlsboro – Vulverhempton
|
|
2:0
|
|
Bernli – Votford
|
|
1:1
|
|
Milvol – Lester Siti
|
|
1:0
|
|
Kardif – Piterboro junajted
|
|
1:2
|
|
Brajton i Houv – Notingem Forest
|
|
0:0
|
|
Blekpul – Blekburn
|
|
2:0
|
|
Barnsley – Šefild Vensdi
|
|
0:1
|
|
|
kolo 23
|
21 Decembar, Petak
|
Derbi Kaunti – Hul Siti
|
|
1:2
|
|
Blekpul – Vulverhempton
|
|
1:2
|
|
22 Decembar, Subota
|
Šefild Vensdi – Čarlton
|
|
2:0
|
|
Votford – Notingem Forest
|
|
2:0
|
|
Milvol – Barnsley
|
|
1:2
|
|
Ipsvič Taun – Bristol siti
|
|
1:1
|
|
Lids junajted – Midlsboro
|
|
2:1
|
|
Piterboro junajted – Bolton
|
|
5:4
|
|
Birmingem – Bernli
|
|
2:2
|
|
Lester Siti – Kardif
|
|
0:1
|
|
Kristal palas – Hadersfild
|
|
1:1
|
|
22 Januar, Utorak
|
Blekburn – Brajton i Houv
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 24
|
18 Decembar, Utorak
|
Brajton i Houv – Milvol
|
|
2:2
|
|
26 Decembar, Sreda
|
Midlsboro – Blekburn
|
|
1:0
|
|
Kardif – Kristal palas
|
|
2:1
|
|
Bernli – Derbi Kaunti
|
|
2:0
|
|
Čarlton – Ipsvič Taun
|
|
1:2
|
|
Hul Siti – Lester Siti
|
|
0:0
|
|
Vulverhempton – Piterboro junajted
|
|
0:3
|
|
Hadersfild – Blekpul
|
|
1:1
|
|
Bolton – Šefild Vensdi
|
|
0:1
|
|
Barnsley – Birmingem
|
|
1:2
|
|
Notingem Forest – Lids junajted
|
|
4:2
|
|
29 Januar, Utorak
|
Bristol siti – Votford
|
|
2:0
|
|
|
kolo 25
|
29 Decembar, Subota
|
Barnsley – Blekburn
|
|
1:3
|
|
Hadersfild – Šefild Vensdi
|
|
0:0
|
|
Midlsboro – Blekpul
|
|
4:2
|
|
Notingem Forest – Kristal palas
|
|
2:2
|
|
Čarlton – Derbi Kaunti
|
|
1:1
|
|
Bristol siti – Piterboro junajted
|
|
4:2
|
|
Vulverhempton – Ipsvič Taun
|
|
0:2
|
|
Bolton – Birmingem
|
|
3:1
|
|
Bernli – Lester Siti
|
|
0:1
|
|
Hul Siti – Lids junajted
|
|
2:0
|
|
Kardif – Milvol
|
|
1:0
|
|
Brajton i Houv – Votford
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 26
|
1 Januar, Utorak
|
Piterboro junajted – Barnsley
|
|
2:1
|
|
Lester Siti – Hadersfild
|
|
6:1
|
|
Birmingem – Kardif
|
|
0:1
|
|
Šefild Vensdi – Bernli
|
|
0:2
|
|
Milvol – Bristol siti
|
|
2:1
|
|
Lids junajted – Bolton
|
|
1:0
|
|
Blekpul – Hul Siti
|
|
0:0
|
|
Derbi Kaunti – Midlsboro
|
|
3:1
|
|
Votford – Čarlton
|
|
3:4
|
|
Ipsvič Taun – Brajton i Houv
|
|
0:3
|
|
Kristal palas – Vulverhempton
|
|
3:1
|
|
Blekburn – Notingem Forest
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 28
|
18 Januar, Petak
|
Lester Siti – Midlsboro
|
|
1:0
|
|
19 Januar, Subota
|
Kristal palas – Bolton
|
|
0:0
|
|
Birmingem – Brajton i Houv
|
|
2:2
|
|
Ipsvič Taun – Barnsley
|
|
1:1
|
|
Blekburn – Čarlton
|
|
1:2
|
|
Piterboro junajted – Hul Siti
|
|
1:1
|
|
Šefild Vensdi – Vulverhempton
|
|
0:0
|
|
Lids junajted – Bristol siti
|
|
1:0
|
|
Milvol – Bernli
|
|
0:2
|
|
Votford – Hadersfild
|
|
4:0
|
|
Derbi Kaunti – Notingem Forest
|
|
1:1
|
|
Blekpul – Kardif
|
|
1:2
|
|
|
kolo 29
|
26 Januar, Subota
|
Vulverhempton – Blekpul
|
|
1:2
|
|
Bernli – Birmingem
|
|
1:2
|
|
Notingem Forest – Votford
|
|
0:3
|
|
Čarlton – Šefild Vensdi
|
|
1:2
|
|
Bristol siti – Ipsvič Taun
|
|
2:1
|
|
29 Januar, Utorak
|
Barnsley – Milvol
|
|
2:0
|
|
30 Januar, Sreda
|
Hadersfild – Kristal palas
|
|
1:0
|
|
12 Februar, Utorak
|
Hul Siti – Derbi Kaunti
|
|
2:1
|
|
Midlsboro – Lids junajted
|
|
1:0
|
|
Brajton i Houv – Blekburn
|
|
1:1
|
|
26 Februar, Utorak
|
Bolton – Piterboro junajted
|
|
1:0
|
|
12 Mart, Utorak
|
Kardif – Lester Siti
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 30
|
31 Januar, Četvrtak
|
Lester Siti – Vulverhempton
|
|
2:1
|
|
2 Februar, Subota
|
Blekburn – Bristol siti
|
|
2:0
|
|
Blekpul – Barnsley
|
|
1:2
|
|
Ipsvič Taun – Midlsboro
|
|
4:0
|
|
Piterboro junajted – Bernli
|
|
2:2
|
|
Milvol – Hul Siti
|
|
0:1
|
|
Votford – Bolton
|
|
2:1
|
|
Birmingem – Notingem Forest
|
|
2:1
|
|
Šefild Vensdi – Brajton i Houv
|
|
3:1
|
|
Derbi Kaunti – Hadersfild
|
|
3:0
|
|
Kristal palas – Čarlton
|
|
2:1
|
|
Lids junajted – Kardif
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 32
|
16 Februar, Subota
|
Derbi Kaunti – Vulverhempton
|
|
0:0
|
|
Ipsvič Taun – Blekpul
|
|
1:0
|
|
Kardif – Bristol siti
|
|
2:1
|
|
Hul Siti – Čarlton
|
|
1:0
|
|
Notingem Forest – Bolton
|
|
1:1
|
|
Birmingem – Votford
|
|
0:4
|
|
Kristal palas – Midlsboro
|
|
4:1
|
|
26 Februar, Utorak
|
Lester Siti – Blekburn
|
|
3:0
|
|
Bernli – Hadersfild
|
|
0:1
|
|
12 Mart, Utorak
|
Lids junajted – Piterboro junajted
|
|
1:1
|
|
Barnsley – Brajton i Houv
|
|
2:1
|
|
9 April, Utorak
|
Milvol – Šefild Vensdi
|
|
1:2
|
|
|
kolo 33
|
19 Februar, Utorak
|
Milvol – Piterboro junajted
|
|
1:5
|
|
Kristal palas – Bristol siti
|
|
2:1
|
|
Ipsvič Taun – Votford
|
|
0:2
|
|
Barnsley – Vulverhempton
|
|
2:1
|
|
Birmingem – Šefild Vensdi
|
|
0:0
|
|
Notingem Forest – Hadersfild
|
|
6:1
|
|
Derbi Kaunti – Bolton
|
|
1:1
|
|
Hul Siti – Blekburn
|
|
2:0
|
|
Bernli – Midlsboro
|
|
0:0
|
|
Lester Siti – Čarlton
|
|
1:2
|
|
Kardif – Brajton i Houv
|
|
0:2
|
|
20 Februar, Sreda
|
Lids junajted – Blekpul
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 34
|
23 Februar, Subota
|
Čarlton – Notingem Forest
|
|
0:2
|
|
Bolton – Hul Siti
|
|
4:1
|
|
Šefild Vensdi – Kristal palas
|
|
1:0
|
|
Brajton i Houv – Bernli
|
|
1:0
|
|
Piterboro junajted – Birmingem
|
|
0:2
|
|
Blekpul – Lester Siti
|
|
0:0
|
|
Blekburn – Lids junajted
|
|
0:0
|
|
Hadersfild – Ipsvič Taun
|
|
0:0
|
|
Votford – Derbi Kaunti
|
|
2:1
|
|
Bristol siti – Barnsley
|
|
5:3
|
|
Midlsboro – Milvol
|
|
1:2
|
|
24 Februar, Nedelja
|
Vulverhempton – Kardif
|
|
1:2
|
|
|
kolo 35
|
1 Mart, Petak
|
Derbi Kaunti – Kristal palas
|
|
0:1
|
|
Vulverhempton – Votford
|
|
1:1
|
|
2 Mart, Subota
|
Brajton i Houv – Hadersfild
|
|
4:1
|
|
Blekpul – Bristol siti
|
|
0:0
|
|
Ipsvič Taun – Lester Siti
|
|
1:0
|
|
Blekburn – Piterboro junajted
|
|
2:3
|
|
Lids junajted – Milvol
|
|
1:0
|
|
Čarlton – Bernli
|
|
0:1
|
|
Barnsley – Bolton
|
|
2:3
|
|
Hul Siti – Birmingem
|
|
5:2
|
|
Midlsboro – Kardif
|
|
2:1
|
|
Šefild Vensdi – Notingem Forest
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 36
|
5 Mart, Utorak
|
Lester Siti – Lids junajted
|
|
1:1
|
|
Bolton – Blekburn
|
|
1:0
|
|
Kristal palas – Hul Siti
|
|
4:2
|
|
Notingem Forest – Ipsvič Taun
|
|
1:0
|
|
Bernli – Barnsley
|
|
1:1
|
|
Votford – Šefild Vensdi
|
|
2:1
|
|
Bristol siti – Brajton i Houv
|
|
0:0
|
|
Hadersfild – Midlsboro
|
|
2:1
|
|
Milvol – Vulverhempton
|
|
0:2
|
|
Birmingem – Blekpul
|
|
1:1
|
|
Piterboro junajted – Čarlton
|
|
2:2
|
|
Kardif – Derbi Kaunti
|
|
1:1
|
|
|
kolo 37
|
9 Mart, Subota
|
Votford – Blekpul
|
|
1:2
|
|
Hadersfild – Čarlton
|
|
0:1
|
|
Bolton – Brajton i Houv
|
|
1:0
|
|
Birmingem – Derbi Kaunti
|
|
3:1
|
|
Piterboro junajted – Ipsvič Taun
|
|
0:0
|
|
Bristol siti – Midlsboro
|
|
2:0
|
|
Lester Siti – Šefild Vensdi
|
|
0:1
|
|
Notingem Forest – Vulverhempton
|
|
3:1
|
|
Kristal palas – Lids junajted
|
|
2:2
|
|
11 Mart, Ponedeljak
|
Bernli – Hul Siti
|
|
0:1
|
|
9 April, Utorak
|
Kardif – Barnsley
|
|
1:1
|
|
23 April, Utorak
|
Milvol – Blekburn
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 38
|
16 Mart, Subota
|
Barnsley – Votford
|
|
1:0
|
|
Ipsvič Taun – Bolton
|
|
1:0
|
|
Blekpul – Piterboro junajted
|
|
0:1
|
|
Hul Siti – Notingem Forest
|
|
1:2
|
|
Vulverhempton – Bristol siti
|
|
2:1
|
|
Šefild Vensdi – Kardif
|
|
0:2
|
|
Lids junajted – Hadersfild
|
|
1:2
|
|
Midlsboro – Birmingem
|
|
0:1
|
|
Čarlton – Milvol
|
|
0:2
|
|
Derbi Kaunti – Lester Siti
|
|
2:1
|
|
17 Mart, Nedelja
|
Brajton i Houv – Kristal palas
|
|
3:0
|
|
Blekburn – Bernli
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 40
|
1 April, Ponedeljak
|
Bristol siti – Šefild Vensdi
|
|
1:1
|
|
Blekpul – Kristal palas
|
|
1:0
|
|
Barnsley – Lester Siti
|
|
2:0
|
|
Milvol – Ipsvič Taun
|
|
0:0
|
|
Bernli – Notingem Forest
|
|
1:1
|
|
Kardif – Blekburn
|
|
3:0
|
|
Birmingem – Vulverhempton
|
|
2:3
|
|
Lids junajted – Derbi Kaunti
|
|
1:2
|
|
2 April, Utorak
|
Hul Siti – Votford
|
|
0:1
|
|
Midlsboro – Piterboro junajted
|
|
0:0
|
|
Bolton – Hadersfild
|
|
1:0
|
|
Brajton i Houv – Čarlton
|
|
0:0
|
|
|
kolo 41
|
6 April, Subota
|
Birmingem – Milvol
|
|
1:1
|
|
Bolton – Vulverhempton
|
|
2:0
|
|
Bernli – Bristol siti
|
|
3:1
|
|
Šefild Vensdi – Blekburn
|
|
3:2
|
|
Kristal palas – Barnsley
|
|
0:0
|
|
Hul Siti – Midlsboro
|
|
1:0
|
|
Hadersfild – Piterboro junajted
|
|
2:2
|
|
Čarlton – Lids junajted
|
|
2:1
|
|
Derbi Kaunti – Ipsvič Taun
|
|
0:1
|
|
Notingem Forest – Blekpul
|
|
1:1
|
|
Brajton i Houv – Lester Siti
|
|
1:1
|
|
Votford – Kardif
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 42
|
12 April, Petak
|
Lester Siti – Birmingem
|
|
2:2
|
|
13 April, Subota
|
Blekpul – Bernli
|
|
1:0
|
|
Midlsboro – Brajton i Houv
|
|
0:2
|
|
Ipsvič Taun – Hul Siti
|
|
1:2
|
|
Barnsley – Čarlton
|
|
0:6
|
|
Bristol siti – Bolton
|
|
1:2
|
|
Blekburn – Derbi Kaunti
|
|
2:0
|
|
Lids junajted – Šefild Vensdi
|
|
2:1
|
|
Piterboro junajted – Votford
|
|
3:2
|
|
Vulverhempton – Hadersfild
|
|
1:3
|
|
Kardif – Notingem Forest
|
|
3:0
|
|
30 April, Utorak
|
Milvol – Kristal palas
|
|
0:0
|
|
|
kolo 43
|
16 April, Utorak
|
Blekburn – Hadersfild
|
|
1:0
|
|
Lester Siti – Bolton
|
|
3:2
|
|
Vulverhempton – Hul Siti
|
|
1:0
|
|
Ipsvič Taun – Kristal palas
|
|
3:0
|
|
Lids junajted – Bernli
|
|
1:0
|
|
Barnsley – Derbi Kaunti
|
|
1:1
|
|
Piterboro junajted – Brajton i Houv
|
|
0:0
|
|
Milvol – Votford
|
|
1:0
|
|
Bristol siti – Birmingem
|
|
0:1
|
|
Blekpul – Šefild Vensdi
|
|
0:0
|
|
Midlsboro – Notingem Forest
|
|
1:0
|
|
Kardif – Čarlton
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 44
|
19 April, Petak
|
Hul Siti – Bristol siti
|
|
0:0
|
|
20 April, Subota
|
Hadersfild – Milvol
|
|
3:0
|
|
Derbi Kaunti – Piterboro junajted
|
|
3:1
|
|
Brajton i Houv – Blekpul
|
|
6:1
|
|
Čarlton – Vulverhempton
|
|
2:1
|
|
Šefild Vensdi – Ipsvič Taun
|
|
1:1
|
|
Birmingem – Lids junajted
|
|
1:0
|
|
Kristal palas – Lester Siti
|
|
2:2
|
|
Bolton – Midlsboro
|
|
2:1
|
|
Notingem Forest – Barnsley
|
|
0:0
|
|
Bernli – Kardif
|
|
1:1
|
|
Votford – Blekburn
|
|
4:0
|
|
|
|
|